Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Kolejna masakra Chrześcijan w Syrii.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

27 maja siły zbrojne Wolnej Armii Syryjskiej (FSA) dokonały, w odwecie za ciężkie straty zadane buntownikom w walkach z siłami reżymowymi w Al-Quesseir, masakry ludności chrześcijańskiej w Christian Al-Duvair.

Członkowie FSA zaatakowali w dniu 27 maja miejsowość Christian Al-Duvair leżącą na przedmieściach miasta Homs niedaleko granicy z Libanem, gdzie dokonali masakry zabijając 200 Chrześcijan, w tym kobiety i dzieci.

conservativesagainsttyranny.wordpress.com/2013/05/29/mccain-calls-for-greater-us-help-to-syrian-rebels-as-armed-rebels-massacre-entire-population-of-christian-village-in-syria/

Masakry tej rebelianci dokonali w odwecie za rozbicie ich sił przez wojska rządowe w mieście Al-Qusseir.

Ofensywa sił rządowych na Al-Qusseir rozpoczęła się w kwietniu w celu odcięcia linii zaopatrzeniowych dla grup rebeliantów przebiegajacych przez centrum tego miasta. Al-Qusseir znajdowało się w rękach rebeliantów od ubiegłego roku kiedy to dwa tygodnie temu zostały wyparte przez siły rządowe.

Ocenia się, że nawet 95% członków sił walczących z armią rządową nie pochodzi z Syrii bedąc zagranicznymi najemnikami rekrutowanymi z Al-Kaidy. Natomiast USA i inne rządy zachodnie, które wspierają syryjską rebelię twierdzą, że dżihadysci stanowią niewielką część rebeliantów skupionych w FSA.

Pomimo dowodów na udział zagranicznych najemników Al-Kaidy w siłach FSA i zbrodni jakich oni dokonują na ludności cywilnej i żołnierzach legalnej armii, rząd amerykański nadal wspiera siły rebelianckie.

W tym samym dniu, kiedy członkowie FSA dokonali masakry Chrześcijan w Al-Duvair, amerykański senator John McCain (były republikański dwukrotny kandydat na prezydenta USA) złożył niespodziewaną wizytę w Syrii, gdzie spotkał się z generalem Salem Idrisem, przywódcą najwyższej rady Wojskowej FSA. McCain obiecał dozbrojenie rebeliantów, a także bezpośrednią pomoc wojskową USA w toczącej się wojnie domowej.

Wizytę w Syrii republikańskiego senatora Johna Mc Cain'a dokumentuje film zamieszczony w teście.

W zeszłym tygodniu, senatorowie: demokrata Robert Menendez i republikanin Bob Corkrer przygotowali ustawę zezwalającą na  udzielenie pomocy wojskowej dla sił FSA. Dodam, że do tej pory pomoc amerykańska była tylko możliwa dla realizacji celów humanitarnych i sprzętu wojennego nie służącego do prowadzenia walki.

Więcej o tej i innych masakrach Chrześcijan dowiecie się Państwo z tego raportu:

hellasfrappe.blogspot.com/2013/05/must-read-report-rebels-slaughter.html#.UaYpbdh6Gho

Na zakończnie zadam retoryczne pytanie:

Dlaczego rządy państw wspierających syryjską rebelię pod pretekstem łamania praw i swobód obywatelskich przez reżym Assada, nie interweniują równie skutecznie w sprawie zbrodni dokonywanych na ludności cywilnej przez członków ugrupowań wchodzących w skład Wolnej Armii Syryjskiej? Co gorsze udając, że tych zbrodni niema, stosują zasadę, że zawsze:

Cel uświęca środki!

 

Pozdrawiam.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Hucpa posadowiona na rzezi chrześcijan. Wielki Izrael...
 • Myślę, i myślę, i za cholerę nic wymyślić nie mogę.
  Na jaką ciężką grypę Stanom tam takie świństwo? Wspierają tych, których w innym miejscu tępią. Albo są głupi(wydaje mi się jednak mało prawdopodobne, żeby aż tak), albo nie wiem, co.

  Przepraszam, za trochę zbyt emocjonalny ton mojej wypowiedzi, ale czasem aż mną trzęsie, jak widzę doniesienia o podobnych zbrodniach wojennych.
 • ----- co tam robią chrześcijanie ??????? / dla Arabów to ŻYDZI !!!!! /
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Syria
 • @ninanonimowa 23:51:02
  Ale tego że chrześcijanie mieszkali w Syrii kiedy islam nawet jeszcze nie istniał to już nie doczytałaś ?

  Historyczka czy histeryczka ?
 • @ninanonimowa 23:51:02
  W Syrii byli już Chrześcijanie gdy w Rzymie jeszcze panował Neron.

  A to w celu pogłębienia luk w wiedzy:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Chrze%C5%9Bcija%C5%84stwo_w_Syrii

  Pozdrawiam.
 • @Maria Wesołowska 22:11:45
  Dlatego tak się dzieje, bo oni wyznają zasadę, że zawsze: "Cel uświęca środki"

  Pozdrawiam.
 • Masakra w kosciele......
  Kto tych tzw rebeliantow finansuje?,czy to nie ci sami co finansowali :rewolucje francuska,bolszewicka,1WS,2WS,ubicie 10 prezydentow USA,ostanio husajna,kadafiego,czy to nie ci co finansowali przewroty w Egipcie I calej Afryce Plnc. Ktore sekty banksterow maja zapisane finansowanie iluminatow,bilterbergow itp plemiona,ktorzy maja zapisane walke z religia, z Chrzescijanstwem,ktorzy maja w planach wywolac wojne najpierw Muzulmanie -Chrzescijanie a pozniej 3WS.Ktore to prywatne banki za tym staja?Czy nie jest to ta sama sekta ,ktora ma FED,BS MFW,ktorzy 1913 dali sobie prawo druku pieniadza,kontroli wszystkich bankow typu NBP,czy to nie sa ci ? z tarczy czerwonej?
  Oni spokojnie teraz patrza ze swych zamkow Londynu,Madrytu,Frankfurtu,Paryza,NY,Amsterdamu,Wiednia,Romy,Berna,Jak oni maga bez serca finasowac I patrzec z balkonow jak ginie I mordowani sa miliony ludzi ,Jak oni tak moga? gdzie sumienia ich? Czy oni rodzin nie maja ,czy krew dla nich to bez znaczenia efekt.Co stalo sie z tymi zwierzetami-gadami? co stalo sie z odlamem ludzkosci ILuminatami?
 • @Andrew08 08:12:18
  Nic się nie stało, ZAWSZE byli tacy. Illuminati - Rewolucja Francuska - ludobójstwo w Wandei /z utylizacją ludzkiej skóry włącznie/.
 • @KOSSOBOR 10:02:57
  Pierwsze nowozytne ludobojstwo: francuska Wandea, czyli mistrzowie Hitlera
  16/08/09

  Mija wlasnie 216 lat od pierwszego zaplanowanego z zimna krwia ludobojstwa w imie racji ideologicznych, w historii ludzkosci. Mialo miejsce w 1793 roku w ubogich i zaniedbanych gospodarczo prowincjach południowo-zachodniej Francji. Antyrewolucyjne wystąpienia rozpoczęły się w marcu w nowo utworzonym departamencie Wandei, po proklamacji masowego poboru absolutnie wszystkich mężczyzn do armii, konfiskatach zboża i nakazie przetopienia kościelnych dzwonów na armaty. Prości chłopi porobili sobie sztandary z wyobrażeniem Najświętszego Serca i poszukali sobie ukrywających się po wsiach arystokratów jako przywódców powstania. Wojna Ludowa byla policzkiem dla przywodcow Wielkiej Rewolucji Francuskiej, ktora przeciez na sztandarach miala wypisane "Wolnosc-Rownosc-Braterstwo". A teraz prości ludzie gotowi byli umierać w obronie starego porządku, od którego rewolucja chciała ich wyzwolić!
  Na odpowiedź Paryża nie trzeba było długo czekać. Dwa dekrety Komitetu Ocalenia Publicznego z 1 sierpnia 1793 roku nakazują eksterminację całej ludności Wandei, nie wyłączając starców, kobiet i dzieci, którzy nie poddaliby się natychmiastowej deportacji. Na rewolucyjnych mównicach Barrere wypowiada złowieszcze słowa: "Zniszczcie Wandeę, a uratujecie Ojczyznę. Trzeba wyniszczyć doszczętnie tę buntowniczą rasę, podpalić ich lasy, ściąć zbiory, zniszczyć ich stada!". Po dziewięciu miesiącach powstanie upada, a generał Westermann pisze taki oto raport do Paryża: „Nie ma już Wandei. Wraz ze swymi kobietami i dziećmi zginęła pod naszą wolną szablą. (…). Zgodnie z rozkazami, któreście mi dali, miażdżyłem dzieci kopytami koni, masakrowałem kobiety, które nie będą już rodzić bandytów. My nie bierzemy jeńców, bo wtedy musielibyśmy ich żywić chlebem wolności; litość to nie jest rewolucyjna sprawa”.
  Tragedia Wandei na tym jednak sie nie konczy. W styczniu 1974 roku przeciwko cywilnej ludnosci podbitej prowincji skierowano 12 "kolumn piekielnych" pod dowodztwem gen. Turreau i komisarza Carriera. Turreau rozkazal - "Powstańcy złapani z bronią w ręku mają być przebici bagnetem. Ich kobiety i dzieci również. Osoby tylko podejrzane także nie zostaną oszczędzone. Wszystkie wioski, folwarki, lasy, uprawy i wszystko inne, co tylko można, należy spalić. Powtarzam, konieczne jest spalenie miasteczek, wsi i folwarków - jeśli się da, to razem z mieszkańcami". W raportach dowódców pisano: "Rozstrzeliwujemy wszystkich, którzy wpadną nam w ręce, jeńców, rannych, chorych w szpitalach" (Rouyer); "Spaliłem wszystkie domy i poderżnąłem gardła wszystkim mieszkańcom, których tam znalazłem" (Duquesnoy); "Kazałem przebić bagnetem około 600 osób obojga płci" (Cordelier). W liście przedstawiciela Komitetu Ocalenia Publicznego znalazło się zdanie: "Zapewniono mnie, że armia Bresta zabiła 3000 kobiet".
  Odpowiedzialny za pacyfikacje generał Carrier szczególnie nienawidził dzieci, które nazywał "przyszłymi buntownikami". Na jego rozkaz w tak zwanych "kąpielach narodowych" tylko w grudniu 1793 r. utopiono w Loarze 400 dzieci i 6000 dorosłych więźniów. Związanych ludzi topi się w barkach na Loarze, eksperymentuje się z trującymi gazami, buduje się piece krematoryjne, do których wrzuca się żywe kobiety i dzieci, z trupów wyrabia się mydło, a ze skór pomordowanych robi się spodnie. Analogie z nazistowskimi zbrodniami nasuwaja sie same. W Angers zamordowano 2000 ludzi, w Venzis 1500, w Loroux-Botterau 700, w La Gaubretiere 700, w Lucs-sur-Boulogne 564 w tym 110 dzieci. W ciągu półtora roku zamordowano co najmniej 120 000 cywilów, czyli około 15% ludności departamentu. Według Chateaubrianda w powstaniu i towarzyszących im represjach zginęło łącznie aż 600 tysięcy ludzi, choć dzisiejsi historycy zgadzają się powszechnie na „tylko” 350 tys. ofiar, tj 1/3 populacji Wandei.
  Do dzisiaj Francja nie chce uznać zbrodni wandejskiej za ludobójstwo i upiera się, że były to "nadużycia" dokonane w ekstremalnych warunkach okrutnej wojny. Imiona zbrodniarzy po dziś dzień widnieją na Łuku Triumfalnym w Paryżu i w nazwach wielu francuskich ulic. Nie zapominajmy o Wandei.
  Na zdjeciu: Paul-Emile Boutigny: Henri de La Rochejacquelein w boju o Chalon.


  http://www.focus.pl/dodane/publikacje/pokaz/publikacje/pierwsze-nowozytne-ludobojstwo-francuska-wandea-czyli-mistrzowie-hitlera/nc/1/
 • @KOSSOBOR 14:26:43
  Dzięki za przypomnienie tu tej jednej z pierwszych masowych i z premedytacją zaplanowanych zbrodni ludobójstwa dokonanych w imię rewolucji i szczytnych idei: Równości, Wolności i Braterstwa.
  Oczywiście zbrodnie dokonywane od tego mordu założycielskiego dokonywane będą cyklicznie przez siły rewolucyjne staną się niejako znakiem rozpoznawczym każdej z kolejnych rewolucji, w ostateczności prowadząc do takich zbrodni jak: masowe zagłodzenie ukraińskich chłopców przez rewolucję bolszewicką, rzeź Ormian dokonana przez "demokratyczne" władze tureckie, rzeź Polaków na Wołyniu dokonana przez nacjonalistów ukraińskich, wymordowanie Polskich elit przez brunatnych i czerwonych socjalistów w czasie i po II WŚ. rzeź dokonana przez uczniów francuskich rewolucjonistów (nota bene studentów Sorbony), czerwonych kmerów, którzy wymordowali ponad 1/3 swojego narodu czy też ostatnio mające miejsce rzezie w Afryce.
  To wszystko jest spadkiem po rewolucyjnej idei masonerii europejskiej, dla której zbrodnia i eksterminacja jest jednym z narzędzi zniewalania niepokornych i niewygodnych współobywateli.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 07:34:34
  zgadzam się, dobrze ujęte. Ale moim zdaniem, w ich wykonaniu zmienia się to w niechlubną zasadę "po trupach do celu"...
 • @Ranger 19:01:04
  nie rozumiem, czy mógłby Pan wyłożyć główną myśl swego komentarza?
 • @Ranger 14:49:37
  http://www.zyciejestpiekne.eu/wp-content/uploads/2011/04/13mini.jpg
 • @Ranger 07:31:55
  http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej