Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Zamach w Bostonie- nowe fakty.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po tym jak sierżant policji,Sean Murphy udostępnił zdjęcia dziennikarzom "Boston Magazine" dokumentujące moment aresztowania Dżochara Carnajewa, wywołał kolejną burzę na temat prawdziwych okoliczności zamachu w Bostonie.

Gdy w kwietniu po zatrzymaniu Dżochara Carnajewa przedstawiciele policji opisywali jego szczegóły, podali również informację o tym, że podejrzany został postrzelony w gardło i nie może mówić. Uwiarygodnić ten fakt miało zdjęcie opublikowane w mediach, na którym widać reanimowanego Dżochara Carnajewa z czymś co wygląda jak jakiś opatrunek założony na szyję:

Oficjalne stanowisko na temat stanu zdrowia Dżochara Carnajewa ogłosił również biegły rządowy stanu Massachusetts, Deval Patrick, który powiedział, że Carnajew był "w stanie poważnym, ale stabilnym" i "nie jest w stanie komunikować się jeszcze".

Ten "poważny stan" zatrzymanego przez policję Dżochara Carnajewa miał wynikać z nieudanej próby samobójstwa, w czsie gdy podobno ukrywał się w łodzi:

"Uważa się, że nastolatek włożył pistolet w usta i pociągnął za spust w desperackiej próbie, aby tym sposobem uniknąć schwytania i ewentualnie kary śmierci...Raport mówi, że kula przeszła przez gardło, uszkadzając poważnie kręgosłup i wyszła z tyłu szyi".

Ta Hollywódzka wersja miała na celu oczywiście uwiarygodnić fakt, że źli bracia Carnajewowie po dokonaniu zamachu podczas maratonu w Bostonie, byli zdeterminowani aby nie dać się załapać żywcem, a więc w ten sposób uwiarygodniono pośrednio rozpowszechnioną przez czynniki oficjane legendę, że są oni sprawcami tego zamachu.

Następne informacje na temat aresztowanego Dżochara pochodziły z okresu gdy leżał on w szpitalu, gdzie leczony był on przez izraelskich lekarzy, którzy:

"...mają bogate doświadczenie w leczeniu ofiar terroryzmu...bo są z Izraela"

Jednocześnie oficjalna narracja kontynuowała legendę o tym, że Dżochar nadal nie może mówić i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie mógł zeznawać:

"Carnajew jest w stanie stabilnym, ale z powodu ran szyi, on może na zawsze stracić mowę"

Nagle w maju zmieniła się narracja, gdy zaczęto przekazywać informacje, że Carnajewowi usunięto kulę z szyi i może zeznawać. Oczywiście już w pierwszym zeznaniu przyznał się do udziału wraz ze swoim bratem w zamachu.

Co na temat tej bardzo groźnej rany szyi, która mogła nawet spowodować brak mowy, powiedzieli bezpośredni świadkowie zatrzymania Dżochra.

Otóż jak ujawnił  oficer Massachusetts Bay Transportation Authority Police Transit, która jest podległa SWAT, Jeff Campell:

"Nie dostrzegłem rany postrzałowej gardła. Dla mnie wyglądało to raczej jak rana nożem...To nie była rana od kuli. To była raczej rana cięta, spwodowana ewentualnie odłamkiem ładunku wybuchowego, którymi w nocy ostrzeliwano łódź. To nie wyglądało jak rana po kuli. To wyglądało jak jakiaś rana cięta".

Tak więc ostatnio opublikowane zdjęcia dokumentujące chwile bezpośrednio przed zatrzymaniem Dżochara Carnajewa przez sierżanta policji Sean'a Murphy'ego zaprzeczają faktom podawanym na samym początku, że Carnajew miał ranę postrzałową szyi, która to rana mogła spowodować, że utraci on nawet na zawsze możliwość mówienia, a więc i zeznawania:

Po co więc potrzebny był ten cały cyrk dotyczący ujawnienia domniemanej próby nieudanego samobójstwa przez Dżochara Carnajewa?

Pierwszej odpowiedzi już udzieliłem wyżej, ale przypomnę ją:

1. Chodziło o uwiarygodnienie udziału Dżochara Carnajewa w dokonaniu zamachu podczas maratonu w Bostonie. Bo czyż ktoś kto, tuż przed zatrzymaniem przez policję, próbuje popełnić samobójstwo nie przyznaje się w ten sposób do popełnienia zbrodni?

2. Po aresztowaniu Dżochara Carnajewa nie było pewności co on będzie zeznawał, więc ta "rana szyi, która uniemożliwia porozumiewanie się" była bardzo dobrym sposobem na uciszenie go, gdyby zechciał mówić coś co jest nie wygodne dla oficjalnej wersji zamachu wykreowanej przez czynniki oficjalne. Nie dość tego, zastrzegając, że może on już nigdy nie odzyskać mowy zabezpieczano sobie w ten sposób możliwość uciszenia go na zawsze, gdyby nie zechciał współpracować z władzami.

3. Mogła to pyć również próba wywarcia presji na zatrzymanym Dżochrze i jego najbliższych członkach rodziny, pokazując co może się stać jeśli będą za bardzo docielkiwi oraz próbowali przekazać znane im informacje na temat domniemanego udziału braci Carnajwów w zamachu.

Tak- jak sądzę- można wyjaśnić tą okoliczność podanego oficjalnie kłamstwa, że Dżochar Carnajew po nieudanej próbie samobójczej nie może mówić i może z dużym prawdopodobieństwem utracić mowę na zawsze.

Dodam, że Dżochar Carnajew nie przyznał się przed sądem do zarzucanych mu czynów. Zaś jego starszy brat najprawdopodobniej był na usługach CIA.

Jak ujawnił dziennikarzowi "Boston Globe" jeden z przyjaciół Dżochara Carnajewa, który bardzo dobrze zna go ze wspólnych treningów zapaśniczych: stwierdził on, że człowiek występujący w sądzie jako Dżochar Carnajew "nie jest podobny"do Dżochara. Ponadto mężczyzna występujący przed sądem jako podejrzany o udział w domniemanym zamachu mówi z silnym rosyjskim akcentem, a Dżochar takiego akcentu nigdy nie miał.

Na koniec załączam film dotyczący ostatnich wątków tej niecodziennej sprawy:

 

 

Pozdrawiam.

www.infowars.com/dzhokar-tsarnaevs-throat-wound-another-government-lie-bites-the-dust/ 

www.wprost.pl/ar/409153/Udostepnil-zdjecia-zakrwawionego-Dzochara-Carnajewa-Bedzie-sledztwo/

KOMENTARZE

 • @autor
  jasne od samego początku - zamachowiec nie może mówić
  a prezydenckie samoloty same spadają

  TAKIE RZECZY SĄ OCZYWISTE NAWET BEZ DOWODÓW
 • @Maciej Piotr Synak 09:55:44
  Są oczywiste, ale nie dla tych, którzy bezgranicznie wierzą władzy i ich tubę propagandowym, czyli MEDIOM!!!!

  Pozdrawiam.
 • Ps
  tubom anie "tubę"

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum
  U nas z kolei sami sobie strzelają kilkakrotnie w to w brzuch, a to w głowę, jadą na czołowe z białoruskimi ciężarówkami, wieszają się na kablach etc.. Ach, te pomysły na samobójstwa...
 • Jak to dobrze że zawsze można liczyć na pomoc Izraelitów w trudnych chwilach
  Jak pamiętam to w 9/11 byli na miejscu i obserwowali wieżowce i niesłusznie zostali posądzeni o cieszenie się z tragedii.
  Ostatnio był w USA nieszczęśliwy wypadek samochodowy - dociekliwego dziennikarza. Świadkowie na miejscu byli zdziwieni eksplozją. Ale co ważne na szczęście na miejscu wypadku w nocy byli Izraelici i jako pierwsi ruszyli z akcją ratunkową.
  Teraz mamy kolejne nieszczęście i na szczęście Izraelici pomogli w leczeniu tego terrorysty.
  Tak sobie myślę że USA ma prawdziwego sojusznika w Izraelitach. Zawsze na miejscu i pomocni.
 • @NUS 14:57:40
  To też mnie zastanawia dlaczego zawsze gdy jest jakiś zamach pod fałszywą flagą robiony, to w tle muszą znajdować się oni. Fatum jakieś, czy co?

  Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR 12:50:28
  Nie dość tego są też i tacy samobójcy, którzy po dokonaniu samobójstwa, już jako zimne zwłoki (a nawet w stanie lekkiego rozkładu) potrafią przemieszczać się nadal swoimi samochodami i do tego w miejscach na tyle uczęszczanych, że nikt tego faktu nie widział, zaś monitoring tradycyjnie się popsuł lub nie objął akurat tego fragmentu obserwowanego terenu.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 15:40:37
  Tak, i jeszcze kilka sposobów...
  Proqrwatura. Polacy!
 • @KOSSOBOR 00:38:40
  Może polakopodobni, tak samo jak ta czekoladopodobna mikstura sprzedawana na kartki w stanie wojennym???

  Pozdrawiam:)
 • Autor
  Świetna logika !
  Pozdrawiam.
 • @Gawronski Rafzen 19:11:20
  Dzięki!

  Również Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej