Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Najemnicy walczą na Ukrainie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na wiodących portalach internetowych ukazała się w dniu dzisiejszym (9.06.2014r.) identycznie zredagowana informacja:

 

"Przedstawiciel władz samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej Myrosław Rudenko twierdzi, że separatyści na wschodzie Ukrainy zatrzymali zagranicznych najemników, wśród których mają znajdować się Polacy – poinformowała agencja Interfax. Tymczasem rzecznik polskiego MSZ zdementował te doniesienia na Twitterze. „To element czarnego PR” – napisał Marcin Wojciechowski.

„Wśród jeńców byli mężczyźni o afrykańskim wyglądzie, było wielu obywateli Czech i Polski; były również przypadki zatrzymania dowódców najemników, którymi okazali się polscy obywatele” – powiedział Rudenko. Dodał, że nie zna losu zatrzymanych obcokrajowców, ale nie wykluczył, że znajdują się w areszcie. „O wymianie więźniów od dawna nie słyszałem” – wskazał.

Doniesienia agencji Interfax zdementował na Twitterze rzecznik polskiego MSZ Marcin Wojciechowski. „Nie potwierdzam informacji o zatrzymaniu przez separatystów obywateli RP wśród najemników na Ukrainie wschodniej” – napisał:

twitter.com/maw75

 Separatyści często mijają się z prawdą

Przed podobnymi informacjami ostrzegał także korespondent Informacyjnej Agencji Radiowej. – Podchodził bym z dużą dozą ostrożności do tego typu informacji, ponieważ trwa teraz wojna informacyjna pomiędzy Rosją i Ukrainą – powiedział TVP Info Krzysztof Renik. Dziennikarz dodał, że liderzy DRL bardzo często wypuszczają informacje, które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. – Oskarżają np. władze ukraińskie o ostrzał domów cywilnych, ale zapominają, ze w rejonie tych domów znajdują się stanowiska ogniowe separatystów – mówił.

200 osób w niewoli u separatystów?

Wcześniej gubernator obwodu donieckiego Serhij Taruta mówił, że w niewoli u separatystów jest obecnie ponad 200 ludzi - obywateli różnych krajów. Według niego stronę rządową w czasie negocjacji o uwolnieniu zatrzymanych reprezentuje mer Doniecka Ołeksandr Łukjanczenko. Negocjacje są trudne ze względu na częste zmiany negocjatorów po stronie separatystów. "

Informacja ta pochodząca z wiadomego źródła ma na celu wyłącznie dezinformację wyprzedzającą faktów, które niebawem mogą wypłynąć w niezależnym obiegu informacji.

Nie dość tego ma ona na celu również przykrycie szumem informacyjnym wcześniej ujawnionych już przez niemiecką prasę przecieków na ten temat:

wiadomosci.onet.pl/swiat/bild-400-najemnikow-z-usa-wspiera-ukrainska-armie-i-policje/r9hl3

Nie wiem czy przedstawiciele sił rebelianckich z południowo-wschodniej Ukrainy zdecydują się na upublicznienie danych osobowych, przynależności państwowej i zdjęć wziętych do niewoli około 150 najemników, bo obecnie prowadzą one poufne negocjacje na temat wymiany zatrzymanych najemników za ustępstwa w pewnych sprawach kijowskich władz?

Można wierzyć, lub nie, w ujawnione przez niemiecką prasę z przecieki ze  służb specjalnych na ten temat, ale jest jeden dowód, który jednoznacznie potwierdza obecność zagranicznych najemników walczących po stronie reżymu w Kijowie.

Tym dowodem jest poniższy film:

Natomiast jeśli władze separatystycznych regionów południowo-wschodniej Ukrainy jednak zdecydują się na udostępnienie danych osobowych, wraz z ich zdjęciami, zatrzymanych podczas walk pod Sławiańskiem zagranicznych najemników, to po raz kolejny skompromitują prymitywną propagandę i kłamstwa instytucji rządowych państw zaangażowanych w ukraińską hucpę, w tym szczególnie instytucji polskich.

Pozdrawiam.

1.   twitter.com/maw75,

2.   www.tvp.info/15550608/ukraina-separatysci-zatrzymali-najemnikow-min-z-polski-msz-zaprzecza,

3.   www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-rebelianci-zatrzymalismy-najemnikow-z-polski-msz-to-czarny-p,nId,1439940,

4.   wiadomosci.onet.pl/swiat/interfax-na-ukrainie-separatysci-zatrzymali-najemnikow-m-in-z-polski/mesgn,

5.   wiadomosci.onet.pl/swiat/bild-400-najemnikow-z-usa-wspiera-ukrainska-armie-i-policje/r9hl3,

6.   www.youtube.com/watch.

     *www.youtube.com/watch*

KOMENTARZE

 • niech kompromitują
  http://interesariusz.neon24.pl/post/109801,dosc-tej-nowomowy
 • @interesariusz z PL 13:32:04
  Te fałszywki, to sprawka Pięknej Julki..
 • @Kodiak 17:37:03
  A może ty wreszcie zdecydujesz się wyjaśnić jaką rolę pełnisz na NE i kto za tobą stoi?
  \mo\SS\ad\????
 • Powstańcy Sławiańska zlikwidowali jedną z wyrzutni rakiet "GRAD" ostrzeliwującą miasto.
  Zniszczyli również rakiety będące na jej wyposażeniu w zapasach.


  http://greazy.net/?p=325
 • ------------- KU PAMIĘCI
  http://www.youtube.com/watch?v=hm7foKqmEkk
 • @AdNovum 17:53:36
  Jak będzie przesadzał to rola się skończy.
  Protektorki niet... :)))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:07:00
  Proszę mi wyjaśnić o jakie "przesadzanie" i "rolę" tu chodzi?

  Czy to taki delikatny i mocno zakamuflowany szantazik:))))
 • @AdNovum 07:17:49
  Zakamuflowany? Wcale nie!
  Otwartym tekstem piszę :)))))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:27:58
  Mam rozumieć z tego, że ukrytej hasbarze nie podobają już się prawdziwe informacje z wojny domowej na Ukrainie i czas wzt. pakować manatki?
 • @AdNovum 08:49:56
  Ja zrozumiałem z komentarza SL,że czas kończy się rendżerowi.Czyżbym się mylił?
  +5
 • @Cheval Noir 15:26:44
  Sądzę, że on ma tu bardzo mocne plecy u "złotego człowieka", ale jeśli ktoś postanowił sobie z tym dać spokój, bo sytuacja nie sprzyja już dalszym tego typu gierkom, to chwała mu za to:))))

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 16:33:40
  Jak mówiła moja Babunia:"Osram" i wszystko jasne.
  Również pozdrawiam.
 • @Cheval Noir 15:26:44
  Dobrze zrozumiałeś :)
 • Rosja , w tym osobiście prezydent Putin zdradzili – zdaniem amerykańskiego dyplomaty Hilla- plany
  budowy nowego porządku świata . Stąd ta obserwowana na każdym kroku wściekłość syjonistów i co raz częstsze powtarzające się w ostatnim czasie fakty demaskacji przez nich swoich długoletnich agentów poprzez rzucanie ich na pierwszą linię wojny informacyjnej , której ci agenci nie znają i się po prostu najzwyczajniej w świecie dekonspirują.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/starszy_ranga,p1795550103
 • @detektywmjarzynski 22:10:09
  Zdrada ta polegała na tym, że zdał on sobie sprawę z faktu, iż NWO to nie jest koncepcja rządów, w której Rosja będzie podmiotem, gdyż mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że NWO to znaczy władza, która rządzi z jednego nieformalnego i ukrytego centrum, zaś władze poszczególnych krajów są wyłącznie fikcją mającą zmylić ludzi sądzących nadal, że żyją w suwerennych krajach.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej