Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

US Army tym razem bez międzynarodowego wsparcia.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po ostatnim wzroście napięcia międzynarodowego, kiedy to decydowały się losy Syrii, okazało się, że świat zaczął krytycznie oceniać globalną politykę mocarstwową tandemu USA-Izrael.

Pretekstem do obalenia, albo znacznego osłabienia rządu Assada w Syrii, była prowokacja zorganizowana przez siły rebelianckie polegająca na dokonaniu ataku chemicznego na ludność cywilną, co miało spowodować zewnętrzną agresję militarną na ten kraj.

Prowokacja się nie udała, bo została- podobnie jak kilka poprzednich akcji prowadzonych pod fałszywą flagą- po prostu najzwyczajniej w świecie spartolona. Co jak widać, nie przeszkadzało jej organizatorom w myśl nazistowskiej zasady rządzących III Rzeszą, że:

"Zwyciężcy nikt nie będzie się pytał czy miał rację"

Taka sama była też postawa władz Stanów Zjednoczonych w tej sprawie, które wbrew wszelkim dowodom i zdrowemu rozsądkowi wskazującemu na to, że rząd Baszira Assada nie miał żadnego interesu w tym, aby w sytuacji gdy zdobył już przewagę strategiczną w toczącej się wojnie wewnętrznej oraz w czasie gdy przebywała w Damaszku specjalna grupa ekspertów ONZ ds. broni chemicznej, użył broni chemicznej zdając sobie doskonale sprawę, że natychmiast sprowokuje takim zbrodniczym aktem dokonanym z jego strony, reakcję państw wrogich, dając im w ten sposób pretekst do jawnej ingerencji wojskowej w Syrii.

No ale widocznie władze Stanów Zjednoczonych już tak bardzo przyzwyczaiły się do roli jaką pełnią USA, światowego żandarma, że pewnie nie przejmowały się takimi drobiazgami?

Jak sądzę, ten kubeł zimnej wody, jakim jest brak poparcia dla tak prowadzonej imperialnej polityki USA (oczywiście pod naciskiem izraelskiego lobby), nawet wśród większości sojuszników z NATO, spowoduje, że administracja amerykańska wyciągnie z tej sytuacji właściwe wnioski.

Na koniec chciałbym w uzupełnieniu informacji o tym, że użycie broni chemicznej wobec cywilnej ludności Dmamaszku było akcją przeprowadzoną pod fałszywą flagą, przedstawię Państwu dwa filmy.

Pierwszy z nich zrobiony przez Anonimowych w grudniu ubiegłego roku informuje o planowanym ataku chemicznym w Syrii przez siły rebelianckie, które wykorzystają w tym celu sprowadzone z Turcji substancje firmy TEKKIM (w filmie mowa o tym jest od 2:28 minuty):

www.youtube.com/watch

Drugim jest dokument filmowy, w którym zamieszono fragment filmu zrobinego przez oddział islamskich zagranicznych najemników biorących udział w walkach po stronie opozycyjnej, gdzie pokazano dokładnie te same substancje chemiczne produkowane w Turcji przez firmę TEKKIM (2:33 minuta filmu):

www.youtube.com/watch

Proszę zwrócić uwagę gdzie najemnicy występujący na tym filmie go zrealizowali. Otóż jest to w odległości około 45 km od syryjskiego miasta Lattakia w prowincji Aleppo, gdzie 19 marca br. użyto poraz pierwszy broni chemicznej wobec ludności cywilnej.

Na tym kończę ten wątek, mając nadzieję, że plany podboju Syrii, a w następnej kolejności Iranu, tym razem zostaną zastopowane dzięki miedzynarodowemu sprzeciwowi wyrażonemu przeciwko takimi metodami prowadzonej polityce imperialnej.

A tu amerykański senator z Teksasu, Ron Paul powiedział w programie TV FOX Business, że sądzi, iż atak chemiczny w Syrii był operacją pod fałszywą flagą:

I jeszcze z tym warto się zapoznać:

www.truthdig.com/report/item/inhumane_war_in_the_name_of_humanity_20130830/

www.liveleak.com/view

Pozdrawiam.

KOMENTARZE

 • Iran to zUo
  i coś trzeba z tym zrobić. W '39-m też nikt nie chciał umierać za Gdańsk, a potem zginęły miliony w globalnym konflikcie.
 • @ autor
  W tym konflikcie każdy rozumny człowiek jest po stronie Syryjczyków, armii syryjskiej (SAA - Syrian Arab Army) i prezydenta Syrii Bashara al-Assada. Starałem się zachować dystans wobec tych wydarzeń, ale dzisiaj wszyscy jesteśmy Syryjczykami. Zupełnie niewiarygodne są ohyda i cynizm militarnego przymierza pomiędzy terrorystami z al-Qaida, Izraelem i USA. Do tego dochodzi część państw UE. Czy niektórzy politycy UE zupełnie oszaleli biorąc pieniądze od klanu bin Ladena z Arabii Saudyjskiej? Napawa optymizmem fakt, że światowa opinia publiczna tym razem nie dała się zmanipulować.
  Terroryści islamscy z al-Qaida i innych bojówek, którzy sami siebie cynicznie nazywają "Free Syrian Army", z upodobaniem torturują i podrzynają gardła syryjskim cywilom, a następnie dumnie umieszczają filmy z tortur i egzekucji na Youtube.
  . Terroryści w Syrii bili, torturowali i upokarzali słynnego "Żółtego Człowieka" z miasta Aleppo. Starszy mężczyzna, będący od lat lokalną atrakcją turystyczną Aleppo, w 2010 mówił w wywiadzie: ""I chose yellow because it's a colour that gives people happiness and joy. People loved me from the beginning and I want to repay them that love." ("Wybrałem żółty, ponieważ to kolor, który daje ludziom szczęście i radość. Ludzie kochają mnie od początku i chcę odpłacić im za tę miłość"). Zarówno mieszkańcy Aleppo jak i turyści zapamiętali go jako dobrego i uczynnego człowieka, który każdemu niósł pomoc i nigdy nikogo nie uraził.
  Islamiści-terroryści z al-Qaida (Free Syrian Army) mieli na ten temat inne zdanie. Sami zobaczcie.
  Long live Bashar al-Assad!
  http://www.shiachat.com
 • @Mind Service 14:59:41
  1918 Anglia i Francja nalegaja na ustepstwa wobec Sowietow, 1938 UK i Francja sprzedali Czechoslowacje, 1939 Anglia i Francja nie widzieli powodu walczyc o Gdansk, 1944 Anglia i USA sprzedali nas Stalinowi. 2013 Arabia Saudyjska proponuje Rosji nieograniczone dochody z kontroli cen ropy naftowej i gazu w zamian za odpuszczenie Syrii, a Rosja ich olewa i wysyla "pomoc humanitarna" do Syrii swojego sojusznika .
  Arabia Saudyjska to najniebezpieczniejsze państwo świata, rządzą nią wahabici - islamscy faszyści, których celem jest rozprzestrzeniać wahabizm najpierw we wszystkich krajach arabskich a następnie stworzyć wahabicki kalifat, czyli arabskie imperium, to śmiertelne zagrożenie dla świata, a w pierwszej kolejności, dla Europy, to wyzwanie którego brzemię trzeba unieść, inaczej nasza cywilizacja zginie .
 • @Mind Service 14:59:41
  "Iran to Zuo...."- tak!, ale nie dla NAS tylko dla przybłędów z Bliskiego Wschodu, którzy postanowili tam zrobić sobie azyl dla międzynarodowych hochsztaplerów.

  Czy Iran Polsce zagraża i w jaki sposób?
  A może Iran zagraża Europie lub sąsiednim państwom?

  Proszę poczytać wspomnienia Polaków, którzy wraz z Armią Andersa uciekli z nieludzkiej ziemi i zostali bardzo przyjaźnie przyjęci na ziemi irańskiej.
  Czy za to mamy odpłacić się im niewdzięcznością?- Nie!, bo Polak umie docenić i uszanować tych, którzy nieśli im w ciężkich chwilach pomoc. Bo Polak nie ma takiego podejścia do innych jak ci, którym Polacy ratowali w czasie okupacji życie swoje i swoich rodzin narażając, a dziś oni oskarżają Polaków o współudział w zbrodniach niemieckich, o udział w pomocy w holokauście.

  Pozdrawiam.
 • @banitaAK 16:12:34
  Dzięki za komentarz i link!

  Oczywiście, że to co spotkało z rąk islamskich bandytów, najmitów wrogów Syrii, jest znaczącym symbolem i wyraźnym znakiem, na to jak życie w tym kraju będzie wyglądać, gdy doprowadzą tam do upadku legalnego rządu.

  Innym dowodem na to, do czego zdolni są ci zwykli sadyści, nie szanujący ludzkiego życia i pomiatający innymi, to są właśnie te zbrodnie jakich dopuścili się na ludności cywilnej wszelkich wyznań, bez różnicy, w tym i używając w celach politycznych broni chemicznej.

  Świat musi zrozumieć, że narzędziem USRaela jest zbrodnicza banda, jaką ich służby wyszkoliły, uzbroiły i wspomagają.

  Pozdrawiam.
 • @banitaAK 16:34:07
  Tak dzis wszyscy jestesmy Syryjczykami. Pozdrawiam.http://youtu.be/uosudSxGjks
 • @AdNovum 18:24:25
  100/100 Pozdrawiam.
 • Ludzkości do szczęścia nie trzeba wiele
  Wystarczy jeśli Izrael zacznie się zachowywać jak cywilizowane państwo a USA zajmą się naprawą swojej gospodarki zamiast napadać i grabić słabsze państwa.

  Kluczem do wszystkiego jest kreacja pieniądza z powietrza przez złodziejski FED.
  Kiedy coraz mniej państw będzie używało dolara jako waluty rezerwowej, kowbojom z pejsami rura zmięknie.
  Co daj Panie Boże amen.
 • @Ptasznik z Trotylu 23:20:02
  Zgadza się- tylko, że "kiedy coraz mniej państw będzie używało dolara jako waluty rezerwowej..." to dokładnie w tym samym momencie Stany Zjednoczone przestaną być żandarmem świata. Przecież nie kto inny tylko wszystkie państwa używające $ w rozliczeniach międzynarodowych tym sposobem sponsorują te państwo i jego potęgę militarną.
  Kto za to płaci?
  Wszyscy ludzie, którzy żyją w takich krajach.

  Pozdrawiam.
 • @Ranger 21:12:23
  Na taką opinię Maher Assad zasłużył sobie swoją niewłaściwą postawą, tylko co to ma wspólnego z tematem powyższego post'a?

  Zdaję sobie sprawę z tego, że izraelski wywiad pomawia Mahera Assada o wydanie rozkazu użycia broni chemicznej, tylko, że fakty dowodzą, iż była to prowokacja służb wrogich wobec Syrii przy wykorzystaniu zagranicznych najemników walczących przeciwko legalnemu reżymowi.
 • @Ranger 09:33:34
  Zgadza się, ale nadal nie mogę powiązać tego faktu z tematem post'a.

  A to, że obecnie sytuacja wewnętrzna w Syrii jest mocno skomplikowana, to jest rzecz oczywista.

  Tylko kto do tego doprowadził?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej