Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Snowden "odleciał"!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Snowden odleciał- tak napisałem w tytule, mimo że fizycznie nigdzie nie odleciał i nadal znajduje się w Moskwie.

Słowa, których użyłem w tytule post'a są przenośnią na podsumowanie rozgłaszanych ostatnio w niezależnych mediach informacji dotyczących faktu; jakoby Snowden miał ujawnić rewelacje dotyczące tajnego amerykańskiego programu rządowego o chemtrail (!).

Wzmianka o tej rewelacyjnej wypowiedzi Snowdena pojawiła się poraz pierwszy w interneci wczoraj (11.07.2013 roku) w tym tekście: www.chronicle.su/news/snowden-uncovers-shocking-truth-behind-chemtrails/

Po przeanalizowaniu powyższego tekstu sądzę, że służby amerykańskie przystąpiły do kontrataku mającego na celu zdyskredytowanie Snowdena w oczach niezależnej opinii publicznej.

A ta dyskredytacja jego osoby ma w następnej kolejności zneutralizować informacji jakie w przyszłości może przekazywać Snowden do widomości publicznej.

Operacja służb, które rozpowszechniają tą podaną w zalinkowanym artykule informację są tak grubymi nićmi szyte, że nawet nie ma potrzeby udowadniać kto i w jakim celu to robi.

Dodam tylko na zakończenie, że przypisywany mu jako ujawniony  przez niego rewelacyjny fakt dotyczący firmy Geoengineering lab Muad'Dib jest zwykłą ściemą.

Jak widać coraz ciekawiej robi się wokół osoby Snowdena- chyba amerykańskie służby zrozumiały już jak niebezpieczną kartą propagandową w rękach ich rosyjskiego odpowiednika jest osoba Snowdena.

Zapewne do tej dyskredytacji przez amerykańskie służby osoby Snowdena i treści głoszonych jakoby przez niego rewelacji przyczyniła się okoliczność, że jednak pozostanie on w Moskwie na zawsze.

Pozdrawiam.

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej