Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mimo rozejmu nadal toczą się intensywne walki na donieckim lotnisku.

Efektem eskalacji napięcia w naszej części Europy, poza przyłączeniem się przez Polskę do sankcji wprowadzonych wobec Rosji, jest również drastyczne zwiększenie kosztów ponoszonych na rzecz iluzorycznego podniesienia bezpieczeństwa narodowego.

Iluzja ta choć ma wyłącznie wartość propagandową- a więc żadną- mimo to przekłada się na konkretne kwoty jakie rząd wyciągnie podstępnie z kieszeni podatników.

Nie dość tego, kwoty te są szczodrą ręką wielkokrotnie zawyżone w stosunku do tego ile za to samo płacą inne kraje.

Przykładem na taką skandaliczną sytuację jest zakup przez polski MON czterdziestu amerykańskich rakiet JASSM, w które mają zostać uzbrojone polskie samoloty myśliwskie F-16.

Skandal polega na tym, że za te pociski manewrujące, które będą niszczyć ważne cele za liniami wrogich wojsk, zapłacimy czterokrotnie więcej niż Finlandia, czy też dwanaście razy więcej niż armia Stanów Zjednoczonych.

A więc za 40 sztuk zamówionych przez nasz MON amerykańskich pocisków manewrujących JASSM, zapłacimy 500 mln $, zaś Finlandia zapłaciła za 70 tych samych pocisków tylko 255 mln $. Jak widać koszt jednostkowy za zakup amerykańskich rakiet wynosi w przypadku Polski ponad 12 mln $ za sztukę, zaś Finlandia za to samo płaci około 3,5 mln $ za rakietę.

Te same rakiety zakupywane przez amerykańską armię kosztują tylko 1 mln $ za sztukę.

A więc jak widać nasz biedny kraj, gdzie ukradziono pracownikom ich składki emerytalne dodatkowo każąc im pracować do samej śmierci, w którym nie ma pieniędzy na podstawową opiekę zdrowotną, ma jednocześnie taki gest, że może sobie pozwolić na czterokrotne przepłacenie za amerykański sprzęt wojskowy niż o wiele od nas bogatsza Finlandia, nie wspominając o Stanach Zjednoczonych, które płacą za to samo dwanaście razy taniej. No ale widocznie oni- krezusi, mogą sobie pozwolić na mniej niż wielokrotnie biedniejsza od nich Polska.

Tą skandaliczną sytuację, analityk wojskowy i lotniczy Tomasz Hybki, określił następującymi słowami:

"To jest kolejny dowód potwornej korupcji w MON i marnowania pieniędzy podatników na niewyobrażalną skalę"

Tak więc do kolekcji najdroższych autostrad, najdroższego gazu importowanego z Rosji, najdroższych stadionów, itd. doszły teraz najdroższe na świecie amerykańskie rakiety, które tak naprawdę nie wiadomo czemu będą służyć i przeciw komu miałby być użyte?

No cóż, najwyższy już czas na naszych granicach zamontować banery z następującą treścią:

WITAMY W EUROPEJSKIEJ REPUBLICE BANANOWEJ!!!

WELCOME TO THE EUROPEAN BANANA REPUBLIC!!!

A teraz zejdźmy z tematu aktualnych bananowych republik w miłościwie nam panującej Unii Europejskiej, i zajmijmy się ukraińską wojną domową, której wygrana zagwarantować ma Ukrainie miejsce w szacownym gronie Europejskich Republik Bananowych- UE (ERB- UE).

Po wczorajszej reprymendzie jakiej udzielił ukraińskim władzom Sekretarz Generalny ONZ, nakazując przestrzegania zawieszenia broni i zaprzestania ostrzału celów cywilnych, w dniu wczorajszym w Doniecku sytuacja nieznacznie się uspokoiła. I tak, sporadycznie w dzielnicach mieszkalnych: Lenińskiej, Kijowskiej, Kalinińskiej i Kujbyszewskiej słychać było strzały ciężkich karabinów maszynowych, które nie wyrządziły tym razem żadnych znaczących szkód.

A poza tym nadal trwał ostrzał prowadzony z różnego rodzaju ciężkiej artylerii dzielnic mieszkaniowych, który prowadzono z ukraińskich stanowisk ogniowych zlokalizowanych w miejscowościach: Piaski, Awdijewka, Krasnogorowka i z rejonu kopalni "Połtawa":

Natomias na froncie walk w dniu wczorajszym nie zaszły żadne większe zmiany, co dokumentuje poniższa mapa:

Mapę można powiększyć pod tym linkiem:

ic.pics.livejournal.com/dragon_first_1/72271520/15851/15851_original.jpg

Po wcześniejszych doniesieniach na temat całkowitego wyparcia ukraińskich wojsk z terenu donieckiego lotniska okazało się, że duża grupa żołnierzy broni się jeszcze w budynku starego terminala, który ma połączenia podziemne z całą siecią korytarzy i budowli, w których ukrywają się podczas ostrzału atryleryjskiego broniący się tam Ukraińcy i zagraniczni najemnicy.

W związku z tym powstańcy w dniu wczorajszym prowadzili intensywny ostrzał artyleryjski budynku tego terminala i jego okolic, w wyniku czego jego trzecie piętro zawaliło się. Ponadto w obrębie lotniska udało się zniszczyć prawie cały ciężki sprzęt i składy amunicji należący do broniących się tam ukraińskich formacji zbrojnych.

Na powyższym zdjęciu jeden z ukraińskich opancerzonych wozów bojowych zniszczonych wczoraj na terenie lotniska.

Tak więc obecnie jest wielka szansa po zlokalizowaniu miejsca, z którego prowadzą ukryte wejścia do systemu podziemnych budowli i korytarzy oraz ze względu na to, że w wyniku zniszczenia ukraińskich składów amunicji i ciężkiej broni pancernej oraz artylerii, możliwe będzie pełne oswobodzenie terenu lotniska z pozostałości broniących się tam ukraińskich wojsk.

A to najświeższy reportaż filmowy dokumentujący przebieg walk na terenie donieckiego lotniska:

Z rejonu miejscowości Spartakus powstańcy prowadzili ostrzał atyleryjski stanowisk ogniowych ukraińskiej armii rozmieszczonych w okolicy miasta Awdijewka.

Ukraińskie wojska przemieszczają ciężki sprzęt pancerny z rejon Awdijewki z Konstantinowki i Artemowska wzmacniając tam swoje pozycje obronne przed spodziewanym atakiem sił powstańczych.

Trwają ciężkie walki w rejonie kotła "Debalczewskiego" gdzie ukraińska atryleria ostrzeliwuje pozycje powstańców oraz cele cywilne. Podczas wczorajszego ostrzału zniszczono pięć budynków mieszkalnych.

Wojska ukraińskie koncentrują swoje siły dokonując uzupełnień w sprzęcie i ludziach w rejonie miejscowości Wolnowacha.

Prawdopodobnie ukraińskie wojska rozlokowane w rejonie Debalczewa jak i w rejonie Wolnowachy będą usiłowały skoordynowanym wspólnie atakiem zamknąć pierścień okrążenia od południowej strony Doniecka.

Pod Ługańskiem w podmiejskiej dzielnicy Metalist milicja ludowa zlikwidowała dwóch ukraińskich sabotażystów poruszajacych się samochodem osobowym.

Z miejscowości Sczastie ukraińscy snajperzy prowadzili ostrzał stanowisk obronnych milicji rozmieszczonych w okolicach Wiesełoj Gory. Sporadycznie też prowadzony jest ostrzał tych pozycji z ukraińskich pancernych wozów bojowych.

W rejonie Czernuchina została zlikwidowana ukraińska grupa dywersyjno-sabotażowa.

W okolicach Nikołaejwa koło miasta Wozniesienska zlokalizowano ukraiński obiekt, który może pełnić funkcję obozu koncentracyjnego, ukrytego pod nazwą "Ośrodek dla VIP-ów" ("VIP-гостиницей"):

Na koniec krótki film:

Pozdrawiam.

Na zdjęciu przewodnim widok z lotu ptaka na donieckie lotnisko podczas trwających tam walk.

*     *     *

1.   www.fakt.pl/polityka/ile-kosztuja-rakiety-do-f-16-czy-usa-okrada-polske-,artykuly,493094.html,

2.   www.youtube.com/watch,

3.   www.youtube.com/watch,

4.   www.youtube.com/watch,

5.   www.youtube.com/watch,

KOMENTARZE

 • @fretka 11:04:23
  A w jakim celu?

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 11:10:44
  Zapewne w celu "misji pokojowej'...
 • Co do walk pomimo rozejmu...
  ktoś może odnieśc wrażenie że to tylko "separatyści' atakują, ale tu jest filmik @fretki z wczoraj, na którym widać artylerię prokijowską która ostrzeliwuje Donieck z pozycji pod Nowomichajłowką;
  http://www.youtube.com/watch?v=3WR_tBjRRJE
  Z opisu wynika że zgromadzono tam dośc pokaźne siły...
 • "Poroszenko, po trupach do władzy i pieniędzy'
  http://www.youtube.com/watch?v=Q9LhMJZNL6w&src_vid=56z-_9b2E-I&feature=iv&annotation_id=annotation_3060779799
 • @fretka 11:04:23
  Witam wszystkich z rana i pozdrawiam.
  Czy mógłby ktoś bardziej biegły w rosyjskim przetłumaczyć dokładnie tą wiadomość z Twojego linku?
  Pozdrawiam.
 • @adalbert05 11:23:49
  200 żołnierzy Bundeswehry plus drony ma "wspomagać" misje OBWE w Donbasie w tzw. strefie buforowej...
 • @szczurobronny
  UWAGA UWAGA NADCHODZI !!!!!
  Bundeswehra atakuje!!!
  Niemcy wysyłają wojsko do Donbasu!!! Pod pretekstem pilnowania rozejmu. Z dronami i ludzmi i sprzetem. Od rana powtarzaja na niemieckich kanalach radiowych.
  Szukam potwierdzenia.
  ===============================
  Szczurze,
  Wczoraj zostałeś bestialsko pobity przez portalowy „prawy sektor”, czyli desant wolnorynkowcow, cichych zwolennikow i pacholkow Taruty & Co. Nie widzisz?
  (…jestes ok., ale…) to 1/3 z ponad 400 wpisow.
  Za nieprzejednana postawe, poglady, PRL, krytyke kapitalizmu…za całokształt, znaczy jestes skuteczny.
  Ogarnij się chlopie, umyj z gowna i do boju.
  Samowolne opuszczenie stanowiska podczas wojny nie wchodzi w gre.
  PZDR
 • @mania przepraszania 11:27:37
  Może to efekt zabicia w Doniecku członka misji?
 • @adalbert05 11:32:19
  Decyzja zapadła juz raczej we wrześniu, cytat;
  //Na wysłanie na Ukrainę wojsk niemieckich nalegała grupa ekspertów niemiecko-francuskich, która odwiedziła strefę konfliktu w połowie września//...
 • @bolszewik 11:37:17
  Jeszcze raz apeluję aby nie wdawać się w pyskówki...
 • @emgie 11:31:25
  Dajcie spokój z tymi egzaltacjami. Nikt nikomu nie broni wpisywanie swoich komentarzy i wrzucanie linków. Sugerowanie jakiejś mitycznej V kolumny na tym blogu, desantu od Korwina jest analogicznym sposobem argumentacji jak na niezaleznej, gdzie każdy 'nie swój' to 'ruski agent'.

  Blog będzie trwał dopóty, dopóki Adnovum będzie dawał doskonałe relacje z frontu i okolic. Więc wstrzymać swoje konie...

  -------------

  Odnośnie tego co Gospodarz pisał na początku dzisiejszej notki. Powinna być z tego afera, że przepłacamy za sprzęt wojskowy od naszych 'odwiecznych sojuszników' . Niestety obawiam się że znów rozejdzie się po kościach, bo wszak tu chodzi o naszą obronność, Ruskie ido itd.

  pzdr.
 • @bolszewik 11:41:25
  Niemcy raczej są ostatnimi,którzy wejdą w jakikolwiek konflikt z Rosją,wystarczy wsłuchać się dobrze w słowa Merkelowej.Francuzi myślą też raczej podobnie.Może w tym"szaleństwie" jest metoda?
 • @mania przepraszania 11:42:04
  prawie 500 odsłon ,kilkanaście komentarzy ,a ocena za pracę Anovum - tylko 3...
  Po co te kłótnie ?
  Siłom "ciemności" na tym zależy ,aby to rozwalić.
  Rozsądek tutaj widzę tylko u manii przepraszania...
  Pozdrawiam i mniej gorączki.
 • Debalcewo
  Ukraińcy budują swoje pozycje w koło Debalcewa. Jeśli uda im się tam skoncentrować odpowiednio duże siły i przeprowadzić szybki atak, to będzie po Donbasie w ciągu jednej nocy. Z drugiej strony, jeśli skoncentrują tam swoje siły, a powstańczy zamkną kocioł i powstrzymaja atak, to bedzie po korpusie. Tyle że w Debalcewie można przeczekać zimę.
 • @kfakfa 11:47:34
  Od wczoraj o to apeluję, ale jak widać bezskutecznie. Jak widać "zacietrzewienie' to druga natura Polaków...
 • @bolszewik 11:49:54
  Jak dodawac filny z YT tutaj, aby nie pojawial sie suchy link a "focia z filmu', czyli kadr?
  ----------------------
  Ja wklejam cały adres z youtuba wycięty z paska, a więc musi się pojawić: https://

  www.youtube.com/watch?v=0LI7nI2wVEQ link bez tego https://  https://www.youtube.com/watch?v=0LI7nI2wVEQ link z tym https://
 • @próg plancka 11:56:28
  Coś chyba zmieszałem, sorry za ewentualne wprowadzenie w błąd.
 • @bolszewik 11:52:18
  Może ten problem ma drugie dno,Kijów w coraz mniejszym stopniu panuje nad oddziałami prawego sektora.Na wejście w strefę konfliktu na pewno cichą zgodę musiała dać Rosja,jest to jakaś forma rozgrywki,której sedna nie znamy.
 • @adalbert05 12:01:59
  Ci żołnierze wchodza tam jako "ochrona" OBWE...
 • @AdNovum 11:10:44
  Witaj 5* Pozdrawiam i pytanie , czy ktoś wie dlaczego nasza policja dostała zakaz dopuszczenia dziennikarzy do sfotografowania i filmowania ładunku konwoju " humanitarnego" (Sic) jadącego przez Polskę z Niemiec ?.
 • @mania przepraszania 12:04:42
  Ja to widzę w ten sposób,Poroszenko nie jest głupi i zdaje sobie doskonale sprawę,że wojny o Noworosję nigdy nie wygra.Zachód pokazał mu "środkowy" palec,więc żadnej militarnej pomocy nie będzie.Gospodarka się wali i idzie zima.Indianie dawno już chrust zbierają,więc będzie długa i mroźna.:))) Ochotnicze bataliony prawego sektora robią,co chcą na froncie,są odpowiedzialne za zbrodnie wojenne i ta prawda dociera do ogółu światowego społeczeństwa.Jednocześnie te oddziały "rozrabiają" na terenie całej Ukrainy,stając sie takimi bojówkami jak SA na początku lat trzydziestych w Niemczech.A na Ukrainie idą wybory! Może Poroszenko by "odpuścił"Noworosję,ale rodzimi faszyści mu na to nie pozwalają.Więc taka pomoc sił "pokojowych" pozwoliła by obnażyć zbrodnie faszystów i uzyskać wsparcie do pozbycia się tych sił z Ukrainy,czytaj zachować władzę przy minimalnych kosztach.To takie moja małe przemyślenia w tej sprawie.Pozdrawiam.
 • @Repsol 12:11:32
  No cóż jak widac obowiązuja 'podwójne standardy", jedne dla "konwojów ruskich", a drugie dla 'konwojów europejskich". Co do zawartości, no musi to byc coś bardzo ciekawego...
 • @bolszewik 12:19:47
  Bracie walcz tu z nami. Pozdrawiam.https://www.youtube.com/watch?v=0AIlz08fZos
 • @bolszewik 12:19:47
  Nie ma o co sie obrażać, wiem jak reaguje bo właśnie przez to na 2 tygodnie dałem sobie "spokój". Naprawdę nie o to mi chodziło żeby ktos znowu czyms sie poczuł dotknięty. po prostu wydaje mi sie że najlepiej będzie jak zajmiemy się tematem blogu, a nie "watkami pobocznymi" bo z tego sie robi tylko kołomyja. Zresztą na NEON24 jest duzo różnych tematów i blogów, nie trzeba od razu się 'wypisywać"...
 • @szczurobronny i inni
  Ewidentnie Niemcy sa pchani przez usa...
  Na Bliski Wschod zaczeli dostarczac bron + "szkoleniowcow".
  Opieraja sie jak dzieci- samoloty z transportem nie mogly doleciec do Kurdow dla ktorych ta bron jest przeznaczona, helikoptery nie mogly startowac z powodu tajemniczej awarii (wszystkie- nawet te na okretach),
  w samolotach odkryto "dziury" (przewiercili?)...
  Dla niemieckich lemingow kontyngent bedzie nieuzbrojony (aby uzyskac zgode Bundestagu...)
  Pierwszy powojenny udzial Bundeswehry konflikcie zbrojnym w Jugoslawii to byly Tornada uzbrojone w kamery. Potem pojechaly Leopardy. Do obrony tych pierwszych.
  Tu moze byc powtorka. Makrela to nie Schroeder. Po Jugoslawii i Afganistanie on odwazyl sie pokazac usa palec w spr. Iraku.
  Makrela to "slaba kobieta jest".
  Pozyjemy-zobaczymy...opor niemieckiego spoleczenstwa bedzie niewatpliwie duzy. Zobaczymy kto silniejszy: ludzie czy "demokracja".
 • @bolszewik 12:19:47
  Daj spokój,nie opuszczaj Nas:)))
  Mania dobrze pisał,nie wchodźmy w dyskusję z osobami,które starają się "rozwalić" forum,obniżyć poziom wypowiedzi i zrobić go absolutnie nieczytelnym.Pzdr
 • Trochę muzyczki;
  https://vk.com/strelkov_info?z=video200123045_170546050%2Ff30ea15f63ad9308cb
 • @mania przepraszania 12:04:42
  "ochrona" oczywiście przed powstańcami bo przecież nie przed banderowcami
 • Ukraina spłaciła 1,67 miliarda dolarów zaległości "za gaz' powiedział Jaceniuk
  http://www.hromadske.tv/economics/yatsenyuk-ukrayina-rozrakhuvalasya-z-rosiyeyu-za-g/
 • @bolszewik 12:19:47
  Zasadniczy temat jest jasny.
  Chodzi o te tzw. watki poboczne- nie mniej wazne moim zdaniem.
  Konkretnie o ksztalt Polski po...tym wszystkim.
  O ksztalt i drogi dojscia.
  Aby nie zostac zaskoczonym jak w 1989.
 • I CO DALEJ?
  Wielkie podziekowania za istnienie portalu i komentowanie wydarzeń na ukrainie.
  Obserwuje juz od pewnego czasu wszystkie wydarzenia w okresie kilku miesiecy wstaecz.
  I co widzę? - cel główny - Chiny , zablokowanie ekspansji na pacyfiku, uniemozliwienie Chinom stania sie potega gospodarczą, wiekszą od USA, co jest prognozowane bodajże do 2050r. Cel poboczny - osłabienie Rosji jako sojusznika Chin i sprowokowanie jej do otwartego konfliktu, może nawet nuklearnego i zwalić na Rosje winę, co przejdzie gdyz media są wiemy w czyich rękach. Zastanawia mnie iSIS. Żeby zabrać się za iran trzeba czegoś więcej, chyba że straci poparcie Rosji i Chin, albo te nie będą mogły go wspomóc. Polecam do analizy mape polityczna Rosji. Potem pozostaje przekonanie opini publicznej o konieczności mobilizacji do wojny, i wysłania wojsk w miejsca zapalne. To juz sie dzieje w Syri. I jest to testowanie Chin i Rosji.
  Jak widzę prowokacje Rosji?. proste - Turcja jest w nato , Unia gewropejska też. USA każą im wejśc na Ukrainę [ co niemcy juz czynią ], turcja niby w pogoni za ISIS wejdzie na terytorium Gruzji. imozemy sobie wyobrazic co będzie dalej.
  Mam nadzieje że się mylę w prognozach i prosze o skomentowanie moich wniosków.
  pozdrawiam
  forumowiczów
  Jack
 • @darekklos 12:40:23
  Ciekaw jestem jak ta cała "misja OBWE" się zakończy. Taka ciekawostka , na Ukraine jedzie 200 "żołnierzy" Bundeswehry, a jednocześnie ruszył "konwój humanitarny" nie wiadomo z czym. A może ci "żołnierze' to specjaliści od użycia zawartości 'konwoju humanitarnego"?
 • @mania przepraszania 12:26:44
  Nie rozumiem po jaką cholerę się tak tu wszyscy obrażają !!! To jest blog i dopóki autor pisze, ten ściek pod głównym wpisem nie ma żadnego znaczenia. Najważniejszy jest wpis AdNovum i komentarze uzupełniające ten konkretny wpis. Tak było w lipcu i sierpniu gdy powstańcy się bronili. Pełne skupienie i konkretne informacje o sytuacji na froncie, a teraz jakiś jarmark tu się zrobił, czytać się tego nie da.
 • @mania przepraszania 12:45:22
  Konwój może być pusty i po prostu użyty do sprowokowania mocniejszej rozróby.
 • @jacke 12:42:43
  Mylisz się zdecydowanie w paru punktach.Jeżeli mówisz prawdę,że czytasz to forum,to powinieneś pamiętać,że temat wojny nuklearnej już tu przerabialiśmy,dyskusja była poparta linkami do stron o problemie takiego konfliktu i jego skutkach.W najbardziej optymistycznej wersji opisanej przez ekspertów,skończy się to zagłada cywilizacji,jaka znamy.Czytaj nie będzie zwycięscy w takim konflikcie.Co do Chin,niektórzy eksperci(optymiści) twierdzą,że Chiny już w 2016 będą miały większy PKB niż USA.A około 2020-25 staną się największą potęga militarną na świecie.
 • @jacke 12:42:43
  zetknąłem się z taka opcją że celem USA nie jest koniecznie całkowite "rozwalenie" Rosji, a maksymalne jest osłabienie (czytaj 'zdemokratyzowanie") by rozerwać sojusz z Chinami i z Iranem.
  Co do Turcji w tej chwili ciężko jest cokolwiek jednoznacznie ocenić, wg mnie część sygnałów płynących z Ankary, może wskazywac na niejednoznaczna postawę Erdogana w sprawie Rosji. Tureckie firmy organizuja wycieczki na Krym co Kijów uznaje de facto za uznanie jego przyłączenia do Rosji, Turcy zaoferowali dostawy żywnośći objętej embargiem.
  W końcu "oficjalnie" wyparli sie poparcia dla syryjskich rebeliantów i wspomagają Kurdów syryjskich w walce z islamistami.
  Widać z tego że Erdogan rozgrywa jakąś 'własną partię szachów"...
  Pozdrawiam
 • @mania przepraszania 11:27:37
  misja OBWE jest cały czas przy granicy i w rejonie konfliktu czy to wpłynęło w jakikolwiek sposób na rzetelność relacji, najwyższy czas przyjąć do wiadomości że te organizacje ONZ, OBWE, NATO, Czerwony Krzyż to tylko funkcjonariusze reżimu globalistów przez nich finansowani, czy prawda o Jugosławii wyszła na jaw, gdzieś tam w niszowych mediach można się doczytać, czy Europa wie że w byłej Jugosławii nadal są obozy koncentracyjne dla Serbów, wie no i co ?
  "Misja OBWE na Ukrainie: kto wyciąga wnioski? Misja OBWE, pracująca na południowym wschodzie Ukrainy, w swoich komunikatach w dalszym ciągu notuje wszystko, co się dzieje w strefie konfliktu. Zadaniem obserwatorów, jest to bezstronna rejestracja faktów. Natomiast wnioski najprawdopodobniej będą wyciągać zupełnie inni ludzie, nie ci, którzy znajdowali się w strefie konfliktu, - podkreślają eksperci.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_10_03/Misja-OBWE-na-Ukrainie-kto-wyciaga-wnioski-5759/
 • @darekklos 12:51:24
  W zależnośći dokąd sie udaje, a nie chce mi sie wierzyć że jedzie na Donbas. Więc jeżeli jedzie do Kijowa, to jaki by miala sens ta cała "szopka"? Kto niby miałby go zaatakować w takim Lwowie na przykład?
  Raczej wydaje mi sie że coś wiozą, a ta cala heca ze 'środkami bezpieczeństwa" tylko to potwierdza...
 • @mania przepraszania 11:27:37
  I teraz wystarczy zorganizować małą prowokacje wobec tych żołnierzy i już NATO będzie miało uzasadnienie do wysłania tam swych wojsk.

  Pozdrawiam.
 • @emgie 12:28:13
  Slucham dalej radia WDR.
  Niemieckie "wsparcie" OBWE moznaby ostroznie interpretowac jako staniecie po stronie Rosji.
  Dotychczas misja OBWE byla delikatnie mowiac ignorowana przez "zachodnie demokracje".
  Znamienne ze informacje pojawily sie bez wczesniejszych sygnalow wczoraj o polnocy, w niemiecki "dlugi weekend".
 • @mania przepraszania 13:02:24
  Jakie ma znaczenie dla propagandy kijowskiej gdzie by został ostrzelany jeśli wiadomo kogo o to oskarża :) To był taki żart a`la felietony na onecie czy innej interii .
 • @AdNovum 13:09:23
  "Tys prowda" jak mawiają starzy górale. Z tego wynika jedno, że "wiemy że nic nie wiemy"...

  Pozdrawiam
 • @emgie 12:28:13
  Ewidentnie demo-dyktatura zjadła własny ogon, zbyt duża eksploatacja podbitych krajów, zbyt szybki obieg informacji więc ryzyko zdemaskowania, zbyt chore ambicje kolekcjonerów miliardowych kont i chora sytuacja że to przemysł kupuje sobie rząd a nie rząd pilotuje rozwój przemysłu.
  Niemcy bardzo chcą być znaczącym głosem w Europie , nie tkwić jak pachołek Anglii i USA, bogaty ale nic nie znaczący w decyzjach tyle że obecnie w 21 wieku "kraj" to jego ludzie przy władzy a tak się złożyło że ludzie przy władzy w krajach Unii Europejskiej są na pensji CIA i Mossadu, pytanie czy siła Rosji i i Chin będzie na tyle znacząca, zapewniająca im bezpieczeństwo że odważą się zerwać kajdany bo to już nawet nie etaty tylko niewolnicze posłuszeństwo wobec USA które z pewnością im ciąży, zwłaszcza kiedy prowadzi do krwawych wojen
 • @mania przepraszania 12:45:22
  W konwoju jedzie to co jest potrzebne Ukraińcom do wygrania wyborów. Czyli paczki żywnościowe. Tych 100 tirow nie wystarczy do wyżywienia Ukrainy, ale wystarczy do przekonania niezdecydowanych na kogo głosować.
 • @Repsol 12:11:32
  Witam Również!

  Bardzo ciekawe pytanie, które należałoby zadać rzecznikowi prasowemu KGP.

  Jak wiemy rosyjski konwój humanitarny był filmowany, fotografowany, obszukiwany i oglądany przez wszystkie możliwe instytucje i media, a mimo to ciągle powtarzano, że tym konwojem ruskie przemycają broń dla terrorystów.

  Natomiast w przypadku "niebieskiego" konwoju nie wiadomo co on wiezie, w jakim celu i gdzie. Nie dość tego nawet nie wolno obejrzeć jego zawartości.

  Ciekawe więc co oni tak za kontrabandę wiozą dla rezunów?

  Pozdrawiam.
 • @szuwarek14 13:16:55
  Z tego co pamietam to Niemcy starały sie o miejsce stałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ, byłoby to takie potwierdzenie powrotu do roli "mocarstwa" (ekonomicznie nim już są).
  Stąd zapewne może wynikać taka dwulicowa gra Berlina , z jednej strony niby na Rosję, a z drugiej niby na UE i Ukraine, a przeciwko USA...
 • @mania przepraszania 12:45:22
  Może ten "konwój humanitarny" wiezie specjalne "wyposażenie" dla niemieckich żołnierzy?

  Pozdrawiam.
 • @mania przepraszania 13:14:08
  wiemy jedno że jest globalne przesilenie polityczne wywołane przez USA które są pod ,ścianą i rzuciły wszystkie swoje uśpione i przekupione siły na front walki o ochłapy a reszta świata chce na tym rozegrać swoje interesy , całkowicie zależni od administracji USA skończą marnie - Polska, Ukraina będą zdestabilizowane przez wiele lat aż się rozlecą na regiony co będzie życzeniem wszystkich sąsiadów obserwujących teraz poczynania "polskich " polityków
 • @Repsol 12:11:32
  Czy wie ktoś gdzie on teraz jest?

  Chetnie bym zrobił film!
 • @jacke 12:42:43
  BRICS. Pzdr.
 • Z cyklu , bzdury" made in Kijów...
  Wg Kijowa nastapiła rotacja "wojsk rosyjskich" okupujących Nowoazowsk (sic!) "Osławionych pskowskich spadochroniarzy" mili zastąpić "Czeczeni od Kadyrowa" oraz "Milicja Pancerna z Ałtaju" (!?)
  http://rusvesna.su/sites/default/files/styles/by_text/public/altayskaya_bronetankovaya_diviziya.jpg?itok=t3iMYv9g
  Tak chyba wygląda 'ałtajska milicja" :)))
  http://rusvesna.su/sites/default/files/styles/node_pic/public/russkie_medvedi_budushchee.jpg?itok=t4e7Y98u
 • @mania przepraszania 12:56:47
  Dopowiem: szczególnie że po KILKUDZIESIĘCIU latach oczekiwania w poczekalni UE pokazano Turcji figę z makiem a ciagnie się na siłę do UE takie gospodarcze i polityczne truchło jak Upadła...

  Więc teraz Turcja jest delikatnie mówiąc niezbyt zadowolona i kto wie co by zrobiła gdyby nie tam rozlokowane bazy USA z bronią atomową...
 • @adalbert05 11:46:02
  Pytanie takie czy ktoś słyszał o zgodzie Noworosjan na taki kontyngent NATO-wski? Jeśli nie , to jak oni (OBWE) sobie tą ochronę wyobrażają? Kto będzie miał dostęp do danych zwiadowczych z dronów i dlaczego właśnie Ukropy? Można by jeszcze parę takich pytań zadać.
 • @brusek 13:33:24
  Dokładnie, dlatego też Erdogan tak politycznie lawiruje. Po prostu nie ma innego wyjścia w tej sytuacji...
  Ps. Ciekawe na przykład na ile jego postawa wobec Syrii to jego postawa, a na ile uległ "perswazji'...
 • @bolszewik 13:13:40
  Rosyjscy wojskowi pomogą rozdzielić powstańców i wojska rządowe

  Grupa rosyjskich oficerów na zaproszenie Kijowa przyjechała na Ukrainę w celu opracowania mapy, które pomoże w rozdzieleniu skonfliktowanych stron w Donbasie, - powiedział stały przedstawiciel Rosji przy OBWE Andriej Kielin.

  Dyplomata dodał, że wycofywanie ciężkiego sprzętu o 15-30 kilometrów od umownej linii, która wykreślana jest na mapie, rozpocznie się zaraz po tym, jak tylko sytuacja się uspokoi.
  Kielin przypomniał, że misja OBWE już próbowała przeprowadzać patrole w strefie konfliktu na Ukrainie. Jednak z powodu braku dokładnego opracowania wszystkich aspektów, patrole popadały w trudne sytuacje.
  Według Reuters, 76 rosyjskich oficerów przyjechało na Ukrainę tydzień temu. 2 października misja przybyła do Mariupola. W piątek minister obrony Ukrainy Witalij Hełetej potwierdził, że prowadzone są rozmowy z rosyjskimi wojskowymi. Nie powiedział jednak, czego konkretnie one dotyczą. Media poinformowały, że na czele rosyjskiej delegacji stoi zastępca dowódcy Wojsk Lądowych Sił Zbrojnych Rosji, generał lejtnant Aleksander Lencow.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_04/Rosyjscy-wojskowi-pomoga-rozdzielic-powstancow-i-wojska-rzadowe-5567/
  ------------
  No to chyba Niemców sprawka...sami banderowcy by się na takie coś nie zgodziły.
 • @szuwarek14 13:28:13
  Dla mnie kwestia czasu jest tylko kiedy zmienimy nazwę na 'euroregion'...
 • @TomS 13:35:16
  Mam wrażenie że jakieś uzgodnienie musiało byc bo inaczej na pewno byłoby larum w mediach rosyjskich i noworosyjskich...
  "Kącik humanitarnej pomocy dla niezwyciężonej armii Kijowa";
  http://media.cackle.me/a55dbad741a79b6f65fdc1136082add4.jpg
 • @próg plancka 11:56:28
  "Jak dodawac filny z YT tutaj, aby nie pojawial sie suchy link a "focia z filmu', czyli kadr?"
  Najlepiej nie robić tego wcale! Takie multimedialne treści niepotrzebnie przeciążają tą stronę, która i tak wieczorem ledwo pełza.
  Zostańmy przy linkach z opisem !
 • @brusek 13:29:23
  Podobno już przy granicy na parkingu .OBSTAWIONY. Pzdr.
 • 5 x *
  Witam i pozdrawiam!
  Zanim znajdę czas na "linkownię" - podsyłam nówkę z "Pracowni"!

  http://pracownia4.wordpress.com/2014/10/04/raport-na-temat-ubostwa-w-usa-stoi-w-sprzecznosci-ze-wskaznikiem-pkb/
 • @sony 13:39:13
  Więc sprawa z "misją OBWE" się wyjaśnia, ale pozostaje wciąż tajemnica "konwoju humanitarnego'...
 • @brusek 13:43:01
  Ave.https://www.youtube.com/watch?v=aMnC7WbCvng
 • @brusek 13:43:01
  Odważny facet, ciągle sie gdzieś przewija ze swoimi trafnymi spostrzeżeniami. To cud że jeszcze nie "zachorował", albo nie uległ "wypadkowi"...
 • @AdNovum 13:27:55
  Z cala pewnoscia drony. To powtarzaja, ale bez informycji o konwoju...
 • @szuwarek14 13:28:13
  Na to wychodzi...(NATO wychodzi ;) )
 • @Repsol 13:45:45
  Widać że ten ostrzał to takie niszczenie dla samego niszczenia, oby tylko jak najwięcej szkód narobic i ludzi zabić. Pzdr
 • @sony 13:46:58
  Dawaj tylko linki ,filmy zamulają serwer. Pzdr.https://www.youtube.com/watch?v=t5EtUuFj2vI&list=UUqzNRtPb5EbNYZ2JQpOSM2Q
 • @TomS 13:41:35
  Racja. Chociaż niektóre filmy, ze względu na treść, są zablokowane. Nie każdy ma konto na youtube/fejsie/góglu więc wklejając je ułatwiamy oglądanie każdemu chętnemu. To tak w drodze wyjątku można wklejać...
 • @mania przepraszania 13:48:54
  Tu chodzi tylko banderopitekom o wymordowanie ludności rosyjskojęzycznej .Pzdr.
 • @próg plancka 13:50:45
  To wklejajcie tylko te zablokowane. Pzdr.
 • @Repsol 13:52:45
  No to jak to robić?
 • @sony 13:54:38
  Troglodyci banderopiteki mają to w dupie. Pzdr.https://www.youtube.com/watch?v=aHXZt0-pqSk
 • @sony 13:55:30
  Dawaj na PW. Pomogę. Pzdr.
 • @bolszewik 12:19:47
  Wypatrywać terraz wroga u korwinistów, to jest działanie destrukcyjne. Gdyż oni, Samoobrona i kilku mniej znananych, są poza sitwą i tylko oni mogą jeszcze legalnie Polskę z tego bagna wyciągnąć. Oczywiście są spore różnice między partiami, też ludźmi, można się z tym czy owym samemu nie zgadzać. Lecz ratunek Polski leży wyłącznie najpierw w pozbyciu się tych antypolskich „elit” na usługach światowych oligarchów, na zakończeniu okupacji Polski. Dlatego trzeba najpierw postawić na parttie spoza sitwy
 • @mania przepraszania 13:24:23
  Coś jednak nie tak z ich "ekonomiką", ponieważ mają długu na 2.5 biliona ojro, być może więcej. Poniżej o tej ich "ekonomii" czyli kto za to zapłaci? zwykły podatnik!: Pijaczki będą sprzątać ulice. Za piwko!!!!+ całodzienne wyżywienie!!+ 1.25 ojro na godzinę a pilnujący 8 ojro na godzinę!!! http://biznes.onet.pl/praca/pijaczki-beda-sprzatac-ulice-za-piwko,18493,5659718,5451429,462,1,news-detal Ps. W asyście pomocników! Wow! Będzie więcej miejsc pracy. Na każdego pijaka jeden asystent po 8 € / godz wypłaty z pieniędzy podatników. A pijak za pracę dostanie 1,25 € / godz, jedzenie i piwo. Nieźle to sobie umyślili!!! Tak się wyciąga pieniądze z budżetu w "szczytnej" sprawie! Zmaleje też bezrobocie, bo potrzebni będą asystenci!!!. Czyli jednym słowem perpetum mobile. Popiją nabałaganią, posprzątają po sobie i zarobią na następne popijanie i bałaganienie. Genialne!!! tylko socjaliści mogli to wymyślić!!
 • @sony 13:46:58
  Koleżko nie jest to bynajmniej moje widzimisię. Sprawa była dyskutowana w tym miejscu wielokrotnie - radzę przejrzeć wpisy z lipca i sierpnia. Na "wieczorne pełzanie" nie pomoże zakup najszybszego nawet komputera użytkownika gdyż problem leży po stronie architektury portalu i ich serwerów. My możemy sobie przynajmniej nie szkodzić.
 • @mania przepraszania 13:48:54
  http://img19.tempfile.ru/images/13273/13cee256b4/05b1919080b2ad54bbd67440.jpg

  http://img13.tempfile.ru/images/13273/138917412b/38be1d2d6a73b9ceaf1f1b5a.jpg

  Na wieść o niemieckim konwoju, już tworzą się jak drzewiej oddziały Hałyczyńców SS Galizien. Zdjęcia podobno z regionu Kijowskiego...
 • @Kula Lis 62 14:04:00
  Też to widziałem, ale faktycznie na warunki UE mają nas w kieszeni...
 • @TomS 14:04:21
  Nocny ostrzał Lidiewki przez juntę;
  http://news-mail.by/wp-content/uploads/2014/10/mNRuj7mkGSw.jpg
  http://news-mail.by/wp-content/uploads/2014/10/EeR5DVtxNps.jpg

  Zdjęcia z walk o lotnisko, dla "czołgistów";
  http://news-mail.by/wp-content/uploads/2014/10/EJJvR_P8_5o-1024x685.jpg
  http://news-mail.by/wp-content/uploads/2014/10/uzkq5nLBkFY-1024x685.jpg
 • @jacke 12:42:43
  ISIS USA sama wytworzyła. Czy było zakładane, że oni będą podskubywać ich sojusznika w Iraku ? Nie wiadomo, ale pewnie przewidzieli taką możliwość, więc była to sprawa drugorzędna. ISIS był po to, ażeby wytworzyć niepokój w regionie, czego najoczywistszym celem byłby rząd syryjski i jego obalenie. Napewno nie Iran i nie Gruzja, które powinny sobie szybko poradzić z bandami ISIS
 • @fretka 14:06:43
  Czyżby świat mody przewidywał czyjeś zwycięstwo? ;)
 • @danekbb 14:03:50
  Po przekazaniu banków obcemu kapitałowi to możemy teraz im naskoczyć ,a wszystkie partie to takie ludziki żeby tylko dorwać się do koryta. Pozamiatane w100%. Musi dobrze pi.......ć , aby lemingi się obudziły. Twoja agitka nic nie pomoże. Pozdrawiam.
 • @fretka 14:06:43
  Czują bluesa . Pzdr. :)
 • @fretka 14:06:43
  :)))))))))))

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 13:27:55
  O tym "VIP-гостиницей" pisano juz w kwietniu, wart zwrócic uwagę kto "zasponsorował";
  http://sevastopol.su/world.php?id=60698
  http://sevastopol.su/images/news/files/60698_22569.jpg
 • @AdNovum 14:17:46
  Ok, przejrzałem maleńką częśc zdjęć i scen filmowych pana Dawida.
  Zrobiłem na chybcika cos takiego...

  Głos jest do de - ale to wina sprzetu nagrywającego i jakości jakiej dostałem materiał...
  Ale spróbuje nad tym popracować....

  Na razie przejrzałem zdjęcia i kilka filmów...

  http://vid1289.photobucket.com/albums/b518/NOWOROSJA_WALCZACA/DH_0001a_zpse4c1d609.mp4
 • @fretka 14:06:43
  Zawsze wiedziałem że Louis Vuitton to "ruskij szpion" :)))))
 • @próg plancka 14:07:33
  Obozy koncentracyjne juz są, Niemcy właśnie jadą, więc trzeba zrekrutowac straż obozową. Brrrrrr....
 • @Repsol 14:12:46
  nie zgadzam się, że pozamiatane. Rządy w kraju mają wiele możliwości, wszystkie możliwości. To już wielu udowodniło, jak Rosja, Kuba, Iran i.in.
 • @All
  All proszę zarejestrowanych na Youtubie o wrzuceniu filmu od Bruska z 14.20.12 tam. Pozdrawiam.
 • @danekbb 14:28:22
  Mamy inne zdanie ,ale walcz poprę .Pozdrawiam.
 • @brusek 14:23:06
  Gratulacje! Jest b.dobrze!
  Ps Obyś zdążył do poniedziałku :)
 • @mania przepraszania 14:31:03
  Klikam jednym paluchem bo mam na rekach wnusie - niepowlaka!
  :)))
  jak ona pozwoli to tak!

  :))))
  http://2.bp.blogspot.com/-uzsFZcLQRTc/U0wzZbRvjmI/AAAAAAAAHmI/1xUmTwTFX8Q/s1600/IN+A+JESUIT+WORLD.jpg
 • A tymczasem w Rostowie nad Donem...
  https://pp.vk.me/c625529/v625529199/439a/K0woIIr967I.jpg
  https://pp.vk.me/c625529/v625529290/2ec6/rFloj3okmU8.jpg
  Gdzie znajduje sie przystanek końcowy tej linii? W Kijowie?
 • @mania przepraszania 14:35:29
  Ciekawostka, ciekawe czym zapłacą. Pzdr.http://www.pch24.pl/ukraina-ma-juz-nowe-zrodlo-gazu--ale-nie-z-ue,25826,i.html
 • @brusek 14:34:40
  Gratulacje! Naród nie zginie, dopóki niemowlaki nie pozwalają, albo pozwalają klikać :))))
 • @mania przepraszania 14:08:02
  Niestety kolego, a mają. Tylko wyjście z jewrokołchozu, sanacja wszystkiego z przejęciem banków, czyli krwio obiegu każdego państwa i gospodarki, odbudową przemysłu, etc..., deratyzacja wtedy jest jakaś szansa na istnienie Polski, nie tylko jak teraz nazwy na mapie i to pewnie niedługo.
 • @AdNovum 14:17:46
  Polecam. Ave.http://xportal.pl/?p=16812
 • @Kula Lis 62 14:39:07
  Zawsze zostaje "kuracja radykalna"...
  https://pp.vk.me/c7011/c7007/v7007519/1c4eb/oDS6CZdBFmg.jpg
 • @Repsol 14:40:00
  Pytania nasuwają sie same, kto za nich płaci? Ktoś to wszystko sponsoruje, co widać jak na dłoni...
 • @sony 14:19:18
  Jeżeli ty wierzysz jeszcze w "łyżeczkę" czyli kartkę wyborczą to gratuluję naiwności, lub głupoty. Repsol ma rację. Czytaj co napisałem manii przepraszania, bez tego ni rusz, najpierw rozpierducha, potem to o czym piszę bez tego możesz tylko sobie marzyć..
 • @danekbb 14:28:22
  Napisz jakie to rządy czy raczej "żądy" i wymień te możliwości!!! Repsol ma rację! Czekam! Pzdr!
 • @mania przepraszania 14:42:16
  Polecam.Ave.https://www.youtube.com/watch?v=kVJS91QQuD4
 • @Klincz 14:39:28
  10/10!!!!!!!
 • @Kula Lis 62 14:46:23
  Bracie młody człowiek to myśli że mur głową rozbije ,jego sprawa chce niech próbuje. Pozdrawiam.
 • @mania przepraszania 14:41:46
  Tylko ta opcja przynieść może zmiany!!!! Jestem za!!! Cyt: Wolność, Niepodległość nie kosztuje 2 gr, jak i kroplę krwi, najchętniej nie własnej jakby niektórzy Polacy chcieli -Marszałek J. Piłsudski. Jestem pełen podziwu dla tych kobiet walczących z banderopitekami, piękne i waleczne, jak nasze w Powstaniu i nie tylko tam. Jak to u nas wygląda obecnie to wiesz nie muszę pisać. Pzd!!!
 • @Repsol 14:49:21
  "Świat się dowiedział, nic nie powiedział"...
 • @sony 14:53:27
  Polecam.http://marucha.wordpress.com/2014/10/04/potworna-zbrodnia-na-ukrainie-onz-rozpatrzy-sytuacje-w-genewie/
 • Zdjęcia z lotniska w Doniecku;
  https://pp.vk.me/c7011/c7007/v7007131/204e3/BmyN9XE9tUA.jpg
  https://pp.vk.me/c7011/c7007/v7007131/204da/ayiyKlFg_9c.jpg

  Ciała zamęczonych "opołczeńców' ze spętanymi nogami;
  https://pp.vk.me/c7011/c7007/v7007131/204ec/qQbH2lLZr54.jpg
  https://pp.vk.me/c7011/c7007/v7007131/204f7/OT7cdjQ4Zk4.jpg
 • Ten przekret z rakietami to sa jakies jajca!
  Jak to jest ze kupujemy rakiety od swojego sojusznika po cenie 12 razy wyzszej? Czy tak traktuje sie sojusznikow? Znowu robimy laske amerykanowm :(
  Kolejna sprawa to w jakie cele bedziemy strzelac rakietami za 12 baniek USD?
 • Brazylijscy ochotnicy w siłach noworosyjskich, galeria zdjęć;
  https://vk.com/strelkov_info?z=photo-57424472_340727453%2Fwall-57424472_21526
 • @
  Tak więc do kolekcji najdroższych autostrad, najdroższego gazu importowanego z Rosji, najdroższych stadionów, itd. doszły teraz najdroższe na świecie amerykańskie rakiety, które tak naprawdę nie wiadomo czemu będą służyć i przeciw komu miałby być użyte?

  Dokładnie tak. Rakieta ma zasięg 350 km. Co mamy burzyć ? Strzelać do kolumn wrogich wojsk lądowych, które postanowiły wejść na teren Polski zanim zneutralizowały lotnictwo ?
  Wydaje się, że wuj Sam postanowił w przyszłości postawić nam jakieś ciekawe zadanie (challange) zadanie polegające na zburzeniu jakichś obiektów w sąsiednim państwie, które (nie)służą interesom USA. Najpierw zapłacilismy a potem bedą się nami wysługiwac : " Za interesy wasze (USA) i nasze (polskich podatników) pieniądze".
 • @Siedzący Byk 15:11:27
  Nihil novi. Tu masz Pokój w wykonaniu banderopiteków-troglodytów obecnie.Pzdr.https://www.youtube.com/watch?v=Oufjg8kPJ0k
 • @jaszczyk8 15:13:42
  Ave.http://zadymable.frix.pl/post/9753554/jak-to-jest-z-nasza-polska
 • @sony 15:24:20
  Bolek Walker .Pzdr.http://polonews.in.ua/aktualnosci/polityka/lech-wa-sa-w-kijowie.html
 • @mania przepraszania 13:46:58
  Dodałem tez ten sam film na YT
  http://youtu.be/JpfAgfOJzEk
 • @sony 14:53:27 oj naiwny, ty naiwny!!!
  Cyt: Wolność, Niepodległość nie kosztuje 2 gr, jak i kroplę krwi, najchętniej nie własnej jakby niektórzy Polacy chcieli -Marszałek J. Piłsudski. - jeszcze żadne państwo nigdy nie wywalczyło wolności, niepodległości jak świat światem i nigdy nie wywalczy, przyjmij to do swej głowy. Nie po to w Polsce robi się zamordyzm, by kartką oddać władzę.
 • @sony 14:53:27
  O JAKIEJ TY NAIWNY ZMIANIE USTROJU PLECIESZ? O TYM CORAZ WIĘKSZYM ZAMORDYZMIE? ZBROJENIU POLICJI, DAWANIU JEJ CORAZ WIĘKSZYCH PRAW? DŁAWIENIU WOLNOŚCI SŁOWA, CO NA SOBIE ODCZUŁEM. TO WIĘKSZA WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI BYŁA ZA TZW. "KOMUNY" celowo dużymi by do ciebie dotarło.
 • @brusek 15:29:10
  Ave.http://sokzzuka11.blog.onet.pl/
 • @fretka 15:17:57
  10 na 1 to bohaterowie.
 • Witam Państwa
  Moja "przygoda z Ad Novum zaczęła się z chwilą rozpoczęcia ofensywy powstańców. Czytałem was z zapartym tchem. Wreszcie trafiłem na ludzi mających to samo zdanie, co ja w sprawie konfliktu na Ukrainie. I nie są dla mnie ważne, Wasze sympatie polityczne (pomijam takie wpisy). Nie trawię komuny, korwinowców a po majdanie także PIS. Ważny jest dla mnie ogrom pracy jaki poświecacie pisząc tutaj. Potrzebni jesteście tutaj wszyscy, wszyscy dosłownie. Pan szczur też potrzebny, bez niego to już nie to...( nigdy nie pomyślałbym, że kiedyś będę bronił "komucha") Ale mam dużo szacunku dla tego Pana. Pozdrawiam wszystich bez wyjątku i proszę o więcej))
 • @sony 14:14:31
  "Koleżko nie jest to bynajmniej moje widzimisię. Sprawa była dyskutowana w tym miejscu wielokrotnie - radzę przejrzeć wpisy z lipca i sierpnia. Na "wieczorne pełzanie" nie pomoże zakup najszybszego nawet komputera użytkownika gdyż problem leży po stronie architektury portalu i ich serwerów. My możemy sobie przynajmniej nie szkodzić.
  -----------
  Po pierwsze- nie jestem twoim koleżką. Znamy się?
  Po drugie- ja nie mam problemow z przeglądaniem tej strony przez 24 h
  Po trzecie- podać tobie parametry mojego kompa?
  Po czwarte- piszesz nie w temacie przewodnim
  Po piąte- problem z filmami dotyczy tych co nie mogą ich oglądać bezpośrednio na youtube."

  No cóż
  Po pierwsze bardzo przepraszam za "koleżkę" - przeceniłem intelekt wielce szanownego Pana/Pani
  Po drugie - cieszę się niewymownie z braku problemów z przeglądaniem strony u wielce szanownego Pana/Pani . Niestety większość użytkowników żyje na Ziemi a nie Marsie i z tym problemem się boryka.
  Po trzecie - zupełnie nie interesują mnie parametry cudownej maszyny wielce szanownego Pana/Pani
  Po czwarte - ja tylko odpisałem na post wielce szanownego Pana/Pani , więc proszę adresować uwagi dotyczące tematu adresować gdzie indziej (do siebie?)
  Po piąte - każdy może uczynić wysiłek we własnym zakresie by móc oglądać filmy na ogólnodostępnych portalach a nie obciążać konsekwencjami swojej niewiedzy lub lenistwa innych!
 • @AdNovum 13:27:55
  Ten konwój wiezie wsparcie dla „Partii Pokoju” na Ukrainie.

  Władimir Żyrinowski w TV Russija 24 powiedział, że „Partia Wojny” na Ukrainie chce rozwiązać problem Noworosji rakietami „Grad” i „Huragan”, a „Partia Pokoju” chce użyć tylko karabinów snajperskich.
 • @Repsol 15:28:50
  Odwaliło pajacowi na starość.
 • @sony 13:39:13
  I ciekawe kogo to zechcą osiedlić w strefie buforowej, pomiędzy Rosją a Ukrainą.
 • @sony 15:21:00 czy B. Franklin nie miał racji gdy ostrzegał? miał!!!
  B. Franklin o żydach: Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest Żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie Żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej. Są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy. Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, że zaczną tu rządzić i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. [...]
  Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach.
  Ostrzegam was ponowię, jeśli nie wykluczycie stąd Żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach.
  Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucji.
 • @sony 15:21:00
  Jak Żydzi traktują "terrorystów" tj. inaczej myślących Oto jak Żydzi - w rzekomo ich demokratycznym państwie - traktują ludzi mówiącym im prawdę tzn. "terrorystów".
  Film pokazuje w jak barbarzyński sposób potraktowano tam Żyda z USA za słowa prawdy. On naiwnie wierzył, że Israel to demokratyczne państwo i może sobie mówić w Jerozolimie na ulicy co mu się podoba.

  http://www.youtube.com/watch?v=p7dJaWZsySo
  lub to samo - ku pamięci na
  http://www.youtube.com/watch?v=qWm9Owgk9ng

  Tak przy okazji - wszyscy ludzie na całym świecie powinni zobaczyć jak będą traktowani przez Żydów w swoim państwie - nie wykluczając USA - jeśli tylko dadzą im władzę i wpływy.

  Oj Amerykanie co wy zrobiliście dając władzę tej szarańczy w swoim pięknym państwie ?!!!
  Dla przypomnienia słowa Benjamin’a Franklin’a - jego przepowiednia


  Benjamin Franklin (1706 – 1790), jeden z "Ojców Założycieli" Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, współautor amerykańskiej Deklaracji Niepodległości oraz konstytucji. Dążył do zniesienia niewolnictwa, wynalazł piorunochron, fotel bujany i okulary dwuogniskowe. Jako pierwszy pisał także o potrzebie stosowania czasu letniego.
  W Paryżu na popiersiu Franklina widnieje napis: eripuit coelo fulmen, mox sceptra tyrannis ("grom wydarł niebu a berła tyranom") a na banknocie $100 jego podobizna.
  Wiele jego sformułowań i myśli cytuje się do dzisiaj, np.:

  Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.
  Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

  Nędza łamie ludzkie charaktery - nie sposób sprawić by pusty worek stał prosto.

  Kto żyje nadzieją, umrze głodny.

  Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół.

  Wszyscy ludzie rodzą się równi i całe życie walczą przeciwko temu.  Benjamin Franklin pozostawił również po sobie bardzo ważny dokument, wstydliwie skrywany w Benjamin Franklin Institute w Filadelfii, którego treść dla diaspory żydowskiej była istnym trzęsieniem ziemi, zwłaszcza tak obiecującej jak ta amerykańska. Ów dokument to proroctwo męża stanu, jednego z twórców niepodległości USA.

  A oto jego treść:

  Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest Żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie Żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii.
  Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy.
  Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, ze zaczną tu rządzie i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach.
  Ostrzegam was ponowię, jeśli nie wykluczycie [stąd] Żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach.
  Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję.

  Benjamin Franklin, Stany Zjednoczone Ameryki, 1789 r.
 • @sony 15:21:00
  Żydowski ‚"zdrajca" ostrzega Amerykę: Benjamin Friedman mówi o syjonizmie http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/01/16/zydowski-zdrajca-ostrzega-ameryke-benjamin-friedman-mowi-o-syjonizmie/
 • @sony 15:21:00 Sławni ludzie o Żydach
  Sławni ludzie o Żydach Naród żydowski podlega, jak wiadomo, prześladowaniom, które trwają od tysięcy lat - antysemityzm istnieje od co najmniej czasów starożytnego Egiptu, a przejawiał się u Aleksandra Wielkiego, Cycerona, Franciszka Bacona, Marcina Lutra, Woltera, Denisa Diderota, George'a Washingtona, Tomasza Jeffersona, Napoleona Bonapartego itp. Lista jest bardzo długa i sięga głęboko w czasy najnowsze.
  Oczywiście zjawisko zwane antysemityzmem jest wynikiem trwającego przez tysiąclecia spisku, spisku rozciągającego się na wszystkie epoki, przekraczającego zarówno granice państw i kontynentów, jak i ras i religii. Innego wyjaśnienia tego zjawiska być nie może, gdyż jak każdy rozumny i przyzwoity człowiek wie, w sporze między Żydem a antysemitą rację ma zawsze w stu procentach Żyd. Żyd reprezentuje bowiem zawsze prawdę, honor i uczciwość, a antysemita wyłącznie nienawiść, podłość i kłamstwo.
  Aby wzbudzić u naszych czytelników szlachetne uczucie nienawiści i odrazy do antysemitów, pozwalamy sobie przytoczyć szereg podłych wypowiedzi pochodzących od ludzi znanych, a nawet sławnych. Oczywiście żaden z nich nie miał nawet krztyny racji.
  Cycero: Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.
  Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.
  Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.
  Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.
  Denis Diderot:Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma... Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!
  Maria Teresa: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.
  Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart... Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.
  Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia - problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.
  Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.
  Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.
  Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga... Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki.
  Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju.
  Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.
  George Sand:Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.
  Ryszard Wagner: Żydzi zdobyli wpływn na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.
  Jan Matejko: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!
  Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.
  Wilhelm II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.
  Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.
  Roman Dmowski: Antysemityzm to prostest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.
  Michał Bakunin: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.
  Charles Lindberg: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.
  Norman Davies: Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.

  Marcin Luter, The Jews and Their Lies, brw., s. 28. Cyt. za: G. W. Armstrong, The Zionists, br. i mw., s. 15. Armstrong podaje liczne cytaty ukazujące stosunek Lutra do Żydów: "Żydzi nie pracują, nie zarabiają uczciwie pieniędzy; nie pracują a my dajemy lub darujemy im je. I mają nasze dobra i pieniądze, stają się panami naszej ziemi, pomimo tego, że są na wygnaniu"; "Oni trzymają w niewoli chrześcijan w naszym kraju; (...) rozkoszują się pieniędzmi i dobrami, siedząc leniwie za piecem, żrąc i chlejąc, żyją sobie dobrze z naszej pracy, utrzymują nas i nasze gospodarstwa w niewoli przez ich przeklętą lichwę, kpią z nas i plują nam na głowy, ponieważ musimy pracować; pozwalamy im czuć się lepszymi od nas dzięki naszej pracy. Są naszymi panami i władcami, my zaś ich niewolnikami, służącymi im swoją własnością, potem i pracą! A oni zamiast dziękować nam, przeklinają naszego Pana!". Ibidem, s. 15-16. (Czyżby za taką opinię obdarzyli go mianem heretyka? - T.K.)
  Napoleon Buonaparte: "Niedawno dopiero minął ten czas, w którym rząd widział się zmuszonym położyć tamę działalności czynnej tej nieużytecznej dla francuskiej społeczności kasty żydowskiej która byłaby doszła do zupełnego zawładnięcia majątkami i nieruchomościami całych departamentów przez wzrastającą co godzina potęgę swą pieniężną środkami lichwy i z niej wypływających zastawów hypotecznych. Celem więc naszym będzie zniszczyć skłonności żydowskiej ludności, a przynajmniej wykorzenić o ile się tylko da tę niepohamowaną chęć do zatrudnień, szkodliwych nie tylko dla Francyi, ale dla całego świata, dla wszystkich krajów, dla cywilizacyi i dla porządków społecznego życia", za: Brafmann, Żydzi i kahały, Warszawa 1914, s. 153.
  M. Bakunin, Pisma wybrane, t. II, Warszawa 1965, s. 132-135: "Zauważ że wszyscy nasi wrogowie, wszyscy nasi prześladowcy są Żydami - Marks, Borkheim, Liebknecht, Jacoby, Weiss, Kuhn, Utin - należą wszyscy, z tradycji i instynktu, do tego ruchliwego i intryganckiego narodu wyzyskiwaczy i burżujów" - pisał Bakunin w liście do Richarda. Poglądy Bakunina w całej rozciągłości popierał Józef Proudhon. Zob. D. Grinberg, Ruch anarchistyczny w Europie Zachodniej1870-1914, Warszawa 1994, s. 329-330.
  Prace L.Gumplowicza: Rasse und Staat z 1875, Der Rassenkampf z 1883, Soziologie und Politik z 1892: Gumplowicz, wyznawca poligenizmu, przeszedł z judaizmu na protestantyzm dopiero w wieku 40 lat. Żydowski badacz M.Mieses streszcza poglądy Gumplowicza słowami: Żydzi powinni zniknąć doszczętnie, gruntownie, bez śladu w otaczających ich społeczeństwach. M.Mieses, Z rodu żydowskiego. Zasłużone rodziny polskie krwi niegdyś żydowskiej, Wa-wa 1991, s. 93-97.
  J. Trachtenberg, Diabeł i Żydzi. średniowieczna koncepcja Żyda a współczesny antysemityzm, Gdynia 1997. Praca rabina Trachtenberga, prezentująca dokładnie ten schemat myślenia, została napisana w latach 40 XX w. Trachtenberg pisze, kończąc swoją książkę: "Jakikolwiek jest ich [antysemitów przyp. H.H.] stosunek do nauk Jezusa i jego Kościoła, choćby ta jedna odrośl chrześcijańskiego, średniowiecznego fanatyzmu, jaką jest antysemityzm, decyduje o ich pokrewieństwie"; ibidem, s. 189. Z pracy Trachtenberga korzystał Goldhagen, Gorliwi kaci Hitlera. Zwyczajni Niemcy i Holocaust Wa-wa 1999. Kontynuacje opinii amerykańskiego rabina stanowi praca R. Modrasa, The Catholic Church and Antisemitism. Poland 1933-1939, SICSA 1994; Demonizing the Other: Antisemitism, Racism and Xenophobia red. R.S. Wistrich, SICSA 1999. Obie prace wydane zostały przez Vidal Sassoon International Center for the Study of Antisemitism. Studium rabina Trachtenberga jest podstawą prawie wszystkich holocaustycznych ataków na chrześcijaństwo.
  Mamy nadzieję, iż nasi czytelnicy zgodnie potępią powyższe wypowiedzi i zwrócą swe oczy w kierunku prawdziwych autorytetów moralnych, jako to Władysław Bartoszewski, Bronisław Geremek, Michael Schudrich, Adam Michnik, Dawid Warszawski, Marek Edelman.
 • @AdamPL 15:42:42
  Bo nic tak ludzi nie squ..ia jak kasa. Pzdr.
 • Ziścił się czarny sen USA – doszło do pierwszego rozliczenia Rosji z Chinami w rublach.
  https://www.youtube.com/watch?v=ctcpk4HKEaw

  USA pozbawiła Rosję klauzuli handlowych ulg w ramach Generalnego systemu preferencji

  http://www.youtube.com/watch?v=2euZtwul3y8
 • Panowie easy, wszystkim nie dogodzicie!
  Wklejcie coś na temat...
 • @Magia 15:55:33
  Trzymają tylko kotły z normalnym wojskiem ,a tam gdzie ludobójcy prawoseki to rozgniatają. Pzdr.
 • @Magia 15:59:13
  Jak ich "sponsor/sponsorzy" zasponsorują...
 • @Klincz 15:58:57
  Żegnam Panie (pasuje?) Sony.
  Szczur dałby Ci kopa, na którego moim zdaniem zasługujesz.

  NO to już sa jaja jak berety!! Szczurem się ty zasłaniasz, właśnie ty ????
  buahahaaaa...bez odbioru
 • @mania przepraszania 15:59:07
  Schetyna: Polska nie będzie dostarczać broni na Ukrainę

  http://cdn.ruvr.ru/2014/10/04/1493364176/9xhetgegerge.jpg

  Polska nie będzie dostarczać broni na Ukrainę, - powiedział minister spraw zagranicznych Polski Grzegorz Schetyna.
  W wywiadzie dla stacji telewizyjnej TVP INFO minister powiedział, że Polska powinna aktywnie zaangażować się w proces rozwiązania konfliktu zbrojnego na Ukrainie.
  Jednak, zgodnie z jego słowami, Warszawa nie zamierza dostarczać broni na Ukrainę.
  „Ukraina posiada własną broń. Ponadto sama produkuje dobre uzbrojenie. My będziemy udzielać pomocy humanitarnej”, - powiedział minister.
  Schetyna poinformował również, że zamierza pojechać do Kijowa po przeprowadzeniu w tym kraju wyborów parlamentarnych wyznaczonych na 26 października.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_04/Schetyna-Polska-nie-bedzie-dostarczac-broni-na-Ukraine-6007/
 • @mania przepraszania 16:02:43
  Ciekawostka. Polecam.Pzdr.http://witas1972.salon24.pl/608635,doniecka-twierdza-broni-sie-nadal-czy-naprawde-sa-tam-polacy
 • W końcu chyba przejęto kontrolę nad całością lotniska w Doniecku;
  https://vk.com/strelkov_info?z=video-57424472_170217746%2Fvideos-57424472
  Jednak Rusvesna podaje że siły prokijowskie "siedzą" w podziemiach;
  http://rusvesna.su/news/1412426193
 • @sony 16:04:39
  No jak Schetyna powiedział ,to będzie akurat odwrotnie, jak zwykle zresztą. Pzdr :)
 • @sony 16:09:21
  Jak mam być szczery to na "zielonej wyspie" mnie juz nic nie zdziwi...
 • @Klincz 15:56:18
  Dobry kawałek, z dobrym teledyskiem. Pokazuje kawał qrestwa Ukropów łącznie z fosforowymi bombami i innymi dobrodziejstwami z jakimi banderopiteki przyszli 'wyzwalać' ziemie Donbasu.

  Mam pytanie o lotnisko w Doniecku. Pojawiają się jakieś aktualności na rosyjskich stronach, co do stanu obecnego?
 • @fretka 16:13:52
  Donetsk Airport again...
  https://vk.com/strelkov_info?z=video-57424472_170217719%2Fvideos-57424472
 • @Magia 16:10:47
  SHELL . Ukłony.
 • @próg plancka 16:15:08
  Właśnie wkleiłem parę linków z dzisiaj, niestety, ale mam wrażenie że jak "niewiadomo o co chodzi to chodzi o lotnisko w Doniecku"...
 • @mania przepraszania 16:19:36
  Zobacz debili .Pzdr. :)))http://telewizjarepublika.pl/rosyjskie-czolgi-na-granicy-krymu-i-ukrainy,12250.html
 • Zołnierz 20 Baonu Obrony Terytorialnej (Dniepropietrowsk) z apelem do Kołomojskiego;
  http://www.youtube.com/watch?v=NbwStCxeLAY&feature=player_embedded
  "Gdzie jest nasza ciężkia broń, artyleria, samoloty, czołgi? Gdzie nasze dowództwo? O co my walczymy o Ukrainę, czy prywatne interesy?"...
 • @ All
  Szykujcie się. Pzdr.http://article.wn.com/view/2014/10/04/Siemoniak_Podwoimy_liczbe_szkolen_dla_rezerwistow/
 • @Repsol 16:22:46
  Gąsienice tym "czołgom" chyba na opony pozamieniali :)))
  Spoko leming łyknie, BTR czy czołg, co za różnica...
 • @Klincz 14:39:28
  możnaby się tak domyślać. Lecz najpierw należy skorzystać z tych systemów i procesów, które mamy. Więc wybory. Poza tym nie ma innej możliwości: albo oni nas wykończą, albo my ich
 • @fretka 16:27:27
  "Song" na czasie :))))
 • @mania przepraszania 16:28:06
  Coś dla pokrzepienia serc. Zakład Pogrzebowy "Wesoła Nowina" przedstawia :))))) https://www.youtube.com/watch?v=Km9ZVNmg0tY
 • O wojskowych działaniach USA i NATO wobec Rosji
  http://www.youtube.com/watch?v=V4msANkejZg
 • A propos "areporta", znalazłem ciekawy link po angielsku;
  http://vineyardsaker.blogspot.com/2014/10/what-battle-for-donetsk-airport-reveals.html
 • @Kula Lis 62 14:46:23
  Ten reżim jest nielegalny, gdyż działał i działa wbrew konstytucji i obowiązującym prawom (np. http://ciborowski.host247.pl/prl.htm ). Wszelakie ich posunięcia można zwyczajnie unieważnić. Też wyprzedaże przemysłu, banków itp. Sojusznika w razie potrzeby może Polska zmienić. Nie widzę tego tak prosto, lecz ta linia jedynie może Polskę wyciągnąć z tej pajęczyny rujnujących uwikłań i bez wyjścia.
 • Kłamca Obama o agresji Rosji na Ukrainie
  http://www.youtube.com/watch?v=Y2Psf22bnSM
 • @Repsol 16:07:27
  Ten link to rzeczywiście ciekawostka z drugiej strony. Są i rosyjskie siły specjalne i tata, Putina znaczy się Putlera, mógł tłumić Powstanie Warszawskie i inne cuda na kiju.pzdr.
 • @Magia 16:42:54
  "Schizofrenia Paranoidalna", czyli Ukraine Live;
  https://www.youtube.com/watch?v=rFkKcl9soCU
 • @danekbb 16:38:38
  Wszyscy to wiemy tylko co dalej. Wojna domowa ?. Inaczej to możesz klepać w klawiaturę. Opcje pośrednie nie istnieją.Pzdr.
 • @mania przepraszania 16:34:12
  Wklejałem go wczoraj :) przy okazji rzeczywiście ciekawa analiza kondycji wojsk Noworosji i Ukrainy. Dobry tekst.
 • @powerzx 15:05:50
  Przecież ten rząd i „elity” od samego początku korzystał z każdej okazji do robienia przekrętów, kradzieży, korupcji. Jakakolwiek ich działalność jest powiązana i olbrzymimi machlojkami. Nie odkryłem żadnej operacji rządowej, w której nie istniałyby mniej lub bardziej oczywiste poszlaki na oszustwa i na nieoficjalny przepływ pieniędzy
 • @próg plancka 16:46:08
  Ryłem za tym osławionym "schronem" pod lotniskiem, ale wyryc nic sensownego nie mogę...
 • @danekbb 16:38:38
  Nie wiem, czy to było ... Motorola w walkach o lotniskowiec:

  http://youtu.be/bRm1_XUJPvE
 • A czyja to przytulna i skromna chałupka?
  http://www.kanzas.ua/content/3210000@ukr.net/Image/1Noyabr2007/POROSHENKO/Izvne_eto_napominaet_dvorec.jpg
 • @mania przepraszania 16:50:32
  Lotniskowiec.Pzdr.https://www.youtube.com/watch?v=0skw-qP2I7Y
 • @danekbb 16:38:38
  Polska jest teraz bezsilna jak nigdy wcześniej. Jak nigdy wcześniej, gdyż kiedyś mieliśmy polskie fabryki i jakiś tam przemysł. Dziś nie mamy nic. Jesteśmy bankrutem o ogromnych długach. Uśmiechamy się, że jest fajne, że można kraść jak to robi rząd, dalej się zadłużać i śmiać, że jakoś to będzie. W przypadku wojny czeka nas powtórka z historii. Czy znowu nie będzie Polski przez 123 lata? To się okaże. Wbrew propagandzie, która na dziś dzień (PO) głosi, że nam nic nie grozi jest zupełnie inaczej. Niemcy będą nas bronić? Francja? Żarty sobie robicie? Ruscy są przyjaciółmi? W to też wierzycie? USA też nam nie pomogą, ale w porównaniu do innych (BYĆ MOŻE) dadzą nam po cichu broń jak w przypadku I i II Wojny Światowej. Na dziś dzień POLSKA istnieje w teorii, bez perspektyw (ZADNYCH) na przyszłość.
 • @danekbb 16:38:38
  Przed wojną mieliśmy wszystko w naszych rękach. I teraz historia zatoczy pewne koło (sytuacja globalnie i lokalnie bardzo przypomina stan poprzedzający obie wojny czyli sielanka i zadłużanie się). Wojna i do widzenia z Polską. Będziemy się bronić może z tydzień w przypadku skomasowanego ataku. Takie są fakty. Żyliśmy w propagandzie teraz będziemy zbierać owoce. Nikt nigdy tak nie nabrudził jak PO teraz, ale zostawmy partie. Dziś Polska ma bilion zł długu jawnego i ponad 3 biliony zł długu ukrytego. Myślisz, że nikt się nie upomni po pieniądze? Też jak komuś pożyczasz pieniądze to o nich zapominasz? Fakt jest taki, że dziś nie mamy nic.
 • @Repsol 16:45:40
  zagłada Polski w wyniku rządów tych "elit" jest już wyliczona (prof. Kieżun i.in.) i pewna. Już nie wspominając o tym, że oni Polskę dla kilku srebrników przepchneliby pod stołem jako pole bitwy, czy Polaków jako mięso armatnie. Więc właściwie wyjścia nie ma - powiedziałbym. Narazie mamy jeszcze teoretyczną możliwość pozbycia się tych zdrajców w sposób legalny, przez wybory. I trzeba najpierw to spróbować.
 • @Magia 16:10:47
  Wiesz, w zasadzie po sygnalizownych przeze mnie wielu roszadach i dymisjach na stanowiskach "od kasy" w rządzie Upadłej Krainy to tam działa juz jakiś 5-ty garnitur. Podejrzewam że juz chodzi tylko o partykularne interesy poszczególnych oligarchów czyli "właścicieli" Upadłej...

  To tez jest ogromny problem dla Noworosjan i innych państw. Bo nie wiadomo kto wydaje decyzje i z kim można rozmawiać...

  Podobnie jest w wojsku - przecież pamiętacie tę zupełnie dla mnie absurdalną prośbę - apel do Powstańców ze strony "głównodowodzącego" Geleteja by "bronili fabryki chemicznej"...

  Przed wojskiem ukraińskim które bombardowało tę fabrykę!

  Partykularne interesy "książątek" i niszczenie wszystkimi środkami konkurencji i przejmowanie jej firm przez Kołomojskiego - widoczne jest nie tylko teraz ale najlepszym przykładem było niszczenie infrastruktury wodociągowej Doniecka i ługańska na samiutkim początku tego wszystkiego. Ano - chodziło o zamknięcie kilku zakładów należących do Achmetowa - bo tam bez wody się nie da (stalownie, koksownie itp)...

  Wydaje mi się tam nie tylko nie ma jednolitego ośrodka władzy zarówno cywilnej jak i wojskowej, ale mamy problem z walką wewnętrzną uzbrojonych po zęby wielotysięcznych formacji należących do oligarchów...

  DO tego dochodzą różni "doradcy" reprezentujący zarówno różne kraje jak i korporacje a także niewątpliwie wywiady "wsjech stron mira"...
 • @Kula Lis 62 16:53:59
  Amen.
 • @brusek 15:29:10
  Graham Phillips podaje na twitterze że robi wywiad z Dariuszem, Polakiem który przyłączył się do sił noworosyjskich;
  https://twitter.com/GrahamWP_UK/status/518414524962320384
  Możę to pomyłka z imieniem?
 • @mania przepraszania 17:02:05
  ps. To jakiś inny Polak, Dariusz Lemański który ma walczyć za Noworosję;
  https://twitter.com/GrahamWP_UK/status/518415404008738817
 • @Klincz 16:53:36
  Od 17 do 50 lat biorą. Pzdr.
 • @danekbb 16:59:58
  Próbuj. Pzdr. :)
 • Panie i panowie, brytyjski reporter Graham Phillips podał informację o Polaku walczącym w siłach noworosyjskich;
  https://twitter.com/GrahamWP_UK/status/518415404008738817
  Ma to byc Dariusz Lemański...
 • Oficjalny kanał Grahama Phillipsa na Youtube, może zamieści jakiś wywiad z polskim "opołczeńcem"?
  http://www.youtube.com/user/gwplondon
 • @Repsol 17:00:21
  Z kosmosu widać pożary na Ukrainie


  Rosyjscy kosmonauci, którzy wrócili na Ziemię po półrocznej wyprawie na MSK, Aleksander Skworcow i Oleg Artiemjew, powiedzieli, że podczas lotu widzieli dym i pożary na Ukrainie. Zgodnie z ich słowami przyglądali się temu z dużym niepokojem.
  Skworcow, który ma krewnych na Ukrainie, powiedział, że ludzkość ma do rozwiązania wiele bardziej ważnych problemów, niż określenie relacji między narodami.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_04/Z-kosmosu-widac-pozary-na-Ukrainie-2128/
 • Polak walczy za Noworosję;
  https://twitter.com/666_mancer/status/518410106107858944
 • czysta buchalteria frontowa z Doniecka - to jest linia właściwa,prawda?
  żadnego kontekstu z Polską, z sytuacją w naszym kraju, bo to już nie na temat!
  Informacje jako takie - ważne i potrzebne. Ale...
  to nie my, Polacy, mieszkamy w Donbasie, to nie my mamy wojnę w kraju. Wojna w Donbasie kiedyś się skończy. Czy sytuacja w Polsce będzie taka sama jak jest obecnie? Bardzo wątpię. Ale Polaków zdaje się to mało obchodzić.
  Co mają z tego Bohaterscy Powstańcy z Donbasu, że my, Polacy, tak wierni prowadzimy im frontową księgowość?
  Czy jak oni wygrają, to my tam się przeniesiemy, tam do nich, bo u nas nie będzie dla nas miejsca z racji tego, że nasz kraj potrafimy tylko krytykować i nic poza tym? A czy Bohaterscy Powstańcy z Donbasu będą chcieli mieć u siebie jakichś Polaków?
  "dziś trzydzieści trupów w Donbasie", "wczoraj piętnaście", " dziś osiem czołgów zdobytych", "tydzień temu dwa stracone" ... no co to Polakom daje???
  Informacje z frontu ważne, ale w kontekście sytuacji w naszym kraju. Bo w przeciwnym razie to jest wtrącaniem się w nie nasze sprawy. No bo jako kto my tak się tym ekscytujemy? Jako sąsiedzi? Nie. Może jako Słowianie? Ale Sławomir Słowianin chce czytać tylko same wieści z frontu jako dodatek do kolacji.
  Czy jak u nas się też narobi majdanów, to Noworosjanie będą zakładać blogi i prowadzić spis strat Polaków, dokumentować bestialstwa jakich padniemy ofiarami?
  Co to w ogóle jest, że nie można się odezwać nie podparłszy się zdjęciem ze zbiorową mogiłą albo przynajmniej z rozwalonym czołgiem?
  Krytykowanie Szczuraobronnego za to, że wykazuje cechy ludzkie jest niepoważne.
  Gdyby z tego bloga wynikał jakiś protest, jakaś akcja konkretna, to co innego.
  Gdyby Polska była krajem rządzonym przez Polaków, krajem stabilnym i bogatym, to też byłoby jak najbardziej zrozumiałe, że uwagę kierujemy na Braci Słowian z Doniecka.
  Ale mając u nas w kraju syf i bajzel, nie jesteśmy właściwymi partnerami dla tych, którzy walczą o wolność i socjalizm.
  Jakie bowiem wsparcie może komuś dać dziad i włóczęga?
 • @mania przepraszania 17:14:06
  bilans zysków i strat na Ukrainie od EuroMajdanu do teraz

  Udostępniam w moim przekładzie bilans zysków i strat na Ukrainie od EuroMajdanu do teraz - orginał na dole dzięki uprzejmości Admina strony odradzającej się jak Feniks z popiołów po relokacji strony z ponad 7 tys.polubień
  https://www.facebook.com/antimaidan.eng
  Co utraciła Ukraina (poza postradaniem zmysłów):
  1. Krym - który w rzeczywistości powrócił do Rosji.
  2. Donbas/Noworosję - niezależnie od wyniku wojny - to już nigdy nie będzie ten sam region.
  3. Tysiące istnień ludzkich - cywilów, żołnierzy po stronie Noworosji i żołnierzy ukraińskich.
  4. Setki tysięcy obywateli, którzy zostali uchodźcami uciekając do Rosji i innych krajów - wielu z nich nigdy tu nie wróci.
  5. Wysokorozwinięte technologie - dziesiątki firm było zintegrowanych z rosyjskim przemysłem obronnym, aeronautyką, lotnictwem, przemysłem chemicznym i innymi gałęziami gospodarki. Teraz te relacje są zerwane, wiele firm zamknięto, niektóre fizycznie zniszczono (oficjalnie np. mówi się o poważnym zniszczeniu trzech kopalń). Ukraińskie towary nie będą kupowane ani w UE, ani w szczególności w USA.
  6. Rolnictwo - eksport do Rosji zamknięto, rynki europejskie mają poważne problemy ze sprzedażą własnych produktów więc ukraińskie tym bardziej się tam nie sprzedadzą.
  7. Tani gaz - wszystkie zniżki zostały przez Gazprom anulowane - to jest poważny cios dla wielu gałęzi przemysłu.
  8. Utrata budżetu - spadek wpływów z podatków, wzrost kapitałowy, zniszczenie infrastruktury na południowym wschodzie.
  9. Pożyczki - do 10 miliardów dolarów dla Rosji. Ze względu na znaczny spadek wskaźników - nie ma mowy o nowych pożyczkach od banków na świecie na korzystnych warunkach.
  10. Armia i marynarka wojenna - a właściwie to co z nich jeszcze zostało rozpada się w pył.
  11. Praworządność i porządek - instytucje reprezentujące wymiar sprawiedliwości kuleją - zamiast legalnego egzekwowania prawa działają nielegalne gangi.
  12. System wielopartyjny - Partia komunistyczna i Partia Regionów są na ocenzurowanym - jedynym słusznym rządem dla całego kraju jest rząd Poroszenki.
  13. Gospodarka - upadek przedsiębiorstw, grabienie majątku, konfiskata mienia, podatki na rzecz armii, podział majątku przez gangsterów, wzrost korupcji i kradzieży, utrata preferencyjnych warunków w handlu z możliwością żądania zwrotu z UE.
  14. Władza - nieprawowitego prezydenta i parlament (też 'z nieprawego łoża' - dorzucę od siebie) - prezydenta, który przejął władzę pogwałciwszy fundamentalne prawo na Ukrainie, zewnętrzną kontrolę ze strony Stanów Zjednoczonych.
  15. Zjednoczona Ukraina ? - tak naprawdę ideologiczna dezintegracja kraju - prawdopodobnie na zawsze.
  16. Wstąpienie do UE - żadnych szans przez długie lata.
  17. Członkostwo w NATO - niemożliwe ze względu na nieuregulowane akty prawne dotyczące terytorium Ukrainy.
  18. Przystąpienie do Unii Celnej - przy obecnej władzy to niemożliwe.
  19. Nauka - leży dzięki dekretowi Poroszenki, naukowcy masowo uciekają z kraju.
  20. Dobrobyt mieszkańców - opóźnienie w płaceniu pensji, wysokie podatki i ceny, inflacja hrywny, destrukcja własności prywatnej, grabież, znaczne ograniczenie pomocy ze strony państwa lub nawet całkowita likwidacja programów pomocowych, tysiące inwalidów wojennych z poważnymi uszkodzeniami ciała (dorzucę od siebie: wstrząsnął mną przypadek weterana wojennego z czasów II wojny światowej, który zginął w swoim wózku inwalidzkim wskutek ostrzału pociskiem artyleryjskim - niemieccy naziści go nie wykończyli - zrobili to ukraińscy).
  Coś jednak Ukraina ZYSKAŁA:
  1. Ciasteczka od Nuland.
  2. Wspólne fotki Poroszenki z Obamą, Merkel i Kerry'm.
  3. Nowych burmistrzów i gubernatorów - oraz oligarchów.
  4. Nazistów w kijowym 'rządzie'.
  5. Obietnice pomocy gospodarczej z Zachodu.
  6. Obietnice pomocy militarnej z Zachodu.
  7. Wzrost popularności symboli narodowych.
  P.S.
  Może o czymś tu zapomniano ? - chcecie coś jeszcze dodać ?


  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1545818218984132&id=1456215277944427
 • @mania przepraszania 17:14:06
  To na pewno nie jest najemnik i jeżeli ma swoja rodzinę w PL, to niech ich los strzeże przed bandytami banderowskimi z Polski.
 • @sony 17:25:45
  Odważny gościu trzeba przyznać, nie bał się ujawnić i pokazać publicznie...
 • @sony 17:25:45
  Troglodyci pozamiatali pod dywan. Pzdr.https://www.youtube.com/watch?v=0skw-qP2I7Y
 • coś pięknego na ONET, naprawdę poprawiło mi humor
  w artykule o planowanym zwiększeniu poboru, ktoś napisał:
  'za późno Panie Siemoniak, Pana ziomale na lotnisku niedługo się poddadzą"
 • @sony 17:35:29
  .rp.pl/artykul/11,1146456-Tarcia-w-niemieckim-rzadzie--Poszlo-o-Ukraine.html Pzdr.
 • @Kula Lis 62 16:57:02
  Wszystko po kolei. Najpierw trzeba się pozbyć tej zdradzieckiej „elity”, z którą zagłada Polski jest pewna. Ta świadomość zdaje się do większości już dotarła. Wojna Polsce nie zagraża, oprócz tej, w którą nas mogą wepchnąć „elity”. Powiedziałbym, że zadanie na dziś, cierpliwie rozmawiać ze znajomymi, objaśniać im jak to nas „elity” bezczelnie okradają i jak prosto jest to zmienić. A gdyby to nie wyszło ... to już jest zupełnie inna historia, zupełnie innego wymiaru.
 • @Klincz 17:36:36
  https://www.facebook.com/PamietamWolyn/photos/a.1490175744567804.1073741827.1490174707901241/1490175621234483/?type=1
  'Chciałem zobaczyć brata Tadeusza, to było na drugi dzień po napadzie. Musiałem mocno płakać, że dziadek mówi: »To chodź, to ci pokażę«. I ten obraz mam w oczach bardzo wyraźny. Brat leżał na takim, na Kresach mówiło się: werecie, a to był koc w kratę. Dziadek odchylił koc i widziałem miejsce, gdzie pocisk wszedł w główkę powyżej policzka i tutaj [pokazuje skroń] był ślad, jakby ktoś nożykiem zaciął – tu gdzie pocisk wszedł. A drugiej strony nie chciał mi pokazać, odwinąć całkowicie tej drugiej strony. Tam ponoć główka była cała strzaskana. Po tych oględzinach zawinął ciało i włożył do takiej skrzynki. Pamiętam, zarzucił karabin, wziął tę skrzynkę pod pachę i poszedł na cmentarz pochować”."


  https://www.facebook.com/PamietamWolyn
 • @Klincz 17:36:36
  O co się modlili Polacy w czasie zaborów?
 • @Kula Lis 62 16:57:02
  Polecam.http://www.ekspedyt.org/piotr-marzec/2014/10/02/29761_wrog-u-bram-wiec-zapraszamy.html
 • @Kula Lis 62 16:57:02
  A gdyby ktoś myślał o oporze wobec tego reżimu, to niech weźmie pod uwagę, że oni korzystają z pomocy całego skonsolidowanego, zorganizowanego zaplecza, systemu ucisku i grabieży w USA i całej UE. Już nie wspominając o lokalnych strukturach, jak firmy morderców Sienkiewicza, czy podporządkowanie „niezależnych” instytucji. Trzebaby dobrej organizacji, ażeby się z tym zmierzyć. I zaplecza. Teraz takim mogłaby być teraz tylko Rosja. I tak to się przedstawiają realia w których trzeba byłoby się poruszać. Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. Ale rzucić okiem może warto
 • @Magia 16:10:47
  Pani Magio, wreszcie Panią mam :)
  Kiedyś zwróciła mi Pani (słusznie zresztą) uwagę, że napisałem coś, gdzie był mały błąd i upomniała mnie Pani, że tu, na tym blogu, musimy być szczególnie precyzyjni.
  A tu Pani pisze "...podatek w wysokości 55% od wydobycia gazu z głębokości do 5 km i 28% od wydobycia z głębokości powyżej 5 km"
  Głębokość większa niż 5 km to jest poniżej 5 km"

  Oczywiście to było żartobliwe wytknięcie "błędu".
  Bardzo lubię czytać Pani komentarze, są przemyślane i co niestety jest coraz rzadsze, napisane ładnym polskim językiem.

  Pozdrawiam i czekam na następne Pani wypowiedzi.
 • @TomS 15:41:20
  Mam takei dwie male prosby:
  1. prosze nie klocic sie publicznie /dotyczy wszystkich latwo wybuchowych/,
  2. traktowanie osob o innych pogladach z gory, nie przebierajac
  w slowach swiadczy o malej wrazliwosci, nietolerancji i zniecheca do
  dyskusji. Nikt nie ma monopolu na racje, a piesc nie jest argumentem
  /dotyczy niektorych/.

  A odpowiadajac na post, proponuje sciagnac przegladarke
  https://ixquick.com/deu/
  i przez nia wchodzic na AdNovum. Ona nie przekazuje adresu IP,
  odswiezanie strony trwa sekundy bez wzgledu na pore dnia. Prowadzi
  tez poczte, na razie za darmo - pozniej bedzie platna.

  p.s. jak sciagnac na strone film, ktory nie otwiera sie na youtube?
  Na tej stronie sa takie filmy /wydarzenia od polnocy do teraz/:
  http://cont.ws/post/56256
 • @danekbb 17:47:57
  Hrywna coraz słabsza.http://www.tvp.info/17116388/ceny-rosna-hrywna-slabnie-ukraincy-coraz-mocniej-walcza-z-kryzysem
 • @eMJot 17:48:49
  Chapeau bas! Za opanowanie i cenne porady...
 • @AdNovum 17:50:23
  https://pbs.twimg.com/media/BzHDPbWCQAIy5cd.jpg
  Data urodzenia...
 • @mania przepraszania 17:51:54
  Janusz Korwin-Mikke: Ukrainie potrzebny jest dyktator

  Janusz Korwin-Mikke uważa, że Ukrainie potrzebny jest w tej chwili dyktator taki jak Augusto Pinochet czy Deng Xiaoping, który zaprowadzi porządek w tym kraju. Lider Kongresu Nowej Prawicy jest zdania, że w taką rolę mógłby się wcielić obecny prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Jednocześnie lider Kongresu Nowej Prawicy dodał, ze nieszczęściem Ukrainy było obalenie prezydenta Wiktora Janukowycza.

  dalej: http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/janusz-korwin-mikke-ukrainie-potrzebny-jest-dyktator
 • @mania przepraszania 17:51:54
  Premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk ma nadzieję, że węgierskie władze nie będą ulegać szantażowi Gazpromu i zrobią wszystko co możliwe, aby wznowić dostawy gazu na Ukrainę.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,gospodarka?zobacz/jaceniuk-zal-ze-wegry-wstrzymaly-nam-dostawy-gazu
 • @mania przepraszania 17:06:11
  http://poszukiwani.policja.pl/pos/form/r6791,LEMANSKI-DARIUSZ.html
 • @AdNovum 17:50:23
  Ciekawostka.Pzdr.http://satkurier.pl/news/106431/blokowanie-sygnalu-ukrainskiego-inter-z-amosa.html
 • Litwa chce się złożyć na pomoc wojskową dla Ukrainy
  Przedstawiciele litewskiego Sejmu chcą zaproponować Unii Europejskiej (UE) utworzenie funduszu pomocy wojskowej Ukrainie, na który kraje członkowskie UE dobrowolnie przeznaczałyby od 1 do 3 proc. z otrzymywanego wsparcia z unijnych funduszy strukturalnych – informuje BNS, powołując się na portal 15min.lt  http://www.kresy.pl/wydarzenia,gospodarka?zobacz/litwa-chce-sie-zlozyc-na-pomoc-wojskowa-dla-ukrainy

  i jeszcze na pewno będą chcieli być skarbnikiem, aby ukraść co nieco.. .
 • @sony 17:55:27
  Jak dla mnie to tam już 'szwy popękały" i im predzej ten "paczwork" pozszywany przez carów i komunistów sie rozpadnie tym lepiej, ale to jest tylko moja osobista opinia..
 • @Kula Lis 62 16:57:02
  Ja dostrzegam pewną analogię do sytuacji w jakiej nasz naród był przed I WŚ . Faktyczny brak niezależności maskowany pozorami państwowości i brak możliwości wyrwania się z tego "klinczu" historii. Konieczność oczekiwania na jakiś globalny impuls burzący panujący układ sił. Ten impuls , co wszyscy czujemy, zbliża się nieubłaganie. W mojej ocenie będzie nim załamanie się globalnego systemu monetarno-finansowego opartego na dolarze. Że będzie to globalna katastrofa z niemożliwymi do przewidzenia konsekwencjami najlepiej zdają sobie sprawę "władcy" tego świata. To dlatego i Rosja i Chiny tak ostrożnie podchodzą do przechodzenia na rozliczeń z pominięciem dolara i intensywnie pracują nad stworzeniem zabezpieczeń w postaci instytucji finansowych niezależnych od "jedynie słusznych" judeo-amerykańskich z jednoczesnym zabezpieczeniem się militarnym przed konwulsjami padającego "Goliata" - USA. Dlatego właśnie nie przejmowałbym się naszym dolarowym długiem gdyż z upadkiem systemu monetarnego (dolar pociągnie za sobą inne waluty) będą to świstki papieru z nic nie znaczącymi cyframi. Dużo groźniejsze będą inne konsekwencje tej katastrofy jak choćby wspomniane już wyżej ryzyko rozpętania globalnej wojny czy całkowity kolaps gospodarki. Cała nadzieja , że Rosji i Chinom uda się zbudować nową "arkę" dzięki, której ludzkość jakoś przeżyje to "przebiegunowanie" a my się gdzieś przy okazji uchowamy jedząc nasze jabłka...
 • @sony 17:55:27
  A kto jest potrzebny Polsce?

  Pozdrawiam.
 • @sony 17:47:33
  Trochę nie w temacie Pan odpowiedział ale też piknie)
 • @error 17:57:02
  To nie ten, trzeba dobrze zdjęcia oglądać, szczególnie dokumentów...
 • @AdNovum 17:59:49
  A kto jest potrzebny Polsce?


  Na pewno zdrowy rozsadek, bo to nawoływanie do rozpierduchy w Polsce służy jedynie naszym wrogom!
  Nie wnikajmy teraz kto i po co zabił Polska inteligencje pod Smoleńskiem, ale po tej stracie potrzeba było wielu lat, aby odrodził się potencjał umysłowy w Polsce.
  Również pozdrawiam i nawet serdecznie
 • @AdNovum 18:02:12
  Bo to nie najemnik , a OCHOTNIK w siłach noworosyjskich,a w ogóle to od kiedy to 40cha z hakiem na karku to "starość"?
 • @sony 18:05:38
  "Na pewno zdrowy rozsadek..."- który na czym ma polegać?

  Pozdrawiam.
 • @sony 16:50:44
  Odniosłem wrażenie, że ci zamordowani czołgiści, to ci z tego czołgu 113, który wspierał motorole. Mam nadzieję, że się mylę...
 • @mania przepraszania 17:06:11
  https://pbs.twimg.com/media/BzHDOrZCQAEOjz_.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/BzHDPbWCQAIy5cd.jpg
 • @mania przepraszania 16:53:44
  Poroszenki, stylizowana na Bialy Dom...
 • @AdNovum 18:08:49
  "Na pewno zdrowy rozsadek..."- który na czym ma polegać?

  A jak myślisz? Przecież twierdzisz, że jesteś Polakiem, ja temu nie przeczę. Dla Ciebie śmierć krajan, to właśnie jest przejaw patriotyzmu?

  Pozdrawiam
 • @AdNovum 18:13:35
  Aktualizacja,walki o lotnisko trwają.Pzdr.https://www.youtube.com/watch?v=JHIvweXZl8A&list=UUqzNRtPb5EbNYZ2JQpOSM2Q
 • Igor Striełkow : "walcząc o Noworosję , walczymy o Rosję"
  http://etoonda.livejournal.com/766003.html
 • @AdNovum 18:13:35
  Poszedł walczyć za Noworosje, a tu na takim portalu takie podejrzenia!? No panowie, popiół na głowę sypać :)))
  Ps. Phillips pisze że będzie materiał video ze spotkania...
 • @sony 18:14:37
  'Dla Ciebie śmierć krajan...."- dlaczego imputujesz mi coś czego ja nigdy, nigdzie nie napisałem ani nie powiedziałem? Chyba, że masz w zanadrzu jakieś dowody na to, więc je przedstaw, bo w przeciwnym wypadku te słowa można jednoznacznie uznać za nieuzasadnioną nadinterpretację i manipulację.
  Odpowiedz mi w świetle powyższego, jak można z Tobą na poważnie dyskutować i o co Ci tak naprawdę chodzi?
  Nawołujesz do dialogu zaś sam posługujesz się manipulacją.

  Pozdrawiam.
 • @fretka 18:23:38
  Take mamy Polskie, jak jeden noblista sie wyraził. wszyscy podejrzewaja wszystkich...
 • @eMJot 18:11:55
  Bingo!
 • @AdNovum 18:25:02
  "Nawołujesz do dialogu zaś sam posługujesz się manipulacją."


  Niekoniecznie, ponieważ to ty drążąc temat, zadając pytania 'kierunkowe' sprowadzasz dyskusje na takie a nie inne tory. Prowokacja, to twoja mocna strona? A moja to odbijanie piłeczki. To, ze piszesz fajne sprawozdania z wojny na Ukrainie, za które za każdym razem otrzymujesz ode mnie 5 nie oznacza, ze będę głuchy i ślepy na podobne sugestie.
  Nie trzeba mieć wysokiego IQ aby zauważyć o co tobie chodzi, gdy odpisujesz w taki a nie inny sposób na moje skowa dotyczące bezkrwawego powrotu polskości do naszego kraju.

  Pozdrawiam
 • @mania przepraszania 18:19:57
  Czekam z niecierpliwością na jakieś dowody na to, że po stronie Ukraińskiej walczą polscy najemnicy i ta niecierpliwość trochę mnie sprowadziła na manowce, bo jeśli Graham Phillips podał dane Polaka walczącego w Doniecku, to sądziłem że mają wreszcie jakiegoś najemnika.
  Natomiast, to że po stronie Opołczeńców walczą ochotnicy z Polski to nie jest żadna rzecz zaskakująca, bo jest tam ich wielu, tylko że nie ujawniają się zadając sobie sprawę z tego, co ich może po powrocie do kraju spotkać.

  Tak więc zaszło tu z mojej strony całkowite nieporozumienie, bo nie przeczytałem tekstu zamieszczonego przez G.P. na jego profilu na FB.

  Pozdrawiam.
 • @Klincz 17:58:55
  O wojnę Panie Klincz. O wielką wojnę. I nie ma w tym nic z guseł. To było polityczne wyrachowanie - nadzieja
 • @sony 18:14:37
  A z jakiej racji negować ich ofiarę?
  "Drzewo wolności trzeba podlewać krwią patriotów i tyranów" Abraham Lincoln...
  Ps. Wildsteina , a w szcególności jego ukrofilskiego synusia nikt tutaj nie trawi...
 • @Klincz 17:36:36 dziękuję bardzo, sympatię odwzajemniam :)
  co do Donbasu, to też tak czuję, że mamy solidarność między więźniami, tzn. Noworosja i Polska.
  Proszę, przestań mnie lubić tylko trochę po tym, co napiszę. Ja jestem już mocno dojrzały rocznik. Za sobą mam lata bezwiary, eksperymentów i samozniszczenia (papierosy, alkohol - ale nie byłam jeszcze nałogową pijaczką). I te dwa ostatnie elementy mojego życia wynikały z tego pierwszego - z bezwiary.
  Naszą słabością jest, że obraziliśmy się na Boga i co najwyżej łaskawie łypiemy od czasu do czasu okiem w stronę kościoła katolickiego. A tymczasem człowiek to forma świadomości. Nie możesz zrobić niczego, czego sobie nie możesz wyobrazić. Wierzysz, że coś jest możliwe i działasz, no to cel osiągasz. Nas nauczono nie wierzyć w możliwość osiągnięcia celu i my to celebrujemy nawet nie sprawdziwszy, czy może jednak możliwe jest osiągnięcie celu. Kiedyś nazywano to marazmem, a praktycznie była to manipulacja ludzkim mózgiem dokładnie taka, jak robiona jest i obecnie.
  Gdy uwierzymy w nasz jedność - to się zjednoczymy.
  Gdy uwierzymy w naszą mądrość narodową - staniemy się mądrym Narodem.
  Gdy uwierzymy w możliwość odbudowy kraju przez Polaków i dla Polaków - żadni żydzi nie będą nam groźni.
  I tak dalej, i tak dalej. Człowiek realizuje to, co jest w stanie sobie wyobrazić, zwizualizować, co jest dla niego zmienianiem wizji w czyn, przedmiot czy uczucie.
  My, Polacy, jesteśmy przez merdia okaleczani, bombardują nas informacjami podprogowymi, które są dla naszej psychiki trucizną.
  No dobrze, jest źle - mówiąc prosto. Ale co dalej? Otóż, powinniśmy mieć wizję naszego kraju: Polski bogatej, bezpiecznej, żyjącej w zgodzie z sąsiadami. Polski w której ludzie są szczęśliwi i mogą realizować swoje plany osobiste i zawodowe. Brzmi jak socjalistyczna propaganda, prawda? Ale przecież kraj odbudowaliśmy! Wierzyliśmy, że to możliwe i to zrobiliśmy.
  Dopiero potem, gdy uwierzyliśmy zachodnim szczekaczkom kraj nasz został rozgrabiony przez obcych. Oni, tam z zachodu, też nas opracowywali - ale na naszą niekorzyść, o czym przekonaliśmy się gdy było już po wszystkim. Jednak co człowiek zepsuł, może i człowiek naprawić.
  Teraz narzekamy, że żydzi nami rządzą, ale mało kto jest chętny zrezygnować z własnego życia na rzecz naszego kraju.
  Mówią nam co prawda, że na polskim tułowiu osadzono żydowską głowę, ale ja w to nie wierzę.
  Według mnie, do polskiego tułowia doszyto żydowski zadek i teraz Polska kupczy ciałem niczym nierządnica.
  Przecież na tym Forum widać, że głowy mamy w porządku!
  To, czego mi tu brakuje, to związania "wątku polskiego" z wydarzeniami w Donbasie.
  Wiara w dobro, piękno, szlachetność i uczciwość - czyli przymioty Boga - nikomu nie zaszkodziła.
  Folgowanie szatańskim pokusom ciągnie ludzkość na dno.
  Kogo interesuje własny cień, gdy patrz on w słońce?
 • @AdNovum 18:32:21
  Ok wodzu, nie miałem nic złego na myśli. Poczekajmy na wywiad, może dowiemy sie czegoś o jakiś innych ochotnikach z Polski...
 • @sony 18:11:00
  ,,Nie śmiem odmawiać polskości Bronisławowi Wildsteinowi"...

  :D :D

  Wygrałeś dzisiaj internet.
 • @eMJot 18:11:55
  Walzman House :)
 • @nana 17:17:15
  '''''''''''''czysta buchalteria frontowa z Doniecka - to jest linia właściwa,prawda?
  żadnego kontekstu z Polską, z sytuacją w naszym kraju, bo to już nie na temat!
  Informacje jako takie - ważne i potrzebne. Ale...
  to nie my, Polacy, mieszkamy w Donbasie, to nie my mamy wojnę w kraju. Wojna w Donbasie kiedyś się skończy. Czy sytuacja w Polsce będzie taka sama jak jest obecnie? Bardzo wątpię. Ale Polaków zdaje się to mało obchodzić.
  Co mają z tego Bohaterscy Powstańcy z Donbasu, że my, Polacy, tak wierni prowadzimy im frontową księgowość?
  Czy jak oni wygrają, to my tam się przeniesiemy, tam do nich, bo u nas nie będzie dla nas miejsca z racji tego, że nasz kraj potrafimy tylko krytykować i nic poza tym? A czy Bohaterscy Powstańcy z Donbasu będą chcieli mieć u siebie jakichś Polaków?
  "dziś trzydzieści trupów w Donbasie", "wczoraj piętnaście", " dziś osiem czołgów zdobytych", "tydzień temu dwa stracone" ... no co to Polakom daje???
  Informacje z frontu ważne, ale w kontekście sytuacji w naszym kraju. Bo w przeciwnym razie to jest wtrącaniem się w nie nasze sprawy. No bo jako kto my tak się tym ekscytujemy? Jako sąsiedzi? Nie. Może jako Słowianie? Ale Sławomir Słowianin chce czytać tylko same wieści z frontu jako dodatek do kolacji.
  Czy jak u nas się też narobi majdanów, to Noworosjanie będą zakładać blogi i prowadzić spis strat Polaków, dokumentować bestialstwa jakich padniemy ofiarami?
  Co to w ogóle jest, że nie można się odezwać nie podparłszy się zdjęciem ze zbiorową mogiłą albo przynajmniej z rozwalonym czołgiem?
  Krytykowanie Szczuraobronnego za to, że wykazuje cechy ludzkie jest niepoważne.
  Gdyby z tego bloga wynikał jakiś protest, jakaś akcja konkretna, to co innego.
  Gdyby Polska była krajem rządzonym przez Polaków, krajem stabilnym i bogatym, to też byłoby jak najbardziej zrozumiałe, że uwagę kierujemy na Braci Słowian z Doniecka.
  Ale mając u nas w kraju syf i bajzel, nie jesteśmy właściwymi partnerami dla tych, którzy walczą o wolność i socjalizm.
  Jakie bowiem wsparcie może komuś dać dziad i włóczęga?"""""""""
  """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

  Podpisuję się pod Twoimi słowami, jednocześnie przepraszam!
  Pozdrawiam!
 • @Gregoson 18:39:01
  ,,Nie śmiem odmawiać polskości Bronisławowi Wildsteinowi"...

  :D :D

  Wygrałeś dzisiaj internet.

  Ponieważ jestem tylko człowiekiem, to bardzo chętnie bym przypisał sobie te zasługę i zgarnął wszystkie nagrody. Jednak skromność, która jest moim utrapieniem nakazuje mi zwrócić uwagę na fakt, ze to jest nie mój artykuł ;)
 • @sony 18:32:06
  Widzisz w dalszym ciągu coś imputujesz, coś insynuujesz i wyciągasz na tej podstawie co gorsza bardzo fałszywe wnioski. Jednocześnie nie jesteś wstanie przedstawić żadnych jednoznacznych dowodów na poparcie swych urojeń, co jest bardzo charakterystyczną postawą i nie są to tylko moje domysły, insynuacje i manipulacje, tylko fakty na których ja się opieram w przeciwieństwie do ciebie.

  Powiem ci tak:

  oto jest twoja całkowita aktywność na tym blogu, z czego najbardziej aktywny jesteś akurat w dniu dzisiejszym

  http://www.neon24.pl/comments/12769,sony,1

  I jednocześnie zaczynasz tu uprawiać jakąś dla mnie bardzo podejrzaną grę.

  Tak więc czas już z tym skończyć:(
 • Kirowskie po artyleryjskim ostrzale (galeria zdjęć);
  https://vk.com/strelkov_info?z=album-57424472_202118456
  Jak patrzę na te zdjęcia to się zastanawiam jak ci ludzie przeżyja zimę?
 • @Roman.Br 18:41:56 nie masz za co przepraszać, bo kłócić to my się możemy i powinniśmy, ale o drobiazgi
  w sprawach poważnych stać nas przecież na jednomyślność, czyż nie?
  Pozdrowienia odwzajemniam :)
 • Kolejny dzien "rozejmu" w Doniecku;
  https://www.youtube.com/watch?v=EOT_90S7ikI#t=83
  http://www.youtube.com/watch?v=mku8RZk2vG4&list=UUfKbMx97IbcZ8F2U3CTtgCw
 • @nana 18:50:19
  Faktycznie, tu są jakieś dziwne kłótnie, a nikt nie zauważył, że np. w Ługańsku życie powoli zaczyna wracać do normy
  http://cxid.info/svejie-fotografii-iz-luganska-centr-goroda-n117367
  Zdjęcia wczorajsze, pokazujące życie w centrum miasta
 • @Klincz 18:46:54
  To jest smutne, co Pan piszesz. Bardzo smutne.
  Utwierdzasz mnie Pan w tym, że jedynym ratunkiem dla Polaków znów jest jakaś wielka wojna (oczywiście przewalająca się jak walec po naszym terytorium), żeby odzyskać naszą Ojczyznę z żydowskich parchatych racic.
  Niestety przy "okazji" takiej wojny znów dopiszemy sobie jako Polacy kolejny odcinek telewenezuli pod tytułem: "martyrologia".  Smutne? A jakie ma być w obecnych realiach? jakie Pan widzisz wyjście z "klatki"? Za pomoca kartki wyborczej? Zenada... Od upadku komuny regularnie uczestniczę w wyborach i za każdym razem dowiaduję się w końcu że ktoś znowu zrobił mnie w ...u...ja. nic nie zmienimy
 • Było Kirowskie, a teraz Jasynuwata...
  https://vk.com/strelkov_info?z=album-57424472_202486108
 • @żabuch 19:07:33
  Stul dzioba gnido
 • @żabuch 19:07:33
  Mam nadzieje że mówię za wszystkich; MY RÓWNIEZ NIE POZDRAWIAMY...
 • Straż Ochrony Wybrzeż DNR (Noworosja) odpowiedziała ognien na ostrzał ze strony ukraińskich łodzi patrolowych;
  http://rusvesna.su/news/1412439235
 • Kliczko oddaje "cześć" ikonie;
  http://www.youtube.com/watch?v=ysJFS9ghtCc
 • @żabuch 19:22:36
  Weź gościu skończ te podpuchy, bo faktycznie widac że coś tutaj kombinujesz, najlepiej odpuść sobie te gierki...
 • @żabuch 19:07:33
  A więc jak sam widzisz wielonickowcu dobrze jednak ciebie rozgryzłem.
 • @Magia 19:25:35
  To nie on, ale faktycznie złudzenie całkowite :)))
  Ps. Dobrze że Kliczko nie "rozbombił" sobie łba...
 • @AdNovum 19:26:24
  Robi się coraz ciekawiej...Wychodza jak "grzyby po deszczu"...
 • @żabuch 19:22:36
  Gnido żebyś przeczytał mój pierwszy wpis tutaj dzisiaj to oświeciło by ciebie że przede wszystkim tu czytam. Przepraszam (nie ciebie błażnie) a piszących tutaj , bo pozwalam sobie na czytanie tylko. "wyścig szczurów" nie pozwala mi na udzielanie sie tutaj. A le czytam , czytam czasem z zapartym tchem i takie nic jak ty nie ma prawa mi w tym przeszkadzać
 • @mania przepraszania 19:23:32
  A tymczasem w Słowiańsku "młodzież" podpisuje listy wyborcze
  http://slavgorod.com.ua/Images/Upload/NewsArticle/RsYj8HQ/thumbs/_sR6vjLllWf14.jpg
 • @Magia 19:25:35
  "Opołczenka" w drodze na lotnisko w Doniecku;
  http://img14.tempfile.ru/images/13276/19946a7778/3c43a73e16c75ebf75e8b403.jpg
  Ps. Kto pamieta „Deguello” (Pieśń o podrzynaniu gardeł)...
 • @mrdinozaur 19:31:33
  Znowu biednych dziadków spędzili, pewno im emerytury obiecali i paczki z żywnością...
 • @prowokator 19:37:00
  A tak między nami to "pan" jesteś tu zadaniowo ze zlecenia służbowego, czy tak ochotniczo sie udzielasz?
 • @mania przepraszania 19:34:41
  I jeszcze z tego samego Słowińska jak w dniu dzisiejszym mieszkańcy masowo i entuzjastycznie witali oswobodzicieli
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5tfcDSL8DZA
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=p_ftDf1tqWA

  I dlaczego byli tacy
  http://slavgorod.com.ua/Images/Upload/NewsArticle/dsFydqO/thumbs/_Yqjl177lHGAs.jpg
 • @fretka 19:41:21
  No tego nie znałem, teraz rozumiem dlaczego taka uciecha na forach :)))
 • @prowokator 19:37:00
  Nie piszę do ciebie a do reszty piszących tutaj. Czytam was gdzieś dwa miesiące? do zalogownia sprowokowała mnie wczorajsza wasza kłótnia. Ot wtrąciłem swoje trzy grosze. Czy trolem jestem prosze ośądzić
 • @mrdinozaur 19:42:15
  Ten jeden palant co pozdrawia ręką wygląda jak z USArmy!?
  Ps. A ta "pancerna szczekaczkę" tez im jeszcze puszczaja po ulicach?
 • @żabuch 19:07:33
  Ps.

  Na poruszony przez ciebie temat szczuropodobnego zamieszczam
  jego dokonania na innych forach:

  1. http://moyoatik.livejournal.com/1146718.html,

  2. http://ursa-tm.ru/forum/index.php?/topic/104080-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8C%D1%8E-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D1%80%D0%B0/
 • @Magia 19:49:38
  Dzisiaj jeńców nie będzie....
 • @Klincz 19:09:24 ech! o niczym takim pustynnym nie pisałam
  Bóg nie może być wymysłem ludzi, ponieważ to On Stworzył Wszystko. Także dąb, który rośnie i wydaje owoce. Dębów sadzić nie muszę, bo mamy na stanie wiewiórkę - a może to wiewiór? - nie wiadomo. On/a sadzi nam dęby gdzie się da i to w akordzie. Jedną zimę ją żywiliśmy orzechami laskowymi, to znaczy Stary, bo to był/a jego ulubienica/ulubieniec. Teraz znikły nam orzechy włoskie z drzewa, a nasze psy wysiadują na ziemi wpatrując się w koronę, czyli wiewiór/ka tam urzęduje.
  Bóg, którego ma mam na myśli, nie ma nic wspólnego z tym żydowskim wymysłem. Jest to postać wymyślona na rzecz gawiedzi, właśnie po to, żeby ludzi od Boga i Jego prawdziwej istoty odciągnąć. Na ten numer przecież dałam się nabrać, że "wylałam dziecko z kąpielą" odrzucając katolickie dogmaty. To był błąd. Cwani katoliccy ekonomi wiedzą, że by utrzymać owieczki krótko przy nodze należy dać im też inną możliwość oprócz katolickiego Boga w postaci ateizmu. I ludzie rzucają się z jednego ekstremum w inne nie zahaczając nawet o Prawdę.
  Kiedyś czytałam uważnie Opolczyka, ale opinię mam na ten temat własną. I nie jest ona tożsama ze zdaniem przedstawianym prze niego.
  Bóg nie ma nic wspólnego z tym, co ludzie o Nim mówią czy pisz. On istnieje niezależnie od tego.
  Zadaniem człowieka na świecie jest znalezienie drogi do Boga. Czyli postępowanie takie, że człowiek dąży do doskonałości i to pod każdym względem. Niezależnie od opinii innych ludzi. To człowiek jest sam dla siebie sędzią i wyrocznią, bowiem jest światom pobudek własnych czynów oraz konsekwencji z nich wynikających.
  Teraz to już całkiem się na mnie oburzysz, ale ja uważam, że stanowisko Opolczyka napędza ludzi do kościoła odgradzając ich jednocześnie od Boga Wszechmogącego - Tego, Który Stworzył Wszystko.
  To, co wymyślili i wymyślają żydzi czy inni nie ma z Bogiem nic wspólnego. Każdy człowiek żyjący ma w sobie tchnienie Boga, Jego odbicie i znajduje się to w sercu. I jest dla każdego człowieka unikalne i niepowtarzalne. Dlatego wierzyć w Boga można wyłącznie indywidualnie - choć praktykować można wiarę też zbiorowo, ale na zasadzie dobrowolności, tak, jak robili to Słowianie czcząc Boga w Świętych Gajach czy znając miejsca o wyjątkowej energii i uważając je za miejsca święte.
  Z wymysłami żydowskimi czy innymi nie miało to i nie ma nic wspólnego. Bóg dał ludziom wolną wolę i każdy sam decyduje czy i na ile uznaje Jego istnienie. I jest to naprawdę sprawa całkowicie prywatna i nie może podlegać niczyjej ocenie czy osądowi. W Boga każdy może wierzyć wyłącznie po swojemu albo nie wierz w Niego wcale, gdy ma jakichś pośredników w osobach innych ludzi. Bóg jest wszystkim i wszędzie i nie jest możliwe żadne życie bez Jego udziału.
  Właśnie oderwanie ludzi od Boga Wszechmogącego i skierowanie ich potrzeby wiary w religie - wymysł ludzki - spowodowało tak wiele nieszczęść na świecie. Bóg wymyślony przez człowieka może mieć tylko ludzkie cechy i takie je ma - ten Bóg wymyślony.
  Natomiast Bóg prawdziwy ma wszystkie te cechy, które człowiek jest w stanie jedynie przeczuwać swoją intuicją, ale nie może objąć ich własnym rozumem, bo te sprawy są poza zasięgiem ratio, czyli mózgu. Dlatego w Boga można tylko wierzyć albo i nie, ale Boga człowiek nie ma możliwości określić ani zrozumieć.
  To, co wiemy na temat Jezusa to przekazy czy zapiski ludzi. Podkreślam: ludzi. Co ma to z Bogiem wspólnego? Nic! To jest jak plotki z magla, że jedna baba drugiej babie coś tam powiedziała, żeby osiągnąć określony cel.
  Istnienie Jezusa i misterium Jego śmierci mogą pojąć nieliczni. I o to katolikom chodzi. Bo to umożliwia wszelkie manipulacje i daje możliwość podporządkowania ludzi katolickiej wierze.
  Nie ma na świecie naprawdę wiarygodnych źródeł na ten temat, a jeżeli są, to zostały one starannie przed ludźmi ukryte, na przykład w Watykanie.
  Bohaterscy Powstańcy z Donbasu walczą pod sztandarem Zbawiciela. Czyżbyś o tym nie wiedział? Czyżby oni nie wiedzieli, co robią? Mogę Cię uspokoić: wiedzą oni bardzo dobrze, o co chodzi.
  I Ty, jeżeli zechcesz, też możesz się dowiedzieć. Ale warunkiem jest, że musisz pozbyć się uwarunkowań i uprzedzeń.
  O własną duszę każdy musi troszczyć się sam. O moją więc się nie martw. Co do Twojej, to sprawa leży w Twoich rękach i nic mi do tego.
  Dąb u nas rośnie najpiękniejszy i najokazalszy w całej okolicy. Nawet, gdybym miała w zimie zamarznąć, nigdy bym go na opał nie ścięła. Ale już niejeden przymierzał się do desek z niego zrobionych. Ja, wierząc w Boga wiem, że dąb powinien dalej rosnąć czy też może już tylko trwać taki piękny, a ja palić w piecu będę miała czym i tak. I to jest ta wiara, o której myślałam.
 • @prowokator 19:34:27
  Jak widzę dużo masz cierpliwości i czasu aby się zabawiać w ten sposób.
 • @AdNovum 19:52:14
  @prowokator też sie ciekawie wypowiedział;
  //No właśnie a szczur ostrzegał przed tobą...
  nadużycie link skomentuj
  prowokator 04.10.2014 19:35:13//
 • @moherow berecik 19:00:29
  Odniesie się Pan do tego co napisałem w sprawie "klatki" Panie Klincz?
 • @mania przepraszania 19:56:51
  To jest jedna i ta sama osoba.

  Pozdrawiam.
 • @Kula Lis 62 16:57:02
  To fakt, dlatego po zmianie rządu na narodowy, powinnismy ogłosic bankrutcwo i niech się wszyscy wala na ryj. Mozna potem z czystym kontem zmieniać prawo i podatki. Ale dla mnie jest jasne jedno - obecnie rządzący nie będą chcieli tak łatwo oddac władzy. Jestem ciekaw czym bedą nas straszyc i odwracac nasza uwagę przed wyborami. Więc mozna pomarzyć......
 • @Repsol 14:29:13
  Rozkaz wykonany: http://www.youtube.com/watch?v=iT8bMLFl7xM&list=UUyCrvF0Roi70hDurjz85vqw

  Brusek: jeżeli są inne materiały Dawida, które trzeba pokazać i rozpowszechnić, daj znać.
  Sława Siostry i Bracia !
 • @sławomir słowianin 20:06:35
  Dzisiaj się ujawnił polski ochotnik walczący w siłach noworosyjskich, upublicznił swoje dane;
  https://twitter.com/666_mancer/status/518410106107858944
  Prawdopodobnie przeprowadzony zostanie z nim wywiad przez Grahama Philipsa.
  Pozdrawiam
 • @Klincz 19:09:24
  Czy mógłbyś odstosunkować się od Chrześcijan ?
  Pamiętaj, że większość noworosyjskich powstańców to prawosławni chrześcijanie. Lansujesz tu żyda opolczyka-Andrzeja Szuberta, który pluje na chrześcijaństwo na sam studiuje talmud.

  Na poniższej fotce Piotr Bein i Andrzej Szubert (opolczyk)
  http://grypa666.files.wordpress.com/2011/10/p10003281.jpg?w=700&h=525
 • @AdNovum 19:58:59
  Ciekawe ile jeszcze "wcieleń" tu buszuje...

  Pozdrawiam
 • @mania przepraszania 19:47:22
  A w Doniecku dzisiaj nie tylko strzelają (co prawda prokijowskie media tak to nazywają: "Сегодня, в субботу, в центре Донецка состоялся концерт в честь полугодия с дня оккупации города боевыми группировками сепаратистов. Журналист "Громадського Донеччины" наблюдал за происходящим: " (jeśli trzeba mogę prztełumaczyć)
  Ale warto posłuchać:
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UyHl-4llGQc
 • @brusek 17:00:01
  04.10.2014
  Popołudniowy, subiektywny zbiór linków z niewybrednymi komentarzami. Pisany ukradkiem, na chybcika więc podawane fakty mogą w rzeczywistości przedstawiać się zupełnie inaczej niż przedstawia to tłumacz-amator…
  :) :) :)
  Nie czytałem co pisaliście i linkowaliście wcześniej Drodzy Państwo - więc jak się coś powtarza to przepraszam…


  Tak zwane „PRZERWANIE OGNIA”

  Międzynarodowa misja OBWE rozpoczęła oznaczanie granic pomiedzy walczącymi stronami
  http://ria.ru/world/20141004/1026899222.html

  „Wostok” donosi o całkowitym opanowaniu nadziemnej części „lotniskowca”
  http://www.regnum.ru/news/polit/1853764.html

  Z kolei poniższy link mówi o „rotacji” jaka nastapiła wśród bandytów siedzących na lotniskowcu
  http://www.utro.ru/news/2014/10/04/1215320.shtml

  Tu piszą o całkowitym zdobyciu lotniskowca
  http://www.novorosinform.org/news/id/10953
  http://www.novorosinform.org/news/id/10953

  Artykuł „Po co Ukraińcom lotniskowiec”. Na razie chyba do końca nie jest on „wyczyszczony” Do tego dochodzi miejscowość Pieski z której dalej ukry mogą w dogodny dla siebie sposób walic w Donieck…
  Doszły tez niepokojące informacje z LNR. Pod Starobielskiem banderowcy maja rozstrzelać 70 jeńców z Armii Noworosji
  http://donbass.center/svodki/1502-041014-svodka-ot-vostoka.html
  http://donbass.center/articles/1505-zachem-ukrainskim-karatelyam-doneckiy-aeroport.html
  http://svpressa.ru/war21/article/100032/

  W wyniku ostrzału Doniecka co najmniej jedna osoba zabita
  http://svpressa.ru/war21/news/100072/

  W Konstantyowce rozmieszczono co najmniej 30 kobiet snajperek
  http://donbass.center/news/1504-v-konstantinovke-razmescheny-30-zhenschin-snayperov-hunty.html

  Bitwa w Pieskach, samolot ukrów bombardował Donieck
  http://rusvesna.su/news/1412441722


  ZBRODNIE WOJENNE

  Znaleziono nowe masowe groby w miejscach gdzie stacjonowali Ukraińcy!
  http://www.novorosinform.org/news/id/10924
  https://www.youtube.com/watch?v=7HeyecNuf5I

  Artykuł o tym jak to władze Upadłej Krainy już niedługo będą odpowiadać przed Międzynarodowym Trybunałem
  http://svpressa.ru/politic/article/99636/?from=sm24

  W DNR od początku konfliktu przepadło bez wieści co najmniej 1300 osób
  http://itar-tass.com/mezhdunarodnaya-panorama/1486617


  NOWOROSJA

  Donieck świętował półrocze niezależności!
  http://www.novorosinform.org/news/id/10954

  W Ługańsku znów haratają w gałę! Może zaproszą Donka na mecz?
  http://www.regnum.ru/news/polit/1853804.html

  Z tego samego Ługańska gorsza informacja o mających nastapić przerwach w dopływie energii. Będzie to spowodowane remontem jedynej obecnie działającej linii zasilającej całe miasto
  http://www.regnum.ru/news/economy/1853805.html

  Według danych ONZ na Donbasie do tej pory zgineło 3627 mieszkańców. Rannych doliczono się 8447 osób.
  http://www.regnum.ru/news/polit/1853784.html

  Nie wiem co sadzić o tej informacji. Pisza że został zastrzelony były szef LNR Bołotow. Próbował przejechać granicę z LNR do Rosji z dużą kwotą pieniędzy (2 mln USD) którą ukradł z kasy Republiki. Został na blok-poście wyciągnięty z auta i bez sądu zastrzelony. Pochowano go koło posterunku „Dołżanskij”
  http://panicnews.ru/news/read/433890/pri_popytke_begstva_ubit_ehkslider_lnr_bolotov

  Art. o tym że Donbas już nie będzie „Ukrainą”
  http://contextap.ru/news/140910091008.html

  Z kroniki kryminalnej. Policja DNR zatrzymał młodzieńca który granatem zabił dziewczynę
  http://donbass.center/news/1503-sotrudniki-policii-dnr-zaderzhali-parnya-kotoryy-podorval-granatoy-moloduyu-devushku.html

  Wioska Kommunar. Czyli tereny okupowane. Mieszkańcy mówią… Film
  http://www.novorosinform.org/news/id/10953
  https://www.youtube.com/watch?v=uVyuWcX_ixw

  Anna Biłousowa opowiada o niewoli. Film
  http://www.novorosinform.org/news/id/10962
  https://www.youtube.com/watch?v=UuYhigTVTV4

  Konwój humanitarnej pomocy z Niemiec ma dojechać do Noworosji. Na granicę polsko-ukraińską dotrze 13.10.2014
  http://novorus.info/news/events/28669-germaniya-otpravila-gumanitarnyy-konvoy-na-ukrainu.html

  Straż wybrzeża DNR zdobył dwa statki pograniczników Ukrainy / nie doczytałem i nie dosłuchałem informacji - bo nówka i przyznaję sie do tego bez bicia/
  http://rusvesna.su/news/1412439235
  https://www.youtube.com/watch?v=lC4q5j90ZWA  KIJÓW i okolice


  Na dzisiejszym forum inwestycyjnym na pytanie „kiedy upadnie naftowy dolar” Pan Putin odpowiedział: „ Szybko, Panowie, bardzo szybko”!
  http://novorus.info/news/economy/28670-rossiya-postavila-ultimatum.html

  Według BBC – w Rosji nowa fala emigracji! Ucieka V-ta kolumna!
  http://novorus.info/news/policy/28667-pyataya-kolonna-pokidaet-rossiyu.html

  O tym jak Zachód zaczyna pojmowac że konieczny jest rozpad Ukrainy
  http://svpressa.ru/politic/news/99767/?from=sm24

  Pan Geletej zaanonsował pojawienie się nowego uzbrojenia na Ukrainie: zautomatyzowanego systemu dowodzenia i łączności. Ciekawe co jeszcze NATO podarowało banderowcom?
  http://ria.ru/world/20141004/1026934683.html

  Trójpaszportowiec Kołomojski który jak znam życie z narodem wybranym ma tyle wspólnego co konto w jednym z ich banków – może mieć problem z jednym ale cennym obywatelstwem! Na razie są zbierane podpisy by go wyrzucić z „jewriejskich organizacji” – ale to pierwszy krok do odebrania paszportu… Nie wiem czy były takie wypadki ale wydaje mi się że tak?
  http://politikus.ru/events/31754-kolomoyskogo-hotyat-isklyuchit-iz-ryada-evreyskih-organizaciy.html
  http://www.vesti.ru/doc.html?id=2019044&cid=9

  Pani Timoszenko-Kapelman chce jechać do Moskwy na rozprawę morderczyni Sawczenko. Może by Moskwa znalazła tez jakiś paragraf na Kapelmanową?
  http://politikus.ru/events/31786-timoshenko-reshila-yavitsya-v-moskvu-na-sud-po-delu-savchenko.html

  Kolejny „news” o chciejstwie. Tym razem Prawy Sektor chce by Jewropa skreśliła Upadłej Krainie jej długi…
  http://ria.ru/world/20141004/1026934102.html

  Info o ukrach którzy gotowi są ponoć oddać Charków…
  http://www.novorosinform.org/articles/id/338

  Film o uśpionym chińskim lwie którego zaczęto targać za ogon. Więc na razie otworzył oczy…
  https://www.youtube.com/watch?v=dv7T9_WnWP8

  Info o amerykańskich generałach którzy zaczynaja powtarzac jak mantre że będzie wojna z Chinami
  http://svpressa.ru/war21/article/99895/?rpop=1

  Jakieś dwa miesiące temu, gdy szły targi o cenę gazu miedzy Ukrainą i Rosja, chodziły słuchy że Rosja tylko straszy zakręceniem kurka, bo w to miejsce wskoczy Iran ze swoim gazem. I okazuje się że jednak nie wskoczy!
  http://itar-tass.com/ekonomika/1486453

  W Zaporożu przebrano pomnik Lenina w gustowną ukraińską rubaszkę! Ciekawy jestem czy jakbym pojechał do Lwowa i ichniemu pomnikowi Bandery namalował krew wyciekającą z otworu gębowego – to ni było by śmieszniej i prawdziwiej?. Ale generalnie to podobno przebrali Lenina by banderowcy go nie zniszczyli – bo chroni go narodowo-ukraińska koszula…
  http://politikus.ru/events/31771-pamyatnik-leninu-v-zaporozhe-naryadili-v-nacionalnuyu-rubahu-vyshivanku.html

  Przy tym całym zamieszaniu trwającym od pół roku, tworzeniu jakichś „briksów”, „sojuszy celnych” i tym podobnych konwentyklów, sojusz koreańsko-koreański jawi się nierealne… Ale…
  http://politikus.ru/events/31769-kndr-i-yuzhnaya-koreya-dogovorilis-provesti-peregovory-na-vysshem-urovne.html

  A dzień zjednoczenia Niemiec obchodzą Niemcy.
  http://politikus.ru/events/31763-germaniya-otmetila-nacionalnyy-prazdnik-den-germanskogo-edinstva.html

  Trochę przy tej okazji zabrał głos były kanclerz i skrytykował sankcje jako „Unijną pomyłkę”
  http://www.vesti.ru/doc.html?id=2019295&cid=9

  I chyba z tej też okazji Pani Merkelowa wysyła 200 spadochroniarzy by zjednoczyli Upadłą?
  http://www.regnum.ru/news/polit/1853781.html
  http://www.regnum.ru/news/polit/1853745.html

  Ukraina nie chce powiedzieć po co im tych 200 wojaków z Niemiec. Podobno dla ochrony obserwatorów OBWE
  http://itar-tass.com/mezhdunarodnaya-panorama/1486548

  Pan prezydent Turcji trochę się zdenerwował zarzutami USA że Turcy pomagają i finansują ISIS
  http://ria.ru/world/20141004/1026914587.html

  Z kolei Pan Łukaszenko coraz celniej mówi – tym razem że „świat oszalał i stracił rozum”…
  http://www.regnum.ru/news/polit/1853734.html

  Z ciekawostek kolejna. Japonia po próbach wprowadzania sankcji z poduszczenia USA, teraz zaczęła zmieniać front?
  http://panicnews.ru/news/read/432256/smi_soobshhili_o_zhelanii_japonii_vozobnovit_voennoe_sotrudnichestvo_s_rossiejj/

  Porównanie poszukiwania hasła „Ukraina” w Jandeksie i Googlu
  http://politikus.ru/events/31765-yandeks-pro-ukrainu.html
  http://politikus.ru/uploads/posts/2014-10/thumbs/1412409757_snimok-ekrana-2014-10-04-v-12.02.09.png
  http://politikus.ru/uploads/posts/2014-10/thumbs/1412409388_snimok-ekrana-2014-10-04-v-11.54.03.png

  Ukraina zapłaciła część długów gazowych!
  http://panicnews.ru/news/read/434564/v_gazprome_utochnili_zajavlenie_jacenjuka_o_pogashenii_dolga

  Inne agencje piszą że mieli zapłacić ale chyba nie wyszło?
  http://www.novorosinform.org/news/id/10964

  To że władze Hong-Kongu powoli wyłapują i zatrzymują prowodyrów zamieszek, to jest nie warte linkowania, ale to że protestujący masowo używają FIRE CHAT, i co z tego wynika jest bardzo ciekawe!
  http://donbass.center/mir/1506-firechat-mobilnoe-prilozhenie-dlya-cvetnyh-revolyuciy.html
  http://www.golos-ameriki.ru/content/ro-fire-chat-interview/2471654.html

  Teraz zastanówmy się nad takim pytaniem. Czy majdan jak już się pojawił w Hong-Kongu, to czy tak samo może się pojawić w USA?
  http://donbass.center/news/449-cvetnaya-revolyuciya-v-ssha-obama-mozhet-povtorit-sudbu-yanukovicha.html
  http://fritzmorgen.livejournal.com/707705.html
  http://thehill.com/homenews/senate/213329-white-house-gop-might-try-to-impeach

  Na razie wpadka Amerykanów – przyznaja że Europa nie chciała samobójczych sankcji a wymusiły to na Europie Stany!
  http://svpressa.ru/politic/article/100034/

  Rosyjska „Buława” jeszcze nie lata jak powinna ale już zaczęła wzbudzać strach w Amerykanach
  http://svpressa.ru/war21/article/100018/

  Szef wojsk NATO i USA w Afganistanie przeleciał się na Mi-17. Nie wiem co tak mu się w tym helikopterze spodobało, ale USA poparły „afgańcew” by kupowali te helikoptery w Rosji!
  http://ria.ru/world/20141003/1026697068.html?utm_source=smi2&utm_medium=banner&utm_campaign=rian_partners

  Od przyszłej wiosny Unia wprowadzi dla Rosjan wizy biomedyczne
  http://www.utro.ru/articles/2014/10/04/1215317.shtml

  Prawdopodobnie czerwcowa informacja o działalności biathlonistki Pidchrusznej jako snajpera zabójcy nie były całkiem wyssane z palca, bo „Rzeźnik wciągnął ja na listę odznaczonych w boju…
  http://novorus.info/news/obshetvo/28671-i-vse-taki-biatlonistka-epidgrushnaya-snayper-ubiyca.html

  A te wszystkie dziwne i niewiarygodne sprawy dzieją się pod okiem wzmożonej kontroli „ufoków”
  http://www.m24.ru/videos/62372


  NIEDZIELNA LEKTURA

  „Jesień. Wojna. Donbas”
  http://svpressa.ru/war21/article/100042/
 • @mrdinozaur 20:14:32
  Takie "obrazki" też są ważne dla podbudowania ducha".
  Dla mnie największym zwycięstwem bedzie właśnie to jak Noworosja pokaże że potrafi funkcjonować, że fabryki i kopalnie działają, ludzie pracują, działaja służby publiczne.
  To dopiero wywoła wściekłość w Kijowie!
 • @brusek 20:16:30
  Dzięki! Na Banderę druciana włosienica!
 • @mania przepraszania 20:09:28
  Tak, wiem. Czytałem już o tym na pejsbooku Grishy Phillipsa. Ogromny szacunek dla Dariusza, niechaj kulom się nie kłania. Przyjdzie czas i o Nim zacznie robić się filmy. A "polskich" zdrajców Słowiańszczyzny, mordujących za żydodolary naszych braci ze wschodniej Ukrainy już tam chłopcy Motoroli, mam nadzieję, odpowiednio wynagrodzą.
 • @Klincz 20:17:33 z mojej wiary nie mam zamiaru nikomu się tłumaczyć, Tobie też nie
  i zostawiam sobie całkowitą swobodę pod tym względem. Bądź uprzejmy to respektować.
  Rozstańmy się w zgodzie, dobrze?
 • @eMJot 17:48:49
  Ixquick.com nie jest przeglądarką lecz add-onem umożliwiającym proste używanie silnika wyszukiwania ixquick. Proszę nie wprowadzać innych w błąd. Jako wyszukiwarka jak najbardziej ixquick jest godny polecenia z uwagi na podwyższoną ochronę prywatności (zwłaszcza w porównaniu ze szpiegowskim googlem) ale niczego nie przyspiesza jeśli idzie o wyświetlanie stron. Może być nawet wręcz odwrotnie przy ustawieniu wyszukiwania z wykorzystaniem proxy. Dla zainteresowanych informacje:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Ixquick
 • @mania przepraszania 20:19:44
  Dlatego jak mogę staram się wynajdywać "pozytywy", a nie tylko spalone ciała i czołgi.
  Wybaczcie, ale martyrologii mam już serdecznie dość.
 • @mania przepraszania 17:27:35
  Nie wiedze tego filmu - rzućta linkiem, pliz!
 • @mrdinozaur 20:27:11
  I to jest ważne...
 • @sławomir słowianin 20:06:35
  Dziękuję.Ave.
 • @brusek 20:28:26
  O jaki filmik chodzi?
 • @AdNovum 19:26:24
  rzadko się wypowiadam ale od kilku dni 2-3 ,pojawiło się wielu nowych forumowiczow którzy "cukrują sobie" jakby znali się 100 lat, i nie wprowadzają nic sensownego do temat tylko podgrzewają atmosferę- ale to tylko moja opinia.
 • @Klincz 20:17:33
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Chrze%C5%9Bcija%C5%84stwo
 • Podsumowanie dnia:
  http://www.youtube.com/watch?v=uZRPlBsimzw
 • @Klincz 20:36:52
  Gdybyś uważnie śledził blog Andrzeja, wiedziałbyś, że to zdjęcie zostało zrobione dla 'zgrywy'. Nie musi się Opolczyk w żaden sposób z tej fotki tłumaczyć. Za niego niech świadczą jego słowa i jego artykuły. Polecam bliższy kontakt z jego twórczością i demaskowaniem prawdziwych agentów (Słowianin znad Jordanu) udających Słowian. A to, że chrześcijaństwo jako takie, to kolejna, narzucona całemu światu, celem ogłupiania i jego kontrolowania, sprawka mędrców Syjonu, też znajdziesz u Opolczyka.
  Pozdrawiam.
 • "Demokracja i wolność" na Ukrainie...
  http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201410041543-6mlu.htm
  50 banderowców wdarło sie do cerkwi we Lwowie raniąc kapłana, kilkustet parafian próbowało ich stamtąd usunąć...
 • @mania przepraszania 19:23:32
  Rety!
  Czy ktoś wytarł potem tą ikonę po tych dwóch żydach?
 • @TomS 20:59:33
  Na szczęście była za szybą....
 • @Klincz 21:02:42
  Może to tylko, errare humanum est?
 • @nana 17:17:15
  Odpuść sobie. Przyczepiłaś się tym razem i do mnie, przeinaczając moje słowa na własny użytek. Dla przypomnienia: ten blog Adovum prowadzi po to, aby relacjonować i ukazywać prawdę o bratobójczej wojnie na Ukrainie (za co wielki szacunek i chwała). Jeśli Tobie się to nie podoba, jeśli brakuje Ci tutaj informacji o naszym kraju, o tym, co my z tego konliktu wyniesiemy, to widocznie nie trafiłaś tam, gdzie chciałaś trafić. Trochę dziwne są Twe słowa i przesłanie stojące za nimi. Za bardzo się tutaj uspokoiło od wczoraj, prawda ? No to należy rozjątrzyć towarzystwo na nowo... Gratuluję.
  Ewentualną odpowiedź oczekuję na PW - nie zaśmiecamy bloga własną prywatą.
 • @Klincz 20:36:52
  Pod tym linkiem masz dyskusję z WPS

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=15355

  ps. jak się wysyła PW , to tak przyszłościowo aby nie zaśmiecać tego bloga.
 • Przepraszam Panie Klincz
  Przepraszam za to, że poniekąd wtrąciłem się w dyskusję... Poruszył mnie Pana wpis o "klatce" . Zainteresował mnie i chciałem podjąć temat. Bez odzewu)" Cóż trudno jakoś to przeżyję) . Skoro zalogowałem się tutaj to i tu zostanę (chyba że AdNovum zdecyduje inaczej. I spokojnie , mam ciut czasu tylko w sobotę, niedzielę. A na codzień czytam was z komórki. Pozdrawiam serdecznie wszystkich piszących. Dobranoc
 • @sławomir słowianin 20:06:35
  Super!
  Dzieki!
 • @moherow berecik 21:10:44
  Równiez życze spokojnej nocy i jeszcze piosenka na dobranoc...
  http://www.youtube.com/watch?v=BHoZrhCGLmA
 • @fretka 21:14:02
  W Polsce rozdawał :))))
 • A tu proszę "nasze" łżemendia też obserwuja portale "separatystów"...
  http://beta.tvp.info/17117852/polak-walczy-w-szeregach-prorosyjskich-separatystow-wkrotce-wideo
  Do czego to doszło...
 • @mania przepraszania 20:32:37
  Przepraszam, zrozumiałem że jest filmik Grahama z Polakiem "opołczeńcem", przeszukałem i "zonk"...
  Ale doczytałem potem że filmik dopiero będzie!
  :)
 • @fretka 21:22:25
  Uff, bo juz sie wystraszyłem że przyjechał GRADem nas rozbombić :)))
 • @Klincz 21:02:42
  Ta "Gwiazda Dawida" na stole to też dla jaj ?

  http://grypa666.files.wordpress.com/2012/06/dscf1874.jpg
 • @Magia 20:47:08
  Dlatego pamiętałem jakieś dziwne stare sprawy dotyczace Pana Bołotowa, a przeciez kilka dni temu widziałem go TV Rossija 24 - jako osobę odpowiedzialną za pomoc humanitarną i organizującą ją.

  Znalazłem to na nietypowym miejscu... i średnio wiarygodnym...
 • @brusek 21:23:35
  Ano czekam cały czas aż sie pojawi, co ciekawe "niuchacze" z łżemendiów też na to czyhają, wkleiłem przed chwilą link z tvp.info :)
 • @TomS 20:26:48
  Jak ja zwal, tak ja zwal ale spelnia swoja role. Wyszuka jak google,
  i strona neonu dziala bez zarzutu. I oto chodzi. Nie kazdy jest
  specjalista komputerowym - i nie musi byc. Wiekszosc z nas to
  mniej lub bardziej wymagajacy uzytkownicy.

  p.s. pytalam, jak wkleic film nieotwierajacy sie na youtube.
 • Smutne zdjęcia z Doniecka...
  http://lifenews.ru/news/142049
  W wyniku ostrzału zginęła kobieta...
 • @mania przepraszania 21:04:56
  No to mi ulżyło. Ufff... :))
 • @Kula Lis 62 15:44:18
  Giordano Bruno /1548-1600 !/ :"Zydzi sa rasa dzialajaca na podobienstwo dzumy i cholery, rasa dla ogölu tak niebezpieczna, ze zasluzyla na wytepienie zanim sie jeszcze zrodzila. Zydzi sa wyrzutkiem ludzkosci,najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na swiecie, o mentalnosci i sklonnosciach najpodlejszych z podlych i najbrudniejszych z brudnych"..
  Wolter /1694-1778/ :"Maly narodek zydowski osmiela sie okazywac nieprzejednana nienawisc do wszystkich ludöw, jest zawsze zabobonny, zawsze pozadliwy cudzych döbrczolobitny w nieszczesciu a zuchwaly w szczesciu".
  Napoleon Buonaparte nazywal zydöw "najnizszymi ze wszystkich plemion,rozböjnikami.
 • @mania przepraszania
  odnosnie euregionow=,,dlaczego masoneria ujawnia swoje plany,,=onet wiadomosci reklama na dole pod artkulem=podejmij wazna decyzje i wygraj wojne supermag 1914 = giertych plany dobrych niemcow
 • Co z tym lotniskiem?
  Już najmniej dwa razy miało być oczyszczone a tu ciągle pod kontrolą Ukraińców. Może okrążenie nie jest takie szczelne.
 • @Antyk 21:57:09
  Cóz na to mogę odpisać? Chyba to co napisałem powyżej, "jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o lotnisko w Doniecku"...
  Ps. Miejmy nadzieję że w końcu to "zadekowane" tam towarzycho wyplenią...
 • Wywiad G.Phillipsa z polskim ochotnikiem w siłach Noworosji Dariuszem Lemańskim
  https://www.youtube.com/watch?v=VsTrQEvglo8
 • @mania przepraszania 22:07:25
  Masz namiary jak wogóle dostać sie do armi noworosji jestem zainteresowany?
 • @Klincz 22:21:43
  Liczą się chęci, my tu sobie siedzimy i ględzimy o PR, a facet poszedl walczyć. no i jeszcze pokazał że nie jest Rambo, ani terminatorem, a zwykłym człowiekiem. I tyle...
 • @fretka 22:25:12
  Łatwo jest wojowac przez internet...
  http://www.dw.de/image/0,,3579399_4,00.jpg
 • Donieck znowu ostrzelany białym fosforem?
  https://www.youtube.com/watch?v=TfCi4LlDvfk
  https://www.youtube.com/watch?v=r5_ZPeJcL8Q
 • @fretka 22:37:02
  I co tu pisac? Komentarz zbędny :))))
 • @error 20:11:15
  -----------TO ZDJĘCIE ZROBIONE dla ŻARTU !!!!!
 • @Klincz 20:36:52
  -------- te zdjęcia to żart !!!!!!!!!!!!!!!! zrobili je dla jaj
 • @fretka 22:37:02
  Facet poszedł do punktu werbunkowego przy kamerach, podał swoje dane i pokazał że jest zwykłym człowiekiem, a "heroj samostijnej" "marszał" Semenczeko ile potrzebował czasu żeby ściągnąć "skarpetę" z łba?
 • @Klincz 22:42:24
  Popros grzecznie pania Fretkę to ci objaśni :)
 • Potwierdzenie informacji o wymianie ognia pomiędzy kutrami patrolowymi Ukrainy, a "obroną wybrzeża" Noworosji w rejonie Nowoazow
  http://www.youtube.com/watch?v=lC4q5j90ZWA
  Informacja z prokijowskiego portalu 112.ua.
 • @fretka 22:53:47
  Ma 47 lat więc zasadniczą służbe wojskową raczej przeszedł. Jak ma chęci to da radę sie wprząc w 'służbę liniową", a nawet jak nie da rady na "pierwszej linii" zawsze ktos musi zbierać rannych i uzupełniac amunicję , wodę i żywność. LOGISTYKA tez potrzebna...
 • siemoniak
  Stare ale polecam się zapoznać, kto nie czytał:
  http://msw.gov.pl/pl/aktualnosci/8185,Order-od-Ukrainy-dla-ministra-Tomasza-Siemoniaka.html

  i mega stare ale polecam przeczytać:
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/ukraincom-z-przemysla-zwrocono-dom-ludowy#
 • @Magia 22:55:09
  Jeżeli juz jesteśmy w temacie "babushek"...
  http://www.youtube.com/watch?v=WKNRGc71hjc
  Dobranoc :)
 • @partyzant 22:58:25
  Prosta rada. To zwróć sie do gospodarza blogu.
 • @bojownik 22:17:08
  Kontakt - Dawid Hudziec
 • @Klincz 23:04:12
  Nie każdy był "nadwiślanczykiem" panie mądrala. I na tym bym zakończył dyskurs, bo szkoda mlec ozorem po próżnicy...
 • @brusek 23:11:50
  A jakie ty masz odczucia na temat 'dobrowolca z Polszy"?
 • @kmiciu 22:58:56
  Chciałoby sie przeczytac że Ukraincy zwracaja coś Polakom we Lwowie na ten przykład...
 • @Klincz 23:04:12
  Wsiok czy nie - nieważne. Jak chcesz elokwentnej rozmowy to wbijaj na wykłady do Opolczyka czy tego innego, co to w jarmułkach księgi studiują, i tam napawaj się ich wielką wiedzą z prasłowiańskiego mchu i paproci.

  Ten facet pojechał na wojnę, ryzykuje swoje życie, jest autentyczny, a jak psuje twoje gusta estetyczne, to zachowaj to dla siebie okazując przy okazji odrobinę szacunku do postawy, której możesz nie rozumieć...

  Chcesz pijaru i plastiku?
 • @Klincz 22:34:20
  Kochany! Wiesz, ja tez myslałem ze AK47 juz w rękach miec nigdy w zyciu miec nie będę - na szczęście, ale naprawdę - jak "mania" - uważam ze mamy jako Polska i Polacy PRZE-WA-LO-NE!!!!

  Bo:

  Europa znajdzie sobie kozła ofiarnego i zrobi nam bigos finansowo-sankcyjny wewnatrzunijny! W końcu to myśmy najgłosniej wrzeszczeli i podskakiwali "bij Moskala"!!!!!

  Zaś Ukraina czy to co z niej zostanie pod naszą granicą też obwinią nas o rozpętanie tego horroru. A kilkadziesiąt tysięcy "hierojów" co posmakowało ludzkiej krwi w końcu tak jak cały czas mówią to zrobią - bo przypominam - dla nich "Moskale" to przygrywka - oni za największego wroga mają "Lachów", zaś mapy już oficjalnie drukuja z granicami swoimi od Lublina, przez Rzeszów po Kraków...

  NAPRAWDĘ MAMY PROBLEM!!!!
 • @fretka 23:17:10
  Nie dasz rady wytłumaczyć, jeżeli to faktycznie jest "Nadwiślańczyk" to jest 'eliciarz", oczywiście piszę to bez sarkazmu i bez obrazy...
 • @ninanonimowa 22:42:12
  Ta....
  dla żartu , a mycki to każdy trzyma w szafie, tak na wszelki wypadek

  "tfurczość" pana Szuberta znam od dosyć dawna jako "opolczyka", "obserwatora","Krasnoludki z pejsami" i "poliszynela"
  fakt, pisał bardzo odważnie,ale czy aby na pewno ? mógł pisać bo wiedział,że ma nad sobą parasol ochronny.

  zdradzają go dwie rzeczy : bezwzględna walka z katolicyzmem i walka z rewizjonizmem holokaustycznym.
 • @brusek 23:18:14
  Nie muszą nawet nas zbrojnie najeżdżać, starczy że specjalnie podpisza jakieś porozumienie o ruchu bezwizowym z UE i "wyeksportują" za granice to całą niewyzyta hołotę "made in bandera", Niemcy tego na pewno nie przyjmą, więc gdzie to tałatajstwo się będzie wyżywać?
 • @Klincz 23:04:12
  "sam nie lepiej wyglądam". Bracie, a od kiedy czyjś wygląd jest odzwierciedleniem Jego/Jej człowieczeństwa ? Sam, mimo 'leciwego wieku' włosy do połowy pleców noszę, w jeans i skóry się ubieram bo tak lubię i tak mi wygodnie i wogóle nie dbam o to co i kto o mnie myśli. Sam znam swoją wartość, żyję zgodnie z własnym sumieniem a inaczej myślący mogą mi naskoczyć. Tak samo z Dariuszem, który przystąpił do Powstańców; co mają do rzeczy jego pierścionki, wygląd, itp ?? Czy tylko to ma świadczyć o Jego wartości ?? Zaściankowe, wsteczne myślenie co poniektórych, jak np. fretka.
  A że facet niewygadany, nie wyszczekany i trochę zahukany to tylko dobrze o nim świadczy. Mniej gadaj, więcej działaj. Darek - jesteśmy z Tobą. I nie daj się tam utłuc banderowskiej dziczy.
 • Dla zainteresowanych, przegląd uzbrojenia sił Noworosji (galeria zdjęć);
  https://vk.com/strelkov_info?z=album-57424472_201604933
 • Polskie "piekiełko"...
  @AdNovum...Po blisko półrocznym odwiedzaniu Pana bloga - doszedłem do wniosku, że lepiej by on się prezentował, gdyby Pan zablokował komentarze. Dlaczego? Dlatego, aby chamstwo i kołtuneria, która jest tutaj tak licznie reprezentowana - pozostała w zaściankach z których się wywodzi.
  Z poważaniem, Jan Grzebek
 • @Klincz 22:34:20
  http://vk.com/albums-74555333?z=photo-74555333_336257702%2Fphotos-74555333
 • Ostrzał przedmieść Doniecka "białym fosforem";
  http://rusvesna.su/news/1412456304
 • @Klincz 23:54:08
  Graham jaki jest taki jest, ale kupe dobrej roboty odwalił, weidź na 'szittera", albo "szajsbuka" i poczytaj co o nim piszą "krajanie" i "cywilizowani" z Zachodu, a co do wywiadu obie strony się zgodziły i to że pana Lemańskiego zjadła trema to taki spec chyba powinień zrozumieć?
 • @fretka 00:00:26
  Ty swój punkt widzenia przedstawiłas, natomiast mój już nie jest 'upoważniony'. Czymś to zalatuje, może mała podpowiedź ? Resztę dyskusji, proszę, przenieśmy na prywatny grunt.
  Pozdrawiam.
 • @fretka 00:00:26
  Chapeau bas! Bo sa tacy co piszą @fretka "ruski troll", ale nawet jak troll to z duszą...
 • @Klincz 23:54:08
  Skurwiel upublicznil jego tozsamosc, swiadomie,
  a to oznacza w najlepszym wypadku wyrok gdy chlopak przezyje i wroci do kraju.
  Skurwiel....jak to "dziennikarz".
  Juz od dawna na zaczepke z mikrofonem na ulicy odpowiadam odruchowo: spierdalaj!
 • @mania przepraszania 00:01:46
  Zjadła trema i pewnie kłębiły się w nim dziesiątki innych wrażeń i wątpliwości. Jak mniemam on nie jest aktorem, z wyuczonymi gestami i przygotowanymi odpowiedziami. Jest AUTENTYCZNY. Mnie ujęło te jego lekkie zakłopotanie i w nozdrzach mam, że ktoś, gdzieś, przed monitorem, w odległym zakątku globu pomyśli o nim jako 'polskim buraku'. Jego prawdziwa wartość dla sprawy Noworosji jest ukryta.
 • @emgie 00:12:58
  I czemu ma służyc to wszystko? Pan Lemański sam zgodził sie na upublicznienie wizerunku i dokumentów. Proszę wejść na konto Grahama Phillipsa na Twitterze lub Facebook i sprawdzić .
 • @fretka 00:21:10
  @fretka 00:21:10
  @sławomir słowianin 00:08:22

  To już nawet Wy się między sobą pożarliście ?!
  -_-
 • @fretka 00:21:10
  A ja pieczętuje, bo śmierdzi mi "śmieciożercami" z Kijowa (pomyłka w nazwie zawiniona);
  http://vinsh.fr/wp-content/uploads/2013/07/meme-putin-harry-potter.jpg
 • @Shaolin 00:24:25
  Ile jeszcze ABWehra tutaj kont założyła? Czy może to bardziej Słuzba Wywiadu, czy też Służba Kontrwywiadu, czy może już zeście sie między sobą pogubili co kto zakładał? Apeluję panowie/panie wywiadowcy opanujcie się bo sady nakazy wydadzą dopiero na poniedziałek...
 • @mania przepraszania 00:19:22
  Co wszystko?
  Po prostu odnosze wrazenie ze Darka zaskoczyl , nie dal czasu chlopakowi sie zastanowici i tyle...
  To przez empatie (moje wrazenie), sam mam takie doswiadczenie z mlodosci ze zrobiono ze mnie idiote...chyba idiota nie jestem, mysle.
  Dane osobowe sie "piksluje".
 • @emgie 00:34:21
  Radzę sprawdzić na twitterze/facebook, Graham informował o wszystkim na "bieżąco". I także o tym że "Polak jest dumny z tego że może może walczyć z ukraińskimi faszystami". Pozdrawiam
 • @fretka 00:21:10
  Ech, ledwo się tu człowiek zarejestrował, coś od serca napisał, merytoryczną dyskusję (na priv, aby bloga nie zaśmiecać) chciał podjąć, to prawdziwa tyrania poniektórych się uwidoczniła "temat zamykam" (w domyśle, nie godzien jesteś, by z tobą rozmawiać). Bawcie się dalej, już beze mnie. Adnovum - rób dalej swoją robotę, a reszty czytać już nie będę (jeżeli jest taka możliwość, proszę o usunięcie mojego konta).
  Pozostanę wierny swym ideałom i temu co robię, jak tylko mogę będę nadal wspierał walkę naszych Braci ze wschodniej Ukrainy z parchato-nazistowskim wrogiem a Wam wszystkim życzę ciepła, uśmiechu i radości na przekór temu co jest nam serwowane na codzień przez brutalną rzeczywistość.
  Dobranoc Siostry, dobranoc Bracia. Miej się jakoś, Fretka.
 • Witam
  @AdNovum 5 leci nr29 dzisiaj jak widzę.
  Prośba, czy mógłbyś wyjaśnić o co naprawdę z szczuremobronnym chodzi? Widzę, że zalinkowałeś jakieś 2 przykłady jego działalności ale ja nie znam rosyjskiego. Wiem, że koleś trochę jest narwany, nawet więcej niż trochę ale jednak prócz chaotycznego niekiedy linkowania coś tu wnosił a tu ban nagle. Jakbyś mógł w 2 słowach wyjaśnić, zresztą na pewno nie tylko ja się tu pogubiłem

  @Wszyscy
  Prosiłem wczoraj o zaprzestanie kłótni, nie robienie z bloga śmietnika i pośmiewiska którego czasami czytac sie nie da. Nie tylko ja zresztą prosiłem, dzisiaj też widzę podobne wpisy od wkurzonych ludzi.

  A co niektórzy dalej po sobie bluzgami i to o jakąs dupę marynę - zdjęcie.
  Trzeba naprawdę cierpieć na niedobór szarych komórek żeby tego zdjęcia nie rozgryść na 1wszy rzut oka, zwłaszcza że można powiększyć.

  Jakiś dwóch kolesi pochylonych do siebie jeden z dziwnie wygiętymi palcami. Na stole poukładane książki a na nich porozsypywana kasa. Ludzie! czy wy myślicie ze oni tak właśnie rozmawiają?! Rozsypując pieniądze po książkach z jakimiś dla nich świętymi tekstami. A może w pokera tną przy takich dyskusjach? co?
  Dalej na stole podstawka pod świeczkę w kształcie gwiazdki ( pięcioramiennej - żydowska gwiazda dawida ma 6), która można kupić w sklepie z serii wszystko za 3zł.
  A już naprawde trzeba byc jakimś przymulonym gimbusem, żeby się tu dopatrzyć żydowskiego świecznika. Wystarczy sobie 5 sekund trudu zadać i wpisać "żydowski świecznik" w wyszukiwarkę

  Ludzie myślcie qrwa to nie boli!!!

  A co do takich zdjęc to ja sobie sam kiedyś dla jaj brodę dolepiłem i ubrałem ręcznik na głowę. Pewnie w/g niektórych "myślących" teraz pociągi i samoloty wysadzam

  @mania przepraszania odpowiesz na pytanie z wczoraj o ten schron?:)) Mnie takie loklne historyjki bardzo interesują. Chyba że to dla żartu na "odczep sie" to było?
  pozdrawiam
 • @Klincz 16:53:36
  Klincz.
  To jest tak, że na przykład "w Ukrainie" niektórzy tylko czekali na powołanie do woja aby im dali wyposażenie i broń. A potem tuptu tuptu i już Opołczeńców jest więcej:)
 • @mania przepraszania 00:53:52
  Mania przepraszania: kłóciliście się tu na blogu ze szczurem obronnym, gdzie sie podział Twój wróg????
 • @mania przepraszania 00:39:39
  Dobra, ostatnie slowo n/t bo temat wiecej niz poboczny i nie warty klawiatury.
  W taki "legalny" sposob moj byly znajomy kupil od staruszki gospodarstwo na przelomie 89/90 za grosze. Tez jej wszystko wytlumaczyl. Staruszka nie wiedziala co to inflacja...
  Sama sobie winna byla.
  Bez urazy i PZDR
 • @xes23 00:48:41
  Wizualizacja, tylko wizualizacja własnych imaginacji, a co do red. Sikorskiego, to co tu więcej pisać?
 • @emgie 01:07:07
  Skąd ta nerwowośćw służbach? Przecież sądy działają na "maxa" dopiero od poniedziałku?
 • @mania przepraszania 01:13:29
  ;)

  trafiony-zatopiony.

  Zabolalo?
 • @emgie 01:26:19
  Ale co miało zaboleć? Chwilowe/przypadkowe "odświeżenie"łącza z "głupa frant"?
 • @emgie 01:26:19
  A to nie zabolało?
  https://pp.vk.me/c625719/v625719463/33f8/DFUvWg-GmG4.jpg
 • @brusek 23:18:14
  Brusku!
  Oczywiście, że jest problem i on narasta.
  Jednak "polski rząd" swoje a Polacy swoje.
  W Bieszczadach co drugi facet to myśliwy...
  Dzieki naszej zaradności nadal istniejemy jako Naród.
  I będziemy istnieć!
 • @mania przepraszania 01:31:46
  A "to" komu dedykujesz?

  Czas spac, jutro odkryje.

  Dobranoc.
 • @sławomir słowianin 00:44:19
  Ej slawomir slowianin! Opołczeciec z Ciebie marny! Gdyby tam w Noworosji ludzie tak poddawali się jak Ty, to już wszyscy leżeliby w zbiorowych mogiłach pozbawieni nerek!
 • @mania przepraszania 01:33:10
  https://pp.vk.me/c625719/v625719463/33f8/DFUvWg-GmG4.jpg

  No nie, obrzydliwe.
  Zwracam wlascicielowi, a juz umylem zeby...

  :) jeszcze raz dobranoc
 • @lorenko 01:52:43
  Wybory na Łotwie - stara banda nie dała się odpędzić od koryta.

  http://www.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_www.pap.pl&_PageID=1&s=infopakiet&dz=swiat&idNewsComp=&filename=&idnews=182107&data=&status=biezace&_CheckSum=1271420571

  Raimonds Vejonis (minister wojny Łotwy):
  "(...)przy granicach kraju widać coraz większą aktywność rosyjskich wojsk, a w regionie działają prowokatorzy, starający się wywołać w społeczeństwie nastrój nostalgii za ZSRR."

  Czyżby "próba wywoływania nostalgii" także stała się przestępstwem na arcydemokratycznym, arcywolnym, broniącym ze wszech miar praw człowieka zachodzie ?
 • @mania przepraszania 00:39:39
  https://pbs.twimg.com/media/BzHDPbWCQAIy5cd.jpg

  Боже, какой же @GrahamWP_UK #сказочныйдолбоеб. Закрасить фамилию #террорист'а на паспорте, оставив все данные снизу.

  Boże, jakiż @GrahamWP_UK to bajeczny debil [= a nawet gorzej = wyj#b].
  Zamazać nazwisko terrorysta w paszporcie, zostawiając jego dane na dole!

  LEMANSKI DARIUSZ
  AL 5303653
  ur. 68101968 SŁOŃSK

  Czekamy w EU - 10 lat pozbawienia wolności za najemnictwo
  + jeszcze Ukraińcy osadzeni dodadzą coś od siebie :))
  WITEK17:23
  48620868
  ****************************


  To tylko z s24...Rozumiesz?
 • @fretka 00:00:26
  Jeżeli prezentujesz swoje poglądy publicznie, np. na forum w internecie, tym samym upoważniasz tych, którzy je przeczytali do komentowania tego o czym myślisz i co opublikowałaś. To, że na podstawie twoich wpisów ktoś może dojść do błędnych wniosków co do twoich poglądów jest rzeczą całkiem naturalną bo krótkie wpisy na forum to nie rozmowa na żywo. Ja bym wyjaśnił o co mi dokładnie chodzi, a przynajmniej bym spróbował.
 • Onet z wczoraj.
  Czytajcie i się dziwujcie.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/foreign-affairs-winni-kryzysu-na-ukrainie-sa-zachod-i-nato/ktl31
 • @goldfield 07:19:31
  Pozdrawiam z rana

  Trochę prawdy napisali ale z tym promowaniem demokracji to się zbłaźnili.
 • @Klincz 21:29:12
  Zgadzam sie w 200%. Obecni rządzący nie pozwola sobie na utratę władzy, a wyborami mozna dowolnie manipulować. Teraz wygra PIS i pójdziemy z łopatami na Moskala, bo to przecież nasz "naturalny" wróg. I o to biega Manipulatorom USAZydowskim, aby naszymi rękami realizować swój interes.
  A nawet jesli narodowcy wygrają wybory, to zrobia nam polski majdan. Tak czy tak mamy przesrane. Stawiam na zbrojny przewrót. Potrzebny nam tylok drugi PIłsudski.....
 • @Gregoson 07:09:40
  O matko co się dzieje! Za niedługo nie będzie już chyba potrzeba niezależnych mediów...
  Ps. oczywiście to taki niewybredny żart z rana :)

  Pozdrawiam wszystkich
 • niesprawdzone informacje.
  Pamiętajmy żeby nie wrzucać na forum niesprawdzonych informacji lub zdjęć.
  Zwracałem na to uwagę i tutaj ale Białasowskiemu przytrafiło się coś znacznie gorszego bo to nie komentator jego profilu wstawił fałszywki ale on sam i nie reaguje na wpisy komentatorów pokazujące mu błąd. Nie rozumiem tego - jeżeli chce się być wiarygodnym to nie wolno takich rzeczy wstawiać.

  https://www.facebook.com/pages/Protest-przeciw-wspieraniu-przez-w%C5%82adze-Polski-ukrai%C5%84skiego-nacjonalizmu/1451403548422064?sk=timeline
 • Ciekawy artkuł z colonelcassad o trollach internetowych;
  http://colonelcassad.livejournal.com/1826840.html
 • Specjalnie dla mrdinozaur
  Obchody półrocza niezależności Republik Donieckiej (reportaż);
  http://rusvesna.su/news/1412453679
 • "Sława Hondurasu"(Niech zyje Honduras)
  http://media.cackle.me/eb7530522a318aa1b023acf704622d0c.jpg
 • @Gregoson 09:01:11
  Zgadzam się! Należy ile się da starać się by informacje były wiarygodne, bo potem ciężko to odkręcić - jak ze słynnymi "niemieckimi czołgami"...

  Ja sam dałem wczoraj ciała z Panem Bołotowem...

  Po za tym to witam wszystkich z rana...

  Przepraszam za brak prasówki ale zawiesił mi się komputer w czasie przygotowywania filmu i próbowałem dość długo odzyskać wyniki kilkugodzinnej pracy....

  A napływają już do mnie kolejne materiały od Pana Dawida...

  Na dzień dobry i do porannej kawy polecam:

  Musimy się przygotować do sąsiedztwa z państwem upadłym
  http://obserwatorpolityczny.pl/?p=26305

  Bezsilni oglądamy festiwal ścinania głów? Dokonuje się zmiana mentalności
  http://obserwatorpolityczny.pl/?p=26290
 • @brusek 09:45:00
  Witam, pozwole sobie zadac pytanie czy komp zawiesił sie z przyczyn naturalnych, czy z "nieznanych"?
 • @brusek 09:45:00
  O ile dobrze pamiętam to w przypadku Bołotowa twój wpis był raczej pytaniem z prośbą o potwierdzenie, a nie stwierdzeniem faktu.
 • @fretka 10:07:45
  Nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy - robiąc wpis w internecie nie da się w nim zawrzeć pewnych niewerbalnych informacji, nawet stosując emotikony. Stąd się biorą (według mnie) nieporozumienia na forach internetowych.
  Prosty przykład: W jednym z odcinków serialu ,,13-ty posterunek" (jest to odcinek zbierający śmieszne sytuacje z kręcenia serialu) aktor Marek Walczewski grający Stępnia bawi się w wymawianie słowa ,,pogrzeb" na wiele sposobów - dla czytelnika forum wyraz ,,pogrzeb" to ,,pogrzeb", a w słowie mówionym ten wyraz zamienia się w słowa o bardzo różnej barwie emocjonalnej.
  Dlatego powtarzam - jeżeli masz wrażenie, że zostałeś(aś) źle zrozumiana to odpowiedz bez zbędnych impertynencji i wytłumacz błądzącemu.
  p.s.
  A ja jednak uważam, że poglądy też można oceniać. Wszyscy, którzy odważaja się na publikowanie swoich poglądów publicznie muszą sobie zdawać z tego sprawę. Niestety ale w przypadku publikiwania swoich myśli czy to w formie publicznych występów, prowadzenia bloga lub pisania piosenek należy być przygotowanym na krytykę tego co się myśli i prezentuje publicznie.
 • @mania przepraszania 09:47:26
  Raczej "naturalnych" bo transkodowałem za dużą ilośc filmów na raz z jednego formatu w jakim dostałem na drugi format a jednocześnie robiłem film i wsjo mi się wywaliło....

  Ale juz jest okej!
  :)
 • @brusek 10:26:27
  To "szczelisz" jakąś "prasówkę", czy raczej nie :)
 • @mania przepraszania 10:48:11
  Chcę "szczelić" jakiś filmik z materiałów Pana Dawida...
  Teraz sprzedano mi niemowlaka więc jedną reką zabawiam a dryga klikam...
 • @brusek 11:12:36
  Tak banderopiteki obchodzą sie z ciałami swoich zabitych, więc dlaczego dziwi nas to co wyczyniają z jeńcami i cywilami?
  http://www.yapfiles.ru/show/950997/1eeb963e5a59ac6a83d93ecd837fd3a9.flv.html
  Ps. Przypomniał mi się jeden filmik na którym jeden z podwładnych "marszała" Semenczenki opowiadał jak ten wyrażał sie o swoich "żołnierzach"; "Przecież to mięso"...
 • @mania przepraszania 10:48:11
  Zanim coś brusek "szczeli" chyba, że się w locie miniemy:)
  Informacja z wczoraj
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2FgNhCzsTsk
  tłumaczenie stąd - nie wszystko skorygowałem http://antimaydan.info/2014/10/anti_fashistskij_mititng_ottava_anti_fascist_meeting_ottawa_4_oktyabrya_1_159663.html
  "Aktywiści w Kanadzie zorganizowali wiec poparcia dla milicji Donbasu
  Kilkadziesiąt osób wyszło wczoraj w Ottawie na antyfaszystowski wiec. Wielu z nich przyjechało tu z Montrealu i Ottawy?. Uczestnicy wyrazili solidarność z obrońcami Donbasu i sprzeciwiają się faszyzmowi na Ukrainie.

  Uczestnicy wiecu skandowali hasło "Oszczędzajcie mieszkańców Donbasu" i domagali się od rządu Kanady "Stop wspierania faszystowskiego reżimu na Ukrainie." Przywieźli ze sobą plakaty, na których było napisane, na przykład: "Nasze podatki nie są dla faszystów", "Stop antyrosyjskiej histerii " i "Rząd, tracisz mój szacunek."
  Pozdrawiam
 • @Shaolin 02:16:23
  Amerykańskie czołgi "Abrams" na Łotwie

  http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201410032157-n2cr.htm
 • @goldfield 11:29:39
  no jeśli nie sprawiłoby to problemu, to również bym prosił o małe wyjaśnienie

  Szczur to był ciekawy Gość, pisał dużo, może minimalnie "za dużo" . do tego obrażał się potwornie (nie mówiąc o ustawicznych posądzeniach kogoś o bycie trollem), ale......
 • @re1 11:44:38
  Stop klatki z wiecu w Ottawie
  [url=http://naforum.zapodaj.net/05035e2be408.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/05035e2be408.jpg[/img][/url]
  [url=http://naforum.zapodaj.net/05035e2be408.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/05035e2be408.jpg[/img][/url]

  a poniżej zwolennicy Kijowa na tym wiecu
  [url=http://naforum.zapodaj.net/355f5d1717b3.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/355f5d1717b3.jpg[/img][/url]
 • @goldfield 11:29:39
  jednym ze sposobów zombienia obywatela jest tworzenie fikcyjnych "wolnych mediów" a jak już się stworzy wrażenie niezależności ośrodka propagandy to się wpycha zawodowców do pociągnięcia dalej ale już w sosie jedynie słusznym, oczywiście wcześniej bezwzględnie należy się pozbyć zbyt błyskotliwych i szczególarzy jak szczurobronny
  PYTAM WIĘC CZY SZCZUROBRONNY BĘDZIE ODBLOKOWANY ? czy się pożegnamy ?
 • @re1 12:07:24
  "Zwolennicy Kijowa", niech zgadnę "diaspora ukraińska"?
 • @error 23:26:03
  Andrzej Szubert w przeciwieństwie do Ciebie występuje pod własnym nazwiskiem umożliwiając każdemu zarówno weryfikację - sprawdzenie wiarygodności tego o czym pisze jak również poddanie pod weryfikację siebie samego. Ty ukrywasz się pod nickiem co już stawia Twoją wiarygodność pod znakiem zapytania. To jedno, a drugie : zrobisz tyle co dotychczas zrobił Andrzej Szubert w publicystyce , a nawet tylko jedną setną tego może wtedy Twój głos osiągnie jakąś wartość w dyskusji. Na razie jesteś nikim nickiem.
 • @re1 12:13:07
  Wklej relację w "nowym dniu';
  http://adnovum.neon24.pl/post/113537,wojna-domowa-na-ukrainie-5-10-2014r-29-dzien-rozejmu
 • @mania przepraszania 12:12:00 @ re1 05.10.2014 12:07:24
  Się ta zaraza dwa razy wepchała na afisz, miała być ta stop klatka
  [url=http://naforum.zapodaj.net/32e4c7a5f20b.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/32e4c7a5f20b.jpg[/img][/url]
 • @szuwarek14 12:11:01
  @żabuch 19:07:33
  Ps.

  Na poruszony przez ciebie temat szczuropodobnego zamieszczam
  jego dokonania na innych forach:

  1. http://moyoatik.livejournal.com/1146718.html,

  2. http://ursa-tm.ru/forum/index.php?/topic/104080-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8C%D1%8E-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D1%80%D0%B0/
  nadużycie link skomentuj usuń
  AdNovum 04.10.2014 19:52:14
 • @goldfield 11:29:39
  @żabuch 19:07:33
  Ps.

  Na poruszony przez ciebie temat szczuropodobnego zamieszczam
  jego dokonania na innych forach:

  1. http://moyoatik.livejournal.com/1146718.html,

  2. http://ursa-tm.ru/forum/index.php?/topic/104080-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8C%D1%8E-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D1%80%D0%B0/
  nadużycie link skomentuj usuń
  AdNovum 04.10.2014 19:52:14
 • @error 23:26:03
  error ty parchata hasbarska szujo, przestań tu mącić. Pisałem już do ciebie parchu na ten temat, brakuje tu szczura z tym zdjęciem na którym dostajesz kopa w swoją obżydliwą zażydzoną dupę. PRECZ.
 • @AdNovum 12:20:36
  o ile się nie mylę, to na jednym forum zamieścił po prostu info o "sprofanowaniu" drzwi jakiejś mendy

  a na drugim zażartował (?) coś o kałasznikowach ??? (nie zrozumiałem)

  to są powody wykluczenia z Twojego forum ??
 • @KHT 12:48:51
  Cytat z komentarza powyżej:

  "...... przecież szczurobronny po rosyjsku nie pisał ,wielokrotnie to powtarzał..."- no to jak to jest zna on język rosyjski czy go nie zna?

  A może ma jeszcze inne zdolności, o których nie mówił?

  Pozdrawiam.
 • pro ukraiński
  coś dla tych co mówią że nie ma ostrzału z dzielnic mieszkalnych i tylko ci źli ukraińcy ostrzeliwują bezbronnych w doniecku


  https://www.youtube.com/watch?v=8kYoSwjiOU4#t=707
 • roku activation
  Roku is a streaming device, which is a reasonable https://sites.google.com/site/rokuactivationn/ and other Set-up Box. Roku is a bundle of amusement, where client can stream for boundless motion appears, web arrangement, news, animation and a lot more projects.
 • roku activation
  Roku is a streaming device, which is a reasonable https://sites.google.com/site/rokuactivationn/ and other Set-up Box. Roku is a bundle of amusement, where client can stream for boundless motion appears, web arrangement, news, animation and a lot more projects.
 • shinu
  Attempt http://downoffice.com/setup which is extremely simple to install, download and recover. Utilization of it is additionally straightforward and the client can become familiar with the utilization of it without any problem. http://office.com-setup.en.brosft.com Online Support&help alternative is likewise accessible in all application which gives a moment rule.Microsoft http://livemyaccount.com Office Setup is the complete bundle of Microsoft programs as it takes to the a variety of jobs, servers, and affiliations like PowerPoint, Excel, Word, Outlook, Publisher, OneNote, and Access.
 • shinu
  To activate office setup you need to visit  http://unitedstates-office.com/setup where you can find what all you can do on office setup.office Remote turns your phone into a smart remote that interacts with Microsoft Office on your PC. https://oofficecom.com/office-com-setup.html The app lets you control Word, Excel, and PowerPoint from across the room, so you can walk around freely during presentations.You will use your Microsoft account for everything you do with Office .  https://officsetup.com If you use a Microsoft service, such as Outlook.com, OneDrive, Xbox Live, or Skype, https://officesetup.consofts.com/ you already have an account.
 • shinu
  Download norton antivirus to make your computer virus free with the best support and tech team. http://setupkey.net Feel free to contact us. Norton web security is commonly used antivirus gives the least requesting to use and most intutive affirmation for your PC and your mobiles .present it and negligence viruses,spyware,root-units - , Download norton 360 hackers. https://httpsmynortoncomhome.com for more nuances visit.To enact the Norton setup, select the Activate Now option at the base. To recharge the membership for Norton, select the Help choice and snap on Enter item key. https://httpsmynortoncomhome.com/setup Cautiously type the right Norton item key in the clear. Snap on the Next catch.Go through with for more details.
 • shinu
  Download Norton Mobile Security and Antivirus https://httpsmynorton.com application that can shield your records from getting affected from any online malware or contamination norton setup product key.Go to the Norton Security Online page and click Get Norton Security Online. Type in your Xfinity ID and password, if you're asked. Create a Norton account, then sign in. https://httpsmynorton.com/onboard/home/setup Choose whether you want to install it on this device or another one. Start your installation. http://nortonsetupenterproductkey.consofts.com/ Click Run. Let the program run. If Windows asks for permission, click Yes.
 • shinu
  Go to Roku page record enter Roku com association code appeared on Roku TV. http://linktvcode.com My Roku com associate not working use new Roku code.Roku is a streaming device, which is a reasonable roku setup and other Set-up Box. Roku is a bundle of amusement, http://onlinetvlink.com where client can stream for boundless motion appears, web setup, news, animation and a lot more projects.Giving users an unparalleled streaming experience, Team http://onlinetvmount.com takes great pride in being the number one streaming service providers in the world.
 • shinu
  Sanction Roku associate, go to http://rokukok.com/link record enter Roku interface code appeared on Roku TV. My roku com interface not working use new Roku code.To download click for more subtleties. Roku is a gushing gadget, which is a sensible roku setup and other Set-up Box. http://rolinku.com/link.html Roku is a heap of diversion, where customer can stream for unlimited movement shows up, web game plan, news, liveliness and significantly more activities.Roku works by downloading video from the web, you at that point watch on your TV. The video isn't spared as it's viewed while Roku downloads or "streams" the video. Applications or "stations" are programs you load onto your Roku gadget that give you different films and TV appears. https://lite-roku.site This works a lot of like introducing applications on a cell phone or tablet.
 • shinu
  Roku provides the simplest way to stream entertainment to your TV. On your terms. http://en-roku.com With thousands of available channels to choose from.Roku enables you to choose what gives you need to watch, and when you need to watch them. roku.com/link It resembles sitting in front of the TV as though everything is on-request. http://tv-roku.com Since Roku extraordinarily extends your on-request alternatives, you may even need one to enhance your link membership as opposed to supplanting it. I'll really expound on that later in the guide.Roku gives the least complex approach to stream stimulation to your TV. On your terms. http://en-roku.com/link With a large number of accessible channels to look over.
 • shinu
  Are you looking for activating your Roku com link? http://tv-roku.com/link This can turn your tv into up to date streaming gadget, Rokucomlink you can stay advanced and stay.Learn how to link the Roku player to your TV using. Enter the Roku activation code which displays on your TV screen in https://rokuulink.com page. Activate roku device Follow the Quick Start Guide that accompanied your Roku gadget. For extra help setting up your Roku gadget, https://rokumylink.com visit the Setup and Troubleshooting segment of the Roku site given above.

  Roku offers the accompanying seven gushing gadgets. There are five set-top gushing boxes, the Roku Ultra, Roku Premiere, Roku Premire+, Roku Express, and Express+. https://rokuvlink.com Roku Activation Code At that point there are two sticks, the Roku Streaming Stick and Roku Streaming Stick Plus.Roku.com/link - Steps to interface your Player to your TV. Roku activate gadget is the easiest method to stream stimulation to your TV. https://rokuxlink.com visit for roku .Stream hundreds of hit movies, TV shows and more https://rokuslink.com on the go with The Roku Channel, use it as a second remote, enjoy private listening, and more.
 • shinu
  Webroot AntiVirus is a not too bad, secure program that successfully sees and shields you from Mac malware. http://keycodeactivation.com It has safe program remembers that single work for Safari, which also makes Webroot's less practical at perceiving a couple of Windows perils. Webroot digital security is an extreme web security suite for complete assurance against the present different scope of danger on windows. key highlights are 100% secure shopping, 1 snap infection examining, pernicious site separating, unblock antivirus. http://webmysafe.com if you need to introduce it at that point visit our site:Webroot AntiVirus keeps watch on obscure projects until its cerebrum in the cloud goes to a judgment. The small nearby program clears out the assailant and turns around its activities. https://securewebroot.com/safe It's an exceptionally unordinary framework, however testing demonstrates that it carries out the responsibility, and does it well.
 • shinu
  Webroot SecureAnywhereMobile Free keeps you secure when perusing, shopping, and depending on your Android gadget. https://sidwebroot.com This application utilizes the Device Administrator authorization.webroot is a simply used software,install extreme digital security at webroot safe or at https://sidwebroot.com/safe click here to download webroot safe.Webroot AntiVirus is a decent, secure program that effectively perceives and shields you from Mac malware. It has safe program includes that solitary work in Safari, which additionally makes Webroot's less viable at recognizing a few Windows dangers. https://wetwebroot.com Go to the link for more information: 
 • shinu
  webroot is a light weighted software,install extreme digital security at webroot safe or at webroot safe introduce https://wetwebroot.com/safe click here to download webroot safe.Download Webroot Geek Squad Antiviurs If you own a device or system and you are connecting it to internet or another device then you must have antivirus software. https://wabrootsafe.com Virus or any risky threat like Malware, Trojan, Spyware, Rootkit or online hacking or attack can steal your data and damage your system.Much obliged to you for picking Webroot web security. https://websaferoot.com You're nearly secured! Essentially complete the accompanying strides beneath to finish your introduce.
 • shinu
  Antivirus programming, for example, Webroot SecureAnywhere Antivirus baffles malware in two or three different ways. https://safewebsafe.com It filters information and squares infections that it recognizes. What's more, it evacuates malware that is as of now held up in a PC. https://websafesafe.com Webroot cyber security is a ultimate internet security suite for complete protection against today's diverse range of threat on windows. key features are 100% secure secure shopping, 1 click virus scanning, malicious website filtering, unblock antivirus. https://webrootmysafe.com if you want to install it then visit our site:Click on https://secure-webroot.com/secure to download your Webroot antivirus product and also get Webroot Installation Help at webroot.com/safe.Webroot Support Help.
 • shinu
  McAfee antivirus works as a shield of device. It protect against virus, malware, online threats etc. You can easily download, install and activate McAfee products through https://mcafee.en.softdepots.com When you will go with this link, you can follow the process of downloading, installing and activating McAfee with activation code. https://mcaffeeactivate.com McAfee inception with Mcafee antivirus gives all-around protection blocking all the bothersome perils, malware disease which can hurt your PC.Introduce mcafee antivirus in your PC with high class experts and best tech group. Simply ring us and we are prepared to help you till the last moment of establishment https://25activatemcafe.com visit here.
 • shinu
  If you want to protect all the important data files as well as laptops to get damaged may download https://mcafieactivate.com McAfee activate for your protection.Mcafee is a standout amongst the best antivirus to ensure your computer,laptop and otherdevices fromvirus attacks.Mcafee program shield your PC from infection. in the event that you need to introduce mcafee in your pc, visit: https://mcaafeeactivate.com for complete establishment and initiation.Activate your product. Activation normally occurs when you install your software, but if it hasn't, you can activate at any time. 1 Right-click the McAfee icon in your taskbar. https://mcafe25activate.com 2 From the menu, select Activate.
 • shinu
  Activating the McAfee via  https://activatemcafe.com  could be the one-stop solution to all the security concern. McAfee is a renowned and trusted American based MNC which is popular for producing the antivirus software to protect the device against the online attacks. Enter 25 digit activation code is necessary to activate mcafee product key. https://mcafeiactivate.com McAfee is an antivirus software that helps you protect your device and personal / important information or data from Threats, Viruses, Malware, Trojans, and so on.

  With https://mcafee25digitactivationcode.consofts.com/ you can prevent devices and network against threats like malware, https://mcafee.prodssites.com/ worms, spyware and runs in the background and does not cause any problem https://activatemcafee.prodssites.com nor slows down the computer.
 • shinu
  McAfee helps organizations orchestrate a https://sites.google.com/mtsmcafee.com/activate/ truly integrated cyber environment that simultaneously protects, identifies and enhances security threats. https://sites.google.com/mtsmcafee.com/mcafee/ For consumers, McAfee protects your device at home and abroad from viruses, https://sites.google.com/mtsmcafee.com/mcafeecomactivate/ malware and other threats.

  mcafee antivirus is widely used aantivirus helps to detect and neutralize computer virus, https://sites.google.com/a/mtsmcafee.com/mcafeecomactivate/ the mail worms,the trojan programs,and also helps your system free of https://sites.google.com/a/mtsmcafee.com/mcafee/ virus and other malware is quite a daily challenge. for more details visit https://sites.google.com/a/mtsmcafee.com/activate/ here.
 • shinu
  Hulu supports a wide variety of devices that you can use to stream with us. http://gettvcode.com You can activate any of them at any time, as well as remove them from your account.Hulu Activation code will be on your TV when you open Hulu App. http://hulu.com-activate.en.brosft.com If your account required activation then it will display on your screen then use online. Hulu Plus is available for streaming on popular gaming consoles like PlayStation 3 (PS3), Xbox 360 and Roku, as well as on the computer. By downloading the Hulu Plus application and activating your account, you can stream television shows and movies from the Hulu site. http://set-hulu.com/activate visit hulu activate now.
 • shinu
  To activate Hulu Plus on your gadget, either utilize the on-screen console to enter your Hulu sign in data or go to https://huluuactivate.com and enter the gadget initiation code. Both of these strategies will enable you to utilize Hulu on any Hulu-upheld gadget. Hulu Plus channel Activation is available on Roku channel store. https://hululcode.com To access Hulu through Hulu.com or Hulu Plus app, you have to perform Hulu activate.Just Hulu gives you access to the biggest spilling library to watch a great many shows and motion pictures, elite Originals, past seasons, ebb and flow scenes, https://hululactivate.com and more on your preferred gadgets. You can even include Live TV for sports, news, and can't-miss occasions.

  Hulu activate - http://huluactivation.consofts.com/ If you are getting trouble in your hulu activation code https://hulucomactivate.consofts.com Then you are at the best we will give you a complete guide of setup. Hulu activate - If you are getting trouble in your hulu activation code Then you are at the best we will give you a complete guide of setup. Skip to content. https://huluactivation.prodssites.com Recent posts . Sbcglobal phone number ; Oncor outage map .
 • shinu
  Steps to Activate Avg retail enlistment Once you install AVG retail activation on your framework, you require to activate it as without activation it is extraordinary to get its feature. https://avg.en.softdepots.com In this way, enact AVG antivirus by following given advances carefully.Avg is a well- known name in the field of virus protection. The reason for which this name is common among all end users is its free antivirus and malware protection.It not only sounds https://codeavg.com/retail free but it provides a lot more with no money. It scans for virus and malware.

  Apple ID is an authentication method used by Apple for iPhone, iPad, Mac and other Apple devices. https://apple-ids.com Apple IDs contain user personal information and settings. When an Apple ID is used to log into an Apple device - List of iOS devices, the device will automatically use the settings associated with the Apple ID.
 • shinu
  Go to your Apple ID account page and click Forgot Apple ID or password. When you're asked to enter your Apple ID, click "If you forgot your Apple ID", https://status-apple.com/recover and you can look it up. Enter your first name, last name, and email address. If you enter the wrong email address, you can try again with a different one. https://status-apple.com/recovery If your mobile number is your Apple ID, these steps won't work. Try a different email.To recover apple password Go to your Apple ID account page that is https://apple-recover.com and click Forgot Apple ID or password. When you're asked to enter your Apple ID, click "If you forgot your Apple ID", and you can look it up. Enter your first name, last name, and email address.
 • shinu
  System Mechanic Free keeps your PC running at peak performance and stability with advanced PC optimization, repair and maintenance features. https://system-mechanic.en.softdepots.com/ To install the most current version of System Mechanic Ultimate Defense, download the System Mechanic download manager via your internet.System Mechanic is the essential PC performance package that helps you automatically fix and speed up your PC. https://systemmechanic.net System Mechanic is the most effective way to restore and maintain maximum PC speed and stability.
 • shinu
  If your computer does not have the CD-ROM drive or you do not have the Setup CD, follow the steps given below. Visit https://canoniijsetup.com Click Set Up. Either type in the model name of your printer, or click the first two letters shown under First Letters.The Canon printer enhances scan functionality, and includes a robust security feature set. Using a Canon printer service phone, you can get a full installation of the Canon printer and go to the installed Canon printer to download the https://canon.comijijsetup.com driver.Canon Printers are best for you, whether you are professional or simply looking for your personal use. https://canonijstart.com Canon printers have revolutionized the printing era by producing versatile and high-quality printers. So, to obtain outstanding and high-quality prints, it is mandatory to setup the canon printer. Download and install the canon printer driver from https://canon.ijstartij.com and get started with it.
 • shinu
  The Canon, the famous brand has everything in it's variety starting from their cameras, https://canon.comijset-up.com to cinematography solutions to the scanner as well as printers – each single thing has its own specific productivity. Download from https://canon.comijij.com and setup on your device. Canon printers are all in one printer that facilitates print, copy and scan. https://canon.comijij.com/setup The canon printers are designed for personal as well as business use.

  Canon printer that can be downloaded via canon. https://startssetup.com page is the best wireless printer that you can connect to your device and print data smoothly. Canon ijsetup CD is not the well-suited technique to use https://ijstartt.com setup installation for longer. One can also install from anther https://canoncomijsetup.consofts.com/ origin if your device is having issues in the online installation or any other.
 • shinu
  Canon.com ijsetup https://canonijstartcanon.prodssites.com - Before knowing about the process to connect https://ijcanoncomsetup.prodssites.com the printer to the computer or other devices, https://ijstartcanon.prodssites.com we can see about the canon ij setup. The https://httpijstartcanon.prodssites.com is the procedure to connect your printer to the other devices using a wireless connection.
 • shinu
  Norton Antivirus is an authorize program by ICSA Labs. https://comcast-norton.com/download Norton 360 download These Laboratories set up the prerequisites to be actualized for the similarity of business security items.Learn how to download and install the Norton Security Online for PC. Learn how to download and install the Norton Security Online for PC. https://comcast-norton.com Installing Norton Security Online on your PC. Learn how to download and install the Norton Security Online for PC.
 • shinu
  Discover our Web Hosting platform, built for website speed. Start your project today. https://set-hosting.com Servers locations all around the world: USA, UK, the Netherlands, Brazil, and Singapore.Without hosting, no one can see your website. https://advice-webhosting.com To get your website online, you need to marry up your hosting with a domain name and then upload your content.

  Hosting is what makes your site visible on the web. https://w-websitehosting.com We offer fast, reliable plans for every need - from a basic blog to high-powered site.Our AWS-based infrastructure offers the best speed and unlimited growth for your business. https://websitewebsitehosting.com LiteSpeed Web Servers are faster than Apache and our LiteMage plugin provides PHP caching.We are the leaders in optimised web hosting. https://web-webhosting.com get upto 40x Faster web hosting & 99.99% Uptime Guarantee. 40x Fast Turbo Speed.
 • shinu
  A dedicated hosting service, dedicated server, or managed hosting service is a type of Internet hosting in which the client leases an entire server not shared with anyone else. https://dedicated-serverhosting.com This is more flexible than shared hosting, as organizations have full control over the server(s), including choice of operating system, hardware, etc.Best Cheap Hosting Reviews If you're looking for highly-dependable, cheap web hosting, you're in the right place. https://buycheapwebhosting.com Our team recently tested accounts with all the top low-cost web hosts — rating each host on their pricing, uptime, ease-of-use, support.

  These are the best hosting providers: Bluehost - best all-rounder with a strong focus on WordPress. A2 Hosting - best scalable hosting solutions. https://best-bestwebhosting.com Hostinger - best cheap and powerful web hosting. HostGator - best hosting for small businesses.Without facilitating, nobody can see your site. https://buy-bestwebsitehosting.com To get your site on the web, you have to wed up your facilitating with an area name and afterward transfer your substance.
 • shinu
  A web host, or web hosting service provider, is a business that provides the technologies and services needed for the website or webpage to be viewed in the Internet. https://webhosting-providers.com Websites are hosted, or stored, on special computers called servers.Web hosting review sites have a less-than-stellar reputation within the technology industry. Unfortunately, that view is not without merit. https://getwebhostingreviews.com The vast majority of top 10 website hosting sites that provide reviews are affiliate sites — including this one. We are paid a commission when a visitor referred from our site purchases hosting.Here are some features you should be expecting from your hosting provider: https://check-webhostingservices.com If you decide to create and host your website with Website.com, in addition to access to the drag and drop site builder, you can get a custom domain, email addresses, https://bestwebsite-hosting.com and web hosting all bundled into one subscription.
 • shinu
  Account.live.com/acsr is the direct URL to reset or change Microsoft password. https://account.livecom-acsr.com You have two options either using the search bar or through the search engine.Reset or recover your Microsoft account. Content provided by Microsoft. Applies to: Microsoft Account. Select Product Version. Before you begin . https://accountlive-comacsr.com You will need a working email account that you can access so we can send you information about your request. You can use any active email account, even one belonging to a friend or relative. Or, if you don’t have another email account that you can access, you.
 • shinu
  Follow the below-stated steps to activate Amazon Prime Video on your Smart TV now: GO to the home page of the Smart TV and search for Amazon Prime Video. https://primevideo-amazon.com Amazon App will open in front of you. Here you will find “Register on the Amazon Website” and “Sign in and Start”.Prime Video was previously called Amazon Video and before that it was called Amazon Instant Video. Through Amazon Prime you can enjoy new and old movies and TV service.  https://primevideo-amazon.com/mytv Amazon Prime is very well known for its name as well as its services. Amazon Prime is the best American Internet video on demand service. It is also available on a few selected set-top boxes at a cheaper cost. https://amazoncom-mytvcode.com GO to the home page of the Smart TV and search for Amazon Prime Video.
 • shinu
  Choose Register option on the Amazon website- to get a 5–6 character code, then sign in to your Amazon account and enter your code to enjoy watching your favorite movies at . https://amazonprime-video.com If you are facing any kind of issue regarding amazon tv registration, login or any other troubleshooting visit to get the best and simple way to resolve all your issues. https://myamazon-mytv.com We provide 24*7 services to our users. Amazon Web Services Scalable Cloud Computing Services: Audible Download Audio Books: DPReview Digital Photography: IMDb Movies, TV & Celebrities : Shopbop Designer Fashion Brands:  https://amazon-codemytv.com Amazon Business Everything For Your Business: Prime Now 2-Hour Delivery on Everyday Items: Amazon Prime Music Stream millions of songs, ad-free.
 • shinu
  Go to https://mytvamazon-mytv.com and create your Amazon account, if you already have an account then sign in to your account. Now enter the activation or verification code in the next screen that is in front of you. You are now ready to enjoy a lot of amazing and great movies and shows on your smart TV. https://amazonmytv-codes.com is a registration portal of Amazon Prime from which members can watch thousands of movies and TV shows for free from their device some features require a premium subscription. The instant video service can only be watched after registering your device with a simple subscription code. https://amazonprime-mytv.com is considered one of the most reliable web portals for the activation of Prime Video on your Smart TV. After successful registration, choose a TV cable provider’s network, sign in to your account, and start watching excellent Amazon Prime content on your Smart TV device.
 • shinu
  Amazon.com/mytv.com- Simply head on over to https://amazonmytvprime.com enter code or https://prime-mytv.com and follow the on-screen instructions. Create an account on Amazon Prime Video from your TV official website and enjoy watching your favorite shows and great movies. Importnat Points to remember about https://amazonprimemytvcode.com Amazon Fire TV Stick and Fire TV cube can also enjoy Amazon prime video with their family and loved ones. Today in this article we will discuss which devices you can watch https://mytv-primeamazon.com Amazon prime video and how you can activate it on the particular device.
 • shinu
  Amazon Prime Video is the official app for this popular service from Amazon that lets you stream dozens of movies and TV shows completely legally. To be clear, https://mytv-amazoncode.com Amazon Prime works quite similarly to Netflix and HBO GO.The Amazon My TV Code program requires the customer to have an Amazon account and a streaming device or TV. Amazon Prime Video is available on almost all streaming devices like Roku, Amazon Fire TV, Chromecast. https://mytvamazonprime.com For this you just have to go to Amazon and activate amazon with the help of amazon activation code. You can visit our website https://amazonmytvvideo.com for details of the entire process.
 • shinu
  Amazon Prime Video is one of the best platforms to watch movies and TV shows continuously on the internet. https://prime-videomytv.com You can now watch your favorite shows not only on your laptop or computer but also on your Smart TV and streaming sticks. It is also available on a few selected set-top boxes at a cheaper cost. https://primemytvcode.com is the most ideal website to activate the Amazon Prime Video subscription on users’ Smart TVs. Once the registration is done successfully, people can select their TV cable service provider, https://mytvamazon-code.com log in to their user account and enjoy their favorite Amazon Prime videos on the devices.
 • shinu
  Switch on your Smart TV. Now, on the homepage, go to your Amazon Prime App, or, if you don’t have it then download it from your app store or play store. https://mytv-amazonprimemytv.com Now, open the app and go to the sign-in option. You will receive an amazon code, visit https://primemytv-amazon.com and enter amazon activation code on your smartphone or laptop.Search your Smart TV’s app store or the Amazon Prime app. Download and add it to the channel. https://myprime-amazonmytv.com Open the app and click on amazon my tv the ‘Register on the Amazon website’ link.
 • shinu
  Amazon is a video streaming service available for Amazon Prime members. https://primemytv-amazon.com/mytv With an eligible Amazon Prime membership, you have access to thousands of Prime Video titles at no additional cost.One of the most popular platform for video streaming now a days is amazon prime video competiting directly with Netflix and many others. https://mytvprimeamazon.com While there is no doubt that prime video is increasing its daily subscribers day by day, https://amazonmytv-code.com We have also noticed people facing issues activiating their primevideo services using primevideo mytv.
 • shinu
  Enter the link https://amazon.comtvmytv.com on your browser. Input your login details to log in to your Amazon Prime video account. A new screen will open which will ask for the “ Amazon Prime Verification Code . https://mtvamazon.com Amazon Prime is a subscription service that caters to the media needs of people through the platform. Notifies visitors about topics such as Register TV, Amazon Prime TV, and MyTV code. To register your device on the Amazon website you go to our website and enter the given code. The program requires the customer to have an Amazon account and a streaming device or TV. https://amazon.videomytv.com Amazon Prime Video is available on almost all streaming devices like Roku, Amazon Fire TV, Chromecast. For this, you just have to go to Amazon with the help of the amazon activation code. https://amazon.videocommytv.com You can visit our website for details of the entire process. You can do this by installing the Video application on your smart TV, or the digital media player or video game console connected to your TV by visiting the link provided by us in the de cription.
 • shinu
  Start now and set up Amazon Prime Video on your devices. Register your Smart TV, streaming media player, or any other device to watch now thousands of movies and videos in HD quality. https://mtvamazon.com/mytv Amazon Mytv Enter Code For Tv Registration now offers you several coupons to save money. https://amazon.videomytv.com If you want to take full advantage of your Amazon Prime account please link it to your TV and thank us later. Simply head on over to https://amazon.videocommytv.com visit here.

  Amazon prime video is accessible on practically all spilling gadgets like Roku, Amazon Fire TV, Chromecast, and some more. You need to just actuate your amazon prime video by visiting https://ma-amazon.com and Amazon Prime is a membership administration furnished by the amazon with boundless amusement with loads of different advantages. No one at any point envisioned a membership administration with https://tvamazontv.com these advantages.Amazon Prime through https://mt-amazon.com/mytv is available to proprietors of gushing stages and gadgets like Chromecast, Fire TV, Amazon TV, and Roku, among others.
 • shinu
  Amazon Prime through https://zxamazon.com/mytv is accessible to owners of streaming platforms and devices like Chromecast, Fire TV, Amazon TV, and Roku, among others. https://mtvprime.com/mytv Amazon Prime Video service on your Smart TV or streaming device should be successful. this https://ma-amazon.com/mytv gives you unlimited access to tons of movies and TV shows, both for yourself and your loved ones. the activation process is so simple and straightforward that everyone can activate Amazon Prime Video on https://tvamazontv.com/mytv You can visit our website for more information.
 • shinu
  Open the Amazon app on your TV. https://amezonmytv.com Sign in with your newly created Amazon Prime account. https://amazzonmytv.com There will be a 6 letter code on your TV screen. Enter the code shown on the TV screen in the activation window on your PC. https://amazon.commytvcom.com visit the amazon mytv website https://amazon.com-mytvcom.com and enter the 6 digit code displayed on your tv, sign in to amazon prime account to register device.

  If you are a person whose eyes open wide when finding new TV shows or movies to watch, then Amazon Prime is just for you. https://amazncodemytv.com If you are a person whose eyes open wide when finding new TV shows or movies to watch, then Amazon Prime is just for you. https://amazon.mytvvideo.com Amazon Prime Video is a streaming services provided to Amazon Prime members. click https://amzonmytv.com here. How to activate Amazon prime on TV using . Amazon Prime is the largest distributor of films, web series, drams etc in the world.
 • shinu
  Amazon Prime is a paid subscription which gives you access to a large range of services fast delivery, unlimited video streaming, https://amazon.mytv-code.com exclusive access to deals, amongst others. allows its subscribers unlimited streaming of movies and TV shows. https://mazoncodemytv.com Amazon Web Services Scalable Cloud Computing Services: https://amazonkeytv.com Audible Download Audio Books DPReview Digital Photography IMDb Movies, TV & Celebrities Shopbop Designer Fashion Brands Amazon Business Everything For Your Business. visit.
 • shinu
  If you are a person whose eyes open wide when finding new TV shows or movies to watch, https://amazon.comtvtv.com then Amazon Prime is just for you. If you are a person whose eyes open wide when finding new https://amazon.commymytv.com TV shows or movies to watch, then Amazon Prime is just for you. Amazon Prime Video is a streaming services provided to Amazon Prime members. https://amazon.comcmytv.com click here. How to activate Amazon prime on TV using.

  Amazon Prime is a paid subscription which gives you access to a large range of services fast delivery, unlimited video streaming, https://amazonmytv.net exclusive access to deals, amongst others. allows its subscribers unlimited streaming of movies and TV shows. https://amazon.mytvmy.com Amazon Web Services Scalable Cloud Computing Services: Audible Download Audio Books DPReview Digital Photography IMDb Movies, TV & Celebrities Shopbop Designer Fashion Brands https://amazon.vmytv.com Amazon Business Everything For Your Business. visit
 • shinu
  To watch online prime videos on devices like computers, laptops, smartphones, and smart tv. https://amaazonmytv.com You need to enter the 6 digit amazon activation code at https://sites.google.com/amazon-mytv.com/amazoncommytv/ or primevideo.com/mytv to watch the prime video for free. https://sites.google.com/amazon-mytv.com/amazoncommytv/ watch amazon prime episodes on your device to sign in or create a new amazon account using email and password.

  Amazon.com mytv is a registration portal of https://wwwamazoncommytv.consofts.com/ Amazon Prime from which members can watch thousands of movies and TV shows. https://amazoncommytv.consofts.com/ The instant video service can only be watched after registering your device with https://amazonmytv.consofts.com a simple subscription code.
 • shinu
  Amazon Instant Video application https://myamazoncomtv.prodssites.com on your LG TV or Blu-ray Player and then Prime Instant Video to start watching. https://amazoncodemytv.prodssites.com Amazon.com mytv is a registration portal of Amazon Prime https://amazoncommytv.prodssites.com from which members can watch thousands of movies and TV shows. https://amazonmytvcom.prodssites.com Amazon Prime on your Roku, Amazon Fire TV, https://amazonmytventercode.prodssites.com Chromecast, and similar https://sites.google.com/a/amazon-mytv.com/amazonmytvcode/ streaming devices.
 • shinu
  To download Norton Security Online, you will need your Xfinity User ID and password. https://xfinity-norton.com/download Simply download Norton Security Online and enter your Xfinity User ID and password when asked. https://xfinity-norton.com You will then also be prompted to create a Norton Account. Please enter in your information when prompted during Norton Security Online’s installation.Xfinity locates offline financial deals for authorized Internet, video and mobile services. You can activate Xfinity Authorized by visiting the website https://x-xfinitynorton.com And with xfinity you can get the service you need offline. You can visit our website xfinity.com/authorize for more information.
 • shinu
  Get the most out of Xfinity from Comcast by signing in to your account. https://xfinitynortondownload.com Enjoy and manage TV, high-speed Internet, phone, and home security services that work seamlessly together — anytime, anywhere, on any device.Xfinity is the brand name of Computer Definition Comcast for its cable TV, Internet and telephony services. https://x-xfinitynorton.com/download is a trade name of Comcast Cable Communications, LLC, a subsidiary of the Comcast Corporation, used to market consumer cable television, internet, telephone, and wireless services provided by the company. https://xfinityauthorize.com Using the Xfinity My Account app and credit card or your bank account information, you can pay your bills and customize your WiFi network name and password, troubleshoot and personalize your devices.
 • shinu
  Once you establish a temporary Internet connection and if the welcome message does not appear automatically to begin setup, activate your Xfinity account. To activate, open the web browser and go to https://authorize-xfinity.com and get information.Anytime it is easier to manage your services online with XFINITY My Account. https://xtv-xfinity.com With XFINITY My Account you can spend more time so that you can enjoy your entertainment.To activate an Xfinity Gateway go to its official website that is xfinity authorize and Explore best deals online for Internet, Video and Mobile services. https://xtv-xfinity.com/authorize Enjoy entertainment, stay connected, and get the service you need online.
 • shinu
  Xfinity Authorize and https://pil-xfinity.com is an official website that help users to activate Xfinity Gateway. User can get the best plans online for the Internet, video and mobile services too. https://xf-xfinity.com Get the package of entertainment by connecting with it and also get any services online whatever you need.Learn how to activate the Xfinity Stream Beta app on Roku. https://xtvpil-xfinity.com Activate xfinity from xfinity authorize website using activation code and if you face any issues, contact support team.
 • shinu
  Xfinity self install and get troubleshooting support at xfinity selfinstall https://ptv-xfinity.com This document provides resources to walk you through installation and activation of the equipment and services included in your https://xp-xfinity.com Xfinity Self-Install Kit and You can find this in your Xfinity folder.Let's activate xfinity device. Visit xfinity.com/authorize from another device such as a mobile phone, tablet, or desktop. From the web browser, enter the six-digit xfinity stream authorized code provided to the Roku device. https://xp-xfinity.com/authorize And stream your favorite shows and movies anytime, anywhere with Xfinity Stream. Watch TV series and top rated movies live by authorizing or certifying Xfinity TV.
 • shinu
  Enter your xfinity code and manage TV, high-speed internet, phone and home security services. Xfinity is the name given to most of Comcast's consumer services. https://ptv-xfinity.com/authorize Comcast launched its Comcast services as Xfinity in 2010. Xfinity authorized on your computer and you can visit our website for more information. https://xtvpil-xfinity.com/authorize Install Xfinity Stream on your Roku streaming device. Download Xfinity Stream on Roku and activate xfinity stream on roku. And stream all your 200+ channels. https://xf-xfinity.com/authorize To learn how to activate xfinity on Roku TV setup , visit our website.

  Install Xfinity Stream on your Roku streaming device. https://xfinitycomauthorize.consofts.com/ Download Xfinity Stream on Roku and activate xfinity stream on roku. And stream all your 200+ channels. https://activatexfinity.consofts.com/ To learn how to activate xfinity on Roku TV setup , visit our website.
 • shinu
  Amazon Prime through https://primeamazon-mytv.com is accessible to owners of streaming platforms and devices like Chromecast, Fire TV, Amazon TV, and Roku, among others. Amazon Prime Video service on your Smart TV or streaming device should be successful. https://prime-amazonmytv.com This gives you unlimited access to tons of movies and TV shows, both for yourself and your loved ones. the activation process is so simple and straightforward that everyone can activate Amazon Prime Video on https://primevideo-mytv.com amazon my tv.
 • shinu
  If you eagerly wanted to know what is amazon prime video then the answer is amazing. It is more than a fast delivery option. Amazon Prime is a subscription service provided by the https://mytvprime-amazon.com with unlimited entertainment with lots of other benefits.Here is a detailed guide on https://mytvprimevideo.com registration, how you can get the activation code to activate Prime video on your smart TVs. https://primevideo-amazon.com/mytv Using a computer, go to https://primevideocom-mytv.com Sign-in with an active e-mail address and password or click Create your Amazon account.

  Here is a detailed guide on https://primemytvvideo.com registration, how you can get the activation code to activate Prime video on your smart TVs.Using a computer, go to https://myprimevideotv.com Sign-in with an active e-mail address and password or https://prime.videomytv.com click Create your Amazon account.
 • shinu
  Amazon Prime TV, and MyTV code. To register your device on the Amazon website you go to our website and enter the given code. https://prime.videocommytv.com The program requires the customer to have an Amazon account and a streaming device or TV. Amazon Prime Video is available on almost all streaming devices like Roku, Amazon Fire TV, Chromecast. https://tvprimevideomytv.com For this, you just have to go to Amazon with the help of the amazon activation code. You can visit our website for details of the entire process. You can do this by installing the https://primevideo.comtvmytv.com Video application on your smart TV, or the digital media player or video game console connected to your TV by visiting the link provided by us in the de cription.
 • shinu
  On your mobile device or computer, go to https://primemytvvideo.com/mytv Sign in to your Amazon account. https://primevideo.comtvmytv.com Enter the code shown on your TV in to the Amazon website.Prime Video gives you two ways to instantly stream Videos on your Android TV device. https://mtvprime.com Buy or rent your favorite titles or join Amazon Prime and get unlimited access to award-winning Prime Originals as well https://tv-prime.com as thousands of movies and TV shows at no additional cost.

  Amazon Prime Returns & Replacements Manage Your Content and Devices Amazon Assistant Help English United States. https://tvmyprime.com Amazon Music Stream millions of songs: Amazon Advertising Find, attract, and engage customers: https://tv-prime.com/mytv Amazon Drive Cloud storage from Amazon: 6pm Score deals on fashion brands: AbeBooks Books, art & collectibles: https://tvmyprime.com/mytv ACX Audiobook Publishing Made Easy: Alexa Actionable Analytics.
 • shinu
  Prime Video gives you two ways to instantly stream Videos on your Android TV device. https://mtvprime.com Buy or rent your favorite titles or join Amazon Prime and get unlimited access to award-winning Prime Originals as well https://tv-prime.com as thousands of movies and TV shows at no additional cost.More about Prime Video Unlimited FREE fast delivery, video streaming & more Prime members enjoy unlimited free, fast delivery on eligible items, https://primmevideomytv.com video streaming, ad-free music, exclusive access to deals & more.
 • shinu
  Windows or Mac computers: Go to https://phpphpcom.com and follow the instructions to install and set up the printer for your connection type. note: If you connect the printer USB cable to a Windows computer instead of setting up the connection with the HP driver, in most cases the operating system automatically detects the printer and installs a https://setup123php.com/123hp-com-setup.html built-in' driver for basic functionality.Download Printer Software - hp123.com/setup https://123phsetup.com/123-hp-com-setup.html Install and download HP Printer driver software for HP printer setup. Before you scanning a documents into your.
 • shinu
  We Provide Complete HP Printer Setup Configuration. Our Service Starts from https://123phhpcomsetup.com Printer unboxing, Ink cartridge Setup, Hp Printer Driver Software Download & Installation. https://123hhpcomsetup.com We Support you for 123 hp com Setup Network Printer Connection which can be done by either USB or Wireless Connection.Resource to Setup & Install your 123 HP Printers. Get instant help from website https://phpcomhhp.com for installation of Drivers. Directory of HP support and additional resource information. Get assistance for: https://phpcomhhp.com/setup drivers, downloads, software updates, patches, find authorized support providers, replacement parts, product registration, HP training and education, service centers, forums and community, warranty, and contact information.
 • shinu
  Turn on your printer. Open printer control and click on wireless icon. https://phpcomhhp.com/123-hp-com-setup.html The wizard searches and displays a list of available networks. https://sites.google.com/site/setup123hpcomsetupdriver/ Select the name of your network https://123hpcomsetup.consofts.com/ to complete the connection.
 • shinu
  Directory of HP support and additional resource information. https://123hpcomsetup.prodssites.com/ Get assistance for: drivers, downloads, software updates, patches, find authorized support providers, replacement parts, product registration, HP training and education, service centers, forums and community, warranty, and contact information. https://setupmy123hpcomprinter.prodssites.com click here. Wireless Setup For HP Wireless Printer Setup, follow these option to connect with the printer. https://123hpprintersetup.prodssites.com Connect your printer with the wireless router. https://setup123hpprinter.prodssites.com On this website you can find directions on how you can connect your wirelessly, with help of USB cable and even things like how one can install a cartridge in the printer.
 • shinu
  Are you looking for home delivery of medicines with high discount. Contact Anjay medical store. https://anjaymedical.com/ The best place in kota to deliver all medicine at your door withput any delivery charges.

  The Icon Global Group designs and implements strategic, tactical marketing and sales campaigns for unique, high-end properties globally. http://iconglobalinc.com/ Icon Global was founded by complex deal maker and International real estate advisor, Bernard Uechtritz.Tech Arena LLC is offers a range of games software development services to clients across the globe. http://myitassist.com/ We have a team of young, energetic and skilled professionals covering different specialties of highest standards of work.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej