Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

W Bostonie zapanowała euforia po aresztowaniu drugiego z podejrzanych o zamach.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bostończycy wylegli na ulice w chwilę po podaniu informacji o zatrzymaniu drugiego z podejrzanych o udział w zamachu bombowym podczas maratonu.

Po podaniu przez media informacji o zatrzymaniu drugiego z podejrzanych o dokonanie zamachu bomboweg na bostońskim maratonie, tysiące głównie młodych ludzi wyległo na ulice, aby zademonstrować swoją radość, a wielu z nich aby podziękować funkcjonariuszom policji za ich trudną misję i poświęcenie oraz determninację w schwytaniu terrorystów.

Tak świętowali bostończycy zatrzymanie przez policję podejrzanych o dokonanie zamachu bombowego podczas maratonu:

Z domów wyszły całe rodziny aby świętować tą wielką chwilę:

Cieszyli się również funkcjonariusze SWAT, w swoich pancernych limuzynach:

To zdjęcie zaś przedstawia miejsce ukrycia się drugiego podejrzanego, 19-letniego Dżochara Carnajewa:

Oraz zdjęcia w podczerwieni, na których widać ukrywającego się w motorówce podejrzanego o dokonanie zamachu podczas poniedziałkowego maratonu w Bostonie, Dżochara Carnajewa:

Proszę zwrócić uwagę na fakt, że na zdjęciu poprzednim drabinka jest oparta o burtę motorówki, zaś na powyższym zdjęciu leży na ziemi. Czyżby zdjęcia te dokumentowały zupełnie inne okoliczności? Na to pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź po porównaniu czasów ze zdjęcia poprzedniego ze zdjeciem powyższym: na zdjeciu poprzednim godzina wykonania zdjęcia (podana z prawej strony na dole zdjęcia) to 19:22:36, zaś na zdjęciu powyższym 20:01:24.

Wniosek z tego jest taki, że albo zdjęcie powyższe zrobiono już po zatrzymaniu podejrzanego, albo też przed jego aresztowaniem odstawiono drabinkę?

Analizując dokładnie te zdjęcia można przyjąć, że zdjęcie powyższe zostało zrobione już po zatrzymaniu podejrzanego, bo na zdjęciu tym plandeka przykrywająca motorówkę jest rozerwana, zaś na zdjęciu poprzednim jeszcze nie jest. Czyli, że zdjęcie powyższe jest mistyfikacją, gdyż zrobione zostało po zatrzymaniu podejrzanego, zamiast niego sfotografowano funkcjonariusza policji grającego rolę podejrzanego o dokonanie zamachu Dżochara Carnajewa.

Te zdjęcie przedstawia tą samą motorówkę, ale już po zatrzymaniu podejrzanego (czas lokalny podany na zdjęciu 18:10), na zdjęciu widoczne liczne ślady po pociskach i jest tam jeszcze oparta drabinka:

Tak więc nawet zdjęcie pierwsze dokumentujące jakoby fakt przebywania o godzinie 19:22:36 w motorówce podejrzanego nie jest prawdziwe, bo o godzinie 18:10:56 już podejrzanego tam nie było.

Przedstawię teraz film zrobiony z policyjnego helikoptera, po obejrzeniu którego jeszcze mniej się zgadza wywołując w ten sposób więcej wątpliwości:

Zdjęcie pokazujące jak wyglądał moment zatrzymania Dżochara Carnajewa przez policję:

Dżochar Carnajew został przetransportowany do szpitala w stanie bardzo ciężkim po licznych postrzałach w nogi oraz w szyję. Jak podają amerykańskie media powołując się na opinię personelu medycznego szpitala: z powodu poważnych obrażeń szyi i gardła być może nie będzie mógł mówić i odpowiadać na pytania śledczych.

Tak wygladało życie Bostonu sparaliżowanego w czasie trwającej ponad 16 godzin obławy policyjnej na Dżochara Carnajewa:

Jak widać jeden 19-letni młodzieniec może skutecznie postawić na nogi wszelkie możliwe siły policyjne oraz sterroryzować całe wielomilionowe miasto amerykańskie.

A może jest to przygotowanie psychologiczne ludzi do podobnych akcji organizowanych w przyszłości na szerszą skalę z jednoczesnym wypróbowaniem sił specjalnych i policji w organizowaniu tego typu operacji blokady miast?

Czy  ta demonstracja siły miała wyłącznie na celu tylko pojmanie jednego człowieka?

Pozdrawiam.

 Ps.

intellihub.com/2013/04/21/psyops-mind-control-marathon-and-boston-bombings/

intellihub.com/2013/04/20/3-others-arrested-in-new-bedford-in-connection-to-bombing-suspect/

www.globalresearch.ca/contractors-at-boston-marathon-stood-near-bomb-left-before-detonation/5332069

21stcenturywire.com/2013/04/20/why-did-boston-and-america-celebrate-martial-law-with-chants-of-usa-usa/

libertariancrier.com/mother-of-boston-suspects-they-knew-what-my-son-was-doing/

www.presstv.com/detail/2013/04/19/299196/boston-bombing-suspects-were-set-up/

 A oto wczorajszy incydent w Denver:

www.denverpost.com/breakingnews/ci_23070899/shots-fired-denvers-civic-center-after-pot-rally

KOMENTARZE

 • Autor
  Naturalnie,ze mistyfikacja.
  Niedlugo beda im z reki jedli.Naiwnymi ludzmi mozna manipulowac.
  Krok po kroku,ludzie na wlasne zyczenie stana sie niewolnikami.
  Pzdr.
 • @Robert.K 11:42:16
  Charakterystyczne jest, że głownie demonstrowali radość ludzie młodzi- co jest dowodem na to jak poważne zmiany psychologiczne zaszły w tej grupie społecznej. Oczywiście podatność na manipulację również została tu ujawniona.

  Pozdrawiam.
 • @Robert.K 11:42:16
  ..mnie to wygląda na wielkie show...poza tym niepokoi mnie nawiązanie współpracy USA z Rosją...znamienne jest, że chłopak ma uszkodzenia gardła i szyi tzn. może nie móc się bronić..i czy nie jest to preludium, by wykończyć Czeczenów hmh...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 11:54:56
  Zobaczymy czy Dżochar Carnajew przeżyje kurację w szpitalu a jeśli tak czy będzie w pełni poczytalny?

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 12:01:50
  ...no więc właśnie ..za chwilę będzie nius, że policja w Stanach jest zarąbiście skuteczna i Amerykanie nie muszą posiadać broni...nurtuje mnie narodowość "zamachowców"...czy nie będzie to tzw. ostateczne rozwiązanie kwesti czeczeńskiej...??
 • @trybeus 11:54:56
  Domyslam sie,ze on moze nie przezyc.Zawsze moze odpowiedziec,piszac.
  Ale tez dziwi fakt,ze w celu zatrzymania mlodego chlopca zmobilizowano wielka armie pilicjantow i wojska.Miasto zamarlo,ulice puste.Nawet na 9/11 nie zrobiono takiej mobilizacji:)
  Pzdr.
 • SAMOWARY
  1. Ciekawe, ile samowarów potrzeba, aby pokonać USA ?
  100 ? 1000 ?

  Jeżeli byłoby 1000 takich akcji, a każda związałaby tak potężne siły policyjne, to koszty urosłyby do setek miliardów dolarów ...

  To zaczyna być jakiś chory obłęd ...

  2. Oczywiście, że to były przy okazji ćwiczenia nie tyle w pojmaniu dwóch skurwysyńskich gnojków, ale w sprawdzeniu kontroli nad milionami ludzi w dużym mieście ...

  Test wypadł pomyślnie ...
 • @trybeus 12:11:41
  Czeczeńcy (a szerzej islamscy separatyści z Kaukazu) to jest jeden z elementów układanki. Inne elementy to: jeszcze większa inwigilacja, kolejne zwiększenie środków finansowych na dozbrojeniem, doposażenie i zatrudnienie w służbie bezpieczeństwa (DHS), następnym elementem jest: posianie psychozy zagrożenia oraz ograniczenie dostępności do posiadania broni. No i oczywiście odwrócenie uwagi od rzeczy ważkich jakie dzieją się obecnie w Stanach Zjednoczonych.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 12:17:42
  ...obawiam się, że Chuck Norris będzie niedługo bezrobotny...:))
 • @trybeus 12:26:41
  Podobno mają go jednak zatrudnić wysyłając do rozwiązania palącego problemu z Koreą Północną:))))

  http://m.nowyekran.pl/99b562052950dd314d552ef04237b67b,13,0.png

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 12:30:35
  http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTLaSdQwuZ3kJeBi-eKkTuO6d2kH4diQ4Rqjlze1pUp-VJv7hclTA


  ...a może jest w Australii
 • @trybeus 12:38:33
  W Australii ćwiczył przed misją w Korei:))))

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 12:42:58
  ...ale ostatnio strasznie skapcaniał , jak zobaczył w tv, jak Kogut Żan-Klod Wamdam pląsa z wietnamskimi Kurkami..:)))

  http://syngenor.wrzuta.pl/film/8mCYPUy5Dfy/chuck_norris_vs_jean-claude_van_damme_-_ona_tanczy_dla_mnie
 • @trybeus 12:51:48
  Tak to już bywa, że uczeń przerasta swego mistrza:)))

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 12:30:35
  :)))))))!
 • @trybeus 12:38:33
  Łomatkooo!
 • @KOSSOBOR 16:44:15
  :))))

  Pozdrawiam:)
 • @AdNovum
  Najbardziej niesamowite jest to, że przecież wszystko widać wyraźnie - a ludzie zachowują się tak, jakby byli już zaczipowani /mentalnie/. I - słuszna uwaga: to młodzi ludzie! Porażające.

  Naturalnie 5* .
  Widać, że jednopał atakuje, "żadnej litości nie czuje" ;)
  Trybowi postawił klocka w notce o zdrowym odżywianiu się! Jednopał zapewne preferuje chińskie zupki - jednorazówki. Cóż... to w zasadzie pocieszające jest. Choć może być krótkotrwałe. Co jest jeszcze bardziej pocieszające.
 • @KOSSOBOR 16:56:11
  Jeśli jednopałowi sprawia to dziką satysfakcję, to niech sobie poużywa jeśli jest mu to niezbędne do szczęścia i dowartościowania się:)))))

  Jeśli zaś chodzi o meritum tematu, to ta młodzież ma być naszą przyszłością, której obserwując zdjęcia z Bostonu (ale nie tylko z Bostonu, bo również z Warszawy, Londynu, Amsterdamu, Barcelony, Marsylii itd, itd.) nie wróżę niczego dobrego. System ogłupiającej edukacji połączony z TV oraz sztuką masową i odpowiednio wykreowanym stylem życia przynoszą już właściwe owoce. A przecież: "Po owocach ich poznacie"- tak więc obserwując te owoce czarno to wszystko widzę.

  Pozdrawiam:)
 • @Ultima Thule 12:17:21
  "Test wypadł pomyślnie"- więc cel został osiągnięty sprawiając dużo satysfakcji rządzącej krajem prezydenckiej administracji.

  Pozdrawiam.
 • @trybeus 12:11:41
  Rosja dostała zielone światło na rozwiązanie sowich spraw, a USA w zamian swoich, czyli Syria, Iran ? jeżeli niedługo ruszy ofensywa przeciwko tym krajom pod dowództwem USA i Izraela oczywiście to wszystko będzie jasne! niezła partia szachów albo jak zatytułował Z.Brzeziński jedną ze swoich książek " Wielka Szachownica" ;) czyżby szczwany lis nadal był u steru ? pozdrawiam
 • Takie sobie
  Wracając do innych zdarzeń, aż pcha się w oczy nadmiar informacji podrzucony środkom masowego przekazu, w tym zdjęcie w podczerwieni. A przecież tak niedawno po strzelaninie na premierze kolejnego Batmana w Denver nie było zdjęć, bo monitoring był zepsuty. A ze starszych rzeczy wpakowanie się ogromnego Boinga w Pentagon też jakosik nie było zdjęte kamerami monitoringu.

  W ogóle ten monitoring to jakieś cudaki pobudowały i tam za Wielką Wodą i u nas. Zdjęcie przeciętnemu Kowalskiemu zrobią, a mordercy już nie.

  Znajomy miał wypasiony rower, który zostawiał uwiązany przed pocztą w środku miasta. Zwróciłem mu uwagę, że kusi los, na co odpowiedział mi, że tam są kamery monitoringu, a przed pocztą jest płatny parking i na nim parkingowy. Wykrakałem, bo rower ukradli. Napisał podanie do straży miejskiej o udostępnienie nagrań z monitoringu z dnia XX w godzinach XX do YY w celu zidentyfikowania czasu i być może złodzieja roweru. Nie obejrzał ani jednej klatki filmu, a otrzymał jedynie odpowiedź, że na filmie niczego nie zarejestrowano, więc obywatelowi zapisu nie udostępnią.
 • @tadman 00:43:31
  "....aż pcha się w oczy nadmiar informacji podrzuconych środkom masowego przekazu, w tym zdjęcie w podczerwieni"- oczywiście, że tak jest i ja tego nigdzie nie kwestionuję. Ale proszę zwrócić uwagę na taki oczywisty fakt, że ten "nadmiar informacji podrzuconych środkom masowego przekazu" spowodował, że sami oni pogubili się przedstawiając informacje sprzeczne i nielogiczne.
  Stąd pojawia się pytanie:
  Po co oni to robią?

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej