Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

CDN. - A C T A

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Premier rządu III RP D.Tusk kłamie mówiąc, że ratyfikacja podpisanego porozumienia z ACTA nie zostanie sfinalizowana do czasu, aż nie zostaną rozwiane wszelkie wątpliwości z nim związane.

Prawda zaś jest taka, że premier Tusk kłamał już w czerwcu i lipcu 2011 roku obiecując otwarte konsultacje społeczne w sprawie finalizowanego właśnie porozumienia z ACTA. Otóż nie tylko, że takie konsultacje się nie odbyły, ale dotatkowo treść porozumienia z ACTA została utajniona i nie była dostępna publicznie, aż do dnia 19.01.2012r. a więc na siedem dni przez jego podpisaniem  26.01.2012 roku w Tokio. Premier Tusk kłamał również wtedy gdy mówił na kilka dni przed ustalonym wcześniej terminem podpisania porozumienia, że nie zostanie ono podpisane bo jest taka możliwość.

A więc dla rozwiania tych kolejnych kłamstw D.Tuska, trzeba wyjaśnić, że wyższość prawa unijnego nad Naszym krajowym prawem scedowaliśmy na Brukselę podpisując cyrograf z diabłem w postaci Traktatu Lizbońskiego. W tym traktacie uznali podpisując go przedstawiciele najwyższych władz III RP, że od tej chwili godzimy się dobrowolnie na nadrzędność przyjmowanych rozwiązań prawnych brukselskiej administracji nad Naszymi konstytucyjnymi prawami. Taki więc też prawem, z którym musimy się zgodzić,są rozwiązania prawne zawarte w porozumieniu ACTA. Nie dość tego rozwiązania prawne zawarte w porozumieniu ACTA bardzo pasują kaście rządzącej w III RP gdyż w sposób całkowicie zalegalizowany pozwoli jej na wprowadzenie cenzury w jedynym niezależnym medium jakie jeszcze pozostało w Polsce, a więc w sieci internetowej.

W związku z tym rządowi polskiemu zarządającemu terytorium POlski w imieniu administracji brukselskiej nie pozostaje nic innego jak tylko uzasadnić ustami najemnych "autorytetów" wprowadzenie tych nowych cenzorskich przepisów ACTA i jednocześnie skompromitować i zmęczyć tych, którzy aktywnie występują przeciw cenzurze w sieci. Ten przeprowadzony na masową skalę atak propagandy medialnej zarządców III RP, służy ogłupieniu tej części społeczeństwa, która nie orientuje się w niuansach tematu, lub jest on jej całkowicie obojętny. Drugim istotnym celem propagandowym jest zmarginalizowanie ruchu anty-ACTA jako działania podejmowanego przez: "chuliganów", "kiboli", "hackerami", "zadymiarzami", "lewackimi dewiantami", "anarchistami", "żydowskimi intrygantami", "zmanipulowana młodzież"  itd. itd. Ta druga metoda polega na uzyskaniu efektu izolacji społecznej i zablokowaniu poparcia dla protestujących przeciw cenzurze w sieci, bo czyż przyzwoity człowiek chce być kojarzony z w/w pejoratywnymi określeniami?

A więc celem ostatecznym zarządzającej Polską kasty jest zmęczenie i odizolowanie protestujących od pozostałej części społeczeństwa, a następnie wprowadzenie totalnej kontroli niezależnych mediów. Rząd gra na zwłokę, bo on ma dużo czasu i nie musi wprowadzać zmian w polskim prawie dziś, może to zrobić dopiero wtedy gdy bunt zostanie wyżej opisanymi metodami zneutralizowany, a jednocześnie bierna i ogłupiona część społeczeństwa kupi hasło, że cenzurę wprowadza się dla jego dobra.

Na zakończenie dodam, że podobny sposób manipulacji zastosowano już z powodzeniem przy medialnej rozgrywce w sprawie "katastrofy" smoleńskiej, czy też w czasie "Marszu Niepodległości" w Warszawie teraz przyszedł czas na kreację medialnego świata urojonej rzeczywistości w postaci legalnego MATRIKSU.

WITAM PAŃSTWA W UROJONYM NOWYM WSPANIAŁYM ŚWIECIE !!!!!!

"Rok 1984" zaczął się spełniać 28 lat później.

Pozdrawiam.

 

 

 

KOMENTARZE

 • niech no
  mi tu kto powie, że tzw. POPIS to dwie różne partie ?
  niczym amerykańska "demokracja dwupartyjna".
  ale ściek.
 • Trzeba życzyć UE szybkiego upadku
  Inaczej nigdy nie wydostaniemy się z tego eurokołchozu, do tego już doszło, że obśmiewane kiedyś sowieckie kołchozy jawią się teraz ostoją wolności.
 • @finka 15:26:38
  UE rozpadnie się tak samo jak kiedyś niesławny ZSRR, bo fundament na którym zbudowano tą "unię" jest fundamentem zła.
  A jak historia pokazuje zło musi przegrać!

  Pozdrawiam.
 • @romeq 11:22:14
  Bo tak będzie dotąd dokąd Narody nie odzyskają dla siebie prawdziwej suwerenności.
  Podmiotowość obywatelska i swoboda oraz zdrowe prawo to są fundamenty nowoczesnego społeczeństwa demokratycznego.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej