Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Czyszczenie ukraińskiej sceny politycznej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiejszej nocy w Równem na Wołyniu dokonano egzekucji strzałem w serce na liderze Prawego Sektora Aleksandrze Muzyczko vel Saszce Białym.

Informację o egzekucji podał ukraiński portal zharivne.info, zaś informacje te potwierdzili naoczni świadkowie śmierci Aleksandra Muzyczki.

Według relacji naoczych świadków, dzisiejszej nocy (24.03.2014r.), około północy czasu ukraińskiego, pod kawiarnię "Try Karasia" w Równem podjechały trzy mikrobusy marki Volkswagen. Zamaskowani ludzie, którzy przyjechali tymi samochodami wywlekli wszystkich klientów kawiarni, w tym Aleksandra Muzyczkę wraz z jego ochroniarzami. Nałożono mu na ręce kajdanki, brutalnie pobito, a natępnie zastrzelono. Następnie sprawcy egzekucji oddalili się w nieznanym kierunku uprowadzając ochroniarzy Muzyczki.

Aleksander Muzyczko vel Saszko Biały był prominentnym działaczem UNA-UNSO i jednocześnie pełnił funkcję koordynatora Prawego Sektora w zachodnich obwodach Ukrainy. Wcześniej zaś brał udział w pierwszej wojnie czeczeńskiej dowodząc tam ochotniczym oddziałem UNA-UNSO pod nazwą "Wiking", który wysławił się wprowadzeniem w zasadzkę całego rosyjskiego oddziału oraz brutalnym traktowaniem wziętych do niewoli Rosjan. Bardzo często żołnierze rosyjscy, którzy trafiali do niewoli ochodniczego oddziału dowodzonego przez Aleksandra Muzyczkę byli brutalnie torturowani, zaś jednym ze sposobów egzekucji było ścięcie jeńcom głowy.

Za wybitne osiągnięcia w walce z rosyjskimi wojskami ekspedycyjnymi w Czeczenii, Aleksander Muzyczko zaostał wyróżniony przez prezydenta Czeczenii, generała Dżochara Dudajewa najwyższym odznaczeniem Czeczeńskiej Republiki Iczkerii, orderem "Bohater Narodu", zaś  świadectwem największego zaufania jakim on się cieszył wśród władz czeczeńskich może być fakt, że został on mianowany osobistym ochroniarzem prezydenta Czeczenii, generała Dudajewa.

Podczas ostatnich wydarzeń ukraińskiej rewolty Aleksander Muzyczko również dał się poznać jako skrajny ekstremista rewolucyjny, zaś filmy dokumentujące jego dokonania zrobiły prawdziwą furorę w internecie:

Jak z powyższego widać przy obecnym rozpadzie ukraińskiego państwa możliwe stało się legalne funkcjonowanie  ekstremistów pokroju Aleksadra Muzyczko jak i wykonanie na nim publicznej egzekucji przez "nieznanych sprawców". Tak więc miarą anarchii do jakiej doprowadzono w tym kraju jest właśnie to, że "nieznani sprawcy" nie muszą się kryć tak jak np. w Polsce, gdzie podobne egzekucje maskowane są dokonanym na ofiarach samobójstwem.

Niestety, ale metoda jaką posłużono w imię walki na globalnej scenie z Rosją, może wywołać na Ukrainie bardzo podobny efekt do tego jaki obserwujemy w m.in. krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej gdzie dokonano antyrządowych rewolt zwanych "Arabską Wiosną", z tą różnicą, że obecna anarchia jaka ma miejsce na Ukrainie dzieje się przy naszej południowo-wschodniej granicy i jednocześnie liczna mniejszość ukraińska zamieszkuje naszą strefę przygraniczną co może mieć bardzo negatywny wpływ na sytuację wewnętrzną w Polsce. Tak więc z dużym prawdopodobieństwem sytuacja na Ukrainie może się rykoszetem odbić i u nas w kraju, wywołując różne i trudne w tej chwili do oszacowania konsekwencje.

No ale za to wszystko musimy już podziękować polskim politykom, którzy aktywnie wspierali ukraińską rewoltę. Sądzę, że stosowny rachunek, za ten stan rzeczy, do jakiego doprowadzili oni swoją nieodpowiedzialną postawą, zostanie przez wyborców im wystawiony.

Pozdrawiam.

Ps.

W sztabie Gwardii Narodowej mieszczącym się w Kijowie przy ulicy Patorżyńskiego 14 trwa obecnie milicyjna rewizja.

Przy wejściu stoi sześciu funkcjonariuszy uzbrojonych w karabiny maszynowe, którzy nie wpuszczają nikogo do środka.

Szef sztabu Gwardii Narodowej, Władymir Wołkow poinformował, że prowadzone są tam prace śledcze, zaś milicjanci uczestniczący w nich, dokonują rewizji z rozkazu ministra MSW, Arsena Awakowa.

Władymir Wołkow spodziewa się aresztowania.

Przyczyn rewizji i prowadzonych prac śledczych w sztabie Gwardii Narodowej nie podano do wiadomości publicznej.

Jak widać robi się coraz ciekawiej. Czyżby już zaczął się krystalizować jeden ośrodek władzy? Ciekawe co na to Prawy Sektor?

1. www.youtube.com/watch,

2. www.youtube.com/watch,

3. www.youtube.com/watch,

4. www.youtube.com/watch,

5. pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%82eksij_Muzyczko,

6. pl.wikipedia.org/wiki/Prawy_Sektor,

7. www.youtube.com/watch,

8. www.zerohedge.com/news/2014-03-24/poland-quietly-mobilizing-its-army-reservists.

 

KOMENTARZE

 • Przed chwilą RM podało
  że "przywódca grupy przestępczej Ołeksandr Muzyczko został zastrzelony w czasie próby aresztowania go przez Specjalną Grupę MSW Ukrainy "Sokił", gdy zaczął strzelać do funkcjonariuszy".

  Ciekawe oni mają to swoje MSW, skoro naoczny świadek opowiadał że przed śmiercią Muzyczko był torturowany a zatem nie była to smierć podczas wymiany ognia.

  W Youtube jest do obejrzenia film o kryminalnych i obyczajowych "wyczynach" przedstawicieli obecnej "demokratycznej" władzy w Ukrainie.
 • @Ptasznik z Trotylu 10:13:30
  "Zaczął strzelać do funkcjonariuszy"- ciekawe wieści rozpuszczają ukraińskie służby:)
  Otóż Muzyczko został powalony na ziemię przez sprawców egzekucji, następnie zdarto z niego górną część odzieży wierzchniej aby stwierdzić, czy nie ma pod nią kamizelki kuloodpornej po czym egzekutor jednym strzałem z pistoletu w serce pozbawił go życia.
  Tak to wyglądało naprawdę.
  Jeśli zaś chodzi o domniemany udział w tej egzekucji funkcjonariuszy ukraińskiej jednostki specjalnej "Sokił", to jest to o tyle dziwne, że z oddziału tego usunięto funkcjonariuszy z powodu podejrzenia ich o użycie broni palnej 20 lutego w Kijowie podczas pamiętnych i tragicznych zajść na Bulwarze Instytuckim.
  Tak więc jeśli brali udział w egzekucji funkcjonariusze "Sokiła" to już z nowego banderowskiego naboru.
  Wniosek z tego można wyciągnąć taki, że toczy się tam bezpardonowa walka wewnętrzna o wpływy i władzę.
  Pozdrawiam.
 • @Ptasznik z Trotylu 10:13:30
  Ps.
  Tak wyglądali ci, którzy brali udział w egzekucji Muzyczki:

  http://static.kresy.pl/image/gf/a54c5bac53107d5da48f4fdf5915982b.jpg

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 10:26:03
  Dokładnie, czytałem na kilku portalach informacje o "Sokole", o ile najpierw było przekonanie że to była "legalna" akcja, o tyle teraz skłaniają się ku wersji że wykorzystano po prostu bandytów ze znakami i częściami umundurowania "Sokoła". Muzyczko był zamieszany, jak cała ukraińska wierchuszka w działania mafijne i toczącą się między banderowcami walkę o wpływy i władzę. Odstrzeliła go konkurencja i bardzo dobrze. Jednego bandziora mniej.

  Środowiska rusofobiczne w Polsce już rozpowszechniają informację że zrobiły to "ruskie służby", ale dla Rosjan Muzyczko był więcej wart żywy, pokazujący prawdziwe oblicze "ukraińskich demokratów", ewentualnie gdyby to byli Rosjanie, to porwali by go do Moskwy i urządzili pokazowy proces, bo sam Muzyczko był niesamowitym zwyrodnialcem torturującym i mordującym setki Rosjan. Stał się za to zresztą ikoną i bohaterem polskich także rusofobów.
 • @Warlord 10:40:11
  Zgadza się.

  Pozdrawiam.
 • @Warlord 10:40:11
  Przy wszelkich "rewolucjach" zawsze się brudne sprawy załatwia, bo i nikt nie będzie szukał winnych a i łatwo znaleźć kozła ofiarnego. Z drugiej strony na pewno nie jeden będzie chciał tę śmierć na swoje potrzeby w różny sposób wykorzystać.
 • *****
  "No ale za to wszystko musimy już podziękować polskim politykom, którzy aktywnie wspierali ukraińską rewoltę. Sądzę, że stosowny rachunek, za ten stan rzeczy, do jakiego doprowadzili oni swoją nieodpowiedzialną postawą, zostanie przez wyborców im wystawiony."

  Prosiłbym o konkrety w sprawie tego rachunku?

  Iść do wyborów, czy tez nie? Jak iść - to oddać głos nieważny?
  Przecież tym akurat nikt się nie przejmie...

  Głosować na RN? Pytanie, czy będą w stanie znaleźć się na listach wyborczych.

  Pozdrawiam
 • Bardzo możliwe,
  że siły stojące za wydarzeniami na Ukrainie powoli zaczynają odcinać się i likwidować tych, czyimi rękami dokonały przewrotu. Nikt normalny chyba nie sądzi, ze Żydzi, najwięksi beneficjenci "rewolucji" zostawią w spokoju banderowców. To tylko kwestia czasu.
 • @ATMAN 12:30:36
  "Prosiłbym o konkrety w sprawie tego rachunku?"-

  NIE GŁOSOWAĆ NA OKRĄGŁOSTOŁOWĄ SITWĘ!!!!!!

  Pozdrawiam.
 • @SpiritoLibero 12:30:40
  Też tak sądzę, ale jednocześnie uważam, że nie będzie teraz tak łatwo zamknąć wypuszczonego Dżina w butelce.

  Proszę pamiętać, że na ukrainie z wielu magazynów wojskowych i milicyjnych ukradziono duże ilości wszelkiego rodzaju broni.
  I ta broń znajduje się obecnie w rękach dobrze zorganizowanych ekstremistów, którzy są zdolni do wszystkiego.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 12:36:47
  Nasi straszni bracia maja wprawę w takich rozgrywkach. Jeden albo dwa "pogromiki" (albo coś na kształt dwóch synagog wysadzonych w Bagdadzie w 1950 roku przez izraelskie służby specjalne) i wszyscy niewygodni zostaną wyjęci spod prawa. Przy gorącym aplauzie "postępowego świata" oczywiście.
 • @AdNovum 12:32:51
  Tyle to wiedziałem:)

  Problem w tym, że w praktyce oznacza to oddanie głosu nieważnego.
  Ruch Narodowy do szerokich mas się nie przebije. Media w najlepszym razie pominą ich milczeniem, albo też zaczną straszyć nacjonalistycznymi hasłami : "Bóg, Honor, Ojczyzna".
 • murzyn zrobił swoje murzyn musi odejść
  Znane działania CIA zacieraja ślady żeby nie wyszło kto rozstrzelał niebiańską setkę. Jednak wszystkich śladów nie da się zatrzeć prędzej czy póżniej prawda wyjdzie na jaw.
 • @LordConqueror 12:57:55
  Nie będę się kłócił. Mamy jeszcze zbyt mało danych. Czas pokaże czy miałem rację czy nie.
 • @LordConqueror 13:18:16
  Jakby chcieli wejść to dawno by to zrobili. Rozwalenie tego bandyty (ups... "bohatera majdanu", poprawiam bo jeszcze ktoś sie obrazi :) to trochę za mało jako pretekst.
 • @ATMAN 12:44:38
  Pożywiom, uwidim.

  Natomiast przy drastycznym przetasowaniu politycznym będącym wynikiem przesilenia ekonomicznego ludzie szybko nauczą się co to znaczy prawdziwa demokracja i wyciągną właściwe wnioski polityczne z tego stanu rzeczy.
  Nic bowiem bardziej nie motywuje ludzi do wysiłku niż głód zaglądający w oczy.

  Pozdrawiam.
 • *****
  To teraz temu bohaterowi pisowskiemu powinni wystawić w Polsce pomnik, no bo zamordował kilku Ruskich wysłanych na wojnę do Czeczeni. :))))

  A przypominam w pierwszej wojnie w Czeczeni uczestniczyło wojsko poborowe. A on ich mordował powiązanych jak świnie, to jest dopiero ukraińskie bohaterstwo, walka ze związanymi jeńcami, gwałty, tortury, grabieże i podpalenia...

  Kolejny pisowski bohater z banderowskiego majdanu...
 • @fretka 13:30:05
  U nas też Słowiki, Wańki, Kiełbasy, Pershingi, Masy dużo wiedzieli, i niektórzy jak przyszło co do czego to śpiewali, nawet na swoich kolegów, większość z nich już nie żyje, a inni okazali się współpracownikami peerelowskiego wywiadu...

  Dlaczego jednak obecnie z takich samych bandytów na Ukrainie nasi patrioci z PiS-u czynią bohaterów i sojuszników Polaków?
 • @Paweł Tonderski 13:32:51
  Dodam jeszcze, że w tym wojsku rosyjskiej armii wśród poborowych walczących na pierwszej wojnie w Czeczenii było również wielu ukraińskich ziomków Muzyczki, który zapewne dokładnie tak samo traktował ich jak i żołnierzy innych narodowości służących w armii sowieckiej- czyli bez litości.

  Pozdrawiam.
 • @fretka 13:30:05
  Zapewne bardzo dużo wiedział.
  Ciekawe na kogo teraz padnie?
  Może na J...?

  Pozdrawiam.
 • @rerak 14:06:58
  Zgadza się.
  Analogi nie da się ukryć.
  Tylko, że u nas ruscy nie chcieli wkroczyć, aby pogodzić zwaśnione strony walczące o władzę, zaś w przypadku ukrainy może już nie być tak słodko.

  Pozdrawiam.
 • @rerak 14:09:03
  Może Lis albo Olejnik pana prezesa zapyta w najbliższym wywiadzie?

  Pozdrawiam.
 • @
  biorąc pod uwagę mnogość wersji zdarzenia,

  być może informacja o jego śmierci jest przesadzona.
 • @interesariusz z PL 14:25:56
  Może nadal żyć?

  Pozdrawiam.
 • R E K L A M A
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=AMgZ0SBEL5I
  .
  PO REKLAMIE
 • Wielka szkoda
  Bohater takiej, klasy był świetnym odzwierciedleniem zwyrodnialstwa Ukraińców - banderowców.
  Ale na szczęście są jeszcze te filmy.
 • @AdNovum 14:30:01 polecam.
  Operacja "Unthinkable": Jak Churchill chciał walczyć za Polskę. http://facet.interia.pl/obyczaje/historia/news-operacja-unthinkable-jak-churchill-chcial-walczyc-za-polske,nId,1358916?parame
 • Na zlecenie CIA?
  Wysokiej ragi były współpracownik ukraińskiego miisterstwa spraw wewnętrznych przekazał RIA Novosti, że Muzyczko został zabity a rozkaz szefa SBU Naliwajtschenko. Radykalny Muzyczko kompromitował rząd w Kijowie i zdecydowano, że ma być usunięty.
  Nie jest tajemnicą że Naliwajtschenko cieszy się dużym zaufaniem CIA. Przed usunięciem Muzyczki, Naliwajtschenko spotkał się w Kijowie z agentem CIA.

  "Ein ehemaliger ranghoher Mitarbeiter des ukrainischen Inlandsgeheimdienstes SBU teilte RIA Novosti mit,dass Musytschko auf Befehl von SBU-Chef Valentin Naliwajtschenko umgebracht worden sei und dass Naliwajtschenko vor der Aktion mit einem CIA-Agenten in Kiew zusammengetroffen sei."

  "Der rechtsradikale Politiker habe mit seinen jüngsten Ausschreitungen die neue Regierung in Kiew kompromittiert und man habe beschlossen, ihn von der politischen Szene verschwinden zu lassen. „Es ist kein Geheimnis, dass (der SBU-Chef) Naliwajtschenko der Hauptpartner der US-Geheimdienste ist und bei ihnen großes Vertrauen genießt“, so der Sprecher weiter. Er schloss nicht aus, dass weitere solche Einsätze möglich seien. „So hat niemand in Kiew (den Chef des Rechten Sektors Dmitri) Jarosch mehr nötig.“"
  http://de.ria.ru/politics/20140325/268112511.html
 • @AdNovum
  Polska wciąż żyje, mimo, że sterowanym z zewnątrz czubkom, pasowałoby przekształcić ponad tysiącletnią polską państwowość – w dom wariatów. Wielu pokazało, że mają kwalifikacje niczym niebezpieczni pacjenci. Jako ministrowie mieli rozwijać gospodarkę lub bronić polskiego stanu posiadania, a z uśmiechem od ucha do ucha – zlikwidowali niemal wszystko. Ponoć prawdziwie wolnym jest bezbronny nędzarz i żebrak. Dziwna wersja wolności została narzucona Polakom. Zresztą nie tylko Polakom. Ale czy nie entuzjaści Wielkich Niemiec majstrowali przy temacie: "podludzie"?. Oczywiście siebie uznali za supermenów. Zatem, za nadludzi…
 • Wyciekło nagranie rozmowy Tymoszenko w której domaga się wojny i zabicia tych przeklętych Ruskich razem z ich wodzem.
  Tymoszenko częściowo potwierdziła na Twitterze autentyczność rozmowy. Jej współrozmówca zaprzecza.

  Tymoszenko zadeklarowała że zmobilizuje cały świat tak że w Rosji nawet spalona ziemia nie zostanie.

  „Ich hoffe, ich werde alle meine beteiligten Verbindungen nutzen können. Ich werde alle Mittel nutzen, um die ganze Welt zu mobilisieren, sodass in Russland nicht einmal verbrannte Erde übrig bleiben wird.“

  "„Es ist endlich an der Zeit, dass wir zu den Waffen greifen und diese verdammten Russen töten, zusammen mit ihrem Anführer.“ "
 • @NUS 17:06:30
  "Tymoszenko zadeklarowała że zmobilizuje cały świat tak że w Rosji nawet spalona ziemia nie zostanie." No i niech może raz się ich "działalność" skieruje na wschód a nie na zachód, tj. nie ku nam i polskiej ludności cywilnej.
 • @bez kropki 18:03:43
  To Tymoszenko już nie chce geszeftów robić na rosyjskim gazie?

  Pozdrawiam.
 • Dzwoniłem dzisiaj do Ukraińca ze Lwowa, inżyniera, mojego kolegi z branży.
  Mówię mu - Miszka, jakby co to dzwoń a ja w 2 godziny będę w Medyce i odbiorę was z przejścia granicznego.
  Chałupa duża, zmieścimy się. Będziemy razem pracować.
  Na to Miszka - rodzinę OK ale ja zostanę żeby walczyć.
  Ja mu na to - Miszka, z kim chcesz walczyć, wszystko wskazuje na to że będziecie się tam naparzać między sobą a Ruskie i Amerykańcy będą was tylko podjudzać.

  Miszka mówił że we Lwowie spokojnie, był też parę dni służbowo w Kijowie i tam też wszystko spokojnie.
  "Spokojnie" w ustach Miszki to pojęcie względne. Po naszemu to znaczy że da się ujść z życiem , byle się nie rzucać w oczy.

  10 lat temu byłem u niego we Lwowie na zaproszenie z okazji ich święta narodowego 23. sierpnia.
  Łaziliśmy cały dzień po mieście i trzeba przyznać że potrafią swiętować.
  Przed Operą w wielkim kręgu tańczyli ludzie w róznym wieku, trzymając się za ręce i śpiewając (dosłyszałem refren: "Moskala na Sibir prohnaty").
  Zaciekawiony, ruszyłem w ich kierunku ale Miszka siłą przytrzymał mnie za rękaw.
  - Nie idź tam, bo jak się zorientują żeś Polak to może być niebezpiecznie.
  To było 10 lat temu , kiedy nikt o żadnej "rewolucji" nie myślał.
  No to jak jest teraz ?
 • @Ptasznik z Trotylu 18:15:35
  Teraz to może być jedynie gorzej...
  Pamiętam jak w 87 czy 88 konsumowałem sobie spokojnie kolację w knajpie we Lwowie a stolik obok biesiadowało towarzystwo miejscowych.
  W pewnym momencie podszedł do mnie kelner (Polak jak się okazało)i powiedział, żebym lepiej szybciej kończył jeść a on mnie wypuści przez kuchnię. Znał ukraiński a ja nie...
 • @SpiritoLibero 18:21:39
  Bardzo podobną sytuację miałem w 92 roku ale w Łucku.

  Pozdrawiam.
 • ....
  Zdaje się że psy wojny systematycznie zaczynają być spuszczane z łańcuchów... Eskimosi umiejętnie podkręcają atmosferę(vide piękna julia..), a prawy sektor i cały banderland przestaje być użyteczny. "Igrzyska" uważam za otwarte!
 • @Grzesiek 19:17:55
  Słuszne spostrzeżenie- tak by to dokładnie wyglądało i przypomina do złudzenia czasy tuż przed I i II WŚ.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 19:26:06
  Już to widzę. Dwaj Eskimosi stoją na przeciw siebie i trzymają w rękach po kogucie. Judzą je na siebie przy akompaniamencie wrzasków kibiców w tym samym czasie dwaj inni,którzy są oczywiście kolegami tych pierwszych, przyjmują zakłady który kogut wygra i co będzie można przejąć po przegranym. Nagle w momencie największego wkurwu koguty są w końcu dopuszczone do siebie. I zaczyna się jatka. A eskimosi stoją jak zwykle z boku i zacierają ręce bo ynteres sie kręci.......

  Pozdrawiam
 • @Grzesiek 19:46:14
  Niestety, ale tak zawsze to wygląda.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 19:55:09
  Ave. 5*. Pięknie widać działanie FSB. Prawie jak prowokacja gliwicka.
 • ---------- kś .Jerzy Popiełuszko
  ---- z perspektywy !! tak naprawdę jego śmierć nie została wyjaśniona --KTO ZABIŁ ?? kto miał skorzystać na tym mordzie ?? a SMOLEŃSK ??

  --------potrzebny był męczennik ! -- i jest
 • Polacy w Londynie dostają wezwania do rezewy na rutynowe ćwiczenia wojskowe
  Why are Polish men in London getting military call-up papers?
  Poland feels vulnerable to Putin’s aggression: and let’s not forget, we’d be bound to help - as we did in 1939

  http://www.theweek.co.uk/europe/ukraine/57830/why-are-polish-men-london-getting-military-call-papers
 • --------- wiesz ?? jak NIE WIESZ !!!
  http://www.youtube.com/watch?v=vz_RInY01tU#t=68
 • Mimo poparcia naszego frontu jednosci narodowej w jagiellońskiej polityce liberalizmu dla banderowskiego ludobojstwa
  w służbie eurokabotynizmu sjonistycznego interesom posowieckich oligarchów Ukraińcy nawet kultywujacy europasożytnictwo maja dosyć zbyt wybitnych pobanderowców.
 • @NUS 16:56:48
  Prawdopodobne.
  Żydowski przewrót finansowany przez amerykańskich syjonistów zakończył się sukcesem, i pożyteczne osiłki w rodzaju Muzyczki nie są już więcej potrzebne, więc będą teraz eliminowani.
 • @NUS 16:56:48
  Komuś najwyraźniej przestała się podobać "muzyczka" grana przez tego Pana… Swoją niewątpliwie "dyskusyjną" działalnością zdążył się narazić nie jednemu… Podejrzewam że gdyby komuś zależało na tym żeby go mieć żywego to by go żywego pojmali… Czy zginął bo zasłużył czy też z innych powodów nigdy się nie dowiemy, ale nie był to aniołek.
 • @Kula Lis 62 08:36:21
  Zgadza się.
  Podobnie odbywało się to w Polsce po 22 lipca 1944 roku, gdzie dokąd polska partyzantka walczyła z niemieckim okupantem była dla zachodnich geszefciarzy potrzebna i użyteczna, gdy zaś wystąpiła przeciwko nowemu okupantowi, okupant ten dostał wolną rękę na zlikwidowanie tych, którzy wystąpili przeciwko nowemu podziałowi świata ustalonemu przez wielką trójkę.

  Pozdrawiam.
 • @Repsol 21:25:15
  Rewolta zaczyna zjadać swoje "dzieci" jak to po każdych rewoltach bywało i bywa, zarządzający osiągnęli cel więc likwidują niepotrzebnych , oby spotkało ich odwzajemnienie …., tak do ostatniego. Niemniej składam wyrazy współczucia "polskim" elytom polytycznym , tow. Prezesowi , tow. Premieru i pozostałym wszak zginął ich towarzysz z barykad majdanu….Muzyczko był bożyszczem Donalda Tuska. Może Donek przyjedzie więc na jego pogrzeb? Dla mnie – i sądzę, że także dla wielu także – ta "ikona euroMajdanu" została zapamiętana jako przykład ukraińskiego chama. Tacy jak on masowo mordowali bez litości niewinne polskie rodziny w latach czterdziestych ub. w. na kresach II Rzeczypospolitej. To morderstwo dowodzi jak niebezpieczne jest mieszkanie pod wspólnym dachem z takimi ukraińskimi typami. Chazarska rosyjsko-ukraińska “ruletka” – niestety! – puka do naszych drzwi. Nie zapominajmy, że to właśnie tam grasuje "seryjny samobójca". Chazarowie rosyjsko-ukraińscy takie działania mają we krwi. Wystarczy tylko pooglądać filmy kryminalne, ażeby zrozumieć jaka to dzicz.
 • @AdNovum 19:26:06
  Nie wolno zapominać, że przed kolaboracją Ukraińców z nazistami była też antypolska kolaboracja zbolszewikowanych żydów z sowietami. Nad tą żydowską panuje zmowa milczenia, ale jakiś spadek też z pewnością dziedziczy w ramach żydowskiej ewolucyjnie ukształtowanej strategii grupowej. Tą strategię opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.
 • @Kula Lis 62 08:44:31
  Zobaczymy jak Tusk, prezes i Co będą śpiewać jak wystąpią przeciwko nim polscy muzycy?

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 09:23:09 poską scenę trzeba wyczyścić jak chlew bo to nie stajnia.
  Skandal i hipokryzja!!! TK to żydowski sanchedryn!!! Oto jak wolna Polska rozprawia się z PRL-owskimi oprawcami. 8500 zł emerytury dla zbrodniarza, bandyty z plutonów egzekucyjnych mordujących patriotów, których szczątki teraz się odkopuje i sowieckiej żydomatrioszki Czesława Kiszczaka. Mając jak Hoover archiwum z dossier koncesjonowanych przez siebie "opozycjonistów" dożyje w spokoju i luksusie, umrze we własnym łóżku nie w celi!!! - Człowiek, który zwalczał demokratyczną opozycję żyje na poziomie o którym jego wrogowie z czasów PRL mogą pomarzyć

  - bulwersuje się "Fakt" informując, że od sierpnia emerytura gen. Czesława Kiszczaka wróci do poziomu 8500 złotych.

  W ostatnim czasie były szef MSW dostawał 4100 złotych emerytury. Trybunał Konstytucyjny zdecydował jednak, że od sierpnia ma ona wrócić do poziomu 8500 złotych.

  W tym czasie emeryci, którzy ciężko pracowali dla Polski a nie przeciw niej, dostają po kilkanaście zł waloryzacji. To skandal!

  - pisze tabloid.

  Można mieć jeszcze nadzieję na sprawiedliwe osądzenie komunistycznych kacyków? Jak widać pamięć historyczna nigdy nie zawodziła w Polsce tak boleśnie, jak za czasów sprawowania władzy przez historyków. [Ten bandzior wysyłał osobiście patriotów "na kafelki". To znaczy do cel wyłożonych kafelkami aby można było po "przesłuchaniu" zmyć krew. Dla parcha Szechtera jest to człowiek honoru, mówił o tym Leszek Żebrowski. Dotyczyło to żołnierza, którego zbrodnią na ciele i duszy socjalistycznej ojczyzny był zamiar wzięcia ślubu kościelnego ze swoją dziewczyną. Ówczesny kapitan Kiszczak osobiście wydał rozkaz tortur, skutkiem czego była trwała utrata zdrowia i degradacja oraz wydalenie ze służby.. Wdowa po tym żołnierzu do dzisiaj nie może doczekać się rehabilitacji. Przepraszam nie pamiętam nazwiska owej ofiary.]
 • @Kula Lis 62 09:25:32
  "Można mieć jeszcze nadzieję na sprawiedliwe osądzenie komunistycznych kacyków?"- ja już w to nie wierzę, bo przy ukształtowanej w Magdalence polskiej scenie politycznej, która miała za zadanie ochronę i zapewnienie bezpieczeństwa czerwonym kacykom, wszelkie rozliczenie przeszłości jest niemożliwe.
  Dowodem na to, może być chociażby skuteczne zabetonowanie lustracji przez ekipę prezesa/prezydenta podczas jej rządów.

  Pozdrawiam.
 • ---- zapalnik
  https://www.youtube.com/watch?v=j9EU2dldwPw
 • @AdNovum Neews!!!
  Tłumieniem protestów we wschodnich regionach Ukrainy zajmie się prywatna, amerykańska spółka Greystone Limited, poinformowała Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU). Planuje się, że zachodni najemnicy "będą pełnić funkcje dochodzeniówki politycznej i ochrony bezpieczeństwa państwowego". Uznano, że SBU nie da sobie rady z tłumieniem fali niezadowolenia w rosyjskich regionach własnymi siłami, ale nie chce wzmacniać formacji Prawego Sektora, wobec tego zajmie się tym córka spółki Blackwater, dziś Academii, której skandaliczna sława, zdobyta dzięki masakrom ludności cywilnej np. w Iraku i Afganistanie, a także przemytowi broni i narkotyków, kilkakrotnie zmuszała już właścicieli do zmiany nazwy. Istnieją poszlaki, że pracownicy tej spółki działali na Majdanie jako "powstańcy" i snajperzy. Pozdrawiam.
 • @ninanonimowa 09:42:37
  Ten film jest jeszcze jednym dowodem egzekucji.

  Pozdrawiam.
 • @Kula Lis 62 09:57:27
  A kto taką samą rolę pełnił w Polsce po 22 lipca'44?

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum
  Samozwańczy premier i jewrej Jaceniuk wszem i wobec ogłasza, że już na Ukrainie będą walczyć o każdy już nie metr, jak poprzednio lecz centymetr ziemi! Pytam czy tak jak na i za Krym i czym???? [Potrzebujemy pomocy technicznej i wojskowej, by odnowić ukraińskie siły zbrojne, unowocześnić je i uczynić je gotowymi nie tylko do walki, ale także do zwyciężania zaznaczył Jaceniuk. Według doniesień mediów, USA odmówiły prośbie rządu Ukrainy w tej sprawie, by nie powodować dodatkowego wzrostu napięcia w stosunkach z Rosją. No i by nie dostała się zaraz w ręce Rosjan podczas rozbrajania "dzielnych", "bochaterskich" striłciw ] Niestety, Ukraińcy są pierwsi jedynie do mordowania siekierami bezbronnych kobiet staruszków i małych dzieci. Ich morpiechy (marines:))) dali się dobrowolnie (!!!) rozbroić i związani jak balerony wywozić ciężarówkami z koszar, z innych baz wyprowadzano ich jak niewolników na sznurku!!!. Na koniec. Trzeba wyciągnąć z tego wszystkiego wnioski. Komendant Piłsudski już dawno stwierdził, że wolności i niepodległości nie da się kupić za dwa grosze lecz trzeba za nią oddać sporo krwi. Jest ona cenna i baardzo kosztowna! Ps. Na mowę ich nowego min. obrony, że będą wracać z Krymu na Ukrainę jak bohaterowie? z podniesioną dumnie głową? z flagami, bronią, to mam jedną odpowiedź: z procami o ile Rosjanie im pozwolą. Pozdrawiam.
 • @Kodiak 19:56:08
  Wzruszająca jest twoja troska o "prawdę"...
  Masz jeszcze więcej takich newsów?

  Jacy oni biedni... To chyba jedyna "nacja" prześladowana tylko za to, że istnieje. Łączę się z tobą w "bulu".
 • @Kula Lis 62 10:30:47
  Oni mają tajną broń;)

  http://adnovum.neon24.pl/post/107622,glupota-nie-boli

  Pozdrawiam:)
 • @Atanatari 15:08:51
  A piękna Julia nadal korzysta z pełni życia.

  Pozdrawiam.
 • @Kodiak 16:28:03
  Ranger, czy ty masz jakiś problem osobisty?

  Napisz o tym, może ci coś zaradzimy.

  Pozdrawiam.
 • @Kodiak 19:29:02
  Poajwajuj sobie rendżer, może ci ulży :D)))))))))
 • @Kodiak 19:53:33
  Rendżer nie przeginaj...
 • @Kodiak 20:36:41
  Modlę sie za ciebie rendżer bo tylko cud i modlitwa mogą ci pomóc wygonić demony, które masz w głowie...
 • @Kodiak 23:13:52
  Zostaw sobie coś w barku na jutro, rendżer...
  Jak chcesz to ci podeślę flaszkę siwuchy. Koszernej oczywiście :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej