Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Masakra w Waszyngtonie: operacją pod fałszywą flagą.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

42 dni po skardze złożonej na policji przez Aaron'a Alexis'a o tym, że jego umysł jest "kontrolowany za pomocą mikrofal", dokonuje on seryjnego morderstwa przy użyciu karabinu automatycznego wDowództwie Systemów Morskich w Waszyngtonie.

O sprawie masakry dokoanej przez Aaron'a Alexis'a w dniu 16.09.13 roku w Dowództwie Systemów Morskich w Waszyngtonie, podczas której zginęło 13 osób (w tym jej sprawca), a 12 kolejnych zostało rannych informowałem w tym tekście:

adnovum.neon24.pl/post/98997,feinstei-chce-rozbroic-amerykanow

Wypunktowałem tam cechy wspólne podobnych zbrodni, z których punkt 5- czyli domagania się, pod pretekstem dokonanej zbrodni ograniczenia prawa do posiadania broni przez obywateli Stanów Zjednoczonych, przez demokratyczną senator z Kalifornii, Diane Feinstein jest bardzo znaczące.

Można więc przyjąć za pewne, że każdy tego typu incydent będzie wykorzystany do głoszenia propagandy uzasadniającej rozbrojenie obywateli amerykańskich i w ten sposób cofnięcie przywileju jaki im daje II Poprawka do Konstytucji Stanów Zjednoczonych wprowadzona jako zabezpiecznie w przyszłości Amerykanów przed możliwością powstania rządu totalitarnego.

Jednocześnie można również przyjąć za pewnik, że dotąd będą stosowane podobne metody terroryzowania i manipulowania społeczeństwem za pomocą nagłaśnianych przez media masakr dokonywanych za pomocą broni automatycznej, aż większość obywateli przyzwoli na ograniczenie prawa do posiadania broni i w ten sposób dokona samo rozbrojenia.

Powracając do ostatniej masakry w Waszyngtonie należy zadać sobie pytanie:

W jaki sposób jest realizowany plan takiej operacji i kogo do niej wybierano?

Otóż okazuje się po analizie trzech podbnych przypadków masakr, tj. : w Denver, w Newtown i w Waszyngtonie, że:

1. Sprawca zawsze działał sam,

2. Sprawca był niezrównoważonym psychicznie samotnikiem,

3. Sprawca był powiązany z lecznictwem psychiatrycznym,

4. Nic wcześniej nie wskazywało na możliwość dokonania przez sprawców podobnej zbrodni,

5. Żaden ze sprawców nie miał specjalnego przeszkolenia strzeleckiego,

6. Każdy ze sprawców zażywał leki psychotropowe,

7. Każdy ze sprawców był uzależniony od gier komputerowych.

8. Każda zbronia dokonana była przez sprawców z precyzją wyszkolonego i do tego wysokiej klasy komandosa sił specjalnych.

Biorąc to wszystko pod uwagę warto zastanowić się:

        Czy rzeczywiście ludzie oskarżeni o dokonanie w/w zbrodni byli w stanie ich dokonać?

Czy może wytypowani oni zostali na fałszywe ofiary, które całą winę mają wziąć na siebie- szczególnie gdy w dwóch przypadkach zostali sprawcy zabici na miejscu, a więc nie mogący się bronić przed sądem, a jeden ze sprawców najwyraźniej jest w takim stanie umysłowym, że kompletnie nie zdaje sobie sprawy co się z nim dzieje- zaś prawdziwi zabójcy i ich mocodawcy pozostają w ten sposób w ukryciu?

Proszę zwróć uwagę na pierwszy przypadek z tej serii, którym była masakra w kinie "Aurora" w Denver.

Otóż kilku ze świadków, którzy obserwowali przebieg strzelaniny zeznało, że poza osobą w masce gazowej, którą miał być James Holmes, był co najmniej jeszcze jeden strzelec. Zresztą ślady i dowody jakie pozostały po masakrze wyraźnie wskazywały, że James Holmes nawet może nie był w tym kinie.

Szerzej o tej sprawie piszę tu:

adnovum.neon24.pl/post/70139,czy-james-holmes-byl-sprawca-masakry-w-aurorze

Kolejną zbrodnią dokonaną w podobny sposób była strzelanina w szkole podstawowej w Sandy Hook. Tam młody chłopak, cierpiący na zaburzenia osobowości, który wcześniej nigdy nie strzelał z broni palnej okazuje się, że jego skuteczność dorównuje zawodowym killerom, bo z precyzją Rambo w ciągu kilku minut dokonuje rzezi na kilkudziesięciu niewinnych dzieciach i nauczycielach:

adnovum.neon24.pl/post/84799,d-a-w-n-zorza-poranna

Pierwszą osobą tam zatrzymaną- poza oczywiście martwym Adamem Lanza, który miał popełnić samobójstwo- był człowiek ubrany w strój bojowy  funkcjonariusza sił specjanych SWAT, o nazwisku Chris Manfredonia. Ta tajemnicza osoba kilkanaście godzin po zwolnieniu jej przez policję zniknęła w nieustalonych do dziś okolicznościach.

Przy okazji podam pewną ciekawostkę: otóż zdjęcie dyrektorki szkoły w Sandy Hook, Dawn Hochsrug, które było przez media używane jako ilustracja masakry, pojawiło się ponownie jako jednej z ofiar zamachu podczas maratonu w Bostonie.

No i obecnie mamy kolejną masakrę w Waszyngtonie, gdzie ginie 13 osób, a 12 zostaje rannych.

Okazuje się, że 42 dni przed dokonaniem domniemanej zbrodni, jej sprawca w dniu 7 sierpnia 2013 roku składa skargę, że "..słyszał w swojej głowie głosy innych osób, które rozmawiały z nim za pomocą jakiegoś urządzenia wysyłającego mikrofale. Wysyłali mikrofale przez ściany, co powoduje, że jego skóra wibruje i nie może przez to spać. Dwa razy już zmieniał hotele, aby uciec od tych głosów, promieniowania i ludzi, którzy go śledzą".

Policjanci po złożeniu tego doniesienia poradzili mu, aby: "Trzymał się z dala od tych osób, które chodzą za nim".

Jak działa takie urządzenie, które miało wywołać efekt słyszenia głosów w głowie u Aaron'a Alexis'a, przedstawię na schemacie poniżej:

www.thelivingmoon.com/47john_lear/04images/Sonic/hypno2s.gif

(niestety publikacje schematu działania tego urzadzenia wiadome instytucje zaczęły blokować, więc na wszelki wypadek jest on opublikowany  w tym linku:  www.thelivingmoon.com/45jack_files/03files/Sonic_Projection.html )

Zaś o prowadzonych badaniach na ten temat można dowiedzieć się tu:

educate-yourself.org/mc/listofmcsymptoms05jun03.shtml

sites.google.com/site/mcrais/voices

Jak widać takie urządzenia istniają w rzeczywistości i są również prowadzone badania nad ich zastosowaniem.

Informację o tym, że domniemany sprawca strzelaniny dokonanej 16.09.13r. w Dowództwie Systemów Morskich w Waszyngtonie zgłaszał policji fakt poddawania go działaniu mikrofal znajdziecie państwo w tym artykule:

communities.washingtontimes.com/neighborhood/freedom-press-not-free/2013/sep/18/elf-extremely-low-frequency-clue-alexis-motives/

Reasumując:

Społeczeństwo amerykańskie poddawane jest od jakiegoś czasu manipulacjom propoagandowym z wachlarza operacji dostępnych dla służb specjalnych wykorzystujących metody walki psychologicznych.

Operacje te przygotowane na polecenie władz politycznych mają na celu doprowadzenie do rozbrojenie społeczeństwa amerykańskiego przy pomocy uzyskania od niego przyzwolenia na samo rozbrojenie się, co wynikać ma z wycofania II Poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, która gwarantuje prawo do posiadania broni, a które to prawo ma chronić te społeczeństwo przed możliwością powstania tam rządów totalitarnych.

Tak więc usiłowania rozbrojenia społeczeństwa amerykańskiego mają docelowo doprowadzić do narzucenia mu przez rządzącą grupę władzy totalitarnej, zaś sama władza totalitarna jaka wyłoni się w wyniku ograniczenia podstawowych praw i swobód społeczeństwa amerykańskiego, zostanie narzucona również pozostałym społecznością krajów demokratycznych przez tenże totalitarny reżym administracji amerykańskiej.

Jeśli więc społeczeństwo amerykańskie zezwoli rządowi na to ograniczenie swoich praw tym samym pośrednio przyczyni się do podobnego ogranicznia praw społecznościom innych krajów demokratycznych.

Dowodem na to może być obecne ogranicznie praw obywatelskich w Stanach Zjednoczonych jakie ma tam miejsce pod pretekstem prowadzonej walki z międzynarodowym terroryzmem, które to ograniczenia w takim samym stopniu dotyczą (czy też zostały narzucone) innych demokratycznych państw sojuszniczych wobec USA.

A na zakończenie podam kilka danych statystycznych dotyczących masowych zabójstw przy użyciu broni palnej w Stanach Zjednoczonych:

Otóż w okresie lat 1968-2008 jedno takie masowe zabójstwo było dokonywane średnio co cztery lata.

Jednak po wyborze na prezydenta Stanów Zjednoczonych ilość tego typu zabójstw gwałtownie wzrosła i w ciągu całego okresu prezydentury Baracka Obamy wynosiła średnio 2 masowe zabójstwa rocznie.

Jak widać z powyższego nastapiła jakaś anomalia statystyczna kiedy to w okresie rządów obecnego prezydenta USA ilość masowych morderstw z użyciem broni automatycznej wzrosła o 800% w stosunku do okresu przed tą prezydenturą. Nie da się tego wytłumaczyć inaczej niż planowym działaniem sił zainteresowanych w dokonaniu rozbrojenia Amerykanów.

Pozdrawiam.

Na zdjęciu przewodnim domniemany sprawca masakry w Waszyngtonie, Aaron Alexis.

www.cchrint.org/2013/09/18/navy-yard-shooter-was-on-antidepressant-trazodone/

www.infowars.com/navy-yard-shooting-swat-team-ordered-to-stand-down/

communities.washingtontimes.com/neighborhood/freedom-press-not-free/2013/sep/18/elf-extremely-low-frequency-clue-alexis-motives/

educate-yourself.org/mc/listofmcsymptoms05jun03.shtml

www.thelivingmoon.com/45jack_files/03files/Sonic_Projection.html

sites.google.com/site/mcrais/microwave

ce399.wordpress.com/2009/11/28/hearing-voices-by-alex-constantine-hustler-magazine-11994/

A ten temat dla chcących wiedzieć więcej:

mindcontrolblackassassins.com/category/paul-warburg/

www.godlikeproductions.com/forum1/message2113383/pg1

 

KOMENTARZE

 • Doskonała analiza
  Gratuluję.

  Popłakałam się ze śmiechu czytając o niesfornym piesku i uzbrojonej staruszce.
 • @renka 14:31:13
  ja też uroniłem kilka łez:)))))))))

  Pozdrawiam:)
 • @AdNovum Bardzo dobre zestawienia wydarzeń oraz wnioski....
  "....IDEOLOGIA IDEOLOGIĄ, ALE MÓZGAMI PEWNIEJ STERUJE SIĘ ZA POMOCĄ FAL ELEKTROMAGNETYCZNYCH!!! ....."
  Tak zatytułowałem mój post z lipca tego roku...
  http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/07/ideologia-ideologia-ale-mozgami-pewniej.html
  Sterowanie przy pomocy bezpośredniego oddziaływania na mózg człowieka
  I nic na to nie poradzi "obiekt"
  Poniżej przypomnę fragment filmu o eksperymentach z 1963 roku na byku ...
  A technologia dzisiejsza jest daleko bardziej zaawansowana...
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8yu9TPRDXMw
 • @zbigniew1108 15:31:14
  Mniej więcej od połowy lat sześćdziesiątych oba mocarstwa niezależnie od siebie rozpoczęły badania nad kontrolą umysłu i możliwości sterowania nim w celach militarnych, dywersyjnych i manipulacji świadomością poszczególnych ludzi jak i całych populacji.
  Tak więc ten film niejako dokumentuje badania prekursorskie w tej dziedzinie, bo już około 5 lat później wykorzystano tą technikę do dokonania zamachu na R.F. Kennedy'ego:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_na_Roberta_F._Kennedy%27ego

  Później była ona bardzo często wykorzystywana przy różnych operacjach.

  Pozdrawiam.
 • @Ranger 16:09:56
  Poznajesz:

  http://dlamnieciekawe2.blox.pl/resource/uzbrojenie_w_USA.jpg ????
 • @AdNovum 17:47:26
  Zgadza się.
  Dzięki tym badaniom Rosjanie; Gorbaczow, Putin a nawet śp. pijaczek Jelcyn się nawrócili. Ich wiara jak sadzę oparta jest na wiedzy.
  Natomiast ci drudzy nie i dalej myślą, że są mądrzejsi od samego Boga. Niech sobie dalej manipulują na swój pohybel.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej