Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Tragiczny finał maratonu w Bostonie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu wczorajszym 15.04.2013 roku w godzinach popołudniowych dokonano zamachu bombowego w pobliżu mety maratonu w Bostonie.

Jak do tej pory władze potwierdziły trzy ofiary śmiertelne, siedemnaście ofiar w stanie krytycznym i około 144 osób poszkodowanych, które zostały poszkodowane w wyniku dwóch wybuchów.

Bostońska policja w związku z zamachem dokonała przeszukania w kompleksie apartamentowców na Ocean Avenue gdzie mógł ukrywać się sprawca dokonanej masakry.

FBI ostrzega, że nadal może ukrywać się podejrzany o dokonanie zamachu czarnoskóry mężczyzna lub kobieta.

Lekarze ze szpitali, w których umieszczono ofiary i poszkodowanych w wyniku eksplozji ładunku wybuchowego informują, że obrażenia spowodowane są przez kule od łożysk, co jest dowodem na to, że były nimi wypełnione ładunki wybuchowe w celu zwiększenia siły rażenia odłamkami.

Co najmniej dziesięciu osobom poszkodowanym w zamachu amputowano kończyny.

 Dodam jeszcze, że według wieczornych doniesień zamieszczonych w  New York Post 

(www.nypost.com/p/news/national/authorities_under_suspect_guard_y2m8cJO29uC2PDGIjYBalO )

został, w dniu wczorajszym około dwie godziny po zamachu w okolicach mety maratonu, zatrzymany 20-letni obywatel Arabi Saudyjskiej, który obecnie pod strażą policyjną przebywa w bostońskim szpitalu. Oto ten człowiek, który nazywa się Abdul Rahman Ali Alharbi:

Przedstawiciele służb antyterrorystycznych poinformowali w dniu dzisiejszym, że poza dwoma ładunkami, które wczoraj ekslodowały w czasie  maratonu, znaleziono jeszcze pięć innych ładunków umieszczonych w różnych miejscach na terenie Bostonu:

www.zerohedge.com/news/2013-04-15/five-more-undetonated-bombs-found-boston

Bardzo charakterystyczny jest fakt, że dwa ładunki, które zdetonowano w pobliżu mety bostońskiego maratonu najprawdopodobniej ukryte były w skrzynkach pocztowych:

maps.google.com/maps

A oto zdjęcia dokumentujące fakt, że bomba ukryta była w skrzynce pocztowej, po której nie pozostał żaden ślad poza rozrzuconymi znajdującymi się w niej listami i przesyłkami pocztowymi:

Na temat zmachu wypowiedział się również Alex Jones przedstawiając swoją teorię jego przyczyn:

Jeden z uczestników maratonu w Bostonie stwierdził w dzisiejszym wywiadzie udzielonym local15tv.com, że amerykańskie służby najprawdopodobniej spodziewały się wcześniej, iż może dojść podczas maratonu do zmachu terrorystycznego, bo nigdy wcześniej nie był świadkiem podobnych działań ochronnych podjętych przez organizatorów tej imprezy. M.in. stwierdził, że sam widział policję z psami poszukującymi ukrytych ładunków wybuchowych oraz funkcjonariuszy policyjnych z bronią na dachach budynków. Oto ten materiał:

www.local15tv.com/mostpopular/story/UM-Coach-Bomb-Sniffing-Dogs-Spotters-on-Roofs/BrirjAzFPUKKN8z6eSDJEA.cspx

 Na koniec zadam retoryczne pytanie:

A może jest to wstęp do czegoś większego?- takie eskalowanie poczucia zagrożenia!

Pozdrawiam.

Więcej informacji na temat zamachu znajdziecie Państwo w tych artykułach:

1. www.dailymail.co.uk/news/article-2309545/Named-Boy-8-waiting-runner-dad-hug-finish-line-Boston-Marathon-bombings-killed-grievously-injured-mother-sister-Woman-twenties-dead-144-hurt-17-critical.html

2. www.dailymail.co.uk/news/article-2309570/Boston-Marathon-bombing-suspect-Authorities-descend-building-search-dark-skinned-black-male.html

oraz w tym materiale zdjęciowym, ale przestrzegam, że zdjęcia są bardzo drastyczne:

www.liveleak.com/view

KOMENTARZE

 • ?
  Państwo i ludzie, obywatele Ameryki powinni sobie wreszcie zdać sprawę z tego, że są na krwawej wojnie, którą wywołały ich polityczne elity.

  To nie są zamachy terrorystyczne, tylko wołanie o pomoc dla tych, którzy w Afganistanie, Iraku, Syrii, Libanie Pakistanie są codziennie mordowani, bombardowani, wysadzani w powietrze przy cichym poparciu obywateli amerykańskich i ogłupionych gojów z całego świata.

  Z drugiej strony zastanawia, że po tym gdy wysadzono bloki mieszkalne w Rosji zaraz po tym wydarzeniu w Polsce odezwały się głosy, że za tym musiał stać rząd rosyjski. A w tym przypadku nikt nawet nie wspomniał, że za tym zamachem może stać rząd amerykański i elity rządzące Stanami Zjednoczonymi?
 • @Paweł Tonderski 10:21:18 p.s.
  I oczywiście w PALESTYNIE, na terenie którego prowadzi się przemyślaną eksterminację narodu palestyńskiego, podobną do tego, co Niemcy i żydobolszewicy czynili w czasie trwania II WW z narodem polskim, ale i z ludźmi pochodzenia semickiego. :)))))
 • @Venco 10:53:08
  Zgadza się, ale pomijając siłę tych materiałów wybuchowych, siła rażenia przekazu propagandowego była bardzo skuteczna.
  Praktycznie cały świat w momencie dokonania zamachu, dzięki obecności czołowych mediów, został natychmiast o tym fakcie poinformowany a sam temat nadal nie schodzi jako "news" z czołówek wiodących środków masowego przekazu.
  Tak więc założony wcześniej przez jego organizatorów cel zamachu został osiągnięty.
  Zobaczymy co będzie dalej?

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 10:58:18
  1)
  Ciekawe - że Władza Tamtejsza przewidziała taki scenariusz (detonacja bomb przez impuls z dzwoniącego telefonu komórkowego) i miała możliwość natychmiastowego wyłączenia wszystkich sieci komórkowych - żeby uniemożliwić odpalenie kolejnych bomb.
  2)
  Przejrzałem foto-serwis z wydarzenia i tknęło mnie, że wiele na fotografiach jest osób o charakterystycznej urodzie, jeden z fotografów nosi nawet nazwisko "Tlumacki". Jest biało-czerwona flaga... Ano ciekawe to wszystko.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:08:07
  Tak!- ciekawe to jest wszystko, szczególnie wspomniana przez Pana biało-czerwona flaga, pod którą eksplodował pierwszy z ładunków wybuchowych.
  Ciekawe czy był to przypadek?

  Pozdrawiam.
 • .
  Szykuje sie kolejna misja stabilizacyjna w jakims nowym i atrakcyjnym zakatku swiata, wiec trzeba odpowiednio nastroic spoleczenstwo, by majac w pamieci ofiary tego bombowego maratonu, nie zawachali sie poprzec Pana Prezydenta, kiedy bedzie podpisywal kolejny rozkaz ataku na jakies panstwo, znajdujace sie w osi zla. Bo Ameryka zawsze zwycieza (tak przyzwyczailo Hollywood) - dobro triumfuje, a zlo zostaje pokonane (po to, by wrocic w nastepnym odcinku). Oni uwielbiaja ciagle ten sam film.


  A cos nowego w spr. Sandy H ?

  PO zdro ;)
 • Albo albo arab alkaida albo ekstremista prawicowy
  Będziemy mieli albo alkaidę albo białego złego człowieka lub organizację prawicową która jest przeciwna multi kulti emigrantom homo fobiczna do tego chrześcijanie. Wszystko powiązane z pracami w senacie i w kongresie nad dalszym ograniczaniu konstytucji i praw obywatelskich w USA zwłaszcza zakaz posiadania broni .Problem w tym że konstytucja gwarantuje posiadanie broni do obrony własnej w USA. Więc potrzebne jest zagrożenie by ludzie zaakceptowali ograniczanie ich praw. W takim państwie gdzie każdy ma parę pistoletów i karabin ciężko stan wojenny wprowadzić.
  http://www.bibula.com/?p=66721
 • To były tylko ćwiczenia
  Artykuł ze strony Alexa....

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/naocznych_swiadkowie,p375375086
 • @gosc hotelowy 11:39:58
  Nic!- poza tym, że okazało się iż domniemany sprawca zamachu w Sandy Hook miał cały arsenał w domu, który jednocześnie nie wiadomo skąd tam się wziął, oraz to, że wyjaśniła się kwestia zażywania przez niego silnych leków antydepresyjnych i psychotropowych, które miał on przepisywane przez lekarza.

  Pozdrawiam.
 • @zwykły człowiek 12:02:30
  dodam jeszcze możliwą agenturę Kima, a więc niedługo się okaże na kogo padnie podejrzenie i kto poniesie za to odpowiedzialność.

  Pozdrawiam.
 • @Talbot 12:11:39
  Te zdjęcia raczej dowodzą czego innego:

  http://www.liveleak.com/view?i=072_1366065507

  Pozdrawiam.
 • @Venco 12:44:29
  Chodzi o to, że nie dokonano przeszukania skutecznego terenu pod kątem umieszczenia tam ładunków wybuchowych oraz osób z podejrzanymi pakunkami zbliżającymi się na miejsce dużej koncentracji ludzi.
  Jednocześnie bardzo interesującym szczegółem jest to (widać to wyraźnie na wszystkich filmach i zdjęciach), że żaden policjant oraz nieumundurowany agent służb specjalnych nie znajdował się w okolicach dokonanych detonacji- była tam luka!

  Pozdrawiam.
 • Tajemniczy człowiek
  Tajemniczy człowiek na dachu w momencie eksplozji:

  boston czlowiek na dachu

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/04/15/zamach-bombowy-w-bostonie-usa-zamach-falszywej-flagi/
 • @Talbot 13:43:50
  Wczoraj nie tylko była 101 rocznica urodzin dziadka Kim Dzong Una ale również amerykański Dzień Patrioty, tak więc wybór sprawców (poza Dżihadem) jest dość szeroki.
  Zobaczymy kogo zamierzają obciążyć tym tragicznym incydentem?

  Pozdrawiam.
 • @
  To jest coś nowego, wcześniej unikano w mediach takich drastycznych szczegółów. W Sandy Hook nawet jednego choćby żywego dziecka nie pokazali.
 • @zjawa 14:52:43
  No!- to też jest bardzo interesujące, dlaczego teraz pokazano to wszystko?
  Jedną z odpowiedzi może być fakt, że w Sandy Hook nie było żadnych świadków tego co tam się naprawdę stało, podobnie z masakrą w kinie Aurora, zaś w Bostonie- jako, że była to impreza publiczna- było mnóstwo niezależnych obserwatorów, którzy jednocześnie mieli ze sobą aparaty fotograficzne i kamery.
  Dzięki temu mamy niezależne relacje dokumentujące co się tam stało.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 14:59:32
  coś w tym jest.

  Właśnie sobie przypomniałem, kilka miesięcy temu oglądałem jakiś nowy film, chyba to było życie pi ale nie jestem pewien i pojawiła się tam data 14.04, pamiętam że zwróciłem na to uwagę.
 • BOSTOŃSKI MINI WTC !
  Wydarzenie jest z dużym prawdopodobieństwem efektem działań służb specjalnych tak jak kiedyś World Trade Center.Jest w tym wyrafinowany cel USA !
 • Skoro się mówi,
  że w Bostonie było dużo policji i psy wykrywające łądunki wybuchowe bo to były ćwiczenia, to nasuwa sie analogia do WTC, gdzie też ponoć były ćwiczenia. To raz.
  A po drugie, dzisiaj w Faktach była dziennikarka TVNowska w USA zauważyła, że za rządów Obamy jest w Ameryce najwięcej incydentów z bronią palną w tle. Teraz dochodzi Boston.
  Wychodzi więc na to, że efektem tego będzie wzmożona inwigilacja na wszelkie możliwe sposoby, która ma przyzwyczaić społeczeństwo do życia w ciasnym gorsecie coraz bardziej ograniczanej wolności.
  Czyżby USA miały być wdzięcznym poligonem dla tego typu eksperymentów?
 • @traszka 18:30:24
  Nie sadze. Po sile wybuchu mozna przypuszczac, ze zrobiono to na niewielka skale wobec tlumow tam przebywajacych, zatem, ten nikczemny akt byl dzielem niedoskonalego zamachowcy, zapewne amatora. W kazdym badz razie, jest pewne, ze mamy do czynienia z czlowiekiem tchorzliwym i antyspolecznym. Ktokolwiek to jest, nalezy go przykladnie ukarac aby byla przestroga dla innych potencjalnych mordercow. Kara smierci musi istniec dla takich zbrodniarzy.
 • @Skad my to znamy 20:18:37
  Z jakim człowiekiem mamy do czynienia okaże się jak dojdą, kto to zrobił. Oczywiście, że powinni go przykładnie ukarać. Pożyjemy, zobaczymy.
 • Ps.
  http://www.freerepublic.com/focus/f-chat/3008762/posts

  Pozdrawiam.
 • Ps. II
  http://www.youtube.com/watch?v=fi8P9BMomrI
  http://www.youtube.com/watch?v=nYbvVROBOMc

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 09:04:56
  http://youtu.be/xcw9J6QNPVU
 • @zjawa 09:36:49
  niezle

  tj odcinek z archiwum x, przepowiadajacy 9/11
 • teroryści
  terorysci to są swoji po to zeby podburzyć społeczęstwo przeciw jnnym narodom to samo robią co chorzy ludzie w asa kasa im się kończy a tyle wojska do utrzymaniu zrobić wojne to się trochę wytłuką moze się mylę
 • @plobudzony 12:29:52
  kasa im się nie skończy bo oni ją drukują, dopóki ludzie chodzą do pracy i dają się okradać przez inflację taki stan rzeczy będzie trwać. Pozytywne w tym wszystkim jest to że wydaje się, że nie opłaca im się wywoływać tradycyjnych wojen, wtedy ludzie nie pracują. Za to sieją strach i panikę. W USA każda szanująca się szkoła musi przynajmniej raz ogłosić ewakuację z powodu bomby bądź posiadania broni. W mediach promowani są szaleńcy żeby każdy obywatel bał się swojego sąsiada a nawet swojej rodziny.
 • @
  ten filmik z Familly Guya to fake zmontowany 2 odcinków.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej