Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Strzelanina na lotnisku w Los Angeles- kolejna mistyfikacja.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu 1 listopada br. na lotnisku w Los Angeles miał miejsce incydent podczas, którego samotny strzelec z karabinu automatycznego zabił jedną osobę, a kolejnych siedem ranił.

Incydent miał miejsce w ostatni piątek o godzinie 9:30 czasu lokalnego, gdy sprawca ubrany w mundur podobny do takich jakie posiadają pracownicy TSA wkroczył spokojnie do hali odlotów lotniska Los Angeles LAX, po czym gdy zbliżył się do punktu kontrolnego podróżnych wyciągnął ukryty w dużej torbie turystycznej karabin automatyczny AR-15 i zaczął strzelać do pracujących tam funkcjonariuszy TSA (en.wikipedia.org/wiki/Transportation_Security_Administration) krzycząc przy tym, że ich wszystkich nienawidzi.

Sprawcą strzelaniny okazał się 23-letni Paul Anthony Ciancia (CIA n CIA???) pochodzący z Pennsville w New Jersey, który od około półtora roku mieszka w Southland.

Po potrzeleniu sprawcy tragicznego incydentu przez policję i następnie aresztowaniu go znaleziono przy nim notatkę sugerującą, że przybył na lotnisko aby zabić "świnie z TSA", których utożsamia ze zbrodniczym systemem władzy w USA dążącym do wprowadzenia rządu światowego NWO (pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_porz%C4%85dek_%C5%9Bwiata). Ponadto, jak donosiły wiodące media,  sprawca tej kolejnej w Stanach strzelaniny ma poglądy prawicowe, jest samotnikiem unikającym kontaktów z ludźmi, zaś przed dokonaniem tej spektakularnej zbrodni na lotnisku wysłał wcześniej SMS-a do swojego rodzeństwa, że zamierza popełnić samobójstwo.

Na zdjęciu powyżej domniemany sprawca strzelaniny na lotnisku w Los Angeles LAX, Paul Anthony Ciancia.

Przy tej kolejnej strzelaninie z użyciem broni automatycznej  w Stanach Zjednoczonych, pojawiają się nowe wątki dotyczące, tym razem nie tylko ograniczenia prawa do posiadania broni przez obywateli USA, ale również wątek NWO oraz propozycja uzbrojenie pracowników TSA, którzy mają się po tym stać kolejną służbą amerykańską uzbrojoną w broń palną.

Oczywiście wątek ograniczenia prawa do posiadania broni nie jest niczym nowym, bo od czasu prezydentury Baracka Obamy zawsze pojawia się on pod pretekstem każdego przypadku użycia broni przez ogarniętych szałem zabijania samotnych strzelców. Wątek uzbrojenia przedstawicieli wszystkich pracowników agencji federalnych również nie jest nowością, bo już większość funkcjonariuszy służb amerykańskich została uzbrojona. Ale przy tym konkretnym incydencie pojawia się dotychczas nie eksploatowny przez władze i usłużne im media nowy wątek, którym jest wyeksponowana sprawa opętania sprawcy strzelaniny, który posiadał poglądy prawicowe i patriotyczne, ideą walki z NWO i jego strukturami jakimi są w tym przypadku służby TSA.

Czyżby poruszenie tego wątku przez media miało na celu ośmieszenie i zdyskredytowanie tzw. wyznawców teorii spiskowych o NWO jako niebezpiecznych oszołomów, którzy- jak widać na tym przykładzie- są nawet zdolni do popełnienia zbrodni oraz czy nie ma ono równocześnie stanowić dobry pretekst do wprowadznenia zakazu głoszenia i rozpowszechniania jakichkolwiek treści w temacie NWO i innych "teorii spiskowych"?

No ale przejdźmy do analizy okoliczności towarzyszących temu kolejnemu incydentowi z użyciem automatycznej broni palnej, które miało miejsce w zeszły piątek na lotnisku w Los Angeles LAX.

Jako zdjęcie tytułowe zamieściłem  fotkę opublikowaną przez New York Post (nypost.com/2013/11/02/warning-graphic-content-first-photo-of-shot-tsa-killer/ ), na którym wg. tej gazety ma być widoczny postrzelony przez policję sprawca strzelaniny:

Proszę porównać wizerunek tego domniemanego sprawcy ujawnionego przez NYP ze zdjęciem prawdziwego Paul'a Anthony Ciancia, które jest powyżej.

Czy są to te same osoby? Czy w jakikolwiek sposób osoba widoczna na zdjęciu opublikowanym przez NYP odpowiada wizerunkowi Paul'a Ciancia?

Jeśli nie są to te same osoby, to kogo przedstawia opublikowane przez NYP zdjęcie i po co zrobiono tą mistyfikację?

Jeśli chodzi o postać widoczną na powyższym zdjęciu wyjaśnię kogo (lub co) ona przedstawia.

Otóż postać widoczna na fotografi zamieszczonej przez NYP jest po prostu zwykłym manekinem, takim samym jak na tym zdjęciu:

casualtysimulation.com/

Manekiny te wykonuje i sprzedaje firma Dapper Cadaver w celu wykorzystywania ich podczas realistycznych ćwiczeń przez amerykańską policję, straż pożarną, służby kryminalne, służby medyczne, itp. przy prowadzeniu różnych szkoleń.

Jeśli zaś chodzi o problem ćwiczeń, to okazało się, że 2 października br. na lotnisku LA Ontario Airport dokładnie takie same ćwiczenia- jaki miał przebieg incydentu z 1 listopada br. na lotnisku Los Angeles LAX- przeprowowadziły siły policyjne Los Angeles Airport Police Departament i Los Angeles Police Departament pod kryptonimem "Active shooter drill":

21stcenturywire.com/2013/11/02/l-a-ontario-airport-october-drill-nearly-identical-to-lax-shooting-scene/

O ćwiczeniach tych poinformował szef policji lotniska na konferencji prasowej, Patrick Gannon:

www.youtube.com/watch

Oczywiście szef policji Patrick Gannon  z Los Angeles przypadkowo się o tym wygadał o czym świadczy charakterystyczna nerwowa reakcja na wypowiadane przez niego informacje stojącego za nim (widoczny na filmie po lewej stronie z tyłu) agenta FBI Davida Bowdich, który uświadomił sobie w tym momencie, że Gannon ujawnił za dużo.

Warto też poruszyć problem samego sprawcy, bo świadkowie incydentu opisują go zupełnie inaczej niż wygląda ujęty przez policję na lotnisku jej domniemany sprawca:

www.youtube.com/watch

Opis sprawcy sporządzony przez świadka w relacji w powyższym filmie pasuje raczej do tej osoby, która została przypadkowo sfotografowana przez jednego z przebywających tam podczas incydentu niedoszłego pasażera:

Na zdjęciu powyżej, widoczna jest osoba w ciemnej czapce, która jest podobna pod względem ubioru, wzrostu i budowy ciała do opisywanego przez świadków jako sprawca strzelaniny na lotnisku.

Innym interesującym wątkiem jest sfilmowany przez agencje telewizyjne moment ewakuacji z hali odlotów domniemanej ofary śmiertelnej incydentu, którym ma być pracownik TSA:

www.youtube.com/watch

Czy wieziona na wózku inwalickim śmiertelna ofiara strzelaniny, nie przypomina postaci ze zdjęć drugiego i trzeciego, a więc manekina?

Proszę zwrócić uwagę, że na odzieży tej osoby nie ma żadnych śladów krwi.

Aby lepiej przybliżyć ten temat zamieszczę jeszcze jeden film dokumentujący ewakuację, jakoby śmiertelnie postrzelonego, pracownika TSA:

www.youtube.com/watch

Na zakończenie tej analizy dodam, że oczywiście i w tym przypadku nie ujawniono żadnych nagrań z monitoringu,co już zdaje się jest nowoczesną tradycją przy tego typu tragicznych incydentach. Oczywiście fakt istnienia czynnego i sprawnego monitoringu na lotnisku chyba nie budzi niczyjej wątpliwości?

No ale, nie ma co się dziwić, bo przecież i na Okęciu przy wylocie wiadomej delegacji, żadnych filmów z monitoringu nawet komisja Macierewicza nie ujawniła:))))- to taka mała dygresja na marginesie, aby pokazać, że metody są dokładnie takie same, gdzie sięgają macki sił destrukcji.

Ale wracając do tematu, można na koniec zadać sobie pytanie zasadnicze:

Czego sytuacja jaka miała miejsce na lotnisku w Los Angeles LAX dowodzi?

Otóż ciągle realizowany jest scenariusz pozbawienia prawa do posiadania broni obywateli Stanów Zjednoczonych, ale tym razem dodano nowe wątki, którymi są: uzbrojenie funkcjonariuszy kolejnej służby amerykańskiej i zdyskredytowanie osób o pogladach prawicowych i patriotycznych, które jednocześnie starają się zrozumieć to co się wokół nich dzieje, w tym konkretnym przypadku zajmujący się problemem NWO.

Niestety ale kryzys ekonomiczny Stanów Zjednoczonych nieubłagalnie się zbliża, więc władze tego kraju również zaczynają przyśpieszać w realizowaniu swojej polityki ubezwłasnowolnienia społeczeństwa amerykańskiego i oczywiście coraz częściej popełniają przy tym rażące błędy, które tu ujawniłem.

 

Pozdrawiam.

nypost.com/2013/11/02/warning-graphic-content-first-photo-of-shot-tsa-killer/

21stcenturywire.com/2013/11/02/l-a-ontario-airport-october-drill-nearly-identical-to-lax-shooting-scene/

casualtysimulation.com/

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

pl.wikipedia.org/wiki/Halloween

pl.wikipedia.org/wiki/Mistyfikacja

pl.wikipedia.org/wiki/False_flag

pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Northwoods

en.wikipedia.org/wiki/Transportation_Security_Administration

pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_porz%C4%85dek_%C5%9Bwiata

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Tak,to oczywiste,ze byl manekin.
  Mysle,ze podobna inscenizacje zrobili w New Jersey:)
  Tam tez nie pokazuja z bliska ciala "zamachowca":)
  Pzdr.
 • @night rat 17:10:04
  OK!

  To są fakty medialne, ale oparte o oficjalną wersję służb państwowych, tak więc służby państwowe celowo- oczywiście przy aktywnej pomocy wiodących mediów- wprowadzają w błąd opinię publiczną.
  Czyli media i służby państwowe kraju mieniącego się jako wzorzec demokracji robią dokładnie to samo co robiły- lub nadal robią- media i służby państw totalitarnych, np. niemieckie w czasach III Rzeszy czy też radzieckie w czasie istnienia ZSRR.

  Tak więc, ta demokracja i przejrzystość władz, które niby są pod kontrolą społeczeństwa i mediów jest totalną fikcją.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 17:41:21
  Zgadzam się. Dałam piątaka.
 • @renka 18:55:50
  Dzięki:)

  Pozdrawiam:)
 • @AdNovum 17:41:21
  Całkowicie się zgadzam. Takie "pokazówki" dla publiki zawsze mają kilka podtekstów, które w poście są dokładnie omówione. Chciałabym zwrócić uwagę na jeden z nich a mianowicie na dyskredytowanie osób o poglądach prawicowych, przeciwnych strukturom NWO. Na całym świecie zwalcza się prawicowy punkt widzenia jako niebezpieczny dla realizacji globalnej polityki NWO opartej o ideologię lewicową. A demokracja jest tylko parawanem dla działań totalitarnych jak to było u nas za czasów rządów PZPR.
  Oczywiście piątka. Jakżeby inaczej!
  Pozdrawiam
 • A co to
  manekiny nie moga sobie postrzelac?

  Chcecie wszystkich uzbroic - a co ma zrobic kukla?
  Tez chce byc bezpieczna, jak kazdy...
 • @Ranger 01:34:42
  Widzę, że aktywista hasbary tak bardzo się wściekł po przeczytaniu powyższego posta, iż musiał aby odreagować swoje emocje zamieścić obsceniczne treści.

  Mówiąc szczerze: spodziewałem się tego, zresztą tak samo jak i faktu, że tekst ten nie będzie się cieszył uznaniem red-nacza.

  :))))))))))))))
 • @gosc hotelowy 07:16:04
  Manekiny mogą sobie postrzelać, ale strzelanie do manekinów powinno już być zabronione:))))
  Kiedyś na Dzikim Zachodzie, zawieszano na ścianach w Saloonach tablice z napisem:
  "NIE STRZELAĆ DO PIANISTY!"

  Obecnie zaś na lotniskach należało by zamieścić prośbę o następującej treści:

  "UPRASZA SIĘ O NIE STRZELANIE DO MANEKINÓW!!!!"

  Pozdrawiam.
 • @traszka 22:28:54
  Masz całkowitą słuszność, bo:

  NWO=socjalizm=niewolictwo!!!!!!

  Dlatego też polityce wdrażania NWO odpór może stawić wyłącznie prawica konserwatywna.

  Pozdrawiam:)
 • @Ranger 08:13:21
  Jeśli chodzi o problem hasbary, o której usiłujesz tu już od dość dawna wmówić mi i innym, że nie istnieje (albo istnieje inaczej) po raz kolejny przedstawię ci dowody na to, że konfabulujesz jak zwykle:))))

  1. http://en.wikipedia.org/wiki/Public_diplomacy_%28Israel%29,

  2. http://www.hasbara.com/,

  3. http://electronicintifada.net/tags/hasbara,

  4. http://www.hasbarafellowships.org/,

  5. http://www.richardsilverstein.com/2013/09/20/gerald-steinbergs-hasbara-war/,

  6. http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/04/25/hasbara-w-polskim-internecie-definicja-metody-organizacja-wikipedia/.

  :))))))))))))

  Co zaś do zwiedzania świata, to jak zwykle cosik sugerujesz pokrętnie, ale w tym temacie nie będę ci się tu zwierzał:)))))

  "Scholarship"- to nie mój problem tylko twój kompleks:))))

  A co do złudzeń- złudzeniem jest wiara w to, że jeden naród może posiąść władzę nad pozostałą częścią ludzkości.
 • @Ranger 08:13:21
  to co znaczy hasabra w Izraelu nie ma żadnego znaczenia, ważne co znaczy u nas. Tak samo w przypadku słowa hipster używanego u nas niezgodnie z jego pierwotnym znaczeniem. Przyjęło się takie, a nie inne i co zrobisz.
 • @zjawa 10:03:41
  Dobry przykład ten hipster:

  http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Hipster

  http://thepubscout.com/thepubscout/wp-content/uploads/2013/02/hipster-evolution-brendan-mccartan.jpg

  ale tu nie chodzi o niezrozumienie tematu przez wyżej komentującego go Rangera, tylko o charakterystyczne dla pewnej nacji odwracanie kota ogonem, który tym sposobem ma się z czarnego stać białym:)))))

  Pozdrawiam:)
 • @AdNovum 07:39:13
  Taaak, prawica konserwatywna. Tylko gdzie ona jest? Wytężam wzrok spod okularów aby ją znaleźć i nic konkretnego jakoś nie pojawia mi się na horyzoncie. A taka prawica jest bardzo potrzebna.
  Pozdrawiam:)
 • @traszka 17:43:39
  No właśnie jej nie ma, bo bolszewicy i ich następcy w III RP skutecznie ją niszczą i dezintegrują.

  Pozdrawiam:)
 • @Ranger 09:20:07
  A może mam udowodnić na twoje życzenie, że nie jestem wielbłądem i się z tego powodu kajać:)))))))))))))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej