Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Zagadka masakry w Sandy Hook.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Coraz dziwniejsze fakty wychodzą na jaw przy okazji sprawy masakry w szkole podstawowej Sandy Hook w Newtown. Okazuje się, że moment zarejestrowania przez matkę jednej z ofiar fundacji i założenie konta w banku....

na dane tej fundacji oraz założenie konta na FB nastapiło niemal natychmiast po masakrze. Fundację tą pod nazwą Emilie Parker Fund założył nie kto inny jak żona kontrowersyjnego ojca jednej z ofiar, który udzielając wywiadu telewizyjnego zachowywał się delikatnie mówiąc, niewłaściwie do zaistniałej tragedii.

Oto ten wywiad udzielony stacją telewizyjnym przez Robie Parkera- ojca zamordowanej kilka godzin wcześniej 6-letniej Emili:

www.youtube.com/watch

Okazuje się, że nie jest to jedyna dziwna okoliczność towarzysząca tym tragicznym wydarzeniom.

Jeszcze dziwniejszy jest fakt zarejestrowania w przeglądarce google już w dniu 11 grudnia 2012 roku fundacji poświęconej pamięci i pomocy rodzinom ofiar masakry w szkole w Sandy Hook:

newtown.uwwesternct.org/

Nie wiem czy możliwe jest sfałszowanie daty pojawienia się powyższej informacji w przeglądarce? Może wypowiedzą się ci, którzy orientują się w problematyce programowania.

Jeśli zaś niezmanipulowaną prawdą jest, że informacja ta pojawiła się na google już w dniu 11 grudnia 2012 roku, a więc na ponad 48 godzin przed tragedią w szkole, to jest ona dowodem przygotowywanej wcześniej inscenizacji.

Pozdrawiam.

 

KOMENTARZE

 • Rozbrojenie obywateli USA
  Wczoraj mainstream podał informacje że w stanie Nowy Jork nałożono ograniczenia dotyczące posiadania broni palnej szturmowej itp., ewidencje amunicji, badania psychologiczne dla posiadaczy broni itd.. (nie wiem tylko od kiedy to regulacje mają obowiązywać).
  W kazdym razie myślę że to pierwszy krok do całkowitego niemal rozbrojenia obywateli USA.
 • @ Autor
  Orędzie marszałka Komorowskiego również pojawiło się 10.04. 2010. o 5.57 w tvp info.

  Pozdrawiam :)
 • @KOSSOBOR 01:50:42
  Sądzę, że nie jest to jedyne podobieństwo.
  Jednocześnie stanowi to trop prowadzący do mocodawców.

  Pozdrawiam.
 • @Ubik 23:04:30
  Tu jeszcze jeden dowód na aktywność w sprawie rozbrojenia społeczeństwa amerykańskiego:

  http://www.huffingtonpost.com/2013/01/15/obama-assault-weapons-ban_n_2480819.html

  Pozdrawiam.
 • @Ubik 23:04:30
  A puki co, amerykanie kupują broń na potęgę. Samo w sobie te informacje są sprzeczne.
 • @zadziwiony 08:10:14
  A dlaczego są sprzeczne?
  Wg. mnie sytuacja jest bardzo logiczna, gdyż społeczeństwo amerykańskie widząc co się zaczyna dziać na najwyższych szczeblach władzy, zaczyna się zbroić spodziewając się po tej władzy najgorszego.

  Pozdrawiam.
 • @Ubik 23:04:30
  Hmm, podobno przepisy dotyczące posiadania broni w stanie NY są najbardziej restrykcyjne w całych USA i ... ilośc przestępstw popełnianych z użyciem broni w tym stanie jest największa (w przeliczeniu na mieszkańca). To tylko dowodzi, ze restrykcje w posiadaniu broni dotykają głównie ludzi uczciwych. Przestępcy mają w d..pie jakieś przepisy. Głównym motywem posiadania broni przez Amerykanów jest istnienie uzbrojonych po zęby gangów. Jakiekolwiek zakazy nie skłonią gangsterów do złożenia broni. Na przykład w Chicago, gdzie nie wolno posiadać żadnej broni, ginie rocznie od broni palnej więcej ludzi, niż w Afganistanie. Ale ponieważ gangsterzy są czarnoskórzy, nie mówi się o tym, w obawie przed oskarżeniem o rasizm. Ceną za bezpieczeństwo obywateli jest zagrożenie ze strony szaleńców. Cóż, trzeba dokonać wyboru... W moim przekonaniu przeciętnie jedna strzelanina rocznie to jeszcze nie powód, aby odbierać ludziom możliwość obrony przed zakusami totalitarnego państwa. Gdyby w Polsce dostęp do broni był powszechny, nie byłoby możliwe zakłócanie Marszu Niepodległości przez Policję. Decyzje o dostępie do broni palnej powinny być podejmowane w referendum ogólnokrajowym.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej