Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

USA oficjalnie wesprą rebeliantów w Syrii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu wczorajszym (13.06.13r.) administracja amerykańska ogłosiła oficjalne stanowisko na temat pomocy militarnej udzielanej syryjskim rebeliantom. Pretekstem do tego oficjalnego już wsparcia dla międzynarodowych najemników......

.... biorących udział w wojnie domowej przeciwko legalnym władzą syryjskim jest jakoby przekroczenie przez nie "czerwonej linii", którą arbitralnie wykreśliły władze Stanów Zjednoczonych.

Otóż przekroczenie tej enigmatycznej "czerwonej linii" ma polegać na doniemanym użyciu przez wojska rządowe broni chemicznej przeciwko siłom opozycyjnym.

Oczywiście fakt ten jest wyłącznie propagandową tezą nie mającego żadnego poparcia w rzeczywistości i do złudzenia przypomina podobnie prowadzoną brudną wojnę propagandową wobec irackich władz, która w oczach międzynarodowej opinii społecznej miała uzasadnić obalenie reżymu Saddama Husajna:

pl.wikipedia.org/wiki/Saddam_Husajn

www.eioba.pl/a/1lu2/dwanascie-pytan-i-odpowiedzi-o-wojnie-w-iraku

Pytaniem jest dlaczego właśnie teraz administracja amerykańska postanowiła oficjalnie wesprzeć siły międzynarodowych islamskich bojowników walczących przeciwko rządowi Asada?

Odpowiedź jest banalnie prosta:

Otóż tak naprawdę przekroczeniem tej "czerwonej linii" przez syryjskie siły rządowe było skuteczne przejście do kontrofensywy przeciwko siłom rebelianckim, w efekcie której możliwe staje się opanowanie sytuacji w Syrii i wyparcie poza jej granice międzynarodowych oddziałów fanatyków islamskich.

adnovum.nowyekran.net/post/93975,syria-ofensywa-sil-rzadowych-w-aleppo 

Jak z tego widać determinacja administracji Stanów Zjednoczonych mająca na celu wszelkimi możliwymi sposobami obalenie legalnych władz syryjskich jest na tyle wielka, że nawet już tego nie mają zamiaru dalej ukrywać.

Jednocześnie ta deklaracja o pomocy dla syryjskich rebeliantów może być wstępem do przygotowawanej bezpośredniej interwencji armii Stanów Zjednoczonych w Syrii.

Sądzę, że jest to również element szerszej gry ekipy Obamy polegający na odwróceniu uwagi od wewnętrznych problemów i skandali jakie obecnie mają miejsce w USA.

Pozdrawiam.

www.dailymail.co.uk/news/article-2341340/Could-Syria-ignite-World-War-3-Thats-terrifying-question-hatred-Muslim-ideologies-sucks-worlds-superpowers.html

www.zerohedge.com/news/2013-06-13/full-white-house-statement-syrias-red-line-crossing

www.syrianews.cc/israel-declares-chemical-weapons-used-syria-journalistic-pandemic-organic-brain-syndrome-ensues/

www.syrianews.cc/tag/aleppo/

www.syrianews.cc/saa-arrests-tens-terrorists-barzeh-north-damascus/

fakty.interia.pl/raport-rewolucja-w-krajach-islamskich/syria/news-rosja-dane-o-stosowaniu-broni-chemicznej-w-syrii-sfabrykowan,nId,982023

fakty.interia.pl/raport-rewolucja-w-krajach-islamskich/syria/news-ashton-wstrzasnieta-rozlewem-krwi-w-syryjskim-al-kusajr,nId,976730

KOMENTARZE

 • ;-(
  Jest to jawne przyłączenie się do wojny przeciw niezależnemu państwu!
 • @Stara Baba 08:55:29
  Zgadza się!

  Dodam jeszcze, że jest to przyznanie się do wspierania rebelii mającej na celu obalenie legalnych władz, a więc również jest to naruszenie suwerenności Syrii.

  Poza tym USA pośrednio przyznały w ten sposób, że muzułmański fanatyzm religijny jest narzędziem uprawiania polityki międzynarodowej i wewnętrznej przez te państwo.

  Hucpa na całego!!!!

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 08:59:51
  "Dodam jeszcze, że jest to przyznanie się do wspierania rebelii mającej na celu obalenie legalnych władz, a więc również jest to naruszenie suwerenności Syrii."

  Kto zliczy, w ilu państwach USA zastosował już tą metodę?
  Czyli - kontrolowane rozruchy, finansowanie "opozycji", marionetkowe, uzależnione rządy?
  Palców u rąk i nóg nie starczy.
  Stwierdzam z przykrością.
 • @ATMAN 09:45:05
  W tym Polska.

  Pozdrawiam.
 • Nadzieja w zbliżającym się krachu finansowym i bankructwie USraelA.
  Bandziory do domu !
 • Znalazłem ciekawy komentarz do tematu
  Dziś główna niemiecka gazeta wyjawiła oświadczenie niemieckiego wywiadu.
  Wywiad twierdzi że 95 % tzw wolnej armii syryjskiej to obcokrajowcy.....
  To znaczy, że 5 % bojowników to Syryjczycy..."

  To dlatego mają na twarzach te szmaty.

  "Today a major German news paper released a leaked assessment by German foreign intelligence. In it they report that 95% of the Free Syrian Army's front line fighting force is foreign in origin. Meaning, and this a quote from German intelligence, that 5% of the Syrian opposition fighters are of native Syrian origin. YET, we hear that this is a civil war by Syrians fighting for freedom. But a majority of Syrians support the current government, as the UN itself reported several days ago.

  Read more: http://www.businessinsider.com/russia-likely-to-back-down-in-syria-2013-6#ixzz2WCr7ETsR
  "
 • @NUS 17:55:18
  Liczba najemników opłacanych przez zachodnią koalicję i niektóre kraje arabskie podana przez wywiad niemiecki jest prawdziwa.

  Te liczby: 95/5 pokazują prawdę o tym jakie metody stosują USA/Izrael dla osiągnięcia swoich celów.

  Pozdrawiam.
 • @NUS 16:06:23
  Po to właśnie są te wojny prowadzone, aby uniknąć bankructwa.
  Oczywiście ludność państw okradzionych ze swoich bogactw naturalnych i zapasów złota oraz dewiz mogą cierpieć biedę, aby tylko USA/Izrael miały się dobrze.
  Tak wyglądają realia tej neokolonialnej polityki.

  Pozdrawiam.
 • @Ranger 00:09:55
  Obie partie amerykańskie popierają destabilizację Syrii.
  Dzieje się tak dlatego, bo obie te partie jadą dokładnie na tym samym wózku podwieszone do ich mocodawców, czyli wielkiej finansjery tak bankowej jak i wielkoprzemysłowej z kompleksu wydobywczego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej