Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Mandela był szkolony przez Mossad.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak ujawnia na podstawie tajnych dokumentów, dzisiejsze wydanie (20.12.2013r.) izraelskiej gazety "Haaretz", Mandela był szkolony przez Mossad.

Dziennikarze izraelskiej gazety dotarli do ściśle tajnych dokumentów przechowywanych w Archiwach Państwowych Izraela, które nigdy nie były publikowane publicznie. Dokumenty te odnalazł kilka lat temu student badający archiwa dotyczące Republiki Południowej Afryki.

Z dokumentów tych wynika, że w 1962 roku do izraelskiej ambasady w Etiopii zgłosił się rodezyjczyk David Mobsari (dokumentami na takie nazwisko posługiwał się Nelson Mandela) w celu odbycia tam szkolenia w zakresie znajomości broni oraz sabotażu:

Podczas tego szkolenia Mandela przejawiał duże zainteresowanie metodami działania izraelskiej organizacji terrorystycznej Haganah działającej w latach czterdziestych na terenie Palestyny oraz innymi izraelskimi organizacjami podziemnymi.

Jak wynika z opublikowanego dokumentu, Mandela był bardzo dobrze obeznany z problematyką żydowską, jak i samego Izraela oraz, że miał światopogląd socjalistyczny z lekkim przechyłem w stronę poglądów komunistycznych.

W trakcie tych kontaktów z izraelską ambasadą, Mossad nadał mu wewnętrzny pseudonim "Czarny Pimpernel".

Przypomnę, że Scarlet Pimpernel (Szkarłatny Kurzyślad-w tlumaczeniu na j.polski) był tytułowym bohaterem książki o rewolucji francuskiej napisanej przez Sir Percy Blakeney wydanej w 1905 roku. W książce tej bohater ukrywający się pod maską dandysa i pod wspomnianym przydomkiem, wypowiada wojnę narastającemu terrorowi rewolucji francuskiej, ratując niewinnie skazywanych na śmierć arystokratów.

Po powrocie do RPA już dwa miesiące później Mandela zostaje skazany na 27 lat więzienia za zamachy, sabotaż i za udział w spisku obalenia władzy zorganizowanym przez wrogie kraje.

Wtedy to na podstawie zdjęć, przedstawiających skazanego Mandelę, które opublikowała po procesie prasa południowoafrykańska wywiad izraelski zorientował się, że mężczyzna posługujący się nazwiskiem David Mobsari z Rodezji, którego przeszkolono w ambasadzie w Etiopii, nazywał się naprawdę Nelson Mandela.

Cóż z tego faktu ujawnionego przez gazetę Haaretz wynika?

Otóż wynika z tego, że wywiad izraelski szkolił w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku w krajach afrykańskich (a może nie tylko w krajach afrykańskich i szkolenia takie organizowano również w innych częściach świata w ambasadach izraelskich?) każdego chętnego, który chciał prowadzić walkę terrorystyczną z legalnymi władzami swego kraju.

Proszę w związku z tym przypomnieć sobie sprawę rodzących się gwałtownie w Afryce, właśnie w tych czasach gdy przeszkolono Mnadelę, ruchów narodowowyzwoleńczych, które w efekcie doprowadziły do całkowitego przemodelowania mapy politycznej tego kontynentu.

Jednocześnie bardzo interesujący jest tu wątek podobnego działania podejmowanego w krajach afrykańskich- i nie tylko, bo obejmowało to cały praktycznie obszar tzw. krajów Trzeciego Świata- przez radzieckie służby specjalne.

Tak więc takie tajne działania podejmowane dwutorowo przez Izrael i ZSRR były ze sobą zbieżne i miały dokładnie taki sam cel.

Ciekawe czy był to przypadek czy też skoordynowane działanie?

Proszę zwrócić również uwagę na bardzo charakterystyczny efekt takich działań: otóż okazuje się, że prawie we wszystkich krajach Trzeciego Świata, w których doszło do rewolty na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych władzę przejmowały siły określające się jako socjalistyczne lub komunistyczne.

Jednocześnie cechą wspólną tych rewolt było to, że w krajach nimi obiętych powstawały w następstwie tego niesamowicie skorumpowane reżymy, które zezwoliły na rabunkową eksploatację bogactw naturalnych  prowadzoną przez zagraniczne międzynarodowe korporacje, zaś same te kraje pogrążyły się w wyniszczających je brutalnych wojnach domowych, bezprawiu i masowych mordach etnicznych czy też rasowych.

Czy metoda ta stosowana z sukcesem przez wspomniane wyżej służby specjalne na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego wieku w krajach Trzeciego Świata nie przypomina państwu tego co się działo i nadal się dzieje w europejskich krajach postkomunistycznych? Czy nie była to druga faza planu narzucenia zewnętrznej dominacji przez międzynarodowe korporacje przemysłowe i finansowe kolejnym krajom, które tym razem usiłowały wyzwolić się spod kolonializmu radzieckiego?

Na zdjęciu Nelson Mandela i David Rockefeller.

Pozdrawiam.

1. www.haaretz.com/opinion/.premium-1.564411,

mfa.gov.il/MFA/ForeignPolicy/Bilateral/Pages/Israel-and-Nelson-Mandela-1962-1965.aspx,

3. www.rockefellerfoundation.org/blog/celebrating-life-legacy-nelson,

4. www.youtube.com/watch,

5. www.outlookindia.com/article.aspx,

6. 4.bp.blogspot.com/-WlTPlvoXr3o/UqaMz4yn4tI/AAAAAAAAH-g/QTi1iK_UzZs/s1600/1459989_243777062449332_1187549331_n.jpg.

KOMENTARZE

 • Kolejny mit pryska jak...
  bańka mydlana. Na ten mit dał się nawet nabrac sam... Bono z zespołu U2
 • @autor
  No i już wiemy dlaczego jaja sobie na pogrzebie robili... nie tylko, że był wydmuszką, ale nawet szkoloną wydmuszką!
 • @Jan Paweł 19:58:36
  Szarpidruty nabierają się na wszystko, co zwiększa kupno płyt. A potem na szarpidrutów nabierają się idioci.
 • @Maciej Piotr Synak 21:37:33
  Cieszyli się dlatego, że za pomocą wydmuszki rozwalili kolejny, zasobny i piękny kraj.
 • ·
  Ciekawe dlaczego to ujawnili. Są tak pewni że żadne poważne media nie rozprowadzą? Propaganda siły?
 • @KOSSOBOR 23:54:52
  Witam:)

  Proszę zwrócić uwagę, że nawet tu info te zostało starannie ukryte:)))))

  Pozdrawiam:)
 • @Jan Paweł 19:58:36
  I jest to dowód na to, że Bono pełni rolę użytecznego idioty lub jest zwykłym najmitą.

  Pozdrawiam.
 • @night rat 21:13:32
  "izrael posrednikiem szkolen?"- TAK, ale pośrednictwo to służy interesom jego sponsorów; czyli tym przedstawicielom światowej diaspory, którzy chcą robić globalne geszefty.

  Pozdrawiam.
 • @Maciej Piotr Synak 21:37:33
  :)))))

  Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR 23:53:18
  Podzielam tą opinię.

  Pozdrawiam:)
 • @mirakles 00:30:04
  No i chyba się nie mylą.

  Natomiast przyczyną ujawnienia tego faktu, może być wysłanie sygnału dla swoich, że w RPA można bezpiecznie robić przekręty, bo tam rządzą swoi.

  Pozdrawiam.
 • @
  Już sam fakt otrzymania nagrody Nobla wskazuje, że był to „swój” człowiek. NIKT inny nagrody Nobla nie otrzymuje. Poza tym, jak pisałem wcześniej: „NELSON MANDELA był inspirowany „naukami” Karola Marksa i skazanym na śmierć mordercą, którego V-kolumna żydo-komunistów ZSRR pod kontrolą oficera prowadzącego Josef Maszel Slovo ustawiła na stanowisku sekretarza Komunistycznej Partii Afryki Płd., przemianowanej pózniej na Afrykański Kongress Narodowy (ANC), którego Mandela został Prezydentem. Pod jego przywództwem rozpoczęła się masakra i ludobójstwo wszystkich przeciwników żydo-komunizmu w tym najbogatszym kraju Afryki, czyli Afryce Połuniowej. Pod hasłami liberalnej ekonomii, równości społecznej, wyzwolenia spod apartheidu, itp. przeciwnicy żydo-komunizmu zostali sadystycznie wymordowani (pamiętacie „naszyjniki” z palących się opon, kamieniowanie, rzeki płynące krwią?), a kto mógł, uciekł do innych krajów.
  Nelson Mandela doprowadził Afryke Płd - najbardziej rozwinięty gospodarczo kraj Afryki (do którego wyemigrowało wielu Polaków), do krawego i męczeńskiego upadku oraz statusu kraju trzeciego świata.”
 • @Zdzich 15:48:04
  Zgadza się!
  Natomiast fakty wypływające ostatnio wszystko to zaczęły potwierdzać.

  A tak na marginesie mam do Pana pytanie:

  Czy słyszał Pan o przypadkach morderstw dokonanych w RPA w czasach apartheidu i po 1984 roku na przedstawicielach diaspory?

  Pozdrawiam
 • @AdNovum 16:56:07
  "Czy słyszał Pan o przypadkach morderstw dokonanych w RPA w czasach apartheidu i po 1984 roku na przedstawicielach diaspory?"

  NIE! Czytalem co-tygodniowe reportaze z wydarzen w RPA, widzialem wiele zdjec oraz video, ale nie bylo w tych materialach nic, co by nawet sugerowalo likwidacje przedstawicieli diaspory. Zapewniam, ze taki wypadek bylby szeroko naglasniany.

  PS: Wszystkie materialy oraz ok. 30 video tego ludobojstwa przekazalem do lokalnej biblioteki. Tydzien pozniej "materialy zostaly zlikwidowane ze wgl. na uszkodzenia techniczne" - powiedzial mi dyrektor biblioteki.
 • @Zdzich 17:17:27
  I właśnie ten fakt jest najdziwniejszy gdyż jeśli chodzi o wyzysk- a co za tym idzie poczucie niesprawiedliwości społecznej- jaki doświadczała czarnoskóra część obywateli RPA oraz segregacja rasowa, która miała zapewnić w kraju bezpieczeństwo białej mniejszości wynikały z prozaicznej przyczyny.
  Tą przyczyną było zapewnienie takiej stabilizacji w kraju, która umożliwiała sprawne i optymalne bogacenie się największym finansistom i przemysłowcom w RPA, zaś tymi największymi spośród nich byli właśnie przedstawiciele diaspory.
  No i okazuje się, że wszystkie ruchy sprzeciwu ludności kolorowej wobec systemowi panującemu w RPA, nie były ukierunkowane na likwidację źródła tego zła tylko na Bogu Ducha winnych Afrikaners, którzy ciężką pracą przez pokolenia pracowali na swój status społeczny.
  Dlaczego tak się działo?
  Otóż Afrikanersi byli pod ręką i jednocześnie jako, że farmy były oddalone od siebie, byli oni wzt. łatwym łupem dla czarnych bandytów z ANC. Jednocześnie ich nienawiść do Białych osadników została przez V Kolumnę wiadomych sił odpowiednio ukierunkowana w celu odwrócenia od siebie uwagi - czyli prawdziwego źródła zła- co zapewniało im bezpieczeństwo i możliwość dalszego okradania tego kraju.
  Dlatego też po upadku systemu apartheidu w zasadzie nic się nie zmieniło- jeśli chodzi o stan materialny ludności kolorowej- natomiast naraziło ją na utratę dorobku materialnego i życia ze względu na celowe doprowadzenie do wzrostu przestępczości, bezprawie i korupcję.
  Tak więc ludność kolorową obecnie terroryzują bezkarne bandy zwyrodnialców z ANC, zapewniając w ten sposób możliwość spokojnej neokolonialnej grabieży bogactw naturalnych przez mniejszość reprezentującą międzynarodowy kapitał i przemysł wydobywczy.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 17:42:30
  Pamiętasz Międzynarodówkę?

  „Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
  Przed ciosem niechaj tyran drży!
  Ruszymy z posad bryłę świata,
  Dziś niczym, jutro wszystkim my!”

  Tak śpiewali i śpiewają (dzisiaj ciszej) Żydzi oraz ich użyteczni idioci (jak Mandela) zdobywając kraj za krajem. Im o nic więcej nie chodzi. A w procesie „kurwa kurwie łeb nie urwie”.
 • @Zdzich 18:10:44
  Jak widać wymyślili skuteczny sposób na zniewolenie goi i co gorsza napuszczając jednych na drugich.
  Wykorzystują oni przy tym fakt, że zawsze znajdzie się w społeczeństwie zdemoralizowana lub ogłupiona mniejszość, której wszystko jedno komu i w jakim celu służy byle by dobrze zapłacili za lekką robotę.
  Niestety ale potrzebny chyba jest jakiś traumatyczny wstrząs aby ludzie wyszli z tego obecnego umysłowego i moralnego letargu i zrobili wreszcie porządek.

  Pozdrawiam.
 • @Zdzich 18:10:44
  Ps.

  Proszę zwrócić uwagę, że słowo "globalizm" jakim obecnie posługują się ideolodzy NWO, to jest dokładnie takie same słowo jakim posługują się marksiści- "internacjonalizm".
  Czyli, że cel zawsze jest ten sam mimo, że nazywa się go innymi słowami.
  Tak więc o nic innego tu nie chodzi jak pod nowymi hasłami osiągnąć ten sam cel- czyli władzę nad światem.
  A że siła bolszewizmu okazała się za słaba mają oni obecnie inne narzędzie, którym jest demoralizujący socjal i potęga militarna Stanów Zjednoczonych.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 19:20:39
  Ditto! Wyodrębniles sęk istoty sprawy.

  Bolszewiki nie mieli elektroniki. Dzięki Bogu!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej