Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Kazanie wygłoszone przez syryjskiego duchownego w meczecie Umajjadów w Damaszku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu 28 czerwca br. syryjski duchowny wygłosił w meczecie Umajjadów w Damaszku transmitowane przez telewizję rządową kazanie.

W kazaniu tym oskarżył Żydów o zło dziejące się we współczesnym świecie.

"Gdy spojrzymy na historię ludzkości, która pokazała prawdziwą naturę Żydów jako zabójców proroków i osób niedotrzymujących umów,  to okaże się, że od czasów pre-islamskich dzielili oni na fragmenty arabskie i islamskie narody...Z zamiarem zdobycia wpływów na świecie, polegającym na realizacji ich planów, Żydzi postawili sobie dwa podstawowe cele. Pierwszym jest podział narodów na świecie, polegający na podburzaniu jednych przeciwko drugim i wywoływania wojen między nimi. Drugim celem doprowadzenie do zburzenia jedności narodów świata, niszcząc ich fundamenty, wartości moralne i zasady co w ostateczności prowadzi do odejścia z drogi wskazanej nam przez Boga.......To jest właśnie to co oni robią od wieków na całym świecie....Gdy obserwujemy to co dzieje się obecnie w tej niezłomnej twierdzy (w Syrii-dopisek mój), i na Bliskim Wschodzie, to nie jest niczym nowym. To jest robione z premedytacją.....Jesteśmy narodem, który pogrążył się w letargu, który nie studiował swej historii, i nie szukał prawdy o tym jak jego wrogowie spiskują i planują wobec niego. Oni wzniecili iskrę wojny domowej w Palestynie oraz w Afganistanie, a następnie w Iraku, a potem w Egipcie i z kolei w Syrii..."

To jest fragment tego kazania, który pozostawiam bez komentarza.

Pozdrawiam.

 

pl.wikipedia.org/wiki/Meczet_Umajjad%C3%B3w

KOMENTARZE

 • @
  >Jesteśmy narodem, który pogrążył się w letargu, który nie studiował swej historii, i nie szukał prawdy o tym jak jego wrogowie spiskują i planują wobec niego

  Ojej, Oni tez?...
 • @DelfInn 12:51:38
  "Ojej, Oni tez?..."
  Dlatego właśnie zamieściłem fragment tego kazania abyśmy mogli zrozumieć, że oni mają dokładnie ten sam problem co i My, co wynika z jednakowej przyczyny tego problemu.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 13:10:22
  Ten problem nazywa się judeo-satanizm i występuje nie tylko judaizmie czy Chrześcijaństwie ale również w Islamie.
  Pozdrawiam.
 • @Gawronski Rafzen 09:35:59
  Zgadza się!- szczególnie gdy chodzi o odmianę skrajną islamizmu.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej