Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Salomonowy wniosek.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po prawie trzymiesięcznym dochodzeniu komisja śledcza ukraińskiego parlamentu ustaliła, że kule znalezione 20 stycznia na kijowskim Majdanie nie zostały wystrzelone z broni Berkutu.

Aż trzech miesięcy potrzeba było członkom komisji śledczej ukraińskiego parlamentu aby wyciągnąć taki iście salomonowy wniosek, który dla ludzi śledzących przebieg tamtejszych wydarzeń było to niemalże oczywiste:

O wnioskach tych poinformował w dniu dzisiejszym przewodniczący komisji śledczej, deputowany Wierchownej Rady, Giennadij Moskal.

 Wg. Moskala strzelać mogli przedstawiciele obecnych na Majdanie organizacji, które znalazły się poza kontrolą. Deputowany nie sprecyzował, o jakie organizacje chodzi, jednak zauważył, że celem byli przede wszystkim milicjanci.

"Pierwszy wystrzał skierowano do milicji" - powiedział Moskal.

Najciekawsza w tym wszystkim jest konkluzja do jakiej doszedł po prawie trzymiesieczym śledztwie Gienadij Moskal, otóż przypuszcza on, że sprawa strzelania do ludzi na Majdanie może być nigdy niewyjaśniona do końca. "To może być kolejna sprawa w rodzaju śmierci J. F. Kennedy'ego".

Może deputowany Gienadij Moskal po prostu nie oglądał powyższych zdjęć, oraz materiału zamieszczonego poniżej, który co prawda nie dotyczy użycia broni wobec milicjantów i uczestników zajść na kijowskim majdanie w dniu 20 stycznia tylko tych z 22 lutego, ale można przypuszczać, że sprawy te łaczą się ze sobą:

Proszę również zwrocić uwagę na charakterystyczne porównianie jakie padło w ust przewodniczącego specjalnej komisji Wierchownej Rady, deputowanego Gienadija Moskala, który prowokację na Majdanie Niepodległości przyrównał do zamachu na Kennedy'ego. Czyżby w ten sposób chciał nam powiedzieć, że te same siły, które stały za zamachem na prezydenta Stanów Zjednoczonych, dokonały również prowokacji w Kijowie?

Pozdrawiam.

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej