Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Najemnicy walczą na Ukrainie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na wiodących portalach internetowych ukazała się w dniu dzisiejszym (9.06.2014r.) identycznie zredagowana informacja:

 

"Przedstawiciel władz samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej Myrosław Rudenko twierdzi, że separatyści na wschodzie Ukrainy zatrzymali zagranicznych najemników, wśród których mają znajdować się Polacy – poinformowała agencja Interfax. Tymczasem rzecznik polskiego MSZ zdementował te doniesienia na Twitterze. „To element czarnego PR” – napisał Marcin Wojciechowski.

„Wśród jeńców byli mężczyźni o afrykańskim wyglądzie, było wielu obywateli Czech i Polski; były również przypadki zatrzymania dowódców najemników, którymi okazali się polscy obywatele” – powiedział Rudenko. Dodał, że nie zna losu zatrzymanych obcokrajowców, ale nie wykluczył, że znajdują się w areszcie. „O wymianie więźniów od dawna nie słyszałem” – wskazał.

Doniesienia agencji Interfax zdementował na Twitterze rzecznik polskiego MSZ Marcin Wojciechowski. „Nie potwierdzam informacji o zatrzymaniu przez separatystów obywateli RP wśród najemników na Ukrainie wschodniej” – napisał:

twitter.com/maw75

 Separatyści często mijają się z prawdą

Przed podobnymi informacjami ostrzegał także korespondent Informacyjnej Agencji Radiowej. – Podchodził bym z dużą dozą ostrożności do tego typu informacji, ponieważ trwa teraz wojna informacyjna pomiędzy Rosją i Ukrainą – powiedział TVP Info Krzysztof Renik. Dziennikarz dodał, że liderzy DRL bardzo często wypuszczają informacje, które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. – Oskarżają np. władze ukraińskie o ostrzał domów cywilnych, ale zapominają, ze w rejonie tych domów znajdują się stanowiska ogniowe separatystów – mówił.

200 osób w niewoli u separatystów?

Wcześniej gubernator obwodu donieckiego Serhij Taruta mówił, że w niewoli u separatystów jest obecnie ponad 200 ludzi - obywateli różnych krajów. Według niego stronę rządową w czasie negocjacji o uwolnieniu zatrzymanych reprezentuje mer Doniecka Ołeksandr Łukjanczenko. Negocjacje są trudne ze względu na częste zmiany negocjatorów po stronie separatystów. "

Informacja ta pochodząca z wiadomego źródła ma na celu wyłącznie dezinformację wyprzedzającą faktów, które niebawem mogą wypłynąć w niezależnym obiegu informacji.

Nie dość tego ma ona na celu również przykrycie szumem informacyjnym wcześniej ujawnionych już przez niemiecką prasę przecieków na ten temat:

wiadomosci.onet.pl/swiat/bild-400-najemnikow-z-usa-wspiera-ukrainska-armie-i-policje/r9hl3

Nie wiem czy przedstawiciele sił rebelianckich z południowo-wschodniej Ukrainy zdecydują się na upublicznienie danych osobowych, przynależności państwowej i zdjęć wziętych do niewoli około 150 najemników, bo obecnie prowadzą one poufne negocjacje na temat wymiany zatrzymanych najemników za ustępstwa w pewnych sprawach kijowskich władz?

Można wierzyć, lub nie, w ujawnione przez niemiecką prasę z przecieki ze  służb specjalnych na ten temat, ale jest jeden dowód, który jednoznacznie potwierdza obecność zagranicznych najemników walczących po stronie reżymu w Kijowie.

Tym dowodem jest poniższy film:

Natomiast jeśli władze separatystycznych regionów południowo-wschodniej Ukrainy jednak zdecydują się na udostępnienie danych osobowych, wraz z ich zdjęciami, zatrzymanych podczas walk pod Sławiańskiem zagranicznych najemników, to po raz kolejny skompromitują prymitywną propagandę i kłamstwa instytucji rządowych państw zaangażowanych w ukraińską hucpę, w tym szczególnie instytucji polskich.

Pozdrawiam.

1.   twitter.com/maw75,

2.   www.tvp.info/15550608/ukraina-separatysci-zatrzymali-najemnikow-min-z-polski-msz-zaprzecza,

3.   www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-rebelianci-zatrzymalismy-najemnikow-z-polski-msz-to-czarny-p,nId,1439940,

4.   wiadomosci.onet.pl/swiat/interfax-na-ukrainie-separatysci-zatrzymali-najemnikow-m-in-z-polski/mesgn,

5.   wiadomosci.onet.pl/swiat/bild-400-najemnikow-z-usa-wspiera-ukrainska-armie-i-policje/r9hl3,

6.   www.youtube.com/watch.

     *www.youtube.com/watch*

KOMENTARZE

 • niech kompromitują
  http://interesariusz.neon24.pl/post/109801,dosc-tej-nowomowy
 • @interesariusz z PL 13:32:04
  Te fałszywki, to sprawka Pięknej Julki..
 • @Kodiak 17:37:03
  A może ty wreszcie zdecydujesz się wyjaśnić jaką rolę pełnisz na NE i kto za tobą stoi?
  \mo\SS\ad\????
 • Powstańcy Sławiańska zlikwidowali jedną z wyrzutni rakiet "GRAD" ostrzeliwującą miasto.
  Zniszczyli również rakiety będące na jej wyposażeniu w zapasach.


  http://greazy.net/?p=325
 • ------------- KU PAMIĘCI
  http://www.youtube.com/watch?v=hm7foKqmEkk
 • @AdNovum 17:53:36
  Jak będzie przesadzał to rola się skończy.
  Protektorki niet... :)))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:07:00
  Proszę mi wyjaśnić o jakie "przesadzanie" i "rolę" tu chodzi?

  Czy to taki delikatny i mocno zakamuflowany szantazik:))))
 • @AdNovum 07:17:49
  Zakamuflowany? Wcale nie!
  Otwartym tekstem piszę :)))))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:27:58
  Mam rozumieć z tego, że ukrytej hasbarze nie podobają już się prawdziwe informacje z wojny domowej na Ukrainie i czas wzt. pakować manatki?
 • @AdNovum 08:49:56
  Ja zrozumiałem z komentarza SL,że czas kończy się rendżerowi.Czyżbym się mylił?
  +5
 • @Cheval Noir 15:26:44
  Sądzę, że on ma tu bardzo mocne plecy u "złotego człowieka", ale jeśli ktoś postanowił sobie z tym dać spokój, bo sytuacja nie sprzyja już dalszym tego typu gierkom, to chwała mu za to:))))

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 16:33:40
  Jak mówiła moja Babunia:"Osram" i wszystko jasne.
  Również pozdrawiam.
 • @Cheval Noir 15:26:44
  Dobrze zrozumiałeś :)
 • Rosja , w tym osobiście prezydent Putin zdradzili – zdaniem amerykańskiego dyplomaty Hilla- plany
  budowy nowego porządku świata . Stąd ta obserwowana na każdym kroku wściekłość syjonistów i co raz częstsze powtarzające się w ostatnim czasie fakty demaskacji przez nich swoich długoletnich agentów poprzez rzucanie ich na pierwszą linię wojny informacyjnej , której ci agenci nie znają i się po prostu najzwyczajniej w świecie dekonspirują.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/starszy_ranga,p1795550103
 • @detektywmjarzynski 22:10:09
  Zdrada ta polegała na tym, że zdał on sobie sprawę z faktu, iż NWO to nie jest koncepcja rządów, w której Rosja będzie podmiotem, gdyż mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że NWO to znaczy władza, która rządzi z jednego nieformalnego i ukrytego centrum, zaś władze poszczególnych krajów są wyłącznie fikcją mającą zmylić ludzi sądzących nadal, że żyją w suwerennych krajach.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej