Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Referendum na wschodniej Ukrainie- znowu kłamią.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Pod Słowiańskiem ukraińscy wojskowi zatrzymali separatystów wiozących karty do głosowania w >referendum< o niepodległość obwodu. Choć ma się ono rozpocząć jutro, to wszystkie biuletyny były już wypełnione"

Taki tekst pt. "Ukraina: w Słowiańsku wyniki już znane"  ukazał się w dniu wczorajszym (10.05.14r.) w Onet.pl, który to powołuje się na źródło tej informacji z PAP i IAR.

W dalszej części tekstu można dowiedzieć się, że (cytuję):

 

"W bagażniku było ponad sto tysięcy kart  do głosowania (wytłuszczenie zdania- moje). Na wszystkich była zaznaczona odpowiedź tak, przy jedynym pytaniu o to, czy głosujący opowiada się za niepodległością samozwańczej Republiki Donieckiej. Mężczyźni przewożący biuletyny mieli przy sobie broń, w tym automatyczną oraz amunicję."
 
Oczywiście tekst ten nie zawiera żadnych zdjęć czy też filmu dokumentującego moment zatrzymania.
I nie jest to przypadkowy zabieg manipulatorów od fałszywych informacji, bo ukraińska Służba Bezpieczeństwa opublikowała film dokumentujący tą informację, tylko, że jest on na tyle absurdalny, iż polscy spece od czarnej propagandy czujnie to wychwycili i zrezygnowali z publikowania tego filmu.
 
A więc w czym rzecz?
 
Aby odpowiedzieć na to pytanie trzeba obejrzeć film zrobiony przez ukraińskie służby specjalne:
 
 
Jak widać, film jak to film: nic na nim nie widać szczególnego. Ale przy bliższej jego analizie pojawia się  jeden poważny problem, który polega na tym: jak możliwe było zmieszczenie w samochodzie osobowym uwidocznionym na filmie 100.000 kart do głosowania?
 
Otóż 100.000 kart do głosowania jest równoważne 200 ryzom papieru do ksero, a te 200 ryz papieru waży około 500 kg (!), nie mówiąc o tym, że 200 ryz papieru mieści się w 40 kartonach a' 5 ryz na karton i w żaden sposób samochód osobowy, który widzimy na filmie nie pomieści (pamiętać przy tym proszę, że poza papierem w samochodzie tym jechało "trzech terrorystów") takiej ilości papieru, a tym bardziej nie przewiezie w sposób bezawaryjny ciężaru trzech dobrze zbudowanych mężczyzn (3x80kg=240kg) i 500 kg papieru w postaci 100.000 kart do głosowania, bo masa całkowita takiego obciążenia wynosiłaby około 750 kg. Pomijam przy tym taki szczegół, że główne obciążenie zlokalizowane byłoby na tylnej osi auta, co każdy doświadczony kierowca wie czym takie przeciążenie samochodu grozi.
 
Po drugie można sobie zadać pytanie: w jakim celu "terroryści" wieźliby z zewnątrz sfałszowane karty do głosowania do otoczonego przez wojska reżymowe Sławińska?
 
Czy nie prościej byłoby je sfałszować w dowolnej ilości na miejscu?
 
Po trzecie, zaś: czy "terroryści", posiadając taką ilość broni- jak to widzimy na filmie- poddaliby się bez walki?
 
Teraz sami Państwo widzicie do jakich absurdów może prowadzić nieumiejętnie prowadzona, prymitywna propaganda. I takimi właśnie metodami posługuje się banderowska ekipa obecnie sprawująca władzę w Kijowie, która przez świat zachodni została uznana za niekwestionowany bastion ukraińskiej demokracji. Jak widzimy ładnie prezentuje się ta zakłamana demokracja, w wykonaniu jej banderowskich "demokratów" przy czynnym wsparciu przez zachodnich i polskich "demokratów".
 

Pozdrawiam.

1.   wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-w-slowiansku-wyniki-juz-znane/5jxxf,

2.   www.youtube.com/watch,

3.   www.zerohedge.com/news/2014-05-10/ukraine-claims-have-detained-terrorists-100000-pre-marked-referendum-ballots,

4.   www.abizgrudziadz.pl/index.php5.

KOMENTARZE

 • Odsłonięcie pomnika w Moskwie.
  A ja z innej beczki. Dziś w Moskwie odsłonięto pomnik Ireny Sendlerowej
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_05_11/W-Moskwie-odslonieto-pomnik-Ireny-Sendlerowej-2224/
 • Co na to NATO?
  400 uzbrojonych najemników z prywatnej amerykańskiej firmy ochroniarskiej Academi walczy na Ukrainie po stronie ukraińskiej armii i policji - podał niemiecki dziennik "Bild", powołując się na źródła w wywiadzie zagranicznym BND.

  Jak pisze "Bild am Sonntag", Amerykanie koordynują i sami biorą udział w operacjach wokół opanowanego przez prorosyjskich separatystów Słowiańska we wschodniej Ukrainie.

  Niemiecki tabloid, powołując się na BND, twierdzi, że służby amerykańskie potwierdziły nieoficjalnie tajne operacje elitarnego oddziału na Ukrainie.
 • @Talbot 12:24:42
  NO WŁAŚNIE!!!!!

  Co na to ambasador USA w Kijowie Geoffrey Pyatt, który informacje podane już miesiąc temu przez rosyjskiego MSZ Siergieja Ławrowa, że na Ukrainie walczą amerykańscy najemnicy, skwitował określeniem: "te informacje to są śmieci"?

  NO I KTO TU KŁAMIE?????

  Pozdrawiam.
 • Nie ma co się podniecać kartami do głosowania...
  Ta "dziwna wojna" jest prowadzona pod fałszywą flagą, przez synagogę szatana.Wspólnie i w porozumieniu...
 • @Talbot 13:05:29
  Zgadza się, a zmanipulowani banksterską propagandą chcą umierać za banderowską "demokrację" na Ukrainie.
  Chyba oblicze PiS-u i jej tuby propagandowej GP i CGP staje się w tym świetle lepiej widoczne?

  Pozdrawiam.
 • @Talbot 12:24:42
  Ps.

  Przypomnij sobie jakie drwiny i oskarżenia o oszołomstwo padały w komentarzach, gdy zamieściłeś film (chyba z Doniecka), na którym pokazano po raz pierwszy amerykańskich najemników z Greystone.

  Może warto teraz przypomnieć te komentarze i kto je pisał?

  Pozdrawiam.
 • błąd - 100tys arkuszy to 200ryz x 2,5kg, a nie 100...
  czyli razem 500kg przy założeniu, że każda ryza zawiera 500 szt. kartek 80g - http://www.abizgrudziadz.pl/index.php5?12,papier-ksero-klasy-c-zoom-tecnis-a4-80-g.-ryza
 • @sosenkowski 14:12:21
  Słuszna uwaga!

  Już poprawiam swój błąd.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 14:35:36
  gratuluję słusznego artykułu :))) jednocześnie lojalnie informuję, iż pozwoliłem sobie na rozwinięcie poszlaki u siebie na wsi:
  http://www.mmpulawy.pl/blog/godziemba/radio-erewan-ver-wasp
 • @sosenkowski 15:27:26
  Przeczytałem i gratuluję ciętego dowcipu.

  No ale jak nie mamy broni, to można walczyć prawdą przyprawioną humorem:)

  Pozdrawiam.
 • wojsko strzela do cywilów na ulicy
  Około 2 minuta

  https://www.youtube.com/watch?v=rugy1SwX_bU&list=UU0-BJmmq9v7sDwoEM5Xao8Q
 • Z OSTATNIEJ CHWILI
  Protest przeciw promocji nazizmu banderowskiego w Warszawie
  https://www.youtube.com/watch?v=r5GoBvSRI_Y
 • @LordConqueror 15:58:20
  A po której stronie był szef milicji z Mariupola?
  Tego oczywiście "media" nie napisały.
 • @Ptasznik z Trotylu 16:27:55
  DZIĘKI za ten link!!!!

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 16:32:56
  Napisali o tym również na Onecie. Komentarze internautów są jednoznaczne

  http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/incydent-na-spotkaniu-z-przedstawicielami-kandydatow-na-prezydenta-ukrainy/0vhn4
 • @Ptasznik z Trotylu 17:01:52
  Szkoda tylko, że Warszawiaków było tak mało, a przecież Oni, a nikt inny w Polsce nie doświadczył takiej skali zbrodni dokonanych na mieszkańcach stolicy w dniach Powstania Warszawskiego z rąk ukraińskich siepaczy, pachołków hitlerowskiego nazizmu.

  Widocznie Warszawiaków jest coraz mniej w tym mieście?

  Pozdrawiam.
 • Niesamowite
  Fragmenty Uchwały Krajowego Prowidu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) podjętej 22.VI.1990.
  "Uchwała zawiera 60 stron maszynopisu. Obejmuje różne sprawy współczesne, w tym stosunek OUN jako awangardy narodu ukraińskiego - do Polski i Polaków. Nakazuje szerzenie kultu Stepana Bandery i Romana Szuchewycza - "Czuprynki" oraz metropolity Andrzeja Szeptyckiego przez upamiętnianie w miastach i wsiach pomnikami, jak i nadawaniem ich imienia szkołom, ulicom i placom. W razie oporu lub sprzeciwu obecnej władzy stosować przymus fizyczny, "pozbywając się dużej ilości Moskali, którzy zaśmiecają nasza ziemię". W razie ociągania się stosować nawet "metoda, wypróbowaną przez UPA na Polakach. OUN wykorzystuje jako awangarda narodu wszystkie partie polityczne oraz komitety cerkiewne Ukraińskiej Katolickiej Cerkwi, której księża sprzyjają OUN.
  Zgodnie zwczesniejszymi postanowieniami Krajowego Prowidu każda ukraińska rodzina w diasporze wpłaca po 1.000 dol. USA na fundusz "Wyzwolenia Ukrainy". Przegranie przez "Ruch" wyborów na Ukrainie uważane jest za śmierć ukrainizmu nad Dnieprem.

  Sprawy polskie:
  1. Solidaryzujemy się z walką o wolność bratniego narodu białoruskiego, pamiętając jednocześnie, że wywodzi się on z naszego ukraińskiego gniazda - Kijowskiej Rusi i do tego gniazda w przyszłości powinien wrócić.
  Młodzież polską wciągać do patriotycznych akcji związanych z rocznicami patriotycznymi - w tym związanymi ze sławnymi dziejami UPA. Pozwoli to nie tylko zachwiać wiarę w polską propagandę państwową, ale także doprowadzić do rychłej ukrainizacji polskiej młodzieży zrażonej kłamstwami polskiej propagandy odnośnie UPA.

  Przeciwstawiać się wszelkiemu zbliżeniu Polaków i Rosjan zarówno na Ukrainie jak i w Polsce, podsycać wrogość Polaków do Rosjan i odwrotnie, pamiętając, że ścisły sojusz rosyjsko-polski jest poważnym zagrożeniem dla Ukrainy i jej całości terytorialnej...

  2. Eliminować wszelkie polskie próby zmierzające do potępienia UPA za rzekome znęcania się jej na Polakach. Wymuszać na Polakach przyznawanie się do antyukraińskich akcji, potępienia przez nich samych pacyfikacji i rewindykacji przed wojną i haniebnej operacji Wisła po wojnie. Wszystkie te akcje przyniosły wiele cierpień i krwi narodowi ukraińskiemu. Podkreślać to w komunikatach, które koniecznie muszą być publikowane w językach obcych, zwłaszcza w angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim.

  W takim też duchu należy urabiać polską opinię publiczną na obczyźnie, za pośrednictwem polskich organizacji i będących w polskich rękach środków informacji. W tym celu należy przenikać do polskich organizacji tam, gdzie jest to możliwe i lansować nasz punkt widzenia cierpliwie ale uparcie, zyskiwać zwolenników wśród Polaków, a tam, gdzie to najbardziej celowe, nie żałować środków z Funduszu Wyzwolenia Ukrainy. Kupować audycje w polskim radiu oraz miejsca w polskich gazetach. Wchodzić do polskich zespołów redakcyjnych. Dyskusje prowadzić w duchu heroizmu UPA i nie kwestionowanej ukraińskości Ukrainy Zacurzońskiej ze stolicą w książęcym grodzie Przemyślu.

  Stosunek zdrowych sił ukraińskich do obecnej polskiej rzeczywistości powinien być zróżnicowany i uzależniony od naszych interesów. Polska jest Ukrainie potrzebna jako sojusznik do rozbicia ZSRR. W tym celu należy popierać w Polsce wszystkimi siłami wszystko co ma posmak antyrosyjski. Katyń, wywózki na Sybir, zbrodnie NKWD i UB. Taki stan rzeczy odwraca uwagę Polaków od UPA, która polscy komuniści przedstawili narodowi polskiemu kłamliwie nie jako zbrojny ruch narodowo-wyzwoleńczy, lecz jako bandy. Podkreślać z całą mocą, ze pełne wyzwolenie Polski nie jest możliwe bez samostijnej Ukrainy (vide Michnik). Oznacza to pełne zaufanie Polaków do antymoskiewskiej polityki Ukraińców, pozwoli na ich zupełny bezkrytycyzm i na pełne ich zaangażowanie po naszej stronie. Zaangażowanie to ma pomóc do umocnienia pozycji Ukrainy i osłabienia Polski, co pozwoli w przyszłości podporządkować państwo polskie ukraińskim interesom narodowym.

  Najpilniejsze zadanie na najbliższą przyszłość: doprowadzić do tego, żeby władze polskie jednostronnie przyznały (złożyły deklarację), że względem samodzielnej Ukrainy nie wysuwają i nie będą wysuwać w przyszłości żadnych roszczeń terytorialnych, a tym wyrzekają się wszelkich pretensji do ziem utraconych na wschodzie w wyniku sowieckiej inwazji dokonanej na okupowane przez Polskę terytoria ukraińskie 17 września 1939 r. Takie oświadczenie jeżeli będzie, należy silnie rozpropagować w różnych językach obcych. To bardzo ważne dla naszych posunięć przyszłościowych. My ze swej strony przyznamy słuszność takiemu stanowisku oświadczając, że kwestia granic, które wytyczył bez naszego udziału (tj. Polski i Ukrainy) krzywdzący układ jałtański (nie mówić o czyją krzywdę chodzi) powinna być załatwiona w przyszłości przez rządy suwerennych państw Ukrainy i Polski. Gdy zaś do tego już dojdzie, to my odczytamy owo jednostronne oświadczenie: tak, wy nie macie roszczeń terytorialnych i mieć nie możecie, ale my je mamy. Polacy bowiem zdają sobie sprawę, iż dotąd okupują część historycznych i etnograficznych ziem ukraińskich a nie odwrotnie. Zatem będzie rzeczą sprawiedliwą dla ukraińsko-polskiego pojednania zwrócenie Ukraińcom ziem, które są przez nas nazywane Ukrainą Zacurzońską. Wtedy, gdy się te dwa fakty zestawi, to świat nam a nie Polsce przyzna rację.

  Ważne jest także w obecnej chwili postawienie na porządku dziennym tzw. akcji Wisła. Dążyć aby stanęła ona na forum polskiego parlamentu i żeby sami Polacy ją potępili jako ludobójcza. Inicjatorem sprawy nie może być Mokry, lecz ktoś z Polaków. Przeznaczyć na to 15-20 tys. USD. Gdy to już się stanie to wieść o tym z odpowiednim naszym komentarzem w jęz.. obcych powinna obejść cały Świat.
  Dążyć wszelkimi środkami i sposobami do odbudowania ukraińskiego charakteru Zacurzonii podkreślając, że samostijna Ukraina nigdy z tych ziem nie zrezygnuje i w odpowiednim momencie o nie się upomni.
  Nigdy nie zależało nam na sile Polski i teraz nie zależy, wręcz przeciwnie, na jej osłabieniu wewnętrznym i międzynarodowym. Zależy nam na tym, żeby w Polsce istniała słaba służba wewnętrzna (i kierowana przez ludzi nam życzyliwych) i słaba, nieliczna armia. Zależy nam także na rozbiciu narodu polskiego i osłabieniu Solidarności. Należy zatem podsycać w łonie narodu polskiego seperatyzmy regionalne: Górnoślązaków, Kaszubów, Górali.

  To wszystko ma służyć osłabieniu Polski, a w przyszłości doprowadzić nawet do zupełnej dekompozycji państwa polskiego - co leży w interesie polityki Ukrainy, w której siłą awangardową jest i będzie rewolucyjna OUN. Obecna Polska nie powinna być zbyt silna, ale też nie może być zbyt słaba. Wobec zupełnego rozprężenia sieci polskiego kontrwywiadu, z którego solidarnościowy rząd wypędził wszystkich fachowców pochodzących z nomenklatury, odbudować tajną sieć OUN i zacząć kontrolować wszystkie dziedziny życia Rzeczypospolitej ."
 • Z OSTATNIEJ CHWILI
  Oleh Liaszko wzięty do niewoli przez "separatystów" w Mariupolu
  Dzisiaj w Mariupolu "separatyści" wzięli do niewoli deputowanego do Wierchownej Rady Ukrainy , kandydata na prezydenta Ukrainy, pasywnego pederastę Oleha Liaszko (przewodniczącego Radykalnej Partii Oleha Liaszko).

  Liaszko znany z oferowania Ukraińcom wideł na majdanie, z pobić i porwań zwolenników federalizacji Ukrainy oraz ze słynnego zeznania w śledztwie w którym przyznał się do świadczenia usług "pasywnej" pederastii w zamian za wprowadzenie go w sfery polityczne Ukrainy, przyłączył się do oddziałów "Operacji Antyterrorystycznej " kijowskiego reżymu, w celu zakłócenia referendum na południowym wschodzie Ukrainy.

  Liaszko miał być dzisiaj w Warszawie na banderowskiej hucpie przedwyborczej ale widocznie wolał "zwalczać" referendum.
  I źle się to dla niego skończyło.
  Cienko teraz będzie śpiewał w rękach "separatystów" a my to wszystko zobaczymy w Youtube, bo separatyści pewnie nie przepuszczą okazji by pokazać "heroja" banderyzmu z galotami pełnymi strachu.

  :-))

  link do video : http://novoross.info/happens/25948-v-mariupole-zahvachen-kandidat-v-prezidenty-kieskoy-hunty-i-glavnyy-izvraschenec-ukrainy-video.html
  nadużycie link skomentuj
  Ptasznik z Trotylu 11.05.2014 17:29:27
 • Ukraina jest tworem niemieckim
  Wymyślonym w celu osłabienia Rosji, Polski i wyzysku ekonomicznego (zboże, węgiel).
  To wyjaśnia nienawiść do Ruskich, Polaków i nędzę tego ludu.

  http://tarpley.net/metaphysical-doubts-concerning-the-existence-of-modern-ukraine-a-1918-creation-of-the-german-general-staff/
 • co o tym myslicie?
  po katastrofie kiedy nikt nie myslal ze na ukrianie bedzie przewrot
  mowilem znajomym i na forach

  ze motyw katastrofy smolenskiej bedzie znany za kilka lat
  ze usa szykuja sie na wojne z rosja, ze bedzie wojna wschod z zachodem
  i ze polska bedzie zderzakiem, byc moz enawet frontem

  i nie moze byc tak zeby polska dogadala sie z rosjanami, nie moze byc zebysmy mieli dobre stosunki z nimi
  ze polakow trzeba sklocic, polacy musza miec przeciez powod do walki z ruskimi...
  tak rozumowal zachod
  i jak widac nawet nacjonalisci z ukriany, powiazani z cia taki sam poglad maja na ta kwestie

  oczywiscie wtedy tepa gawiedz mowila ze wyszedlem z psychiatryka


  Chyba widzicie ze w Polsce nasilaja sie bardzo ostre akcje antyrosyjskie, prowokacje, antifa, marsz niepodleglosci, bardzo ostre wypowiedzi w internecie, wypowiedzi w telewizji, propaganda pewlna geba
  myslicie ze to tak same z siebie? dam sobie reke uciac ze wychodzi to z paru ogrganizacji ktore sa finansowane z zewnatrz.

  Czym byla by taka katastrofa, wygladajaca jak na zaplanowane morderstwo za ktora stoi rosja jak nie woda na mlyn w tej propagandzie?

  Komu katastrofa byla naprawde na reke? komu zalezy zeby zrzucic wine za zabicie prezydenta na rosje w kontekscie wydarzen na ukrainie?

  odpwoeidz nasuwa sie sama, ta sama sila ktora stoi za majdanem i przewrotem na ukrainie

  ktos powie, a to dlaczego rosja mataczy skoro to nie ona?


  chyba zgodzicie sie ze mna ze nasi politycy sa zdecydowanie pod wiekszym wplywem usa niz rosji? na pewno mamy tu wiecej agentow mosadu, usa, niemiec niz rosji!

  widac ten jeden fornt jednosci przeciw prawdzie, przeciw temu co dzieje sie na ukrainie, ten front jednosci w hipokryzji i klamstwie, front ktoremu przewodzi usa

  pamietacie, wiezienia, kase w kartonach?, poszukajcie na youtubie reportazu o stacji nasluchowej, czesc programu echelon na mazurach
  reportaz z tvp ktory nigdy sie nie ukazal

  bedziecie miec swiadomosc pod czyim wplywem sa nasi politycy
  podpowiem wam pod wplywem usa

  i teraz wracajac do katastrofy, myslicie ze to problem aby paru agentow cia bo przeciez masa ich u nas, specjalistow wraz z paroma wysoko postawionymi politykami w PO dokonalo sabotazu tupolewa? malutki ladunek uszakdzajacy stery
  lub inaczej, ale tak zeby nie bylo oczywistych dowodow
  zaplanowano to tak zeby wygladalo to na robote rosji, w dzien rocznicy, terytorium rosyjskie

  a tusk mial zadanie aby oddac wszystko co sie da rosji, zeby zepchnac na nia caly ciezar sledztwa, po co?


  po to zeby polacy nie odkryli co sie stalo, zeby tusk mogl powiedziec, robimy co sie da, ale wiecie jak to jest z rosja
  sledztwo oddano po to zeby rosja sama zatuszowala cala sprawe, zeby umyc rece

  a czemu rosja miala by to tuszowac? pomyslcie, rosja orientuje sie ze to byl sabotaz, ale co, ma swiatu powiedziec, sluchajcie, wyglada to na sabotaz, mamy podejrzenia, ale nie mamy dowodow i to na pewno nie my!

  wiecie jakie larum by swiat podniosl? kto by im uwierzyl (medialnie)? jednoczesnie tym samym sami by sie przyznali do zabojstwa, ale odwracaja kota ogonem, tak by to zrecenzowal swiat

  Rosja wiedziala od razu ze to robota CIA badz USA
  ale co miala zrobic? zamiotla pod dywan i zaczela sie mocniej zbroic i przygotowywac w ciszy!

  Zobaczcie jak bardzo ochlodzily sie stosunki USA rosja po tej katastrofie.

  Putin to nie jest afrykanski msciwy dyktator zeby mscic sie na jakims tam malym kaczynskim w tak ostencacyjnym dniu jak rocznica smolenska, i na wlasnym terytorium! jemu po prostu podlzono swinie.

  A Jaroslaw Kaczynski to pozyteczny idiota, nie zdaje sobie sprawe ze ci ktorych on popiera zabili mu brata.

  Interes oczywiscie miala tez cala ferajna PO, zagwarantowano jej wplywy, rzadzenie, stanowiska. Dlatego nie macie co liczyc ze oni beda bronic interesu polskiego bo amerykanie maja na nich haki!
  Nie rosjanie, ale amerykanie!
  Niektorzy blogerzy twierdzili ze po naszym zaangazownaiu na Ukraine Rosja pokaze haki w zwiazku ze smolenskiem a ja mowilem, guzik, zadnych hakow rosja nie ma, haki maja amerykanie.
  Gdyby nasi wspolpracowali z Rosja przy smolensku nie gryzli by jej tak po kostach w sprawie ukrainy bo by sie bali o te haki!


  Wystarczy logicznie pomyslec i sami dojdziecie o co tu sie gra i jak sie gra.

  Pare lat temu nawet naszla mnie taka mysl, ze katastrofa tupolewa to byl symbol, iskra, poczatke nowej wojny, wtedy jeszcze pelzajacej ale ktora rozogni sie i bedzie dotyczyla bardzo mocno Polakow i caly region.

  mam 100% pewnosci ze na ukrainie i nie tylko bedzie bardzo krwawo jeszcze w tym roku. Amerykanie nie odpuszcza, za duzo zainwestowali za bardzo zabrneli w klamstwach. Gdyby przegrali bedzie to oznaczac dla nich totalna kompromitacje wiec sie nie cofna. Wiec powazna wojna! tak tak polska bedzie w to uwiklana, i zobaczyucie dziwnym trafem amerykanie nagle nam pomoga w sprawie smolenska i ujawnia pare szczegolow, szczegolow propagandowych, nie beda to zadne fakty, ale medialnie wystarczy zeby znow obudzic w polakach nienawisc do rosjan
 • @MaxMartini 21:36:34
  To, że szykują wojnę i to na naszym terenie to jest jasne.
  O tym się chyba nie mówiło w naszych mediach, ale wczoraj był wywiad Komorowskiego dla niemieckiej gazety i w niej atakował niemiecką uległość wobec Rosji. Zwyczajni Niemcy na forach zareagowali oburzeniem na Polskich podżegaczy wojennych.
  Dziś była wiadomość że Merkelowa i Hollande (francuski prezydent) ogłosili ostrzeżenie dla Rosji o kolejnych sankcjach po wyborach na Ukrainie.
 • ZBRODNIA
  http://www.globalresearch.ca/ukraine-regime-police-shooting-his-subordinates-for-refusing-to-kill-civilians/5381668
 • i KARA
  http://novoross.info/people/25951-v-mariupole-podtverdili-smertnuyu-kazn-nachalnika-mvd.html
 • @NUS 22:17:27
  to ten artykuł :
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2014/05/10/polen-fordert-von-deutschland-haerteren-kurs-gegen-russland/comment-page-1/

  Z retoryki wojennej Tuska i Komorowskiego w ostatnich tygodniach wynika że nie są oni związani z opcją prorosyjską a zatem dziamolenie Michalkiewicza o "razwiedce" to prawdopodobnie efekt sklerozy.

  Co do "Oskara" , to sprawa jest jasna, natomiast trudno powiedzieć dla kogo pohukuje RedBul.
 • @MaxMartini 21:36:34
  MaxMartini wie co mówi!
  Artykul na ten temat niezbędny.

  Pozdrawiam,
 • @Ptasznik z Trotylu 22:51:29
  Może trzeba pójść tropem "na kogo przewerbowali się oficerowie prowadzący Bula"? Ale to... mało prawdopodobne.

  Jest jeszcze przypuszczenie, że i Zachód i Wschód chce jakiejś wojny, najlepiej na naszym terytorium. Być może to wszystko jest ustawką, prowadzoną w tym celu właśnie. Może trzeba spojrzeć szerzej na ten problem, bardziej z góry.

  W każdym razie retoryka i pohukiwania naszych gnojków może być dla nas mordercze.
 • @AdNovum
  Z innej beczki /z wodą/: http://niewiarygodne.salon24.pl/583423,wielka-sztuczna-rzeka-w-libii-8-cud-swiata

  Pamiętasz, pisaliśmy o wodzie. I o Libii.

  Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR 23:22:58
  przeczytajcie sobie ten watek
  http://forum.nie.com.pl/showthread.php?t=3193&page=976

  wan na polskich blachach z najemnikami
  zabito 2 osoby

  kogos to dziwi ze nasi posylaja polakow zeby wspierali faszystow?
 • @KOSSOBOR 23:17:57
  Nie będzie wojny.
  Zachód zaczyna się powoli dystansować od Ukrainy (nasmrodzili a teraz dyskretnie opuszczają lokal).
  Brytyjczycy jasno powiedzieli że żadne sankcje ich nie interesują.
  Francuzi nadal budują dwa "Mistrale" dla Rosji.
  O' Banana boi się że Ruskie nie pozwolą mu ewakuować wojsk z Afganistanu przez ruską bazę (próba wycofania wojsk przez zajęte przez Talibów górskie drogi Pakistanu to byłyby wielotysięczne "straty bezpowrotne").
  Kolosalnych pieniędzy zainwestowanych w Nordstream i Southstream też nikt nie zgodzi się stracić.

  Myśleli że tanim kosztem uzyskają nową kolonię a tu figa.
  Ukraina 49- milionowa z przemysłem południowego wschodu i surowcami Krzywego Rogu to była gra warta świeczki.

  Ukraina środkowa i Banderland (a za kilka miesięcy sam Banderland, bo jak głód w oczy zajrzy to i Zaporoże i Dniepropietrowsk i Kijów się wypnie) to nie są te konfitury o które warto się bić.
  Zachodnim złodziejom potrzebny jest rynek i stado które można doić a nie gromada pastuchów spod Lwowa i Równego, wyciągających łapę po datki.

  "Rząd" Jaceniuka i "prezydent" Turczynow muszą się teraz nieźle pocić.
  Są zapewne tacy którzy nie zapomną im mordu w Odessie i potrafią ich odnaleźć w każdym punkcie globu.

  Ukraina się już rozpadła tak czy owak. Ciekawe co na to powiedzą złodzieje z MFW i czy nie przykręcą kranika kijowskim "demokratom".

  Tam już coś się szykuje - dzisiaj "gwardia narodowa" zatrzymała pod Kijowem dwa samochody pełne broni , która miała być wwieziona do miasta.
 • @Ptasznik z Trotylu 00:43:48
  To znaczy, że przypuszczenia iż Majdan nam zrobi zachodnią, wynędzniałą, roszczeniową i z rozparzonymi banderowcami Ukrainę na naszej wschodniej granicy staną się faktem? To za kogo teraz wezmą się rezuny? Kolejność /historyczna/ zawsze była taka: najpierw Żydzi, a potem Polacy.

  Skądinąd widać wyraźnie, jakim to sztucznym tworem była Ukraina. Ale to żadne pocieszenie... Pocieszające jest tylko to, że MFW przyciął sobie paluszki na tym ukraińskim "państwie". Ale, jak na Ukrainie sobie przyciął, to wpakuje je gdzie indziej. Mocniej w Polskę???
 • @LordConqueror 01:00:18
  Zachód to bardzo pyszni ludzie.
  Barroso i reszta tych dupków zakładali że jak zrobią przewrót w Kijowie to już cała Ukraina będzie nad nimi cmokać za ich "wartości europejskie" czyt. zboczenia, lepkie rączki i za smród ich skarpetek.
  Ameryce zależy tylko na tym żeby zamieszać i zatrudnić Ruskich na Ukrainie, to znaczy na tym żeby mordowali się jak najdłużej i żeby zginęło jak najwięcej ludzi a Ruski żeby ponosił koszty polityczne i gospodarcze.
  Dlatego Prawy Sektor dostał od pani Nuland $ 5 mln.
  Swoją drogą "tania jatka" (nomen omen).

  Na szczęście pycha zawsze kroczy przed upadkiem.
 • @KOSSOBOR 01:16:08
  Będzie dokładnie tak jak przewidywaliśmy, kiedy kurduple zaczęły mieszać na Majdanie.

  Jedyna rada dla Polski to
  1. natychmiast zaprzestać jakiegokolwiek wtrącania się w ten kocioł który teraz tam będzie, poza ochroną i pomoca dla tamtejszych Polaków, których najlepiej byłoby sciągnąć do Polski.
  2. Szczelnie zabezpieczyć granicę przed infiltracją dywersyjnych grup banderowskich,
  3. Zapomnieć o Lwowie i Stanisławowie bo to jest rozdział zamknięty, którym syjoniści mamią i nakręcają Polaków od 1945r , rozgrywając nas jak dzieci.

  Rada prywatna dla Polaków: dając Ukraińcowi pracę, nie wiecie czy nie uczestniczył on w satanistycznej banderowskiej zbrodni w Odessie (szczególnie jeśli pochodzi z zachodniej Ukrainy). Nie wiecie kogo wpuszczacie do domu.
 • Tak się wychowuje ukraińskie dzieci i młodzież
  Hasło brzmi : "Moskala na stryczek" i "Kto nie skacze - ten Moskal"

  Moskala nie dosięgną . Kto im pozostaje ?

  https://www.youtube.com/watch?v=gJn8r-Xzkjc
 • @MaxMartini 21:36:34
  właśnie - Janukowycz i słał mięcho do NATO i nie wadził Putinowi i robił "machniom" z Chevronem, i z Gazpromem handlował - wszystko "grało i bucało" dopóki AlQaeda w Syrii nie spaliła na panewce przez twarde veto Kremla... no i wtedy, w zasadzie dla draki wdrożono rewanżyk USreala i przy naszej granicy rozpalono dolarami "die Schwarze Sonne", wysługując się spadkobiercami SS-Galizien... warto przy tym pamiętać, że owi zaprawieni już w czystkach "heroje majdańscy" kiedyś chętnie pomogą "stronnictwu pruskiemu" nad Wisłą, gdy Polscy Narodowcy będą np. zdaniem Berlina zbyt blisko przejęcia władzy ;)))
 • @Ptasznik z Trotylu 08:24:47
  Bodaj pierwszy zaczął publicznie mówić o odzyskaniu Wilna i Lwowa niejaki Mariusz Max Kolonko w swojej TV. I to ledwie kilka miesięcy temu. Jakieś 4 - 5 miesięcy.

  Nie wiem, jak jest teraz, ale na początku lat 90-tych pierwsze co, to zlikwidowano garnizon w takim np. Hrubieszowie. Wiem od mieszkańców. I to od tych, którzy żyli za Bugiem i udało im się uciec do Hrubieszowa przed siekierami ukraińskimi.

  Na neonie jest taki wielce elokwentny komentator, który również dmie w tę trąbkę co do "odzyskania Lwowa"...
 • @KOSSOBOR 12:05:37
  Hrubieszów to mój aktualny garnizon i wcale nie został zlikwidowany (tzw. "ludność" na czele z ks. dobrodziejem) się postawiła i garnizon cały czas tam istnieje.
  Bardzo porządna jednostka i dobrze wyposażona.
  Wisi tam w magazynie , w worku z moim nazwiskiem mój hełm , buty i reszta zabawek na wypadek "jakby cóś".

  Co Ciebie pewnie zainteresuje są to stare koszary carskich dragonów, w których przed wojną stacjonował 2 Pułk Strzelców Konnych, w którym służył Ojczyźnie słynny zagończyk i sportowiec mjr Henryk Dobrzański Hubal, prawdziwy facet (dziś już takich nie robią).
  Do dziś w sali tradycji stoją wiązki przepisowych lanc z proporczykami
  2 PSK.

  Koszary zostały wybudowane przez cara Mikołaja II w końcu XIX w. a w roku 1903 czy 1904 sztabowi cesarskiemu przyszło do głowy ogrodzić całe koszary murem ceglanym.
  Wyasygnowali odpowiednią kwotę rubli srebrem i miejscowy starozakonny przedsiębiorca wziął się do dzieła.
  Przedsiębiorca jako biznesmen z powołania i z pochodzenia , wcale nie trudził się budowaniem muru wokół całych koszar.
  Wybudował mur jeno przy kasynie pułkowym , przy głównej bramie i od strony ul. Dwernickiego, resztę zdając na łaskawość Hermesa, który jak wiadomo był bogiem kupców i złodziei.
  W ponury, ciemny listopadowy wieczór, na dworzec kolei imperialnej zajechał pociąg z Wysoką Komisją Cesarskiego Sztabu Generalnego z samego Petersburga celem odbioru inwestycji.
  Dorożki podstawione przez Pułk , wśród ulewnego deszczu, przewiozły komisję prosto do kasyna pułkowego i zaczął się odbiór robót.
  Przez tydzień Wysoka Komisja nie trzeźwiała a za wszystkie trunki płacił starozakonny biznesmen.
  Komisja podpisała papiery na stole pomiedzy flaszkami a następnie (również dżdżystym wieczorem ) została odwieziona zakrytymi dorożkami na dworzec.

  W ten oto sposób, zgodnie ze wschodniosłowiańską gościnnością i tradycją gotowość bojowa Russkoj Impieratorskoj Armii została wzmocniona i przy okazji powstało kilka fortunek.

  A muru jak nie było tak nie ma do dzisiaj.

  Co do Lwowa to jest to ulubiona podpucha syjonistów, za pomocą której podpuszczają nas i trzymają w szachu.
  Pies ich ........... ( byle nie mój bo mój za porządny).
 • W Krasnoarmiejsku banderowscy "heroje" znów ustrzelili sobie kilku "terrorystów"
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz/krasnoarmiejsk-uzbrojeni-ludzie-otworzyli-ogien-w-kierunku-tlumu-video
 • @Ptasznik z Trotylu 18:09:12
  http://adnovum.neon24.pl/post/108987,referendum-na-wschodniej-ukrainie-krasnoarmijsk

  Pozdrawiam.
 • Oficjalne dane wyborcze z referendum w Republice Donieckiej i Republice Ługańskiej :
  http://3rm.info/46797-oficialnye-dannye-o-rezultatah-referenduma-v-dnr-i-lnr-obnovlyaetsya.html
 • Republika Doniecka po przegłosowaniu w referendum ludowym o swojej suwerenności i niezawisłości od Ukrainy,
  idzie za ciosem dalej występując z wezwaniem o przyjęcie jej w skład Federacji Rosyjskiej . Na filmie od 3:40

  http://3rm.info/46805-doneckaya-respublika-provozglasila-suverenitet-i-obratilas-s-prosboy-prinyat-ee-v-rf-video.html
 • W związku z ustanowieniem Republiki Donieckiej jeden z liderów- obrońców tego obwodu,
  a konkretnie głównodowodzący siłami zbrojnymi w rejonie Słowiańska Igor Striełkow rozkazał wprowadzić w regionie reżim kontrterorrystycznej operacji /KTO/. Swoim rozkazem podporządkował również sobie wszystkie zdyslokowane na terytorium republiki wojskowe ugrupowania, siłowe struktury i organy bezpieczeństwa, milicji, pogranicznej służby, prokuratury i inne struktury. Wszystkim zwierzchnikom tych struktur rozkazał wypełniać jedynie jego rozkazy i zarządzenia. W ramach KTO wszyscy bojownicy ukraińskich, nacjonalistycznych ugrupowań / „Narodowa Gwardia”, „Prawy Sektor”, „batalion Liaszko”, batalion Donbas” i inne/ podlegają przechwyceniu i rozbrojeniu , a w wypadku sprzeciwu – zlikwidowaniu na miejscu.

  http://ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%8C-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%B2%D0%B2%D1%91%D0%BB-%D0%B2-%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B5-%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%BC-%D0%BA%D1%82%D0%BE/
 • @detektywmjarzynski 19:33:11
  No i chyba od teraz się zacznie poważna wojna?

  Pozdrawiam.
 • @Ptasznik z Trotylu 17:10:27
  Pyszna opowieść o tym murze :))) Wniosek jeden - nie handlować/biznesować z...

  Z majorem Dobrzańskim mój teść był na olimpiadzie w Berlinie, w 1936 roku. Z tym że w innych dziedzinach /teść - strzelanie do rzutków/.
 • @AdNovum 13:02:30
  Ukraińcy i Ruscy warci ,są siebie .Tylko dostarczać broń powinniśmy dla zachowania równowagi biegunów. PZDR i 5*.Ps. Pamiętam Katyń i Wołyń. Ave.
 • @sosenkowski 09:12:17
  Witam , koncesje wykupili to interesu bronią .Pozdrawiam.
 • @sosenkowski 09:12:17
  http://cire.pl/item,89873,1,0,0,1,0,0,chevron-monitoruje-sytuacje-na-ukrainie.html
 • @detektywmjarzynski 19:33:11
  W odniesieniu do wcześniejszych rozpowszechnionych w mediach informacji o wprowadzeniu w Słowiańsku reżimu KTO Igor Striełkow w wydanym oświadczeniu zaprzeczył tym informacjom.

  http://www.vesti.ru/doc.html?id=1574800&cid=9

  W toczącej się wojnie , w tym w wojnie informacyjnej należy liczyć się z co raz większą ilością tego typu informacji fałszywych wprowadzonych do obiegu informacyjnego.ze wszelkimi oznaczeniami autentyczności.
 • W ukraińskim parlamencie – co dotychczas nie miało miejsca- pojawiła się opozycja :
  https://www.youtube.com/watch?v=rCasFppzFxU
 • @detektywmjarzynski 11:03:37
  Proszę pamiętać, że po prezydenta i tak może rządzić bezpośrednio nie pytając się nikogo o zdanie.
  Tak więc ta opozycja to tylko listek figowy kryjący prawdziwe oblicze dyktatury.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej