Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Odessa 2 maja 2014 roku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kilka filmów dokumentujących wydarzenia w Odessie 2 maja 2014 roku. (Uwaga: niektóre ujęcia są bardzo drastyczne!)

Na filmie poniżej widzimy na jednej z ulic Odessy ofiarę mordu- dokonanego metodą znaną już wcześniej z kijowskiego Majdanu- czyli przez odcięcie głowy:

A tu widzimy osoby z charakterystycznymi czerwonymi przepaskami na ramionach, które posiadali aktywiści Prawego Sektora, zaś jeden z nich strzela z pistoletu najprawdopodobniej do swoich:

A to film nie z Odessy:

Bez komentarza.

 Ps.

 

W Domu Związków Zawodowych w Odessie, gdzie 2 maja w pożarze zginęło kilkadziesiąt osób, wykryto chloroform - poinformowała wiceszef MSW Ukrainy Witalij Sakał.

Chloroform jest wykorzystywany do operacji chirurgicznych. Wdychanie przez człowieka dużych ilości tej substancji prowadzi do zatrzymania oddechu, co właśnie miało miejsce podczas pożaru.

Pozdrawiam.

1.   www.youtube.com/watch,

2.   www.youtube.com/watch,

3.   www.youtube.com/watch,

4.   www.youtube.com/watch,

5.   www.youtube.com/watch,

6.   www.youtube.com/watch,

7.   www.youtube.com/watch,

8.   www.youtube.com/watch,

9.   www.youtube.com/watch,

10. www.youtube.com/watch,

11. www.youtube.com/watch,

12. www.youtube.com/watch,

 

13.   scgnews.com/the-odessa-massacre-what-really-happened.

KOMENTARZE

 • W końcu trafi swój na swego
  https://www.youtube.com/watch?v=kVL51anQiMk
 • @LordConqueror 19:38:56
  A może wreszcie zdradzisz mi skąd masz tą wiedzę?

  Bo w przeciwnym przypadku można uznać Twój komentarz za pospolitą propagandę.

  Jeśli już mówisz o honorze porównując skalę zbrodni popełnionej nie tak dawno w Odessie do Zbrodni Katyńskiej, która była nieporównywalnie haniebna, to chciałbym zadać Ci przy tej okazji dwa pytania:

  A co w takim razie powiesz o Zbrodni na Kresach Wschodnich II RP w czasie ich okupacji niemieckiej podczas II WŚ dokonanej przez banderowców, której skala wymyka się spod jakiejkolwiek logicznej oceny?
  Czy dokonując oceny zbrodni kierujesz się wyłącznie jej skalą?

  Widzisz, Twoje pojęcie tych problemów- mimo, że sugerujesz tu jakieś zainteresowania filozofią- nie mieści się w cywilizowanej skali ocen.

  BO ZBRODNIA ZAWSZE JEST ZBRODNIĄ, BEZ WZGLĘDU NA TO ILU LUDZI ONA DOTKNĘŁA!!!!!!!!!!!!!

  Powiem Ci na koniec, że zdaję sobie bardzo dobrze sprawę jakie motywacje Tobą kierują gdy tak tu bardzo często komentując ściśle określone tematy, po prostu uprawiasz nachalną propagandę i dialektyzujesz prawdę oraz ocenę zachowań moralnych.
  Twoja postawa Ciebie po prostu brutalnie obnaża, ale jak to często bywa, osoby Twego pokroju nie zdają sobie z tego sprawy, sądząc, że są cwańsze, bardziej przebiegłe czy też zakłamane.
  Niestety to jest bardzo błędna przywara.

  Na koniec mam jedną uwagę: otóż widzę, że filmy dokumentalne nie przemawiają do Ciebie, bo pokazują prawdę, a jak wiadomo powszechnie, prawda jest zawsze antysemicka.

  Dziękuję za ocenę *1.
 • @LordConqueror 20:48:16
  "Prawda jest zgodnością sądu z rzeczywistością. Ostatni film nie jest prawdziwy. Jest kłamstwem"- jeśli nie przedstawisz rzetelnych dowodów, to zacytowany przez ze mnie fragment komentarza jest tylko gołosłowną propagandą syjonistycznych geszefciarzy, gdzie prawda jaką oni się posługują jest tylko- w myśl zasady jaką głosił śp. ks. Tischner- "gówno prawdą".

  Jeśli zaś nie podobają ci się moje teksty, to nie mam pojęcia dlaczego je, tylko przy ściśle określonych tematach obnażających cele i działania banksterskiej mafii, czytasz i komentujesz sprzedając propagandę globalnych geszefciarzy?

  Takie teksty jak mój powinny- z wymienionych przez przez ciebie względów- budzić twoje obrzydzenie i zrozumiałe jest, że nie powinieneś ich czytać.
  Ja tak przynajmniej robię: nie czytając np: GW, GP, Nie, Onetu, nie oglądając TV i tym podobnych tub propagandy banksterskiej.

  A ty jak jakiś masochista wchodzisz w te "ciemne" tematy, przy okazji przemycając propagandę i fałszywie oskarżając oraz obrażając autora.

  Na koniec zacytuję perełkę propagandy jaką tu się posłużyłeś:

  "W Odessie nie można mówić o ludobójstwie, choć o zbrodni, można. Być może fałszywka, jaką rozpowszechniasz jest wynikiem zwykłej propagandy ukazującym przeciwnika w złym świetle, ale może być tak, że takie fałszywki są przygotowaniem do jakiejś poważnej zbrodni na ukrainie, która umożliwiłaby Rosji jej zajęcie bez międzynarodowych konsekwencji".

  Widzisz z propagandą już tak jest, że nie da się z niż w sposób rzetelny i logiczny dyskutować, bo z resztą ona ma właśnie taki cel. I ja z nią nie podejmuję z w/w przyczyn polemiki.

  Są czytelnicy tego bloga i oni samodzielnie wyciągną prawidłowe wnioski.
 • @Kodiak 08:24:52
  "Jest pewne, ze bedzie w koncu raport policyjny, to wymaga troche czasu"- będę na ten "raport policyjny" niecierpliwie czekał.
 • @LordConqueror 14:56:23
  Jak widać nadal usiłujesz abym udowodnił, że nie jestem wielbłądem, a przecież wystarczy obejrzeć film, który w tym przypadku stanowi dowód jakiego ty nie masz możliwości obalić.
  Według procedur sądowych przegrałbyś tą sprawę.

  Po drugie:

  Nikt nie musi "odgrzewać stereotypu bandytów z UPA", bo fakty mówią same za siebie, a więc i o tym kto jest bandytą.
  A że istnieje przypadkowe i niezamierzone podobieństwo do metod jakimi posługują się fanatycy arabscy, to wynika zapewne z tego, że skrajny fanatyzm posługuje się bliźniaczo podobnymi metodami.

  Co do ostatnich czterech zdań, to mam na nie następującą odpowiedź:

  "W Odessie podczas starć 2 maja br. między zwolennikami a przeciwnikami federalizacji milicja otrzymała rozkaz wycofania swoich oddziałów z miejsc, gdzie toczyły się walki – poinformował wysoko postawiony oficer MSW Ukrainy. Zgodnie z jego słowami aktywiści „Antymajdanu” ukrywali się przed radykałami Prawego Sektora w Domie Związków Zawodowych. Ekstremiści podpalili budynek. Znajdujący się w nim ludzie, zostali zablokowani. Oficer powiedział, że w mordowaniu zwolenników federalizacji uczestniczyli przebrani po cywilnemu żołnierze jednostek specjalnych MSW Ukrainy „Wschód” i „Sztorm”. Ich szeregi uzupełnili aktywiści organizacji nacjonalistycznych, a finansuje ich ukraiński biznesmen i polityk Igor Kołomojskij i kandydat na prezydenta Peter Poroszenko.

  Uzupełnię tą informację o jeszcze jeden istotny fakt, że Peter Poroshenko pochodzi z Odessy i może właśnie dlatego wybrano to miasto na tą brudną prowokację z atakiem a następnie podpaleniem Domu Związków Zawodowych gdzie dokonano masakry zwolenników federalizmu Ukrainy?"
 • @LordConqueror 14:56:23
  Ps.

  A może to też jest mistyfikacja:

  http://www.youtube.com/watch?v=ycfOCxR5mxM#t=80

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej