Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Chyba szykuje się w USA stan wyjątkowy?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wygląda na to, że dokonany zamach podczas maratonu w Bostonie jest wstępem do wprowadzenia stanu wyjątkowego na terenie USA lub jego części? Pretekstem ma być wywołana tym zamachem psychoza strachu zainfekowana społeczeństwu przez media.

Podam teraz Państwu nagłówki artykułów z The Telegraph:

"Policja użyła broni w Watertown"

"Policjant zginął w MIT"

"Dwójka ludzi ukradła Mercedesa"

"Obama: 'nadal będziemy działać aż do skutku".

A teraz  zamieszczę najnowsze aktualizacje informacji podanych przez The Telegraph:

(pierwszy czas jest czasem londyńskim, w nawiasie czas lokalny)

07:15 (02:15) Na miejscu jest dziesiątki policjantów wspieranych przez FBI i Gwardię Narodową.

07:10 (02:10) Helikoptery policyjne krążą nad miejscem akcji, ale piloci skarżą się na słabą widoczność.

06:58 (01:58) Te zdjęcie zrobione z okna jednego ze świadków pokazuje miejsce policyjnej akcji w Watertown:

06:45 (01:45) nie można stwierdzić, czy istnieje bezpośredni związek pomiędzy tym co się stało w Watertown, a zabójstwem policjanta wczesnym wieczorem w MIT oraz zamachem podczas maratonu w Bostonie. Naprawdę nie wiem co się dzieje.

06:44 (01:44) Policjanci mówią, że mają drugiego podejrzanego w areszcie,

06:32 (01:32) Policjanci donoszą, że jeden z podejrzanych jest nadal na wolności.

06:27 (01:27) To jest chaos. W akcji uczestniczą setki policjantów, jeden z podejrzanych może nadal być na wolności.

06:25 (01:15) Słuchałem policyjne komunikaty z policyjnego skanera. Brzmi to jak wojna. Należy podkreślić, że nadal nie wiemy czy istnieje jakiś związek z tą obecną strzelaniną, a poniedziałkowym zamachem.

06:15 (01:15) Wydaje się, że główny podejrzany został ranny i jest w karetce. Właśnie rozmawiałem z naszym reporterem Nick Allen, który jest w Watertown, gdzie od kilku minut podejrzany leży twarzą w dół otoczony przez policjantów. To jest chaos i nie jesteśmy pewni o co chodzi w tej strzelaninie w Watertown?

i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02540/car_2540702c.jpg

A to szczegółowe relacje filmowe na żywo:

translate.googleusercontent.com/translate_c

translate.googleusercontent.com/translate_c

Zdjęcie podejrzanego:

W czasie opisanego wyżej przebiegu akcji podejrzany o udział w zamachu podczas maratonu w Bostonie został zlikwidowany przez funkcjonariusza SWAT.

Jak było widać na zdjęciu oraz w realacjach telewizyjnych rejestrujących na żywo przebieg pościgu i osaczenia podejrzanego nie było potrzeby pozbawiania go życia, gdyż on się poddał odrzucając broń.

Wniosek z tego, że chyba zabito razem z nim wyjaśnienie dalszej prawdy.

Relacje z wydarzeń podaje również:

www.bostonglobe.com/metro/2013/04/18/mit-police-officer-hit-gunfire-cambridge-police-dispatcher-says/4UeCClOVeLr8PHLvDa99zK/story.html

Pozdrawiam.

KOMENTARZE

 • @ AdNovum
  Kraczesz i kraczesz i pewnie wykraczesz coś złego. Jest to możliwe że niektóre stany mogą być obięte stanem wyjątkowym. Pozdrawiam.
 • ?
  Z ostatniej chwili.
  "Boston Marathon bomber manhunt: One suspect dead, second on the run, police say"

  I po co o jakichś stanach wyjątkowych mówić!
 • AdNovum
  Wybrali kryptolewaka to mają.
  Pozdr
 • @kanton 10:09:04
  Nie kraczę, tylko jestem biernym obserwatorem tego jak wszystko zmierza w jednym kierunku- sterroryzowania społeczeństwa i to nie tylko amerykańskiego.

  Pozdrawiam.
 • @Stara Baba 10:42:42
  No sprawa jest załatwiona- podobnie jak w przypadku Oswalda.
  Jak widać za dużo było świadków operacji fałszywej flagi podczas bostońskiego maratonu więc trzeba było kogoś wyeliminować?

  Pozdrawiam.
 • @Andy 51 11:06:15
  Sądzę, że nie jest on kryptolewakiem tylko jawnym bolszewikiem najgorszego wydania. A wybrali go głownie jego współbracia, których przekupił socjalem.

  Pozdrawiam.
 • Uzupełnienie tematu
  Prawie 300 samochodów i motocykli, 30 tys. mundurów, 9,6 mln nabojów, ponad 400 laserowych prędkościomierzy, 365 kamizelek kuloodpornych i 350 bezkontaktowych alkomatów – kupiła w ubiegłym roku policja. W planach jest wynajem 10 tys. samochodów.

  http://moto.onet.pl/1681028,1,10-tys-nowych-radiowozow-policja-sie-zbroi,artykul.html?node=2
 • @Talbot 13:40:58
  Te zakupy dotyczą oczywiście naszej POlicji, która za przykładem płynącym z USA i innych państw UE musi zakupić trochę sprzętu, aby policjanci mieli na czym i czym pracować.
  Jak to ma się do skuteczności wykrywania przestępstw pospolitych i poczuciem bezpieczeństwa szarego obywatela oraz coraz szerszym problemem narkomani i przestępstw gospodarczych pozostawiam ku rozwadze.

  Pozdrawiam.
 • Ło matko jaką zainfekowali psychozę!
  Nie wiem skąd piszesz, ale w przeciwieństwie do Polski która żyje tym wydarzeniem 100 razy bardziej niż Amerykanie, to u mnie w pracy, odkąd doszło do zamachu aż DO TEJ PORY, jeszcze NIKT słowem nie wspomniał o tym wydarzeniu.
  Życie jak co dzień. Klną na zimę która trzyma, na deszcze, mówią o baseballu, a wczoraj dyrekcja zafundowała nam piknik podczas i po lunchu. W kurtkach na grzbiecie i pieczenie prosiaka na BBQ. I wciąż nikt podczas imprezy nie wspomniał. I naprawdę ni chodzi o polityczną poprawność czu obawianie się czegoś. Zero reakcji na Boston.

  Dla mieszkańców Michigan to zdarzenie ma się tak jak dla Warszawiaka jakiś wybuch w Lisbonie w Portugalii. Ma od razu panikować i wpadać w psychozę?
  Tylko TV bębni na okragło, ale wtedy zmienia się kanał na sport.
 • @Krzywousty 17:42:54
  http://boston.cbslocal.com/live-video/

  jak widać telewizja informuje na żywo non stop, a podaję tylko jeden program TV dla przykładu- to po pierwsze.
  Po drugie zaś nie wiem gdzie ty mieszkasz (może w kibucu koło Betlejem?), ale w Stanach Zjednoczonych ludzie żyją tą sprawą i oglądają ją gdzie się da oraz słuchają w radio i czytają info z sieci komputerowych.
  Po trzecie zaś wyłączenie z kontaktu ze światem całego Bostonu i okolic (strefa izolacji coraz bardziej się rozszerza w wyniku zarządzeń władz policyjnych) oraz sparaliżowanie życia w kilku szkołach, uczelniach i kampusach uniwersyteckich jeśli to wg. ciebie jest mały pikuś to jest to jednocześnie kolejny dowód, że żyjesz w strefie wojny czyli w byłej Palestynie obecnie nazwanej Izraelem.
 • Ciekawe kiedy zakażą posiadania broni w USA?
  Jedną z wielu wolności obywatelskich w USA jest łatwy dostęp do broni palnej. Wygląda mi to na pretekst do ograniczenia dostępu do broni. Druga rzecz to uzasadnienie dla poparcia przez społeczeństwo do rozwoju nowych formacji służb i rozszerzenia możliwości inwigilacji w imię " bezpieczeństwa". Naprawdę szykują coś dużego i spodziewają się oporu ze strony społeczeństwa.
 • @AdNovum 17:52:40
  Nie zrozumiałeś mnie czy mieszkasz wśród Polaków i tylko z nimi rozmawiasz?

  Wyraźnie napisałem że mieszkam w Michigan. Konkretnie - peryferia wielkiej aglomeracji i pracuję z różnymi ludźmi, działka Hi-Tech.
  Właśnie kończę pracę. Wciąż NIC, ani jednego komentarza od początku zdarzenia.
  O, przepraszam, sekretarka powiedziała przed chwilą: "Ciekawe czy go złapią. Swoją drogą szkoda chłopaka, ma tylko 19 lat..."
  Po czym zero reakcji innych. Rozumię sekretarkę - jej syn ma 18 lat więc...
  Pozostali wymykają się przed czasem do swoich drewnianych domów, hektraków wokół chałupy, niektórzy mają konie i planują przejażdżkę przed nocką, bardziej interesuje ich ostrzeżenie o możliwej trąbie powietrznej. Inni jak ja umawiają się na tenisa w klubie...
  W klubie tenisowym też NIKT nie wspomniał jednym słowem, a z nie jednym mecz już od "Bostonu" grałem i gadałem o dupie Kaśki Maryny.

  Tak samo było przy rozpoczęciu każdej z wojenek Buscha. Tylko emigranci coś kłapali. Żaden rodowity Amerykanin. Nie zaczynaj ty, a zobaczysz że Amerykanin o tym zdarzeniu nie wspomni.
  Jedyna reakcja, reakcja osłupienia jaką odnotowałem, to atak na WTC. Stali i z osłupieniem patrzyli w telewizor gdzie wydarzenie leciało na żywo. A potem się rozeszli i też nie pamiętam żadnych rozmów jakie by na pewno nie ustawały wśród Polaków.

  Tylko w jednym masz rację - medią tym żyją 24/7. Media, nie ludzie. Ale kto dzisiaj ogląda telewizję? Filmy przez Internet i Netflix...
  Ameryka to nie Nowy Jork. Tam może rzeczywiście ich to bardziej dotyczy. Oni tam zawsze tacy nerwowi...
 • @Krzywousty 17:42:54
  Nie wiem gdzie mieszkasz i gdzie pracujesz, ale z Twojej relacji wygląda że macie tam już Moskwę anno 1925 - z obcymi się nie gada, a już w żadnym wypadku o policji. Oczywiście nie wierzę w to co piszesz. Może z Tobą nie gadają bo języka nie znasz?
 • @Krzywousty 00:36:24
  Dziękuję za przedstawienie szerszego kontekstu sprawy, bo ono było konieczne dla wyciągnięcia właściwych wniosków.
  A wniosek z tego jest taki: tym sposobem przegapicie moment gdy amerykańskie swobody zostaną zastąpione bolszewicką dyktaturą, podobnie jak to się działo w Niemczech na początku lat 30-tych ub. wieku.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej