Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Ubodło ich!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polski ambasador w Izraelu, Jacek Chorodowicz został wezwany do izraelskiego MSZ-tu w celu wręczenia mu protestu przeciwko przegłosowanemu niedawno przez Parlament III RP zakazowi rytualnego uboju zwierząt.

W dniu wczorajszym (15.07.2013 r) polski ambasador w Izraelu, Jacek Chodorowicz wezwany został do izraelskiego MSZ-tu w celu przekazania mu oficjalnego protestu rządu Izraela, w którym potępia on uchwałę Sejmu suwerennej Rzeczypospolitej Polskiej zakazującej uboju rytualnego zwierząt.

Uchwała ta została podjęta w zgodzie z polskim prawem o ochronie praw zwierząt.

W odpowiedzi na to izraelski MSZ przekazał ambasadorowi polskiemu w Izraelu, tekst ostrego w słowach oświadczenia:

"Izrael jest rozczarowany, że Polska zdecydowała się zakazać uboju rytualnego, który jest bardzo ważnym elementem rytuału religijnego dla milionów Żydów od czasów starożytnych. Decyzja parlamentu, aby odrzucić ustawę umożliwiającą ubój koszerny w Polsce jest całkowicie nie do przyjęcia...Historia Polski jest nierozerwalnie związana z historią narodu żydowskiego. Dlatego też tecyzja ta poważnie szkodzi procesowi normalizacji przywracania życia żydowskiego w Polsce. Jesteśmy zdumieni, że Polska, należąc do UE, w której ubój koszerny nie jest zabroniony, powinna zachować te same prawa jakie w niej obowiązują...Decyzja ta nie jest zgodna z deklarowaną przez Polskę nowoczesnością i zasadami demokracji jakimi Polska się szczyci"

Poza tym protestem izraelskiego MSZ-u już w niedzielę przestawiciel Knesetu, Yudi Edelstein wysłał na ręce swojego polskiego odpowiednika, list protestujący przeciwko podjętej suwerennej uchwale polskiego Parlamentu.

Nie pozostał również bierny w tej sprawie Naczelny Rabin Polski, Michael Schudrich, który zagroził w niedzielę, że się poda do dymisji (!!!!):

"...będę zmuszony zrezygnować z funkcji...jeśli nie będę mógł zapewnić swym współwyznawcom możliwości odbywania prawidłowo praktyk religijnych"

fzp.salon24.pl/520518,uboj-rytualny-oswiadczenie-w-sprawie-decyzji-sejmu-rp

Nie dość tego, głos zabrał nawet World Jewish Congress, który słowami jego prezydenta Ronald'a S. Lauder'a wypowiedzianymi w piątek, ostro potępił decyzję polskiego Parlamentu:

"....decyzja ta jest policzkiem dla Żydów i muzułmanów...jest  to gorzki cios dla wszystkich tych, którzy czynili starania o doprowadzenie do renesansu życia żydowskiego w Polsce...Zastanawiam się jaki przekaz chceli osiągnąć ci, którzy głosowali za zakazem rytualnego uboju, dla swoich chrześcijańskich współwyznawców?"

Przypomnę, że w piątek 12 lipca br. Sejm przegłosował stosunkiem głosów: ZA -222 i PRZECIW- 178, ustawę zabraniającą dokonywania uboju rytualnego zwierząt. Z PO za zniesieniem zakazu było 124 posłów, przeciw 38, siedmiu wstrzymało się od głosu. PiS- prawie wszyscy głosowali za zakazem, przeciwko byli tylko: Henryk Kowalczyk i Jan Krzysztof Ardanowski. W SLD tylko 18 posłów było za zakazem uboju, przeciw 24, a dwóch wstrzymało się od głosu. Przeciwko ubojowi rytualnemu głosowali: Tomasz Grabowski, Eugeniusz Czykwin, Cezary Olejniczak i Romuald Ajchler, zaś wstrzymali się: Stanisław Wziątek i Adam Kępiński.

PSL w całości głosował przeciw ustawie.

Z RP wszyscy glosowali za zakazem uboju, zaś z Klubu Solidarnej Polski 13 posłów głosowało przeciwko zakazowi, w tym: Beata Kempa, Arkadiusz Mularczyk, Piotr Jaki i Ludwik Dorn. Za uchwałą opowiedzieli się tylko: Tadeusz Woźniak i Dorota Marzena Wróbel.

www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp

Co to jest ubój rytualny pisałem w tym tekście:

adnovum.nowyekran.net/post/82531,szechita

Pozdrawiam.

www.varshe.org.pl/yi/teksty-zrodlowe/o-wydarzeniach/234-ustawa-o-zakazie-uboju-rytualnego

www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/169945#.UeTdC6x6Ghp

www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/169959#.UeTY6kBy3fI

telawiw.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/nowy_ambasador

KOMENTARZE

 • autor i reszta swiata
  Decyzja ta nie jest zgodna z deklarowaną przez Polskę nowoczesnością i zasadami demokracji jakimi Polska się szczyci"
  Panowie mowia o nowoczesnosci mordowania zwierzat w bolu?
  Propagtorzy pochodzenia czlowieka od malpy walcza o uboj rytualny.
  Jaki ma sens w dzisiejszych czasach cos co bylo wazne kiedy nie bylo lodowki.Uboj rytualny mial sens ze wzgledow zdrowotnych tylko i wylacznie na terenach gdzie temperatury byly wysokie a najszybciej psujacym sie materialem byla krew.W dzisiejszych czasach nie ma to znaczenia. Drugim problemem byla wszystko jedzaca swinia oraz warunki sanitarne w tamtych czasach kiedy potrzeby zalatwiano bezposrednio na ulicy,warunki sanitarne i rozprzestrzenianie sie chorob byly jakie byly,jedzenie miesa wszystko zracej swini bylo nie bezpieczne.W dzisiejszych czasach niema to znaczenia.
 • ---od zawsze zastanawia mnie --wplecenie ZDROWEJ diety
  -- w przykazania religijne -MAJSTERSZTYK ! tylko kogo ???

  http://www.ezechiel.pl/joomla1.5/index.php?option=com_content&view=article&id=65:dekalog-przed-synajem&catid=36:teologia&Itemid=1
 • @radzioron 09:31:52
  Coś koło tego:)))

  Pozdrawiam:)
 • @latajace skrzypce 09:33:00
  "Jaki ma sens w dzisiejszych czasach cos co było wazne kiedy nie było lodowki"- otóż ze względu na tradycję religijną jest to ważne nawet wtedy gdy są lodówki, ale jako, że szechita nie należy do naszej kultury i tradycji religijnej i była przez KK długi czas zabroniona ze względów humanitarnych, można powiedzieć, że nie leży w naszym interesie i moralności aby dokonywać takich rytualnych ubojów zwierząt.
  Przecież nie ma obecnie problemu z pozyskaniem mięsa zwierząt ubitych rytualnie z innych krajów- choćby ościennych- więc chciałoby się zapytać o to to aj waj????
  Czemu ono służy- czyżby wielki biznes utracił bardzo tanie źródło wyjątkowej jakości mięsa z uboju rytualnego?
  Sądzę- widząc jak głosowało PSL, że pieniądze są jednym z ważniejszych przyczyn obecnego zamieszania w prasie światowej- Aj Waj!!!!!- gawałt!!!!

  Pozdrawiam.
 • @ninanonimowa 09:58:09
  Może zna pani już odpowiedź?

  Pozdrawiam.
 • Hmmm...
  "Historia Polski jest nierozerwalnie związana z historią narodu żydowskiego."

  No tak. Ale - to już historia. Na szczęście.

  "Dlatego też tecyzja ta poważnie szkodzi procesowi normalizacji przywracania życia żydowskiego w Polsce. "

  O jakim "przywracaniu życia żydowskiego" mowa?
  Jest na to zgoda Polaków?
  Było jakieś referendum w tej sprawie?
 • @ATMAN 10:30:14
  "..przywracanie życia żydowskiego w Polsce..."- chociaż szydło wyszło z worka.

  Dlatego teraz mając takie niezaprzeczalne dowody musimy zacząć czujnie patrzeć co się wokół Nas dzieje.

  Pozdrawiam.
 • Pokrętność widzę ogromną!
  "Izrael jest rozczarowany, że Polska zdecydowała się zakazać uboju rytualnego, który jest bardzo ważnym elementem rytuału religijnego dla milionów Żydów od czasów starożytnych.
  [...] Decyzja parlamentu, aby odrzucić ustawę umożliwiającą ubój koszerny w Polsce jest całkowicie nie do przyjęcia...Historia Polski jest nierozerwalnie związana z historią narodu żydowskiego.
  [...] Decyzja ta nie jest zgodna z deklarowaną przez Polskę nowoczesnością i zasadami demokracji jakimi Polska się szczyci"


  Jeżeli Izrael uznaje, że Polska deklaruje nowoczesność i zasady demokracji, to tym samym uznaje, że ma prawo do podejmowania decyzji większością głosów we własnym parlamencie, i by owej nowoczesności dać wyraz musi odrzucić nieswoją historię, co niestety, tu głębokie wyrazy ubolewania, "[...] poważnie szkodzi procesowi normalizacji przywracania życia żydowskiego w Polsce", który powinien przecież iść pełną parą.
  Zgodnie z wykładem Szymona Peresa na UJ-ocie, Polacy nie powinni uczyć się historii i ją odrzucić, co niniejszym Sejm uczynił.


  "Nie pozostał również bierny w tej sprawie Naczelny Rabin Polski, Michael Schudrich, który zagroził w niedzielę, że się poda do dymisji (!!!!):

  "[...] będę zmuszony zrezygnować z funkcji...jeśli nie będę mógł zapewnić swym współwyznawcą możliwości odbywania prawidłowo praktyk religijnych"


  No cóż panie Rabin, możecie importować mięso z Izraela  "Nie dość tego, głos zabrał nawet World Jewish Congress, który słowami jego prezydenta Ronald'a S. Lauder'a wypowiedzianymi w piątek, ostro potępił decyzję polskiego Parlamentu:
  "[...] decyzja ta jest policzkiem dla Żydów i muzułmanów...
  [...] jest to gorzki cios dla wszystkich tych, którzy czynili starania o doprowadzenie do renesansu życia żydowskiego w Polsce..."


  Patrzcie Państwo, nagle im po drodze z muzułmanami.
  Strasznie zabolało mnie, że Sejm odrywa od historii Polski nierozerwanie złączoną z nią historie narodu żydowskiego i zadaje gorzki cios tym "którzy czynili starania o doprowadzenie do renesansu życia żydowskiego w Polsce".


  Ciekawi mnie zachowanie ekologistów i grinpisiaków, którzy nie dali głosu, co może zdradzać źródła ich kasiory.


  A teraz na poważnie; jeżeli o taki drobiazg robi się hucpę, to zastanawiam się, co takiego już się stało lub stanie, że idzie oto wojna do, której oddelegowano rząd Izraela, Żydów z kraju i zza granicy. False flag?
 • @tadman 10:38:09
  Mogą spróbować:(

  Pozdrawiam.
 • @ATMAN 10:30:14
  "Było jakieś referendum w tej sprawie?"

  No, ale sie wi, że nie tu.
 • "...będę mógł zapewnić swym współwyznawcą..."
  Współwyznawcą? To miał być narzędnik liczby pojedyńczej, czy celownik liczby mnogiej?
 • @Henieck 10:47:07
  celownik liczby mnogiej:)))

  Już się poprawiłem:)))

  Pozdrawiam:)
 • @tadman 10:41:35
  Pewnie ściśle tajne było.
  Na wspólnym posiedzeniu rządu izraelsko-"polskiego".
 • @AdNovum 10:17:44
  Jaki ma sens w dzisiejszych czasach cos co było wazne kiedy nie było lodowki"- otóż ze względu na tradycję religijną jest to ważne nawet wtedy gdy są lodówki,
  Profesor Hartman twierdzi ze pochodzi od malpy (casus Goodson-Hartman)wiec jakie znaczenie ma uboj w XXI wieku jaka tradycja ? DARWINOSKA, albo prawda albo DARWIN a wtedy jaka tradycja jaka religia jaki UBOJ?
 • To Schudrich
  kiedy wraca na Manhatan ?
 • ------------------ DUCHOWI żydzi a nawet ?????????????
  --- KTOŚ wczoraj oglądał ?? MARKA JURKA a TERLIKOWSKIEGO ??
  --NIE WYPOWIADALI się !!!!! jako osoby --prywatne !!!
 • "reject"
  Fajny tytuł z Fox News

  "Israel rejects Polish ban on kosher slaughter"

  "Reject" to oni mogą swoją własną dupę!

  Gra naprawdę jest o wielką stawkę. Ustawa automatycznie powoduje
  o wiele bardziej nieprzyjazny grunt dla osiedlania się muzułmanów
  w Polsce czyli islamizacji a także daje prztyczka w nos żydom. Mimo
  ze mówimy tylko o mięsie wydarzenia te są polityczne i bardzo ważne. Wszystko oczywiście może się zmienić i od mieszkających w kraju rodaków zależy czy żydom i PSL uda się ustawę przekręcić!
  Tak z boku patrząc muszą naprawdę realnie myśleć aby się zwalić z Izraela do Polski. Nie przeszkadza im nawet ze wraz z nimi przyjdą muzułmanie.
 • @ATMAN 10:59:33
  Wypowiedź Waszczykowskiego w temacie uboju rytualnego jest, była skandaliczna. Sugerował, że sprawę uboju rytualnego trzeba załatwić "kanałami dyplomatycznymi"???!!!. Jakiekolwiek załatwienie sprawy uboju rytualnego "kanałami dyplomatycznymi " będzie oznaczało nierówność prawną wyznawców judaizmu wobec innych obywateli. Sojusz z Izraelem, podobnie jak sojusz z banderowcami okazał się kompletną katastrofą. Wszystkie dotychczasowe ustępstwa wobec żydów spowodowały tylko stale wzrastającą falę roszczeń. Za te dwie katastrofy sporą część winy ponosi Waszczykowski. Na wiosnę obecnego roku trzech ministrów rządu Tuska i przedstawiciele opozycji spotkali się w Warszawie z członkiem rządu izraelskiego. Na spotkaniu omawiano sprawę obrabowania Polaków na kwotę 65 miliardów dolarów. Po powrocie członka rządu izraelskiego do swojego kraju, tamtejsza prasa oznajmiła, że w Warszawie zapadły korzystne dla żydów decyzje. Ponieważ jak dotąd polska opinia publiczna nie została poinformowana o decyzjach podjętych wówczas w Warszawie, można wnioskować, że są one skrajnie niekorzystne dla Polski. Nie byłbym zaskoczony, gdyby jednym z przedstawicieli opozycji był właśnie Waszczykowski. Jeżeli PiS działa na rzecz zniszczenia naszego kraju, to czym się różni od Platformy ? Chyba nie chodzi o to, kto głośniej krzyknie zdrada ?
 • Tzw. ubój rytualny
  nie jest formą wykonywania rytuałów religijnych przez wiernych żydów tylko środkiem do tychże, tak jak wypiekanie opłatka nie jest rytuałem religijnym katolików. Jeśli im tak zależy na tradycji można pozwolić na ubój rytualny konkretnym gminom żydowskim i osobom-rzezakom na potrzeby gminy w ściśle określonych warunkach sanitarnych i izolowanych od gawiedzi pomieszczeniach.

  Z tego zakazu możemy osiągnąć inną korzyść - spadek cen mięsa wołowego, zwiększenie jego konsumpcji a tym samym poprawa zdrowia społeczeństwa.

  Ciekaw jestem tylko czy jakiś nadgorliwiec nie rozciągnie zakazu na ubój drobiu gdzie następuje również wykrwawienie a sposób dekapitacji jest dość drastyczny.
 • @radzioron 09:31:52
  PSL głosował za kasą a nie za żydami.
 • @latajace skrzypce 11:09:14
  Ale nie rozumiesz, że im koszerne lepiej smakuje:)))

  Pozdrawiam.
 • @Skanderbeg 11:24:21
  W ramach polityki wzajemności powinniśmy też czegoś od nich mocno zażądać:)))

  Pozdrawiam.
 • @Stara Baba 13:07:34
  Muzułmanie nawet im bardzo pasują, bo mogą na nich zwalać różne swoje grzeszki:))))
  Pytanie:
  Kto (jakie siły polityczne) w Stanach Zjednoczonych optował za zwiększeniem emigracji w tym muzułmańskiej (ale nie tylko, bo również wszelkiej ludności kolorowej)???

  Pozdrawiam.
 • @korwinista 13:57:06
  "Z tego zakazu możemy osiągnąć inną korzyść- spadek cen mięsa wołowego, zwiększenie jego konsumpcji a tym samym poprawa zdrowia społeczeństwa"- zgadza się, ale jednocześnie członkowie i elektorat PSL straci:))))
  Ustawa dotyczy wszystkich zwierząt.

  Pozdrawiam.
 • @korwinista 13:58:15
  Nie byłbym wcale tego taki na 100% pewny.
  Oczywiście za kasą to oni zawsze głosują, ale za tym drugim...kto wie, kto wie???

  Pozdrawiam:)
 • @AdNovum 14:10:37
  Na to pytanie można znaleźć odpowiedz w celach ostatniej wojny irackiej.
  Pisałem już o tym lecz dla czytelnika jest to wielka abstrakcja. Jednak klucz
  do nieszczęść w Europie tkwi właśnie tam!
 • Niech przejdą na wegetarianizm, albo
  niech porzucą bajki talmudyczne.
 • @Ranger 14:25:45
  Nie zgadzam się z Panem. "Nafta" to wisienka na torcie!
 • @Stara Baba 14:16:51
  Warto przeczytać również to:

  http://kefir2010.wordpress.com/2012/10/10/projekt-judeopolonia-i-masowa-emigracja-z-izraela-do-polski-do-2022-roku-musimy-juz-teraz-organizowac-miejskie-oddzialy-paramilitarne/

  Pozdrawiam.
 • @Ranger 14:54:30
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_135.html
 • @
  wracając do mojego poprzedniego komentarza jeżeli o islamizacje chodzi
  przeczytałem dzisiaj ze:
  "Beginning in 2014, the United Kingdom will require all British schoolchildren to complete a unit on the history of Islam"
  - Procesy te są długotrwale i czasami umykające uwadze. Dla tego zakaz
  rytualnego uboju jest jak najbardziej wskazany w celu ratowania naszej kultury i historii. Nie jest to tylko walka o biznes i żydowskie widzimisię!

  Tak na boku: czy wiecie ze w Brytami została zaatakowana polska restauracja? I to przez kogo? Przez Pakistańczyków!
 • Przecież to zydzi wymyślili ochronę praw zwierząt lansując równocześnie
  w mediach dla gojów zezwierzęcenie, pornografię i aborcyjny biznes.
  Wpadli we własne sidła.

  Czy żydzi dzielą się na dwie różne synagogi i głoszą dwa różne bóstwa?
  Czy po prostu usprzecznili wewnętrznie prawo?

  Słusznie Nathanel napisał, że trzeba ogłosić aborcję ubojem rytualnym, by prawa nienarodzonych dzieci były chronione.

  Jeśli błądzimy, niech nas żydzi poprawią.
 • @Stara Baba 15:41:52
  A co Pakistańczycy mają do Polaków???

  Przecież to jakiś obłęd!

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 18:46:26
  Jeżeli to nie przypadkowy incydent to właśnie mają!
  Zdarzył się właśnie teraz po zakazie "szlachtus-szlachtus".
  Wiadomym jest jaka religie ludzie ci reprezentują! Napad bez powodu na zwykła restauracje i Polaków tam przebywających zawsze wróży podtekst.
  Tego będzie więcej.
 • @Stara Baba 18:57:45
  Czyli już uruchomili wtyki u fanatyków islamskich?

  Tak więc scenariusz, że mogą coś robić pod fałszywą flagą, może być prawdziwy.

  Pytanie czy ten nasz nie-rząd też na tej sytuacji zyskuje?

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 19:14:38
  Szczerze mówiąc to w większości w "halal" a nie w koszer obyczaje
  ustawa uderzyła. Mięso z naszych ubojni szlo głównie na zachód. Ludzi żydowskiego pochodzenia w Polsce którzy postępują zgodnie z ich obyczajami jest może 1500 góra 2 tysiące. Reszta się przefarbowała lub spolszczyła. Dla Izraela ustawa jest problemem przyszłości. Dla Arabów
  jest problemem ekspansji! Czy "garbaci" zaczynają już coś kręcić to ciężko powiedzieć ale nie wydaje się, przynajmniej na razie
 • @Stara Baba 19:30:57
  "Mięso z naszych ubojni szlo głównie na zachód"- zgadza się!

  Ale kto na tym mięsie zarabiał:))))

  Pozdrawiam.
 • @ATMAN 10:30:14
  Przecież zostało dopowiedziane, że chodzi o "renesans", a ten zakaz szkodzi "demokratyczności" tego procesu, którym Polska ponoć się "szczyci" i Żydzi wyraźnie upominają ambasadora, że rząd polski powinien się dostosować do standardu UE. Jeszcze będzie tak, że Kneset nas z unii wywali. Będą jaja panowie...
 • @AdNovum 18:46:26
  Nie zupełnie. Pakistańce mają semimonopol na fasty, to sobie polnishe werfluchte nie życzą na swojej dzielni.. Pewnie komuniści..
 • Rytualny ubój Narodu Polskiego czyli ludobójstwo na Polakach .
  NOWE KRYTERIA DOCHODOWE ORAZ WYSOKOŚĆ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH

  Zmiany będą obowiązywać od 1 listopada 2012 r.

  W Dzienniku Ustaw z dnia 24 sierpnia 2012 r., pod poz. 959 ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 10 sierpnia 2012 r. w sprawie wysokości dochodu rodziny albo dochodu osoby uczącej się stanowiących podstawę ubiegania się o zasiłek rodzinny oraz wysokości świadczeń rodzinnych. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 8 września 2012 r. i dotyczy świadczeń przysługujących od dnia 1 listopada 2012 r.

  Zasiłek rodzinny będzie przysługiwał osobom, jeżeli dochód rodziny w przeliczeniu na osobę albo dochód osoby uczącej się nie przekracza kwoty 539,00 zł (dotychczas 504,00 zł), zaś w przypadku gdy członkiem rodziny jest dziecko legitymujące się orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności, gdy dochód ten nie przekracza kwoty 623,00 zł (dotychczas 583,00 zł). Kwoty te obowiązywać będą od dnia 1 listopada 2012 r. do dnia 31 października 2014 r., zaś w okresie od dnia 1 listopada 2014 r. wysokość tych kwot będzie wynosić odpowiednio 574,00 zł i 664,00 zł.

  O dnia 1 listopada 2012 r. ulegają też zmianie wysokości (niektórych) świadczeń rodzinnych. Wysokość zasiłku rodzinnego na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia wynosić będzie 77,00 zł (dotychczas 68,00 zł); na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia wynosić będzie 106,00 zł (dotychczas 81,00 zł), zaś na dziecko w wieku powyżej 18 roku życia do ukończenia 24 roku życia wynosić będzie 115,00 zł (dotychczas 98,00 zł).

  Kwoty pozostałych świadczeń – w tym zasiłku pielęgnacyjnego ( 153,00 zł) i świadczenia pielęgnacyjnego (520,00 zł) pozostają bez zmian.

  http://jaipolska.fm.interia.pl/ubostwo.jpg
 • @Ranger 22:22:18
  No wiesz, ja oprócz "trollowania" mam czas na plaże, pływanie i wiele innych przyjemnych rzeczy. Jak widzę, ty tak od nocy do nocy w tych materiałach!

  Napisałem:"Jeżeli to nie przypadkowy incydent to właśnie mają!"
  Jak widzisz od razu nadmieniłem ze dokładnie nie wiem.
 • @Witkacy 22:28:43
  Panie @Witkacy, zasiłek na dziecko sam w sobie mówi ze coś jest nie tak
  bo w zdrowym kraju zapomóg być nie powinno. Jednak to nie ta ustawa nas zniszczy. W 2016 roku wejdzie w życie prawo legalnej sprzedażny osobom zagranicznym naszej rodzimej ziemi. To wtedy definitywnie
  staniemy się narodem który wymiera!
 • @SpiritoLibero 11:15:32
  :)))!
 • @AdNovum 19:14:38
  "Czyli już uruchomili wtyki u fanatyków islamskich?"

  No właśnie! I taki burdel zaprowadzą w Polsce po ichnim tu przyjeździe.
 • Rytualny ubój Narodu Polskiego czyli ludobójstwo na Polakach .
  http://bi.gazeta.pl/im/73/4e/d8/z14175859Q.jpg
 • @Witkacy 22:52:28
  Tak!
 • @Ranger 23:15:35
  Wiesz co? Był kiedyś u mnie w klasie (podstawówka) typek podobnego charakteru jak ty, bezczelny, chamski, upierdliwy i ogólnie mówiąc charakter bardzo nieciekawy. Jak ten dzieciak wtedy od kumpli dostawał wpierdol nie jeden by tego nie wytrzymał. Jednak nie było na niego siły.
  Pyskował, skarżył, wyzywał i wk...al. Spotkaliśmy się kiedyś już jako dorośli
  a ten facet taki sam jak za młodu tak i za starego. Co za chodząca q...wa.

  ( może nie powinienem nadmieniać ale był to jeden z 5 żydów którzy chodzili razem do mojej klasy, pozostałych czterech także go napierniczało.
  Dla nich także był menda)

  Dobranoc
 • @AdNovum 10:35:17
  Witam. Pan R. Opara napisał manifest zmian w Polsce. Niestety, nie wspomniał, że trzeba żydostwo odsunąć od stanowisk w państwie i polecam portal: www.poznajprawdę.net , gdzie jest zamieszczona lista ok 185 osób z pierwszych stron gazet i TV, którzy są zydami i teraz mają polskie nazwiska!!! Ryzy Matoł był ze swoim NIEŻONDEM w Izraelu i wszyscy "polacy" mieli krymki czarne na łbach!!! Teraz płacą za lizanie dupy zydostwu i azylu w Izraelu nie budziet!!!
 • @Stara Baba 23:32:02
  :))))))))))))

  U mnie w klasie w szkole podstawowej też był taki jeden gość o podobnym wyglądzie.

  Pozdrawiam
 • @zibi 23:36:48
  Zgadza się!

  Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR 22:46:30
  Sądzę, że nie jest to przypadkowe.
  Dostali zielone światło.

  Pozdrawiam:)
 • @Torin 21:00:19
  Ale dlaczego wcześniej to się nie zdarzało.
  Jakaś dziwna ta zbieżność faktów.

  Pozdrawiam.
 • @Stara Baba 18:57:45
  Ps.

  Może ten fakt da odpowiedź dlaczego uruchomiono Pakistańczyków jako narzędzie przeciwko Polakom w Londynie?

  Otóż proszę przypomnieć sobie sprawę, która wyszła na jaw w zeszłym roku, dotyczącą tego, że szefowa wydziału ds. opieki nad dziećmi, Sue Berelowitz, celowo ukrywała przestępstwa pakistańskich emigrantów polegające na gwałtach dokonywanych przez nich na nieletnich białych dziewczynkach.
  Może mają w ten sposób haka na tych Pakistańczyków i jest to narzędzie szantażu, którym ich sterują?

  Pozdrawiam.
 • A może uznać w końcu Mesjasza?
  ==który jest bardzo ważnym elementem rytuału religijnego dla milionów Żydów od czasów starożytnych.==

  ==Decyzja ta nie jest zgodna z deklarowaną przez Polskę nowoczesnością ==


  Taka typowa mądrość żydowska.
  Albo starożytne zwyczaje religijne, albo nowoczesność? Jak to Polacy mają być nowoczesnymi, gdy kazałoby im się przestrzegać starożytnych zwyczajów, w dodatku już nieobowiązujących, gdyż ofiara Masjasza jest wystarczająca. A starożytne zwyczaje zbawić nie mogą.
 • @Stara Baba 15:26:56
  Dzięki za link.

  No cóż potwierdza ten tekst to co jest oczywiste.

  Dodam jeszcze na marginesie kwotę dochodów z uboju rytualnego zwierząt w Polsce, którą oni oceniają na 0,5 mld $/rocznie (sądzę, że trochę zaniżyli).
  Jak widać jest o co kruszyć kopię.

  Pozdrawiam.
 • Noszkrucabomba!
  Rozumiem, że państwo Izrael, jako wzór demokracji i praw człowieka nie ma u siebie band atakujących karetki (W soboty) czy krzyczących wulgarne obelgi pod adresem sportsmenek.
  Nadto demokratyczne państwo Izrael ma w Knessecie przedstawicieli Palestyńczyków, homosiów i in. mniejszości.
 • @Maciej Ka 01:03:49
  Dzięki za tą informację.

  Ale jeżeli chodzi o meritum tematu, to można zapytać dlaczego sprawa holokaustu w pierwszym okresie bezpośrednio po wojnie nie istniała?

  Odpowiedź jest prosta, bo żyło za dużo świadków, którzy mogli kwestionować go.

  Innym problemem jest dlaczego tak stosunkowo późno zaczęto rozpowszechniać mit o holokauście?

  Sądzę, że częściowa odpowiedź ukryta jest w zalinkowanej przez Ciebie historii.

  Pozdrawiam.
 • @Ranger 15:42:20
  Jak przychodzisz do kogoś w gości to zachowaj kulturę.
  Tej podstawowej prawdy wy nie rozumiecie nigdy i dlatego ciągle jesteście przeganiani.
 • @Ranger 15:38:53
  Ty ich znasz- jak widzę- bardzo dobrze, więc dlatego ten mur hańby wam był potrzebny aby się od nich odgrodzić?

  Jak widać, czujność zachowujesz wzorową i wychwyciłeś ten jeden komentarz, który demaskuje wasze metody.

  Jeśli zaś chodzi o twoje chamskie uwagi to zachowaj je dla tate, mame i ziomali z kibucu:))))))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej