Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Lot Malaysia Airlines nr 370 - co się stało?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu 8 marca 2014 roku samolot malezyjskich linii lotniczych Boeing 777-200ER lot MH370 wyleciał o godzinie 02:40 z Kuala Lumpur do Pekinu. Po kilku godzinach lotu wiadomo już było, że samolot zniknął w tajemniczych okolicznościach.

Lecący z Kuala Lumpur do Pekinu samolot pasażerski malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines Boeing 777-200ER lot MH370 zniknął z radarów nad Morzem Południowochińskim. Samolot jednak cały czas leciał, zmienił tylko kurs w kierunku Oceanu Indyjskiego gdzie po kilku godzinach lotu całkowicie zniknął.

Pierwsze doniesienia informowały o katastrofie, ale jak dotychczas wątek ten nie został potwierdzony ze względu na brak jakichkolwiek dowodów materialnych zgodnych z takim przypuszczeniem.

Na pokładzie samolotu znajdowało się 227 pasażerów i 12 członków załogi, po których- po za jednym przypadkiem-  zaginął od momentu wylotu wszelki słuch.

Samolot został wyprodukowany w 2002 roku i otrzymał numer seryjny 28420 i był to jednocześnie 404 wyprodukowany egzemplarz Beinga 777. Pierwszy lot samolotu odbył się 14 maja 2002 roku, a następnie został przekazany Malaysia Airlines 31 maja 2002 kiedy to otrzymał numer rejestracyjny 9M-MRO.

Samolot podczas ostatniego lotu pilotowany był przez kapitana Zaharie Ahmeda Shaha oraz lecącego jako drugi pilot Fariqa Bin Ab Hamida.

Rejsem tym leciało 152 obywateli Chin, 38 Malezji, 7 Indonezji, 6 Australii, 5 Indii, 4 Francji, 3 USA, 2 Iranu, 2 Kanadyjskich, 2 Nowej Zelandii, 2 Ukrainy, 1 Holandii, 1 Rosji, 1 Tajwanu oraz 1 z Hongkongu.

Po wstępnym dochodzeniu okazało się, że dwie z lecących osób posługiwało się skradzionymi paszportami: austriackim i włoskim. Podano, że paszporty te posiadali obywatele Iranu, którzy za ich pomocą chcieli przedostać się do Europy w celu uzyskania tam azylu.

Jednak okazało się, że zdjęcia dokumentujące jakoby fakt pobytu na lotnisku obu wspomnianych wyżej Irańczyków były po obróbce photoshopem:

Po utracie kontaktu z samolotem rozpoczęto jego poszukiwania, które zakończyły się fiaskiem.

Teoretyczny zasięg samolotu Boeing 777-200ER lot MH370 przedstawia ta mapa:

Jedną z pierwszych osób, która wskazała możliwość, że samolot został uprowadzony, a następnie wylądował w amerykańskiej bazie wojskowej na wyspie Diego Garcia, była przyjaciółka lecącego nim Philip'a Wood'a, 48 letnia amerykańska nauczycielka Sarah Bajc.

Podczas wywiadu jakiego udzieliła sieci telewizyjnej BBC powiedziała, że rządy biorące udział w akcji poszukiwania zaginionego samolotu celowo wprowadzają opinię publiczną w błąd, zaś sam samolot został porwany i skierowany do lądowania w amerykańskiej bazie wojskowej na wyspie Diego Garcia.

Przyczyną porwania samolotu miało być dwudziestu lecących nim pasażerów, którzy byli bardzo utalentowanymi i ważnymi naukowcami i pracownikami firmy Freescale Semiconductor Ltd. należącej do Rothschildów:

Potwiedzeniem tych spekulacji może być fakt, że wspomniany wyżej Philip Wood wysłał, dziesięć dni po domniemanej katastrofie samolotu, ze swego iPhona 5 Apple plik graficzny z całkowicie zaciemnionym zdjęciem oznaczonym jego pliku "1395192158752. jpg". Zdjęcie to zostało zrobione w bardzo ciemnym pomieszczeniu 18.03.2014 roku o godzinie 20:49 czasu lokalnego.

Dnia następnego, tj. 19.03.2014 roku o godzinie 09:23 wysłano z tego samego telefonu (bądź klonu właściwego telefonu?) wiadomość tekstową:

"Zostaliśmy wzięci jako zakładnicy przez nieznanych nam osobiście wojskowych (mam zasłonięte oczy) bo mój samolot został porwany. Pracuję dla IMB i udało mi się ukryć telefon w tyłku podczas porwania. Zostałem oddzielony od reszty pasażerów, umieszczono mnie w komórce. Nazywam się Philip Wood. Sądzę, że byłem pod wpływem narkotyków  (albo środków psychotropowych- dopisek mój), co spowodowało, iż nie mogę jasno myśleć".

Na marginesie uzupełnię informację w temacie czasu działania bateri. Otóż bateria iPhone 5 Apple, jakim zostało wysłane zdjęcie, nie rozładuje się w nastawionym trybie czuwania w czasie około 10 dni.

Dane poniższe przedstawiają fabrycznie określone czasy działania bateri dla modeli iPhone 5, 4s i 4:

Z tym, że należy wziąć pod uwagę fakt, iż pod koniec tego okresu bateria jest na tyle słaba, że nie da się już użyć lampy błyskowej podczas robienia zdjęć.

Powracając, zaś do meritum sprawy: okazało się, że wg. parametrów  zdjęcia, można precyzyjnie ustalić lokalizację położenia iPhona w momencie jego wysyłania.

Lokalizacja iPhona, z którego wysyłano zdjęcie ma nastepujące współrzędne:

Szerokość geograficzna:   -7 18 58.3,

Długość geograficzna:        72 25 35.6.

Wg. mapy ustalona lokalizacja wskazuje to miejsce:

Wskazuje ona, że lokalizację taką ma jeden z hangarów w tajnej bazie wojsk amerykańskich na wyspie Diego Garcia. Przed 2001 rokiem hangar ten służył do przeprowadzania remontów samolotów będących na wyposażeniu tajnej bazy amerykańskiej marynarki wojennej:

Przy tej okazji przypomnę, że program z symulatorem lotów jaki znaleziono podczas rewizji w domu kapitana zaginionego samolotu miał również m.in. zaznaczone do lądowania lotnisko w bazie amerykańskiej marynarki wojennej na Diego Garcia.

Według naocznych świadków nisko lecący samolot był widoczny około godziny 06:15 rankiem 8 marca br. na południowym krańcu archipelagu Malediwów.

Na wyspie Diego Garcia leżącej na Oceanie Indyjskim znajduje się najbardziej tajna baza amerykańskiej marynarki wojennej, która posiada gamę różnych zaawansowanych urządzeń do monitorowania i wykrywania wszelkich obiektów poruszajacych się w pod wodą, na powierzchni wody oraz w powietrzu.

Zastanawiający jest również wątek dlaczego w dniu 8 marca 2014 roku (w dniu kiedy zaginął samolot rejs MH370) na wyspie Diego Garcia wstrzymano wszelkie loty na okres 72 godzin:

Według informacji przekazanej przez agencję Reuters (z 28 marca 2014 roku):

"Jedynym krajem, którego możliwości techniczne są na tyle rozwinięte, mogącym wykryć przynajmniej położenie rejestratora czarnej skrzynki, która może zalegać na dnie morza nawet na głębokości kilku mil, są Stany Zjednoczone. Jego pojazdy głębinowe umożliwiły np. zlokalizowanie i wyciągnięcie na powierzchnię wraku zatopionego po katastrofie samolotu Air France, lot 447, która miała miejsce w 2009 roku.

USA posiada sieć satelitów szpiegowskich, które pozwalają bardzo precyzyjnie monitorować całą powierzchię ziemi, w tym również ruch poruszających się obiektów w przestrzeni powietrznej...Baza na Diego Garcia ' jest jednym z niewielu miejsc wyposażonych w system naziemny Elektro-Optical Deep Space Surveillance do śledzenia obiektów poruszających się w przestrzeni'. Ze względu na poziom zaawansowania tych technologii obserwacyjnych, jest mało prawdopodobne, że lot MH370 mógł być niezauważony nawet na całym obszarze Oceanu Indyjskiego"

Pojawią się tu zasadnicze pytania:

Dlaczego Amerykanie ukrywają wiedzę, na temat obserwowanego przez siebie lotu  Malaysia Airlines MH370?

Co w ten sposób chcą ukryć?

Pytania te mogą mieć różne odpowiedzi, ale sądzę, że w świetle wypowiedzi prezydenta Stanów Zjednoczonych, Barack'a Obamy wygłoszonej na ostatnim międzynarodowym spotkaniu szczytu bezpieczeństwa nukleralnego w Hadze, że istnieje poważne niebezpieczeństwo dokonania terrorystycznego ataku jądrowego na terytorium Stanów Zjednoczonych lub w jakim innym kraju Europy Zachodniej. Sądzę, że samolot ten może zostać wykorzystany do ataku pod fałszywą flagą przy użyciu umieszczonej w nim bomby jądrowej. Proszę przy tym pamiętać, że Polska jest również jednym z krajów europejskich, tak więc i do naszego kraju to ostrzeżenie Obamy się odnosi.

Jaki zaś cel miałaby tak przeprowadzona operacja, chyba w świetle zamachu z 11 września wyjaśniać już nikomu nie trzeba?

Na zakończenie dodam jeszcze, że podobny samolot znajduje się od 11 listopada ubiegłego roku w hangarze na lotnisku w Tel Awiwie.

Dane tego samolotu:

1. nr. seryjny 28416,

2. pierwszy lot 25.07.1998 rok,

3. model 777-2H6ER,

4. status przechowywany.

 

Pozdrawiam.

1.  pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotu_Malaysia_Airlines_370,

2.  www.youtube.com/watch,

3.  en.wikipedia.org/wiki/Diego_Garcia,

4.  www.globalresearch.ca/malaysian-airlines-flight-mh370-vs-the-2004-indian-ocean-tsunami-the-role-of-the-diego-garcia-military-and-intelligence-base/5376111,

5.  www.youtube.com/watch,

6.  intellihub.com/will-matching-malaysian-airlines-777-stored-israeli-hangar-later-used-false-flag-attack/,

7.  www.youtube.com/watch,

8.  www.zerohedge.com/news/2014-03-18/did-missing-flight-mh370-land-maldives-or-diego-garcia-full-updated-summary,

9. www.theepochtimes.com/n3/591800-diego-garcia-philip-wood-ibm-engineer-on-flight-mh370-posts-photo-from-prison/,

10.www.globalresearch.ca/indian-ocean-tsunami-why-did-the-information-not-get-out/207,

11.www.globalresearch.ca/why-was-the-malaysian-mh370-flight-not-detected-by-the-diego-garcia-us-naval-and-intelligence-base-in-the-indian-ocean/5375272.

11'.zezorro.blogspot.com/2014/03/breaking-gdzie-sa-porwani-w-malaysia.html,

11''intellihub.com/15-questions-flight-mh370-media-isnt-asking/,

11'''www.youtube.com/watch,

11''''www.youtube.com/watch,

11'''''www.fbo.gov/,

11''''''beforeitsnews.com/global-unrest/2014/03/flight-mh370-mystery-diego-garcia-suspended-all-flights-on-march-8th-for-72-hrs-2458394.html,

11*patft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser,

11**www.veteranstoday.com/2014/03/27/flight-370-the-cia-hoax-gordon-duff/,

11***www.sott.net/article/275646-Was-Malaysia-Airlines-Flight-370-redirected-to-Diego-Garcia,

11****

         - www.apple.com/pl/accessibility/ios/,

         - myapple.pl/blogs/mackozer-22867/jeszcze-szybsze-wylaczenie-latarki-lampy-w-iphone-z-ios-7-795/,

         - manuals.info.apple.com/MANUALS/1000/MA1565/pl_PL/iphone_podrecznik_uzytkownika.pdf,

11*****beforeitsnews.com/conspiracy-theories/2014/04/mh370-mystery-deepens-pentagon-blocks-all-leave-to-diego-garcia-2461528.html,

12. shoebat.com/2014/04/01/empire-antichrist-near/.

 

KOMENTARZE

 • @
  Zakładając że ludzie którzy reżyserują takie akcje wcześniej manifestują swoje zamiary w jakiś sposób, np. nr lotu i oficjalne miejsce znalezienia samolotu nr 370 pojawiło się w nowym filmie o supermanie, a z banknotów 20usd z lat 90 można było ułożyć płonące wtc to można się domyślać celu ataku z nowej serii banknotów, która przedstawia ogromną falę wody nad wieżowcami. Jeśli dodać do tego nadzwyczajnie dużo filmów katastroficznych powstałych w ostatniej dekadzie gdzie usa niszczone są na wiele sposobów oraz oficjalne ostrzeżenie prezydenta to niczego dobrego to nie zapowiada.
 • @zjawa 12:12:51
  sugerujesz wybuch podwodny załadowanego bombka XXXYL odnalezionego samolotu ktory bedzie lecial w kierunku ny awaria spadek do oceanu explozja i tsunami na ny?lub temu podobne wersje?
 • @latajace skrzypce 13:13:14
  coś w tym stylu, ale to są domysły na podstawie skojarzeń. Przyszłości to ja nie potrafię przewidzieć.
 • @zjawa 12:12:51
  Te zapowiedzi sa wszedzie w przemysle rozrywki.
  Ludzie zwiazani z tym przemyslem sa powiazani z tajnymi bractwami I tworza rodzaj globalnej siatki ktora przechowuje wiedze I umiejetnie ja rozdziela.
  Mamy do czynienia z zapowiedziami w filach w slowach muzykk I wideoklipach w ksiazkach...w reklamie...itp.

  Etc bylo zapowiadane w tak duzej ilosci filmow I muzyki ze trudno to objac.
  Tytanik byl zapowiadany, pierwsza I druga wojna.
  Tsunami w japoni.
  System orwella.
  Upadek polskiego samolotu.
  Zaginiecie boeinga.
  Zapowiadaja rowniez wojne nuklearna.

  Zapowiedzi glownego formatu byly umieszczone w Biblii.
  To powinno otworzyc ludziom oczy jak to sie dzieje ze zapowiadaja przemyslem rozrywki wydarzenia z poziomu katastrof naturalnych, cywilizacyjnych I pozniej ralizowane jest to w realu do tego zgodnie z glownymi zalozeniami biblijnych proroctw.
  Realizacja bowiem tych proroctw nie odbywa sie na zasadzie spontanicznych wydarzen tylko sa wynikiem swiadomej dzialalnosci miedzynarodowej siatki ktora dziala na przestrzeni tysiecy lat.

  Proponuje ksiazke TOMA CLACYEGO pt polowanie na czerwony pazdziernik albo chociaz film.
  Znajdziecie tam informacje o putinie I o tym ze bedzie on uwiklany w okolo apokaliptyczne dzialania z bronia nuklearna w tle.

  Albo film incepcja w ktoryym umieszczono wskazowki jak 'szatanowi' udalo sie oszukac wiekszosc swiata z chrzescijanstwem na czele.
 • ...
  Baza Diego Garcia wchodzi jak najbardziej w rachube.
  Tak samo jak BUAP - system zdalengo I niezakloconego pilota.

  Co do telefonu w czyims tyl... pryma aprylis byla wczoraj.
 • @eonmark 15:44:23
  Przepraszam, ale gdzie wiedząc, że samolot został porwany miał ukryć ten telefon? Może w kieszeni?

  A poza tym pierwsza informacja na ten temat ukazała się kilka dni prze prima aprilis:

  http://www.theepochtimes.com/n3/591800-diego-garcia-philip-wood-ibm-engineer-on-flight-mh370-posts-photo-from-prison/

  Pozdrawiam.
 • "DIEGO GARCIA - British and American Crimes Aganist Humanity".
  https://www.youtube.com/watch?v=oGNH1ixFJng

  https://www.youtube.com/watch?v=SP2jE401Us8


  https://www.youtube.com/watch?v=xi-nTymmdKM


  https://www.youtube.com/watch?v=cspoOvOHdUA

  https://www.youtube.com/watch?v=H8k_RFuBDzk


  "Uploaded on Oct 12, 2009
  In 1966, the British government secretly sold the US a 50-year lease on Diego Garcia, and the residents were expelled from their homes. Most were left to fend for themselves in the slums of Port Louis, Mauritius. Last May, high court judges condemned as "repugnant" the government's decision to "exile a whole population" from the Indian Ocean islands. Though the High Court of the UK had repeatedly found in favour of the Chagossians, it was only by means of a Royal Decree that the UK government was able to overturn the decision. Thereby many point out that the British Queen is still the most cunning pirate in the world".
 • @AdNovum
  W porcie na Diego Garcia byłem w 1992 roku, remontowaliśmy tam jednostki US Navy - na dwu niszczycielach mieliśmy robotę, remont agregatów i turbin gazowych, etc... Dolecieliśmy tam z Dubaju Herkulesem US Navy. Tam wtedy stacjonowały B52, z wyspy bombardowano nimi Bagdad, obecnie B2. Baza olbrzymia, mogliśmy wtedy zwiedzać ją bez przeszkód. Każdy z nas dostał kompletny mundur, hełm, mam go na pamiątkę, nie trzeba było po powrocie do Dubaju zwracać. A jak nas tam przyjmowano, żarcia ful, i picia piwa(Miller, Fostera), Jacka Danielsa było bez ograniczeń. Pozdrawiam.
 • @Kula Lis 62 16:06:13
  A hangar, który pokazuje miejsce przetrzymywania Philip'a Wood, był już w tym czasie?

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 15:55:10
  Po pierwsze komu wysylal wiadomosc pan Wood ze musial sie w nim przedstawic?
  Jezeli komus z rodziny czy znajomemu to chyba nie musi sie przedstawiac I pisac czyim jest pracownikiem...

  Po drugie trzeba sie zdecydowac, albo samolot zostal porwany ze wzgledu na obecnosc pracownikow semiconductors ponoc powiazanej z blackstone albo zostal porwany po to by pozniej uzyc samolot ewentualnie jego 'zalegendowanie' do ataku false flag.
 • @Mr rM 16:04:57
  "Thereby many point out that the British Queen is still the most cunning pirate in the world"- zgadza się.

  Pozdrawiam.
 • @eonmark 16:19:13
  1. Wysłał przypadkowej osobie.

  2. Jak widać (i tak najczęściej też oni to organizują), że cele operacji są różne. Dodam tylko, że podczas tej operacji realizowano jeszcze inne zadania.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 16:22:35
  "Wyslal przypadkowej osobie"

  : )

  Ale numer przypadkowej osoby wzial tak z glowy czy ma w spisie contaktow numery przypadkowych osob?

  A wiesz moze jakiej rangi byli to pracownicy jezeli chodzi o firme freescale
  majaca zwiazki z blackstone rotszyldow.

  Mowisz ze realizowano tez inne zadania podczas tej operacji ale tak moze kazdy napisac.
  Spekulacji dotyczacej tego co sie stalo jest cale mnostwo na wielkiej ilosci zagranicznych stron.
  Niektore sa bardziej logiczne od innych.
  Jest tez duzo tych kompletnie bzdurnych


  Wiemy napewno ze oficjalne wyjasnienia podane przez wladze sa klamstwem.
 • @eonmark 16:38:52
  Zadzwonił pod przypadkowy numer z listy numerów jakie miał wpisane w telefonie.

  A teraz pomyśl dlaczego?

  Tobie też wolno wszystko napisać:)))))
 • @AdNovum 16:42:22
  A po co zrobil ciemne zdjecie?

  Wiesz ze ludzie przy okazji takich wydarzen produkuja falszywki ktore maja potwierdzac rozne teorie.

  Nawet jezeli teorie sa wlasciwe to w pozniejszym czasie po wykryciu falszywek osmiesza sie teorie...

  Slyszales moze ze podano do publicznej wiadomosci ze samolot ten lecial przez 23 minuty na wysokosci 45 000 stop?

  Jezeli bylaby to prawda to historyjka o panu woodzie jest palcem po wodzie pisana.
  Ponad 20 minut na wysokosc 45 tys stop mozliwe ze wystarczy zeby uspic na zawsze pasazerow.
  Biorac pod uwage ze BUAP istnieje w samolotach od 96 mozna bylo przechwycic kontrole nad samolotem wywindowac go na wysokosc niezbedna do utraty ciagloasci normalnej ilosci tlenu przy odpowiednio dlugim czasie mozna bylo pozbyc sie okreslonych problemow technicznych wzgledem 'czynnika ludzkiego' a pozniej sprowadzic samolot w okreslone miejsce lecac nisko tak zeby nie rzucac sie zbytnio w zasiego oddzialywania radarow...
 • @eonmark 17:02:03
  1. A w jakich okolicznościach zdjęcie jest ciemne?

  2. Oczywiście ci ludzie byli w posiadaniu telefonu Philip'a Wood'a, który wydobyli z dna oceanu, aby potem robić sobie jaja?

  3. Jak już wcześniej zdążyłeś zauważyć pasażerowie mieli wylądować żywi ze względu na lecących samolotem 20 naukowców.

  4. Natomiast jeśli chodzi o wysokość lotu samolotu, tak aby nie był on wykrywalny przez lokalne radary, to rzeczywiście musiał on lecieć na bardzo niskim pułapie. Zresztą ten fakt potwierdzają świadkowie.
 • @AdNovum 16:10:11
  Tak był ten hangar. To był hangar remontowy samolotów w tamtym czasie. Jaką obecnie rolę pełni nie wiem.
 • @Kodiak 17:12:47
  Na podstawie jakiegoś sprokurowanego ad hoc wpisu chcesz coś tu udowodnić? Powiem ci, że naprawdę robisz się w swojej bucie coraz bardziej śmieszny. No ale niektórzy już tak mają ustawioną genetycznie psyche:)))))

  Odnieś się merytorycznie do tekstu: obal przedstawione tam informacje i wtedy zasłużysz na sutą premię:)))))

  Ave!
 • @Kula Lis 62 17:30:20
  Najprawdopodobniej przetrzymują tam tzw. terrorystów.

  Pozdrawiam.
 • @Kodiak 17:32:10
  Masz licencję, to obalaj fakty:))))
 • @Kodiak 17:36:21
  To po co ty mącisz:)))))))
  Kazał ci ktoś?????
 • @AdNovum 17:17:15
  "1. A w jakich okolicznościach zdjęcie jest ciemne?"

  Ciemne zdjecie, opaska na oczach, narkotyki...i czlowiek mysli nie jasno...

  nie uwazasz ze ktos robi z tego farse...?


  "2. Oczywiście ci ludzie byli w posiadaniu telefonu Philip'a Wood'a, który wydobyli z dna oceanu, aby potem robić sobie jaja?"

  Prosze podaj dowod ze taka informacja wyszla z telefonu pana Wooda.


  "3. Jak już wcześniej zdążyłeś zauważyć pasażerowie mieli wylądować żywi ze względu na lecących samolotem 20 naukowców."

  Nigdzie nie zauwazylem zeby mieli wyladowac zywi, raczej na odwrot.
  Dlatego wspomnialem o wywindowaniu samolotu do wysokosci 45000 stop na okres 23 minut ktory zostal podany do informacji przez media.

  Jezeli wiec mialaby to byc prawda to BUAP dobrze tlumaczyl by dlaczego byc moze trwale 'uspiono' pasazerow zanim samolot skierowano w konkretne miejsce.
 • @Ranger/Kodiak itd....17:43:23
  Słuchaj hasbarczyku: moja tolerancja dla ciebie tutaj, w moich gościnnych progach, też już się wyczerpuje.

  Po co tu wścibiasz swój kaprawy nos?- namieszać trochę i naubliżać gospodarzowi?

  Idź do swego rabiego i tam sobie używaj do woli:)))))))
 • @Kodiak 17:12:47
  Pokaż link do tekstu tego "Anonymus'a"
 • @eonmark 17:47:56
  1. Oczywiście, że uważam, iż ktoś z tej tragedii rodzin uwięzionych nie wiadomo gdzie pasażerów uprowadzonego samolotu malaysia Airlines MH370, robi sobie farsę. I wiem nawet kto.

  2. Ujawnienie tego dowodu ujawniłoby również osobę, która jest w jego posiadaniu, a ja ani nikt odpowiedzialny tego nie zrobi, mimo, że strzyżesz uszami:))))

  3. Przeczytaj dokładnie powyższy post, tam to jest napisane,

  Ave!
 • @AdNovum 18:09:51
  "2. Ujawnienie tego dowodu ujawniłoby również osobę, która jest w jego posiadaniu, a ja ani nikt odpowiedzialny tego nie zrobi, mimo, że strzyżesz uszami:))))"

  Ty znasz ta osobe...i nie ujawnisz ze wzgledu na jej bezpieczenstwo...
  : )

  Ah, to pani Sarah Bajc dostala ta informacje...

  To o niej mowisz...?


  Nie tylko rzad malezji robi sobie farse ze sprawy jak widac.

  Nadal nie odpowiedziales jakiej rangi pracownikami byla 20 osobowa grupa freescale semiconductors...

  Ludzie tworza historyjki ktore sa nielogiczne i w ten sposob rozmywaja to co jest logiczne.

  W dodatku srzyzeniem uszami okreslasz pytania o fakty...

  W taki sposob mozna wyssac z palca cokolwiek a pozniej zastawiac sie bezpieczenstwem.
 • @eonmark 18:25:18
  "W dodatku strzyzeniem uszami okeslasz pytnia o fakty..."- a skąd masz taką ładną i gramatyczną czcionkę?
 • @LordConqueror 19:24:52
  Wiedzą ale pewnie tak szybko nie powiedzą.
  http://percy-francisco.blogspot.it/2014/03/conspiracion-negra-contra-vuelo-hm370-2.html
 • @LordConqueror 19:24:52
  A niby w jakim celu mieliby to zrobić?

  Pozdrawiam.
 • @LordConqueror 19:47:34
  Nie tylko śledzą, ale również wiedzą co śledzą.

  Pozdrawiam.
 • @eonmark 18:25:18
  tutaj masz analize zdjęcia i fachową dyskusję.
  http://zezorro.blogspot.com/2014/03/breaking-gdzie-sa-porwani-w-malaysia.html
 • @AdNovum 18:47:47
  Autorska mysl...w dodatku celowa
  : )
 • @zadziwiony 20:16:24
  Zdjecie jak to zdjecie, nic z niego nie wynika.

  Niby jest dowod niepodwazalny w postaci metadaty z exifu w ktorym sa dane z gps...ze zdjecie zostalo wyslane z DG.

  Ale co z logika?

  Czlowiek wklada sobie telefon w tyl, a po dziesieciu dniach robi zdjecie w sumie niczego i to za pomoca komendy glosowej, pozniej wysyla to na portal 4chan na ktorym zeby sie zalogowac trzeba wypelnic automatycznie generowany tescik i wszystko z czarnym workiem na glowie...
  Jak to mozliwe ze baterie wytrzymaly az 10 dni w smartphonie?
  Co z resztami zawartosci jelit na szkle obiektywu smartfona?
  W dodatku czlowiek niby naszprycowany narkotykami...

  Jezeli zdjecie naprawde pochodzi z bazy DG to bardziej prawdopodobne ze wyslal je albo jakis stacjonujacy tam zolniez internauta dal ponurego zartu, albo sluzbisci wygenerowali prawdziwa 'falszywke'...w jakim celu, mozna sie tylko domyslac.
 • Wydaje mi się, że historia z panem Philipem Wood to fake.
  Pomijam wymiary iPhona 5, ale dlaczego pani Sarah Hamil Bajc nie skomentowała na swoim profilu tej "sensacji"?
  Inna sprawa, jeśli ktoś planuje taki numer to w pierwszej kolejności pozbywa się niewygodnych świadków (najszybciej jak to tylko możliwe).

  Podrzucę jeszcze jeden link jako uzupełnienie.

  http://worldtruth.tv/rothschild-inherits-a-semiconductor-patent-for-freescale-semiconductors/
 • @Amarant 21:13:14
  Jest to jeden z elementów gry.

  Pozdrawiam.
 • @Kodiak 05:26:59
  Czyżby pomyliły ci się daty?

  Jak widzisz manipulatorze wpis Anonymous'a został dokonany 18 marca tylko 19, a więc jeden dzień po ujawnieniu informacji na temat omawianego w post'cie połączenia telefonicznego.

  Wiesz dlaczego powstał ten zalinkowany tekst?

  Po to właśnie aby go- dokładnie tak samo jak ty to zrobiłeś tu- zamieszczać w celu ośmieszenia informacji.

  To jest klasyczny przykład wojny psychologicznej prowadzonej w necie i ty to właśnie robisz.
 • @Czartoryski 23:33:18
  Nie ma co z nim dyskutować, bo on nie po to tu wszedł, aby coś rozstrzygnąć tylko po to aby namieszać.

  On tak może w nieskończoność zadawać te swoje pytania- zresztą ciągle je powtarzając w różnej konfiguracji- co ma wyłącznie rozerwanie wątku ewentualnej dyskusji.

  Pozdrawiam.
 • @Kodiak 08:41:49
  Jak zwykle nie do zdarcia i nie do zatarcia czujnie na posterunku:)))))

  Nie wiem czy oni tak dobrze płacą, żeby kilka klonów z tego mogło dorobić do Burbona????
 • @Kodiak 08:41:49
  Ps.

  A może odpowiesz ty i twoi mocodawcy na te 15 pytań zadanych przez Matthias'a Chng'a byłego sekretarza politycznego i doradcy malezyjskiego premiera dr Mahathir'a Mohamad'a:

  http://intellihub.com/15-questions-flight-mh370-media-isnt-asking/

  ????????????????????????????????????????????????????????????
 • @Kodiak 09:39:40
  Wiesz co przestań mieszać w pustej szklance, bo z tego nie zrobi się pełna, tylko stań odważnie twarzą twarz z problem i przyznaj wreszcie, że wasza taktyka legła w gruzach:)))))

  Oczywiście, na żadne pytania ty i służby nie odpowiecie, bo i po co?
  Przecież nie w tym celu trollujecie:))))))
 • @AdNovum 09:12:27
  Czy jako gospodarz bloga nie masz miotły,tj.narzędzia do usuwania śmieci typu Kodiak?
  Żałosny prowokator każdą dysputę kieruje na manowce.
 • @Cheval Noir 09:57:46
  Niech się produkuje, przynajmniej inni będą mieli możliwość poznania tego gościa.

  Pozdrawiam.
 • @Kodiak 10:35:36
  Na polskim blogu pisz po polsku, bo takie są podstawowe zasady kultury osobistej.
  Natomiast tego ubliżania to chyba musiałeś się uczyć w szkole rabinicznej od kumpli, bo nie sądzę, że służby zalecają taką jawnie demaskującą formę konwersacji????
 • @Kodiak 11:13:24
  A powiedz mi gdzie ja się opieram na informacjach od Alex'a Johnes'a (chociaż sam nic osobiście do Niego nie mam i uważam, że wiele jego spostrzeżeń jest trafnych, ale mimo to szukam informacji u źródeł. Natomiast ty masz chyba na jego punkcie jakiś kompleks? No jak z tobą jest w tym przypadku?- odpowiedz.)?

  Jesteś pewien na 100%, że Philip Wood jest martwy? Podziel się z nami wiedzą na ten temat, bo to sensacyjna wiadomość.

  Apele zaś pisz gdzie indziej, bo widzę, że już odlatujesz na maxa:)))))

  Nie manipuluj, pisząc nieprawdę, bo się całkowicie ośmieszasz- a może ty masz kłopoty z głową i to jest ten zasadniczy problem?

  Widzisz twój problem polega na tym, że ty nie dyskutujesz tylko dyskredytujesz, konfabulujesz i obrażasz w sposób wulgarny i jeśli tego prostego i oczywistego faktu nie potrafisz dostrzec i go zweryfikować to znaczy, że:
  1. masz kłopoty natury psychicznej,
  2. wykonujesz jakąś indywidualną misję w swoim mniemaniu bardzo ważką,
  3. jesteś najmitą hasbary.
 • @Czartoryski 11:45:31
  Mnie ten problem też nurtuje, ale co my możemy wiedzieć tak naprawdę w jakich warunkach przebywali w ciągu tych pierwszych 10 dni od chwili porwania pasażerowie lotu nr. 370?

  Możemy tu tylko spekulować, ale to i tak nie ma żadnego znaczenia, bo najważniejszym problemem jest to:

  Co się stało z samolotem i ludźmi, którzy nim lecieli. I czemu służy ta kolejna hucpa zorganizowana przez wiadome służby?

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 07:27:55
  Mistrzu nadal nie odniosles sie do wymiarow ip5 jak go rzekomo ktos mogl w tyle schowac.
  Co z 10 dniami w kontekscie baterii?
  Co z faktem ze to zdjecie pojawilo sie oryginalnie na portalu 4chan a zeby sie tam zalogowac nalezy wypelnic captcha?
  Jak tego wszystkiego dokonal z czarnym workiem na glowie po naszprycowaniu narkotykami?
  Moze w bazie udostepnili mu ladowarke do telefonu?
  Niby siedzi w jakiejs 'komorze' sam...czy kazdy z 239 pasazerow zostal odseparowany w tej bazie? Sa tam na to warunki?

  Na zadne z pytan nie odpowiedziales natomiast teoja konwersacja zdradza ze nie do konca znales fakty dotyczace zagadnienia ktore poruszasz, jednoczesnie odrzucajac zdrowa logike wysilasz sie na jakiegos depozytariusza nieslychanej wiedzy do ktorej na drodze dedukcji dzieki wlasnemu geniuszu doszedles...

  Ktos robi zainteresowanych sprawa internautow w przyslowiowe jajo tak zeby osmieszyc sprae iprowadzenia w calosci a ty sie do tego przykladasz swiadomie lub nie.

  Kiedy ludzie sie polapia ze wszystko to grubymi nicmi jest szyte I ze nie bylo zadnego ip w tylku mozliwosc porwania samolotu w jakiekolwiek miejsce zostanie w duzym stopniu zkompromitowane...

  A proste wytlumaczenie ze dzieki istniejacym systemom zdalnie przejeto kontrole nad samolotem w zalozone miejsce jest dosc oczywiste.
 • @eonmark 14:21:38
  A skąd nadajesz?

  Pozdrawiam:)
 • @AdNovum 14:24:04
  To sa twoje wyczerpujace odpowiedzi na konkretne pytania?

  Dlaczego tak unikasz odpowiedzi na proste watpliwosci?

  Zacznij od tego jak zmiescisz smatfona w tyle...
 • @Kodiak 16:13:52
  Wiesz co jak ci się coś nie podoba, to masz blogów do groma i tam się produkuj do woli:)))))))))))
 • @Kodiak 16:37:30
  Idź szczaw rwać, będzie z ciebie jakiś przynajmniej pożytek:))))))))
 • @eonmark 14:39:54
  A skąd nadajesz?
 • @AdNovum 18:14:05
  Czy o tym jest Twoja notka?

  Probuje rozmawiac z Toba caly czas merytorycznie ale jak widze nie masz ochoty pochylic sie nad waznymi aspektami sprawy ktora sam swoja notka wywolales.
  Rozumiem ze czynisz tak dlatego ze argumenty ktore podnosze nie stawiaja podzielanej przez Ciebie teorii 'telefonu w tyle' w swietle logiki i spojnosci.
  Z braku kontrargumentow w rozmowie ktora ma na celu zblizenie sie do prawdy chociazby w ten sposob zeby odrzucic to co jest tylko tandetna manipulacja zadajesz pytanie 'skad nadaje'...

  Co to znaczy 'nadawac'... : )

  Sugerujesz ze 'nadaje' z izraela czy moze z dg... : )

  Jestem zawiedziony twoja merytoryka.
  Zamiast dyskusji w oparciu o fakty i logike, mamy jakies bajdurzenia o nadawniu i wycieczki personalne.
 • @eonmark 22:00:03
  A skąd nadajesz?
 • @AdNovum
  Samoloty pasażerskie mogą być sterowane jak drony  CNN Live ujawnia to, co od lat kilkunastu było znane fachowcom od technik pilotażu. Samoloty współczesne mogą być sterowne spoza płatowca, tak prawie, jak drony. Sygnały sterujące mogą pochodzić z ziemi, lub z satelity. Miło, że już ujawnili... Por. lot MH370.


  http://edition.cnn.com/video/data/2.0/video/world/2014/03/28/tsr-dnt-todd-remote-controlled-auto-pilot.cnn.html  1’43’’  Reszty nie warto słuchać.
 • @Kula Lis 62 14:29:28
  Zamieściłem w załączniku nr. 11** artykuł omawiający ten temat:

  http://www.veteranstoday.com/2014/03/27/flight-370-the-cia-hoax-gordon-duff/

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 07:05:32
  Z przyszlosci
 • @AdNovum 16:26:09
  Zamiast od poczatku zajac sie zdalnym przechwyceniem samolotu przy naprzyklad uzyciu BUAP I historia 45 tys stop to dajesz sie podpuszczac wkladka o smartfonie w tyle...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej