Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Kto mieczem wojuje...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojna ukraińsko-ukraińska na kijowskim Majdanie trwa nadal, ale jednocześnie coraz częściej dochodzą do wiadomości publicznej informacje o różnych ekscesach antysemickich jakie mają tam miejsce.

Jednocześnie w polskich mediach (lub może bardziej precyzyjnie określając; mediach polskojęzycznych) przemilcza się fakt, że podczas mających obecnie miejsce na Ukrainie antyrządowych zamieszek, dochodzi coraz częściej do ekscesów antysemickich.

Oczywiście światowe media głównego nurtu również nie informują o tym wywołanym ukraińskim szowinizmem procesie narastającej tam nienawiści rasowej, bo nie mieszczą się te fakty w narzuconej im narracji propagandowej, więc ze zrozumiałych względów wolą przezornie nabrać wody w usta.

Tym bardziej sytuacja ta jest zrozumiała, gdyż biorąc pod uwagę jakie siły zagraniczne sposorują działania antyrządowe na Ukrainie, propaganda wiodących mediów zmuszona jest do tego, aby nie kompromitując narzuconego im jasnego przekazu o Ukraińcach wybijających się na niepodległość, pomijać milczeniem wszelkie informacje, które mogą zburzyć ten pozytywny wizerunek ukraińskiej rebelii.

Dalczego pomijane milczeniem informacje są dla nas Polaków ważne?

Otóż z doświadczenia historycznego wiadomo, że Ukraińcy zawsze na początek brali się za rozliczanie Żydów, a kończyli swoją krwawą robotę odreagowując nienawiść do obcych, a więc i  na Polakach i innych narodowościach, którzy mogą stać się kozłami ofiarnymi odwracając tym samym uwagę od istotnych problemów, które niebawem ujawnią się na Ukrainie. Z tym, że żydowska mniejszość etniczna może liczyć na pomoc międzynarodowej diaspory i światowych mediów, zaś krzywda jaka może dotyczyć mniejszości innych narodowści, nie będzie miała skutecznego przełożenia w podejmowanych w ich obronie działań polskich władz. Czego zresztą dowodem jest sprawa chociażby zbrodni ukraińskich nacjonalistów dokonanych na mniejszościach etnicznych w czasie II Wojny Światowej, gdzie do dnia dzisiejszego polskie władze nie zajęły wobec nich jednoznacznego stanowiska, składając te ofiary masowego ukraińskiego ludobójstwa na ołtarzu doraźnych interesów politycznych.

Tak więc to co obecnie zaczyna się na Ukrainie wobec zamieszkującej tam mniejszości żydowskiej, za jakiś czas będzie dotykało w ten sam sposób, a może jeszcze bardziej,  żyjących na Ukrainie Polaków.

Przewidując prawidłowo dalszy rozwój sytuacji, już w dniu 28 stycznia br. izraelski Kneset podjął odpowiednie kroki zabezpieczające swoich ziomków przed możliwymi następstwami rozbudzonej nienawiści rasowej do obcych, która już jest zauważalna wśród biorących udział w antyrządowej rebelii członków skrajnie szowinistycznych organizacji ukraińskich.

I tak izraelskie Ministerstwo ds. Imigracji przygotowało plan repatriacji poza teren Ukrainy tych Żydów, którzy w poczuciu własnego zagrożenia postanowią wyjechać do Izraela.

W tym samym czasie Światowe Forum Rosyjskojęzycznego Żydostwa (ŚFRŻ) wezwało władze Stanów Zjednoczonych, aby stanęły w obronie żydowskiej mniejszości na Ukrainie:

"Na fali przemocy antysemickiej w Kijowie społecznośc żydowska Ukrainy żąda od władz powstrzymania bandytów i ograniczenia propagandy antysemickiej. Światowe Forum Rosyjskojęzycznego Żydostwa i przywódcy społeczności ukraińskiej zwrócili się do ambasadora USA z prośbą o pomoc.

Na tle antysemickich ataków na kijowskich Żydów i Izraelczyków ukraińska społeczność  (żydowska- dopisek mój) domaga się, aby władze w kraju przywróciły porządek na ulicach i powstrzymały propagandę antysemicką."

Jednocześnie ŚFRŻ przywódcy społeczności żydowskiej w stolicy Ukrainy poinformowali o tych faktach wzrostu propagandy antysemickiej i ksenofobii społeczność międzynarodową, podając jako przykład niektóre z nich do jakich doszło w ostatnim czasie na Ukrainie.

I tak, np: podczas wystąpienia jednego z dwóch liderów partii "Swoboda" na Majdanie w roli Żyda, który rzekomo wszystkich kupuje i płaci łapówki. Kolejnym ekscesami jakie miały tam miejsce, było: organizowanie przemarszów na cześć Stepana Bandery pod hasłem "Ukraina ponad wszystko", które to hasło jest analogiczne do nazistowskiego hasła z okresu rządów NSDAP w Niemczech "Deutschland uber alles", wywieszanie antysemickich karykatur na Majdanie i głównej ulicy Kijowa, Kreszczatiku.

Te incydenty mogły doprowadzić do krwawych akcji przeprowadzonych w dniach 11 i 18 stycznia, podczas, których parafianie synagogi na Podolu w Kijowie zostali bestialsko pobici przez grupę zamaskowanych bandytów.

Biorąc to wszystko pod uwagę, Aleksander Lewin oraz rabin Mosze-Reuven Asman w liście wysłanym do amerykańskiego ambasadora w Kijowie, Jeffrey'a Payette, że akty antysemickie mogą zostać wykorzystane w propagandzie różnych obozów politycznych na Ukrainie, czego efektem będzie dalszy wzrost nastrojów antyżydowskich i podejmowanie dalszych ataków fizycznych na tą mniejszość etniczną:

"Nasze szczególne zaniepokojenie wywołuje fakt, że taka praktyka może być wykorzystywana przez siły polityczne przed i w trakcie kampanii prezydenckiej .....w celu uzyskania korzysci wyborczych i przenosić punkt ciężkości debaty politycznej z tematu palących problemów kraju na sztucznie stworzony konflikt etniczny".

Jednocześnie rabin Mosze- Reuven Asman wystosował apel do Żydów do opuszczenia Kijowa i Ukrainy:

"Powiedziałem wiernym aby opuścili centrum i miasto, a jeśli to możliwe wyjechali z kraju.....Nie chcę kusić losu, ale dochodzą nas ciągłe ostrzeżnia o możliwym dokonaniu ataku na instytucje żydowskie"

Edward Dolinsky, pełniący funkcję szefa organizacji zrzeszającej ukraińskich Żydów opisał sytuację w Kijowie jako tragiczną, i w wywiadzie udzielonym izraelskiej gazecie Maariv powiedział, że:

"Skontaktowaliśmy się z ministrem spraw zagrznicznych  (Izraela- dopisek mój) Avigdor Liberman'em z prośbą o zapewnienie naszej społeczności pomocy"

Na swoim blogu Żyd podpisujący się nick'iem Carl in Jerusalem  napisał, że zwolniona wczoraj z więzienia Julia Timoszenko, była w przeszłości oskarżana o poglądy antysemickie (?).

Do innych odnotowanych akcji antysemickich miało dojść na kijowskim Podolu, gdzie został poważnie pobity przez sześciu zamaskowanych sprawców, obywatel Izraela, Hillel Wertheimer, pełniący funkcję nauczyciela w synagodze mieszczącej się na ulicy Szczekawickiej oraz pobicie dwóch innych nie podanych z nazwiska-obywatela Izraela i ukraińskiego Żyda.

Po tych dwóch ostatnich atakach grupa młodych przedstawicieli kijowskiej społeczności żydowskiej zorganizowała nieformalną grupę samoobrony, która patroluje tereny wokół synagog.

Jednak, jak skarży się Benjamin Gutfarb skierowany do Kijowa przez jedno z ministerstw z Izraela na funkcję nauczyciela w rmach projektu "Hephzibah", wielu Żydów czuje się pozostawionych przez władze izraelskie na pastwę losu.

W odpowiedzi na tą skargę izraelskie Ministerstwo Oświaty oświadczyło, że ochronę zapewnia im Żydowska Agencja Sochnut, ale według Benjamina Gutfarba nie jest to prawdą, gdyż obecnie wysłannicy izraelskich struktur administracyjnych za granicą nie są nawet zaopatrywani w "przyciski alarmowe", które umożliwiają automatycznie wysłanie sygnału po pomoc:

"Po prostu nas porzucono....Członkowie społeczności żydowskiej boja się wychodzić na ulice".

Gutfarb, będący nauczycielem w kijowskiej szkole "Talmud Tora Orach Chaim", wyraża opinię, że zauważony ostatnio wzrost napaści na przedstawicieli żydowskiej społeczności mieszkającej w Kijowie, nie są sponatnicznymi atakami pojedynczych osób, tylko zorganizowaną akcją grup bandyckich, śledzących przemieszcanie się Żydów. Jednego z takich śledzących parafianom z jednej z synagog udało się schwytać, gdzie znaleziono u niego szkice tras, którymi rozchodzili się Żydzi po modlitwach do domów.

Tak więc robi się coraz ciekawiej. Atmosfera wokół Ukrainy robi się coraz bardziej gorąca- zobaczymy do czego to w ostateczności doprowadzi, ale sądzę, że długi Ukrainy czymś trzeba będzie spłacić, bo przecież ci wysłannicy z państw UE i USA za darmo tam nie jeździli wspierając antyrządową rewoltę.

Można więc sądzić, że organizatorzy zagraniczni ukraińskiej hucpy zamierzają upiec co najmniej dwie pieczenie na jednym ruszcie.

No ale kto mieczem wojuje ten......musi później zapłacić za to sowity rachunek i nie ma wybacz:)

Pozdrawiam.

Na tytułowym zdjęciu policjanci ukraińscy ze Schutzmannschaft rozstrzeliwują Żydów w jarze pod wsią Stubło niedaleko Mizocza na Wołyniu w październiku 1942 roku.

1.  israelmatzav.blogspot.com/2014/02/some-of-you-might-recall-that-i-visited.html,

2.  www.kresykedzierzynkozle.home.pl/page21.php,

3.  www.fronda.pl/blogi/prawda-o-nobliscie/ukrainska-rzez-zydow-na-wolyniu,29127.html,

4.  www.polishexpress.co.uk/historia-upa-mrozi-krew-w-zylach/,

5.  www.kresy.pl/kresopedia,historia,ii-wojna-swiatowa,

6.  www.nawolyniu.pl/artykuly/zydzioun.htm.

KOMENTARZE

 • @LordConqueror 22:05:16
  A do czego im służy posługiwanie się orężem antysemityzmu?
  Proszę przypomnieć sobie pogram kielecki i w jakim celu i przez kogo został on zorganizowany?
  Pod osłoną tego pogromu mogli oni dokonywać bezkarnie swoich zbrodni i przejmować władzę w Polsce.
  Na Ukrainie jest dokładnie ta sama analogia.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 07:27:13
  Oto wielka trójka “ukraińskiej” opozycji na Majdanie. Klitsch, znany jako bokser Kliczko, lider partii Udar, którego babcia Tamara Etinzon przesiedziała okupację w piwnicy. Dlaczego Niemcy jej szukali… Chazarka. Kolejny to Chazar Frotman, występujący obecnie pod pseudonimem operacyjnym Oleh Tiahnybok, przywódca neo-UPA-owskiej partii Swoboda. No i do kompletu Chazar stepowy Bakai, pseudonim operacyjny Arsienij Jacieniuk, przywódca, jak to zwykle z żydami bywa, patriotycznej partii ukraińskiej Batkiwszczina. Pierwszy ich sukces ? Jak “wolne i jedyne słuszne media Orwell 1984″ donoszą wypuszczenie złodziejki, kruczoczarnej Chazarki stepowej Kapitelman, przefarbowanej na ukraińską blondynkę z doczepionym warkoczem jako Julia Tymoszenko.
 • SKUNDLONY NARÓD POLACY RUSZCIE DUPY
  Musimy wykorzystać tą szansę i postawić się w Polsce żydostwu poczynając od rabina Szechtera Adama głownego cadyka żydów w Polsce  Jak czytam to skomlenie skundlonego narodu że żydowskie MENDIA kłamią, że nas opluwają ,że żydostwo Polskę oplotło swoją pajęczyną całą gospodarkę,kulturę i politykę to zadaje sobie pytanie a ilu tych żydów w Polsce jest że nie możecie się im przeciwstawić ?Za sytuację w Polsce po 89 roku nie można obarczać wyłącznie samych Żydów .Bez udziału Polaków w zdradzie w Magdalence parafowanej przy tzw OKRĄGŁYM STOŁEM sami żydzi nie byli by w stanie dokonać tego geszeftu W tej haniebnej zdradzie Narodu brał udział również KK. To dlaczego nie piętnujecie w pierwszej kolejności Polaków ,którzy pomagali Żydom w sprzedawaniu Polski i interesu Narodu?Nie widziałem i nadal nie widzę masowych akcji pod redakcją gazety wyborczej na ul Czerskiej w Warszawie Czy w tym przedsiębiorstwie medialnym pracują naprawdę wyłącznie sami ŻYDZI?Nie ma tam Polaków ?Czy te ogłoszenia w gównianej to są ogłoszenia dawane przez samych Żydów?Jak przeglądam np nekrologi i ogłosznia o narodzinach dzieci to widzę tam przede wszystkim nazwiska polskie .To po co wspieracie żydowską gazetę Szechtera ?Po co wogóle kupujecie to żydowskie gówno które obsrywa Polaków i polskość ? Nie widzicie że sami działacie przeciwko własnym interesom ? Najłatwiej jest narzekać,biadolić ale trudniej jest coś zrobić Od lat podaję apel o zorganizowanie pikiety pod redakcja gównianej .Trzeba zaprotestować przeciwko atakom Szechtera na polski kościół,na polską kulturę, na polskość którą ta MENDA Żydowska opluwa i bezcześci I niech mnie jakiś żydowski SKURWYSYN PODA DO SĄDU Jak się chce być wolnym człowiekiem ,jak się chce żyć w wolnym kraju,jak się chce aby nasze dzieci i wnuki nie były parobkami żydowskimi TO NIE WYSTARCZY BIADOLIĆ TRZEBA RUSZYĆ DUPY Z PRZED KOMPUTERÓW To dlatego że mamy komputery,siedzimy wygodnie na fotelach i wyrażamy swoje oburzenie na żydowską niewolę Gdybyśmy ich nie mieli to tak jak robotnicy i młodzież w latach od 56 roku,protestowali byśmy pod siedzibami komitetów i budynków rządowych Wydaje nam się że pisząc i wyrażając swoje oburzenie ,spełniamy swój patriotyczny obowiązek wobec tych ,którzy za wolną Polskę oddawali swoje życie w powstaniach,w czasie wojen Pisząc na blogach internetowych,często pozakladanych przez naszych okupantów,powodujemy taką sytuacje że wrzód rośnie i boję się że kiedyś pęknie wojną POLSKO -POLSKA ,taką jaką światowe żydostwo wywołało na Ukrainie . Zastanówcie się dobrze państwo Polactwo( za ten zwrot Rafał Ziemkiewicz powinien dostać kopy w dupę, ogolić się go nie da bo chyba specjalnie strzyże się na łyso.Tak,opluwa was Ziemkiewicz, Majewski,Środa, Szczuka, Lis, Najsztub, Wojewódzki,Miecugow( dostał już po ryju), Alicja Cała, opluwa was żydowska wstrętna świnia Urban,opluwał papieża Polaka,i wielu wielu innych a WY co?UDAJECIE ŻE DESZCZE PADA Zamordowali nam księdza Jerzego Popiełuszkę a myśmy go nie pomścili Naród który nie jest w stanie zapewnić ochrony i życia swoich przywódców, a w razie ich likwidacji przez wroga,nie jest w stanie pomścić swoich bohaterów,TAKI NARÓD NIE JEST WART BYĆ NARODEM WOLNYM taki naród to Naród Niewolników Można więc stwierdzić że po 89 roku Polska która zadziwiła ŚWIAT, stała się NARODEM SKUNDLONYCH NIEWOLNIKÓW Ale czy tak ma już być ?Czy naprawdę tego chcemy?Myślę że nie ,myślę że Polacy czekają na znak od Boga, na cud Boży .A może Pan Bóg wysyłał nam już takie znaki a my nie potrafiliśmy ich odpowiednio odczytać?Nie mogę zrozumieć dlaczego moi RODACY CHODZĄ JESZCZE NA WYBORY czy naprawdę nie widzicie że te wybory to zwykła ustawka.Nie wiecie że ordynacja jest niezgodna z Konstytucją?Nawet w Konstytucji poszczególne jej artykuły zaprzeczają sobie nawzajem W art 4 jest zapisana władza dla Narodu .Naród sprawuje władzę poprzez swoich przedstawicieli oraz bezpośrednio Co to oznacza ?Przez przedstawicieli czyli przez posłów ale art 104 stanowi że posłowie nie odpowiadają przed swoimi wyborcami.To znaczy że w tym art jest zwykłe podłe żydowskie kłamstwo Konstytucję pisał Kwach Stolzman i spółka . Co się tyczy sprawowania władzy przez Naród bezposrednio to chodzi o referenda.Jak może Naród sprawować władzę w drodze referendum skoro referendum w Polsce nie jest obligatoryjne Przecież ostatnia batalia w sejmie o dzieci które chcą odebrać rodzicom i zmusić do pójścia do szkoły w wieku 6 lat,jest na to dobitnym dowodem W Polsce referenda powinny być obligatoryjne po zebraniu pewnej wspólnie ( przedstawiciele rządu i Narodu) ustalonej liczby podpisów .W Szwajcarii takie referenda odbywają się średnio co dwa miesiące.Można by było podawać setki przykładów na to jak mogło by być ale TO SIĘ SAMO NIE ZROBI Trzeba najpierw uwierzyć że może być inaczej a potem jeszcze CHCIEĆ CHCIEĆ To co , kto jest gotów ruszyć dupę i dołączyć do pikiety pod redakcja gównopodobnej?Od czegoś trzeba zacząć a to miejsce i cel są szczególne.Już dawno poszedł bym sam ale jak sam zacznę palić gównianą( mam na myśli samą gazetę nie redakcję) to albo nikt się o tym nie dowie albo żydowskie MENDIA ZROBIĄ ZE MNIE WARIATA a wy siedzący na dupach przed komputerami uwierzycie tym żydowskim MENDIOM Poczekam jeszcze trochę wszak czekam już długo i jak się nie ruszycie to ruszam w podróż dookoła świata Nie mam zamiaru czekać do usranej śmierci .Wasz rodak z USA,Polak z krwi i kości ,urodzony w Warszawie w 1954 roku,ochrzczony w parafii w podwarszawskim Legionowie , do 1993 roku zamieszkały w Polsce , rozumem w stanach a sercem w Polsce Stefan Michał Dembowski ,zastępca prezesa polonijnego Stowarzyszenia Demokracja USA w NY .Stowarzyszenia patriotów polskich,którzy nie mogą spokojnie przyglądać się na to co się w Polsce dzieje.Ps można do nas pisać poprzez stronę internetową www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • “Ukraine crisis: All eyes on the oligarchs as political sands shift”
  “In Ukraine, the collapse of the Soviet Union saw business and politics become intertwined: the country’s oligarchs were clear beneficiaries. Today, there are scores of super-rich MPs who wield power as the owners of several television stations, all the while keeping close ties to the political elite.”
  “Victor Pinchuk is married to the only daughter of the controversial former president Leonid Kuchma. He counts Tony Blair as a friend and has hosted Bill Clinton and the businessman George Soros in Ukraine.”

  http://www.independent.co.uk/news/world/europe/ukraine-crisis-all-eyes-on-the-oligarchs-as-political-sands-shift-9145512.html

  http://www.youtube.com/watch?v=8i-NvWo3_b4&list=PL7E8493F00D5FE789

  http://www.youtube.com/watch?v=z17Q78CXtEs

  http://www.youtube.com/watch?v=I0oMC8mjk7s&list=PL900D9D8AA9AB80B2

  Ukrainian MP in "Comedy" Concert: "There's no one as brave in war as a frightened Jew"
  http://www.youtube.com/watch?v=akNzk8a9xGo
  Lazar Kaganovich - Butcher of the Ukraine

  http://www.youtube.com/watch?v=LVrNet_eC_I

  http://www.youtube.com/watch?v=a3MlTlbQO_E


  Globalists are now Targeting Kiev
  http://www.youtube.com/watch?v=8izh54HlCJY&list=UUJRtzPgwlF1Pq6Swr1tRlVw&feature=c4-overview

  Why is Ukraine in Turmoil?
  http://www.youtube.com/watch?v=hJ6l9m3l3ZQ&list=UUJRtzPgwlF1Pq6Swr1tRlVw
  UKRAINE v RUSSIA - Could this create a WORLD WAR 3 situation

  http://www.youtube.com/watch?v=fuNoLsVUBmU

  “From Wall Street and US finance to conspiracies and the latest global news covering a potential World War 3 and Elite government cover - ups and much more,AKNewsflash is the place to be.The world is turning into a wild place and certain aspects of reports go un noticed therefore i am here to keep u up on the most important stories around the world.Due to the Population of the world growing at an alarming rate, The Elite are finding it hard to keep control of the public,Rising Gold and Diamond Prices to rise in prices for oil and petrol. The rich are getting richer and the poor are getting poorer. Insurance companies are hiking prices and tax is at an extortionate rate. How is the Globe to survive. The Monopoly of Arab States run by dictators is coming to an end as people want democracy but onthe other hand, The people who have democracy are being enslaved by the global elite. Both are at war and there is no sign of it ever stopping, However if we are good one another then maybe that is a start. Pakistan to England, Paris to New York, We are all in this world together.We talk about subjects such as wwIII,china,infowars,bilderberg,elite,in¬flation, The food prices are rising, oil price, oil, petrol, food shortage, all these problems are being caused by the freemasonsagenda. Fema camp,are popping up everywhere which means we are preparing for martial law. We will also talk about britain, england and the royal family.David icke and prison planet are also discussed. No one wants Martial Law or a policed state but with the rise in food prices and the ever changing technology, we are forced to disobey and be monitored by surveillance. This is the alternative media and is non biased, therefore you will see both sides of the argument in the battle of good v evil. Millions of people are dying around the Globe and with 21st century technology, the news is only a finger tip away. From the Current crisis in Syria to the Global Economy collapse, TheAlternativeNews aims to stay with you the whole way and inform you on these issues and many more issues as Mass Manipulation, Killers of War duty,symptoms,injury benefit,corruption,auto insurance quotes, that are being over priced.Reports from info wars will be discussed,water filtration will all be spoken about and tips on how to survive nukes, nuclear, army, military attacks will also be Told.Unbiased Reports from rt,russiatoday,alternative media will give you an idea on subjects including war,subliminal messages and capitalism. We need a revolution, as stand against the ELITE. We needour free speech and neither Europe, usa, politics, or any dictators can stop us from this rebel, protest, Movement. The crisis on wall street, will change America Just like 911, 9/11 in new York did. Therefore, Forget the bullion or the investment.The Illuminati and NWO are subjects we tackle as well as Fighting in the Middle East between Muslims,Jews and Christians.Please subscribe and support us and we will do our best to keep you informed. Lets all Live Love And Find our Hearts to make and create a better world before its too late.”
  David Duke The Zionist Matrix of Power Full Movie
  http://www.youtube.com/watch?v=CWKu989UhEI
  “Published on 12 Oct 2013
  "Judaism is a license to lie, cheat, steal, rob, exploit, prostitute, enslave, destroy, torture, murder... as long as the victim is not Jewish. It's a mental disease somewhere in between bipolar disorder and psychopathy. It's the membership in a terrorist, satanic cult." -Andrew Winkler, Editor/Publisher, ZioPedia

  "I don't care if Americans think we're running the news media, Hollywood, Wall Street or the government. I just care that we get to keep running them." Joel Stein (Jude), LAtimes online

  HENRY FORD : "Jews have always controlled the business. . . The motion picture influence of the United States and Canada . . . is
  exclusively under the control, moral and financial, of the Jewish manipulators of the public mind." (The Dearborn Independent, 12-19 Feb. 1921)

  CHARLES LINDBERGH 20th American aviator, writer. Wednesday, August 23, 1939: "We are disturbed about the effect of the Jewish influence in our press, radio and motion pictures. It may become very serious. [Fulton] Lewis told us of one instance where the Jewish advertising firms threatened to remove all their advertising from the Mutual system if a certain feature were permitted to go on the air. The threat was powerful enough to have the feature removed..

  TRUMAN CAPOTE, 20th c. American writer: In an interview, he assailed "the Zionist mafia" monopolizing publishing today, and protested a tendency to suppress writings that do not meet with Jewish approval. (Playboy magazine, March 1968)

  "A careful study of anti-Semitic prejudice and accusations might be of great value to many Jews, who do not adequately realize the irritations they inflict." H G. Wells (Letter of Nov. 11, 1933)

  Jews are a nation of usurers . . . outwitting the people amongst
  whom they find shelter. . . . They make the slogan 'let the buyer
  beware' their highest principle in dealing with us — Imanuel Kant

  ST. THOMAS AQUINAS, 13th c. scholastic philosopher : "The Jews should not be allowed to keep what they have obtained from others by usury; it were best that they were compelled to work so that they could earn their living instead of doing nothing but becoming more avaricious." (On the Governance of the Jews)

  First century Roman philosopher Lucius Seneca referred to the Jews
  as that "most criminal nation."

  Tacitus Among themselves they are inflexibly honest and ever ready to
  show compassion, though they regard the rest of mankind with all the hatred
  of enemies. . . (The History 5.4,659)

  THOMAS JEFFERSON 18th c. American statesman.: "Dispersed as the Jews are, they are still from one nation, foreign to the land they live in. (D. Boorstin, The Americans) Those who labor in the earth are the Chosen People of God, if ever he had a chosen people." (Notes on Virginia)

  GEORGE WASHINGTON, in Maxims of George Washington by A. A. Appleton & Co.: "They (the Jews) work more effectively against us, than the enemy's armies. They are a hundred times more dangerous to our liberties and the great cause we are engaged in ... It is much to be lamented that each state, long ago, has not hunted them down as pests to society and the greatest enemies we have to the happiness of America."

  "The Jews in this particular sphere of activity far outnumbered all the other 'dealers'...The Jewish trafficker in women is the most terrible of all profiteers of human vice; if the Jew could only be eliminated, the traffic in women would shrink, and would become comparatively insignificant." (Jewish Chronicle, April 2, 1910).

  http://gblt.webs.com/Jewish_Ritual_Mu...
  http://www.henrymakow.com/lucifers_ch...
  http://holywar.org/
  http://www.thebirdman.org/Index/Other...
  Research: Jewish Ritual Murder, Jewish Ritual Murder Revisited, Jura Lina The Jewish Hand in Bolshevism, The Other Israel, The Jewish conspiracy, Understanding anti-semitism, The Khazarian Conspiracy, A Devil in disguise, Auschwitz the Missing Cyanide, Judea declares war on Germany, Dumb portrayal of evil Buchenwald, David Cole at Auschwitz, One third of the holocaust, Auschwitz why the gas-chambers are a myth, The last days of the big lie, The persecution of Revisionists, Benjamin Freedman's 1961 Speech at the Willard Hotel, The Money Masters, (Videos)
  Germany Must Perish by Theodore Kaufmann
  Other losses and Crimes and mercies by
  James Baque(Books)
  Google "Jews and bolshevism"
  Google "Eisenhowers deathcamps"
  Google "The Morgenthau plan" "The Kaufmann plan" "The Hooton plan" (Still in effect ?)
  David Irvings books and research on WW2
  David Dukes research on jewish history and Zionism and his book "Jewish Supremacism"
  Research names : Ilya Ehrenburg, Lavrenty Beria, Theodore Herzl and the Talmud teachings.
  Jewish Bolsheviks Lazar Kaganovitch, Stanislav Kosior, Pavel Postyshev (Ukrainian Genocide), Sverdlov (Tsar family butcher)
  Hope you will find it interesting.”


  http://www.youtube.com/watch?v=2cRvH1B-LNA&feature=youtu.be
 • @amadeusz2006
  Po pierwsze, skoro w GW widzisz nazwiska polskie, to o niczym nie świadczy poza tym, że dana osoba może być tylko polskim obywatelem.
  A po drugie, faktycznie należałoby ruszyć się sprzed komputera. Nie tylko w celach rekreacyjnych. Skoro ubolewasz nad tym, że Polacy tylko biadolą a nic konkretnego nie potrafią u siebie w kraju zrobić dla oczyszczenia atmosfery, to może sam ruszysz dupę sprzed amerykańskiego komputera i poderwiesz do działania tych, co pewnie im się nie chce. Takich naprawdę tu potrzeba. Pokaż, co potrafisz. Nie tylko stukać w klawiaturę. Skoro nie możecie spokojnie patrzeć, co się tu dzieje, to przyjedźcie i weźcie sprawy w swoje ręce.
  Pozdrawiam
 • @traszka 19:08:38
  Dziękuję za dobrą radę Ja już tu jestem Piszę z Polski po której jeżdżę od lat Proszę wejść na naszą stronę internetową www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Tam jest wszystko do obejrzenia i przeczytania o mojej działalności w Polsce Dzisiaj byłem w Warszawie na sprawie Zbigniew Kękusia z Krakowa(proszę sprawdzić na youtube )Na zakończenie sprawy zabrałem głos i powiedziałem wysokiemu sadowi ze kończą sie w Polsce rządy żydokomuny i żeby wysoki sąd miał to na uwadze Panią sędzinę zamurowało i przez chwile nie wiedziała co powiedzieć Są tego świadkowie .To co robię powoduje że ludzie nabierają wiary w siebie Ale ja nie jestem tylko jeden W Polsce jest takich ludzi tysiące ale oni są ubezwłasnowolnieni brakiem wiary w zwycięstwo Wiara to bardzo ważny czynnik w działaniu Najpierw trzeba uwierzyć a potem chcieć chcieć pozdrawiam Stefan Dembowski z Polski Ps proszę do mnie napisać,będziemy robili akcje w całej Polsce .
 • @amadeusz2006 21:58:26
  To chwalebne, że odwiedza Pan różne rejony Polski i przedstawia swój punkt widzenia. Obejrzałam materiał promocyjny na podanym adresie i mam obawy, czy Pańska aktywność nie skończy się z chwilą wygrania wyborów samorządowych w Tarnowie. Z pewnością byłoby to stratą w budzeniu świadomości Polaków, co jest niezbędne dla robienia porządków. Nie tylko wiosennych.
  Pozdrawiam
 • @Czartoryski 03:26:01
  "Jaka będzie kara dla faktycznych sprawców?"- sądzę, że już niebawem się o tym przekonamy.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 08:10:26
  Ave. http://carcinka.neon24.pl/post/106309,zatruta-krew-bratnia-w-70-rocznice-mordu-w-hucie-pieniackiej

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej