Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Obława w Bostonie: tego nie pokazywano w TV.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W związku z wydanym przez policję zakazem opuszczania domów i poruszania się w miejscach publicznych w wyznaczonym rejonie obławy na terenie Bostonu reporterzy i dziennikarze również nie mieli możliwości poruszania się w po tym obszarze.

Pretekstem do wydania takiej decyzji przez szefostwo lokalnej policji było zapewnienie ludziom postronnym bezpieczeństwa i nie narażanie ich na przypadkowy atak ukrywającego się domniemanego zamachowca.

Oczywiście sytacja taka doprowadziła do tego, że działania policji były w czasie obławy poza jakąkolwiek kontrolą i zasięgiem mediów, co tym bardziej jest dziwne, że nawet w czasie prowadzonych działań wojennych dziennikarze mają prawo przebywać w ich obszarze. W tym konkretnym przypadku z niewiadomej przyczyny ograniczono wolność mediów, co natychmiast prowokuje pytanie:

W jakim celu to zrobiono? Co władze policyjne chiały ukryć przed widokiem opinii publicznej?

Tak więc decyzja władz policyjnych Bostonu spowodowała, że nie znamy prawdziwego obrazu przeprowadzanych podczas obławy działań, zastosowanych metod oraz okoliczności zatrzymania podejrzanego o dokonanie zamachu bombowego podczas maratonu w Bostonie.

Jednak prywatne filmy mogą nam pomóc w rozwikłaniu- choć w jej części- tajemnicy: jak wyglądał prawdziwy przebieg akcji poszukiwania ukrywającego się 19-letniego Dżochara Carnajewa.

Według jednego z filmów dokumentujących prowadzoną przez policję obławę, okazuje się, że w piątek 19 kwietnia 2013 roku, policja wraz z agentami federalnymi FBI i DHS oraz SWAT-u chodziła cały dzień od domu do domu dokonując w nich, niezgodnie z obowiązującym w Stanach Zjednoczonych prawem, nielegalnych przeszukiwań. Choć na początku oławy nie było jasne, czy takie naruszanie prywatności przez policję było legalne to obecnie jest pewne, że prowadzono te przeszukiwania niezgodnie z prawem, gdyż nakaz przeszukania domu (a nawet wkroczenie na teren posesji) bez zgody właściciela, lub osób tam przebywających, wymaga nakazu sądowego.

Aby więc móc dokonywać tych bezprawnych przeszukań w prywatnych domach podczas prowadzonej w Bostonie obławy policja zablokowała dziennikarzom dostęp do jej strefy, tak aby zdjęcia, filmy i realacje telewizyjne z takiego jawnie łamanego prawa przez służby mające stać na jego straży nie przeniknęły do świadomości opinii publicznej.

Niestety, w czasach wszechobecnych kamer, telefonów z kamerami, komputerów, aparatów fotograficznych itd. nie udało się ukryć tych jawnych nadużyć prawa dokonanych przez funkcjonariuszy sił policyjnych.

Na dowód tego jak wyglądała obława przedstawię Państwu jeden z filmów zrobionych z ukrycia dokumentujący jej przebieg:

Film ten jest również dowodem na to, że społeczeństwo amerykańskie nie daje się zmanipulować kłamstwą wiodacych mediów, gdyż od chwili publikacji tj. od 20 kwietnia 2013 roku obejrzało go ponad 305 tysięcy widzów, a w ciągu ostatniej godziny było prawie 10 tyś.otwarć tej strony. Dowodzi to, że wielu Amerykanów poszukuje prawdy na temat co się rzeczywiście dzieje w ich ojczyźnie.

Dodam jeszcze, że poza zakazem całkowitego poruszania się w strefie prowadzonej obławy, władze zamknęły na czas nieokreślony wyższe uczelnie, kampusy studenckie, kilka szkół średnich, zakazały otwierania sklepów, nakazały ogranicznie poruszania się po całym mieście, wstrzymały komunikację miejską, zablokowały komunikację kolejową i autobusową z miasta i do miasta oraz częściowo obszar powietrzny nad Bostonem. Jenocześnie w tym samym czasie dokonywano wyrywkowych aresztowań i zatrzymań przypadkowych ludzi oraz przeszukań samochodów i usunięć samochodów z niektórych miejsc parkingowych.

Sądzę, że tak właśnie będzie wyglądała pacyfikacja społeczeństwa amerykańskiego, którą planują władze tego kraju. Boston był próbą generalną uprzedzającą niedaleką przyszłość.

Mnie te sceny obławy z Bostonu przypomniały nasz przaśny stan wojenny oraz sceny z filmów dokumentalnych ulic Warszawy i innych miast Polskich z czasów okupacji niemieckiej. Podobieństwo jest uderzające!!!!!

Na pokazany wyżej film dokumentujący łamanie prawa przez policję podczas obławy w Bostonie jest już odpowiedź:

www.theatlanticwire.com/national/2013/04/boston-door-to-door-searches-legal/64461/

Dodam jeszcze jeden wątek dotyczący "sławnego" wujka Rusłana, który w dniu obławy na swoich kuzynów udzielił międzynarodowym mediom wywiadu potępiając domniemanych zamachowców, czyli czlonków swej rodziny, co w świetle stosunków panujących wśród Czeczednów jest rzeczą niebywałą. Może ten materiał wyjaśni dlaczego "wujek Rusłan" łamiąc zasady tak się zachował:

www.madcowprod.com/2013/04/22/was-boston-bombers-uncle-ruslan-with-the-cia/

W związku z tym, że przedstawiciele bostońskiej policji uznali powyższy film za wiarygodny i jednocześnie zaprzeczyli, iż akcja poszukiwania domniemanego zamachowca miała taki przebieg jak to udekumentowano na tym filmie, opublikowano artykuł potwierdzający bezprawne działania policji podczas obławy:

www.shtfplan.com/headline-news/rescued-at-the-point-of-a-gun-second-video-confirms-militarized-warrentless-boston-raids_04242013

Pozdrawiam.

Ps.

 

KOMENTARZE

 • Szanowny Autorze
  Kto naprawdę zorganizował zamach w Bostonie? Przerażające fakty! http://niewiarygodne.pl/kat,1031987,title,Kto-naprawde-zorganizowal-zamach-w-Bostonie-Przerazajace-fakty,wid,15515126,wiadomosc.html?smgajticaid=61074e Należy także koniecznie obejrzyjcie sobie poniższe video. Występują w nim prawdziwi aktorzy z “amputowanymi” ( charakteryzacja) kończynami! Żołnierzom, którzy są obiektami tego treningu nie powiedziano, że będą mieć do czynienia z takimi wykreowanymi ”rannymi”! Chodziło o to by szok spowodowany widokiem okaleczonej i oszpeconej granatem osoby był rzeczywisty. Boston Bombing Hoax looks real with Amputee actors help http://www.savetubevideo.com/?v=Rjyt_bEHJnM Tu macie Państwo kolejnych aktorów:
  http://www.savetubevideo.com/?v=tVLA0uy8df4 (oryginalny film został usunięty). W wybuchu użyto bomb dymnych. Dym dla celów wizualnych poleciał głównie w górę. Nikt się nie wywrócił od siły wybuchu, nawet flagami nie załopotało od razu… Bezładne barykady na ulicy były utworzone nie przez wybuch bomby, a przez … policję. Polecam te kolekcje klipów: http://www.savetubevideo.com/?v=qlxHxKiWUa4
  http://www.savetubevideo.com/?v=dtO_ZFdoanY - W programie Russia Today pięknie pokazano jak prezenterzy zupełnie różnych programów w odległych od siebie miejscowościach cytują słowo w słowo jeden tekst! Pytanie, kto im ten tekst przesłał i dlaczego czytali to jak na rozkaz. Odpowiedź jest nam znana – kilka lat temu ujawniono, że to Pentagon przygotowuje gotowe filmy „newsowe”, które następnie zleca do emisji różnym stacjom, oczywiście z wykorzystaniem lokalnych spikerów. Takie mamy obecnie newsy w ścierwomediach, także i w Polsce (bowiem jesteśmy tak jak USA pod syjonistyczną okupacją) i jeszcze raz radzę wam WYRZUCIĆ TELEWIZOR – do niczego nie będzie wam potrzebny, chyba że chcecie go zatrzymać do oglądania „Kiepskich”. http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/04/pasterz-gacparski-wirtualna-polonia.jpg
 • @Kula Lis 62 19:16:09
  Linki:2,3 i 4 pokazują tylko reklamy.

  Pozdrawiam.
 • @Venco 09:47:42
  Zgadza się!- dodam tylko, że wprowadzenie stanu wyjątkowego w USA i ewentualna wojna domowa w tym kraju będzie miała wpływ nie tylko na Polskę ale na cały świat, przewracając układ światowy do góry nogami.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 09:57:15
  Widać że coś się kroi na świecie. Coś co nie możemy sobie jakoś wytłumaczyć. Może nasza Ziemia ma nas dosyć.
 • @kanton 16:28:45
  Ziemia Nas na pewno nie ma dosyć.
  Natomiast, że coś się kroi czego my nie jesteśmy na razie zrozumieć, to jest pewne.
  Chociaż jeszcze 2 lata temu sam się śmiałem z teorii o NWO to dzisiaj uważam, że niestety taki jest prawdziwy cel finansowej oligarchii.
  Im już nie wystarczą biliony dolarów, oni chcą mieć tanich i posłusznych niewolników, oni chcę mieć wszystko, a dzisiejsza technika i ich wykreowane z powietrza pieniądze umożliwiają realizację tego szalonego planu- do tego to zmierza.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej