Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Litwa była pośrednikiem ukraińskiej rewolty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyciekły maile, które udowadniają, że Litwa pełniła rolę pośrednika w organizowaniu i finansowaniu ukraińskiej rewolty.

Tłumacznie maila:

"Szanowny Panie Jonavicius,

Piszę, aby podziękować za pomoc w spotkaniu z Panią Grauziniene, które było bardzo ważne, bo wymieniliśmy na nim swoje poglądy na temat bieżących wydarzeń oraz dyskutowaliśmy tam o naszych planach na przyszłość.

Pani Grauziniene ma kilka ciekawych propozycji koordynujących naszą przyszłość. Mam kilka uwag, ale generalnie jesteśmy w stanie zakceptować te warunki. Chciałbym specjalnie podziękować wszystkim naszym litewskim przyjaciołom za pomoc finasową. Dziś mój asystent odwiedził ambasadę, gdzie spotkał się z doradcą. Omawiano tam kwestie finasowe i plany przyszłej współpracy. Moja asystentka Valentina została upoważniona do korzystania z mojego rachunku bankowego w Niemczech.

Oczekujemy owocnej współpracy w przyszłości.

Z poważaniem

Vitali"

Tłumaczenie maila:

" Laurynas,

Kontynuując naszą telefoniczną rozmowę, sądzę, że wskazane byłoby, aby zorganizować poparcie niektórych wysokich przedstawicieli UE. Maidan potrzebuje wsparcia moralnego. Należałoby zaprosić kogoś z Berlina. Mam tam kilku znajomych, ale z jakiś powodów oni się wahają.

Natomiast nasi amerykańscy przyjaciele obiecali nam, że możemy liczyć w ciągu najbliższych dni nawet na wizytę Nuland lub kogoś innego z Kongresu.

Innym problemem jaki chcę poruszyć, jest to, że Janukowycz jest mało aktywny. Wygląda to bardzo podejrzanie. O co mu chodzi? Byłbym wdzięczny za trochę więcej informacji na ten temat.

Szczerze oddany

Vitali"

Tłumaczenie maila:

" Laurynas,

Jestem bardzo  wdzięczny prezydentowi oraz wszystkim innym Litwinom za udzielenie nam mocnego wsparcia. Zrobię wszystko aby spełnić oczekiwania naszych europejskich partnerów.

Twój kolega przyjechał i pracuje z moim zespołem. To jest prawdziwy sojusznik, którego usługi mogą nawet być wykorzystane do destabilizacji kraju.

Ja także spotkałem się twoimi ludźmi w ambasadzie. Informacje jakie uzyskałem o planach Janukowycza są bardzo ważne dla mnie i dla naszej wspólnej sprawy. Chciałbym takie informacje nadal uzyskiwać.

Szczerze oddany

Vitali"

Tłumaczenie maila:

"Laurynas,

Sądzę, że należy rozpocząć działania, które utorują drogę dla bardziej radykanej eskalacji sytuacji. Nie jest to już czas,do podjęcia odrobinę bardziej zecydowanych działań?

Chcę zaproponować również aby rozważyć możliwość zwiększenia środków na  opłacenie usług naszych kibiców.

Z poważaniem

Vitali"

Jak z powyższych e-maili wynika, Witalij Kliczko był w stałym kontakcie, tak listownym jak i telefonicznym, z doradcą prezydenta Litwy, za pośrednictwem, której otrzymywał on wsparcie instytucji UE oraz Stanów Zjednoczonych.

Proszę zwrócić uwagę na datowanie powyższych e-maili, z kórych pierwszy nosi datę 27 listopada, a więc jest pisany w początkowej fazie protestu na kijowskim Majdanie, zaś ostatni z początku br. dotyczy już planowanej eskalacji działań w Kijowie.

Tak więc te e-maile są dowodem zdrady jakiej dopuścili się organizatorzy ukraińskiej rewolty wobec prawowitych władz tego kraju i społeczeństwa ukraińskiego, oraz również dowodzą jakie siły zagraniczne tą rewoltę wspierały, i że oczywiście wszystko to było z góry ukartowane. Dowód ten wskazuje wyraźnie również, na fakt, że nieświadome i zmanipulowane przez zmasowaną prounijną i antyrządową propagandę wewnętrzną i zewnętrzną społeczeństwo ukraińskie, stało się bezwolnym narzędziem, którym posłużono się w celu realizacji planów globalnej poltyki, i że w dalszej kolei rzeczy społeczeństwo to stanie się ofiarą tychże planów.

Sytuacja jaka się obecnie wykarowała na Ukrainie do złudzenia przypomina to, co się działo w Polsce od 1989 roku, zaś po przez analogię skutek dla tego kraju będzie podoby. Oczywiście jeśli nie wybuchnie tam wojna, czy to wewnętrzna lub międzynarodowa oraz nie nastąpi rozbiór Ukrainy na część rosyjską i prozachodnią, graniczącą z Polską.

Niebawem będziemy znali odpowiedź jak potoczą się dalsze koleje losu tego kraju, co jest bardzo ważne w kontekście poznania realiów, do czego są wstanie posunąć się globalni planiści.

Na zakończenie warto zastanowić się w kontekście tych e-maili: jaką rolę i z czyjego polecenia odgrywali ją ci wszyscy polscy politycy i przedstawiciele mediów, którzy aktywnie włączyli się w działania destablizujące wewnętrzną sytuację na Ukrainie?

Zapewne część z nich wykonywała polecenia UE, inna zaś część działała tam z podpuszczenia Stanów Zjednoczonych, ale również byli i tacy, którzy realizowali scenariusz napisany przez "trzecią siłę"?

Przy okazji dodam jeszcze jeden wątek dotyczący Litwy. Otóż po wizycie na Litwie prezydenta RP, Lecha Kaczyńskiego następnego dnia doszło do  tzw. katastrofy smoleńskiej. Ciekawe co się tam takiego stało, co w następstwie doprowadziło to tej katastrofy?

Pozdrawiam.

Na tytułowym zdjęciu widzimy seretarza Stanu USA, Johna Kerry podczas tajnego spotkania, które odbyło się w dniu 1 lutego 2014 roku w hotelu w Monachium, z liderami ukraińskiej opozycji: Witalijem Kliczko, Petrem Poroszenko i Arsenijem Jaceniukiem.

PS.

Od dziś (10.03.14r.) trwają wspólne ćwiczenia na Morzu Czarnym marynarek wojennych, USA, Rumunii i Bułgarii, ze strony amerykańskiej w ćwiczeniach bierze udział niszczyciel USS "Truxtun".

Jednocześnie zmienił swoją dyslokację amerykański lotniskowiec USS "George H.W. Bush", który z okolic greckiego portu w Pireusie zacumował obecnie w tureckim porcie w Antalyi. Mimo zmiany miejsca pobytu, nadal w zasięgu myśliwców stacjonujących na tym lotniskowcu znajduje się Ukraina i południowo-zachodnia część Rosji.

Dodam, że również został skierowany do tureckiego portu Aksaz amerykański krążownik USS "Philippine Sea" oraz obecnie kotwiczy w chorwackim porcie  Split amerykański niszczyciel USS "Roosvelt".

W odpowiedzi na te ruchy okrętów amerykańskiej floty wojennej rosyjska armia rozlokowała dzisiejszej nocy w okolicach Sewastopola baterie wyrzutni rakietowych systemu obrony wybrzeża K-300 P Bastion:

Rakiety tego systemu przeznaczone są do zwalczania celów nawodnych różnych klas (zespołów uderzeniowych, konwojów, zespołów desantowych, pojedynczych jednostek pływających oraz celów naziemnych) na odległość do 300 km.

 

1. www.freerepublic.com/focus/f-news/3131463/posts,

2. fakty.interia.pl/polska/news-tusk-tylko-ten-moze-liczyc-na-wsparcie-sojusznikow-kto-potra,nId,1355049,

3. fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/opinie/news-sikorski-proces-aneksji-krymu-przyspiesza-z-dnia-na-dzien,nId,1355111,

4. www.youtube.com/watch,

5. www.presstv.ir/detail/2014/03/02/352855/coup-in-ukraine-obamas-dumbest-plan/,

6. www.washingtonsblog.com/2014/03/everyone-agrees-ukraine-sniper-attacks-false-flag-argue-culprit.html.

KOMENTARZE

 • tak to wygląda..
  "te e-maile są dowodem zdrady jakiej dopuścili się organizatorzy ukraińskiej rewolty wobec prawowitych władz tego kraju i społeczeństwa ukraińskiego, oraz również dowodzą jakie siły zagraniczne tą rewoltę wspierały, i że oczywiście wszystko to był z góry ukartowane."
 • Snajper na Majdanie w ciągu kilku minut odstrzelił 10 żołnierzy “Berkutu”
  Dowódca symferopolskiej jednostki specjalnej milicji “Berkut” major Aleksander Wasjukow został postrzelony w głowę podczas starć z protestującymi na Majdanie. Wczoraj (8 marca) w Symferopolu wystąpił na pierwszej po wypisaniu ze szpitala konferencji prasowej, na której był obecny korespondent specjalny KazanFirst na Krymie.

  Wasjukow opowiedział co działo się na majdanie, dlaczego “Berkut” nie miał broni, dlaczego kierownictwo MSW Ukrainy nie wydało rozkazu rozpędzenia protestujących. Publikujemy najciekawsze części wypowiedzi.

  http://marucha.wordpress.com/2014/03/10/snajper-na-majdanie-w-ciagu-kilku-minut-odstrzelil-10-zolnierzy-berkutu/#more-40331
 • PRO-LITEWSKA REWOLTA
  Bardzo mi się podoba ujawnianie prawdy zawartej w tych pro-litewskich e-mail, sam jestem zapalonym kolekcjonerem róznych transkryptów, np. tych od Iluminatów albo nawet tych renesansowych napisanych przez Nostradamusa, zawsze widzę świat przez pryzmat spisku, dlatego że to wszystko ma sens, musimy żyć w świecie gdzie wszystkie tajemnice sa ujawniane. Na zakończenie przypomnę, że Stany Zjednoczone są zarządzane przez klikę wysokich jaszczurów (no chyba się nie mylę, tak pisze David Icke), a Columbus sfałszowal odkrycie Ameryki w roku pańskim 1492.

  God bless America i pozdrawiam
 • Raz dasz się udupić
  i później musisz spełniać następne "prośby" bez szemrania.

  Wracając do Smoleńska to tuż przed nim było spore zamieszanie 7.04 Tusk poleciał na szczyt do Pragi, 8.04 Prezydent poleciał do Wilna, 9.04 ponoć nastąpił rekonensans Tutki do Smoleńska bez lądowania, a 10.04 ponowny lotnielot. Terminarz był tak napięty, że Tutka wracająca z Pragi po zderzeniu z ptakiem nie zwróciła do Pragi w celu dokonania przeglądu, czego wymagaja procedury, a poleciała dalej do Warszawy.

  A co do Litwinów to jeszcze należy wspomnieć o zaskakującej uwadze Lanbergisa w Brukseli do córki p. Ewy Kochanowskiej "pani życie jest zagrożone, proszę uważać, jadąc samochodem".
 • ...
  Zamach stanu na katolickiego Prezydenta polskiego pochodzenia Wiktora Janukowycza, który w 2010 uznał Józefa Stalina oraz całą jego bandę Żydów Wierchownego Sojuza za winnych zbrodni ludobójstwa określonych w art. 442 #1 kodeksu karnego Ukrainy.
  Wszyscy Polacy poparli ten zamach swoim milczeniem.
 • Potwierdza się że USA to faszystowskie imperialistyczne państwo, a polskie władze i partie politycze to marioetki
  zasługują na bojkot, przynajmniej.
 • Władze i polityczne marionetki
  Uważam, że potrzebna jest pomoc aby wiedzieć co jest dobrą informacją, a do tego potrzebne są tęgie głowy, wtedy można zdobywać sojuszników. Jak wiadomo Prasa Wyborcza jest na liście płac Paktu Osi znaczy Iluminaci-Wall Street-Bruksela, w takim razie należy wybrać do pomocy następujące gazety - The Guardian i New York Times, bo wtedy można dotrzeć do mas.
 • @NUS 16:01:00
  Wystarczyło pokazać się z plakatem: YANUKOVYCH IS THE PRESIDENT przed Ambasadą Ukrainy i USA w W-wie oraz wystąpić z rządaniem do Sejmu, aby nie uznawał nowego rządu zamachowców.

  Wciąż do nadrobienia!
 • JANUKOWICZ JEST PREZYDENTEM
  Wydaje się, że zgodnie z radą Putina, prezydent Janukowicz powinien teraz dzielić swój czas między wystąpieniami balkonowymi jak Evita Peron, pisaniem pamiętników i kopaniem skomplikowanego - na pół kilometra - tunelu do ucieczki, do tego będzie użyteczna ekspertyza banderowców z UPA.
 • @Zdzich 16:08:21
  "Wystarczyło pokazać się z plakatem"

  Wystarczyło do czego?


  "Wciąż do nadrobienia!"

  Tylko, że to by była strata czasu. Może nie ich, bo na to nie zwrócą uwagi, ale na pewno mojego.
 • @Amarant 17:43:13
  Ja sam?

  A Ty będziesz siedział w wygodnym fotelu i pisał głupoty w Internecie jak NUS. Prawdziwy Polak, słowo daję. Za takich mam walczyć?
 • @Zdzich 18:00:56
  Co robią teraz POlacy?

  Oglądają TVN z wypiekami na twarzach ostatnie wiadomości z ukrainy i liczą na równie ciepłą posadkę jaką zajmuje ich plemiel, a co najmniej taką jaką ma jego Mucha i chcą zapewnić równie beztroski byt swoim pociechom jaki zapewnił on swoim dzieciom.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 18:07:29
  Dokładnie! Ale najbadziej tym złotoustym opinio-twórcom się dziwię: NEon, Klub Inteligencji Polskiej, Konwent Narodowy, USOPAŁ, Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska, oraz Polska Racja Stanu.
  W chwili ataku syjonistów, zniknęli jak myszy.
 • @Zdzich 18:00:56
  Przepraszam, ale jakie głupoty?
  Walczyć za mnie?
  Wystarczy, że będziesz robił to co uważasz za słuszne.
 • @Zdzich 18:21:59
  "W chwili ataku syjonistów, zniknęli jak myszy"- albo się przestraszyli, albo też sami są syjonistami?

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum
  To dopiero początek hekatomby Ukraińców i Ukrainy. Ci ludzie są wystawieni do wiatru przez zażydzony Zachód. Żydziuchy szczują Ukraińców i Rosjan na siebie. Kremlem kręcą Żydziuchy z sekty Chabad, a rewolucje na Ukrainie sponsorują Żydziuchy od Sorosa. Zawsze dobrze zarabiają na kryzysach i rewolucjach. A jeśli Ukraińcy i Rosjanie będą dość mądrzy, żeby nie walczyć ze sobą, to napuszczą Tatarów. Zwolniony niedawno z więzienia krytyk Kremla, żydowski biznesmen/złodziej Michaił Chodorkowski uznał w poniedziałek, że najlepszym rozwiązaniem kryzysu na Krymie byłaby autonomia w stylu szkockim, czyli opcja szkocka dla Krymu.. Ledwo odpoczął po pobycie w łagrze w Szwajcarii, a już wziął czerwony ołówek i rysuje po mapie....Według PO, PiS, lewactwa, etc..Chodorkowski jest specjalistą do walki z korupcją!!!! Chodorkowski złodziej, obrońca demokracji się znalazł, jeden z największych oszustów prywatyzacji lat 90 w Rosji jako autorytet, gratulacje!!!. Chcą leczyć dżumę cholerą. Une tak mają, u nas Tusk nagle stał się zaciekłym wrogiem Putina, a jeszcze niedawno dupę mu lizał. Będą jeszcze płakać Ukraińcy po Janukowyczu skoro mają takich ekspertów. Przecież to jest facet który w Rosji Jelcyna dokonywał gigantycznych przekrętów ze swoim Jukosem. Zgarniał forsę dorabiając się na kradzieży gazu i ropy. Zbił fortunę która stanowiła jedną piątą PKB Rosji. Do własnej kieszeni, a właściwie na własne konta, które w tej chwili uruchomił po zasłużonej odsiadce. Czarno widzę przyszłość rewolucji na Majdanie kijowskim. Ten cwany żyd wie jak się robi interesy, podobnie jak ci: Finansiści "obywatelskiej rewolucji" na Majdanie, żydowscy oligarchowie Ihor Kołomojski i Wadim Rabinowicz http://i.imgur.com/vksQKlp.jpg Tacy jak Chodorkowski już pokazali jak wygląda Rosja pod ich rządami gdy kręcili wiecznie pijanym Jelcynem, jak szewc kopytem. Doprowadzili Rosję na skraj nędzy, ubóstwa i degrengolady. Putin to nie wariat tylko szachista. To Putin jest w Rosji mężem opatrznościowym, bo mimo iż sam kradnie to tak to robi, że i dla niezbyt wymagającego narodu rosyjskiego trochę jeszcze zostanie. Rosjanie to odczuwają i dlatego są za Putinem. To jest rosyjski patriota czy to nam się podoba czynie. A z Ukrainą i Zachodem bawi się w kotka i myszkę, ponieważ miałkość ludzi z Zachodu zna bardzo dobrze jako świetnie wyszkolony kagiebista, głównie dla robienia ich w konia na gruncie polityki i gospodarki. Po prostu trafiła kosa na kamień. Paradoksalnie chrześcijanie powinni wspierać Putina.. Jedyny lider który pacyfikuje muzułmanów bo Unia tylko pozwala na budowę meczetów... Przodkowie którzy walczyli z islamem przewracają się w grobie..Unia nie tylko buduje meczety, unia uczy że możesz bezkarnie sobie kozę wydymać, płeć określić po 16 roku życia, uśpić starego zgreda, albo małe płaczące dziecko, bo jest chore- nazywa się to JewroEUtanazja. W JewroUnii Słowianie, to głównie na mopach, w burdelach i do mycia SS-mańskich emerytów.
 • Putin odpowiada na pytania. Bardzo ciekawa lektura
  http://www.informationclearinghouse.info/article37889.htm
 • @Kula Lis 62 19:26:37
  Żyd i pospolity złodziej, a teraz "autorytet" PO i PiS, etc..Chodorkowski poparł w Kijowie nowe oczywiście a jakby inaczej żydobanderowskie władze....które to " władze" same się wybrały....jakie to "demokratyczne", jewrejskie? coś na wzór jewrobrukseli, tam także sami się spośród siebie "wybierają", np. komisarzy, etc..wzór zaczerpnięty z CCCP. Jak takie SAMOWYBIERAJĄCE się władze mogą podpisywać jakiekolwiek porozumienia międzynarodowe??? Ukraina liczy prawie 45 milionów obywateli.....ilu Ukraińców poparło te " nowe żydobanderowskie władze"????Żeby móc wypowiadać się w imieniu NARODU to trzeba mieć przeszło 50 procentowe poparcie tego narodu a nie kilkutysięczne poparcie bandyckiego po części Majdanu....
 • Autor
  A kto ujawnił i przechwycił maile ?
 • Niewygodna prawda o Majdanie - swoi strzelali do swoich! PL
  https://www.youtube.com/watch?v=Y3O6TWNpqJw
 • @Krzysztof Grzelak 22:39:30
  Anonymous

  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a6/Anonymous_emblem.svg

  Pozdrawiam.
 • @Wolnyczlowiek 01:12:21
  Dzięki za film.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 07:57:28
  Wojna na Ukrainie i jej kulisy: nowy, nazistowski rząd Ukrainy “to ludzie z kijami bejzbolowymi” https://kefir2010.wordpress.com/author/kefir2010/ http://kefir2010.files.wordpress.com/2014/03/wojna-ukraina-przepowiednie.jpg
 • @Kula Lis 62 08:41:53
  Uzupełnię post kefira o następującą uwagę:

  pax americana=pax israelica.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 07:57:28
  A teraz zapraszam do przeczytania artykułu o wojnie na Ukrainie z portalu Independent Trader i Zmiany na Ziemi: Ukraina – Kto jest agresorem Rosja czy NATO? [„Nowy rząd Ukrainy został ustanowiony siłą przez ludzi z kijami od baseballa.” – Edgar Savisaar Prezydent Tallina (stolica Estonii).] http://kefir2010.files.wordpress.com/2014/03/ukraina-wojna-rosja.jpg https://kefir2010.wordpress.com/author/kefir2010/ 1. Podział sił w Europie w 1988 roku: http://kefir2010.files.wordpress.com/2014/03/wojna-na-ukrainie.png 2. Obecny podział sił wygląda następująco: http://kefir2010.files.wordpress.com/2014/03/wojna-ukrainy-z-rosja.png Całość artykułu u źródła czyli pod podanym linkiem. Warto zapoznać się, także z wieloma innymi artykułami autora.
 • Usraina
  te maile wygladają na fake.
  "Chciałbym specjalnie podziękować wszystkim naszym litewskim przyjaciołom za pomoc finansową"
  "Twój kolega przyjechał i pracuje z moim zespołem. To jest prawdziwy sojusznik, którego usługi mogą nawet być wykorzystane do destabilizacji kraju."

  Kliczko to półgłówek???? Nie wygląda mi na takiego (mimo wszystko). O takich rzeczach mówi się szyfrem nawet na cmentarzu, a co dopiero pisuje maile..

  im dalej w las tym ciemniej.. takie mieszanie w kotle to metoda zasypywania piaskiem prawdziwych przyczyn, wykonawców i źródeł pochodzenia tego ukraińskiego zamieszania. Meisterstück..
 • @Uj-ma 17:39:48
  Rozumiem twoje wątpliwości, których oczywiście byś nie miał, gdyby te e-maile opublikowało bardziej wiarygodne medium, takie jak: TVN, Rzeczpospolita, Nie, Polsat, TVP Info, Gazeta Wyborcza, Reuters, CNN, Fox News, PAP, itd.

  Jednocześnie nie rozumiem dlaczego wzt. czytasz takie informacje jakie ja tu publikuję?
  Po to tylko aby móc powiedzieć bezkarnie "fake", którego to słowa NIGDY nie odważyłbyś się powiedzieć wobec Pochanke, Olejnik i Lisa chytrusa i innych tego pokroju padalców medialnych:)))))

  Pozdrawiam:)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej