Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Kazanie wygłoszone przez syryjskiego duchownego w meczecie Umajjadów w Damaszku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu 28 czerwca br. syryjski duchowny wygłosił w meczecie Umajjadów w Damaszku transmitowane przez telewizję rządową kazanie.

W kazaniu tym oskarżył Żydów o zło dziejące się we współczesnym świecie.

"Gdy spojrzymy na historię ludzkości, która pokazała prawdziwą naturę Żydów jako zabójców proroków i osób niedotrzymujących umów,  to okaże się, że od czasów pre-islamskich dzielili oni na fragmenty arabskie i islamskie narody...Z zamiarem zdobycia wpływów na świecie, polegającym na realizacji ich planów, Żydzi postawili sobie dwa podstawowe cele. Pierwszym jest podział narodów na świecie, polegający na podburzaniu jednych przeciwko drugim i wywoływania wojen między nimi. Drugim celem doprowadzenie do zburzenia jedności narodów świata, niszcząc ich fundamenty, wartości moralne i zasady co w ostateczności prowadzi do odejścia z drogi wskazanej nam przez Boga.......To jest właśnie to co oni robią od wieków na całym świecie....Gdy obserwujemy to co dzieje się obecnie w tej niezłomnej twierdzy (w Syrii-dopisek mój), i na Bliskim Wschodzie, to nie jest niczym nowym. To jest robione z premedytacją.....Jesteśmy narodem, który pogrążył się w letargu, który nie studiował swej historii, i nie szukał prawdy o tym jak jego wrogowie spiskują i planują wobec niego. Oni wzniecili iskrę wojny domowej w Palestynie oraz w Afganistanie, a następnie w Iraku, a potem w Egipcie i z kolei w Syrii..."

To jest fragment tego kazania, który pozostawiam bez komentarza.

Pozdrawiam.

 

pl.wikipedia.org/wiki/Meczet_Umajjad%C3%B3w

KOMENTARZE

 • @
  >Jesteśmy narodem, który pogrążył się w letargu, który nie studiował swej historii, i nie szukał prawdy o tym jak jego wrogowie spiskują i planują wobec niego

  Ojej, Oni tez?...
 • @DelfInn 12:51:38
  "Ojej, Oni tez?..."
  Dlatego właśnie zamieściłem fragment tego kazania abyśmy mogli zrozumieć, że oni mają dokładnie ten sam problem co i My, co wynika z jednakowej przyczyny tego problemu.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 13:10:22
  Ten problem nazywa się judeo-satanizm i występuje nie tylko judaizmie czy Chrześcijaństwie ale również w Islamie.
  Pozdrawiam.
 • @Gawronski Rafzen 09:35:59
  Zgadza się!- szczególnie gdy chodzi o odmianę skrajną islamizmu.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej