Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Masakra w Nairobi- z innego punktu widzenia.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W ubiegłą sobotę (21.09.2013r.) w galerii handlowej sieci Westgate Shopping Mall w stolicy Kenii, Nairobi niezidentyfikowani członkowie islamskiej grupy terrorystycznej dokonali napadu zbrojnego zabijając łącznie ponad sześćdziesiąt osób.

W sobotę około godziny 12:30 do galerii handlowej sieci Westgate Shopping Mall wtargnęła bliżej nieokreślona grupa uzbrojonych ludzi, którzy rzucając granaty oraz strzelając do przypadkowych osób wzięła nieznaną liczbę zakładników.

Jednynym żądaniem, jakie wysunęli terroryści po zajęciu galerii handlowej i wzięciu przez nich zakładników, było wycofanie żołnierzy kenijskich z Somalii. Jednocześnie terroryści nie wysunęli innych żądań, które gwarantowały by im bezpieczeństwo, a ni nie podali żadnych terminów wycofania wojsk z Somalii czy też co zrobią z zakładnikami w razie nie spełnienia ich żądań.

Do dokonania ataku terrorystycznego na galerię handlową przyznała się grupa islamskich fanatyków powiązana z Al-Kaidą, Al-Shabab.

Pierwsze pytanie jakie się pojawia przy tej sprawie, to:

Dlaczego terroryści islamscy wybrali jako miejsce swojego ataku galerię handlową Westgate Shopping Mall w stolicy Kenii?

Co takiego symbolizuje ta galeria handlowa lub też kto jest jej właścicielem, że ona właśnie została wybrana na atak terrorystyczny, a jej klienci i obsługa w tak brutalny i bezwzględny sposób zostali pozbawieni życia?

Co to są galerie handlowe chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, bo i w Polsce jest ich już nie tyle dostatek, co może i nadmiar. Czym, zaś one się zajmują, też nikomu nie trzeba tłumaczyć, bo każdy kto choć raz był w galerii handlowej choćby z ciekawości, wie że głównie sprzedaje się tam towary luksusowe i prowadzi różne usługi.

Podobnie działa galeria handlowa w Nairobi, która była celem ataku terrorystów islamskich.

Jest tylko jeden problem jaki związany jest z tą konkretną galerią, która przecież została otwarta w jednym z biedniejszych krajów Afryki, a więc chodzi o problem:

Dla kogo wiec otwarto tą galerię, jeśli większość kenijczyków ma dochód dużo mniejszy niż 20$ miesięcznie na osobę?

Otóż galeria taka służy wyłącznie miejscowej elicie władzy, na co dowodem jest to, że wśród ofiar było dwoje osób z rodziny obecnego prezydenta Kenii. Innymi klientami, którzy dokonują tam zakupów i korzystają z prowadzonych w niej usług są zagraniczni obywatele pracujący w Kenii jako przedstawiciele obcych firm, presonel placówek dyplomatycznych oraz nieliczni odwiedzający Kenię turyści.

Tak więc przeciętnemu Kenijczykowi tego typu galeria kojarzy się z tym samym z czym przeciętnemu obywatelowi PRL-u kojarzyły się tzw. sklepy "za żółtymi firankami". Czym zaś były te sklepy, tym którzy nie wiedzą o co chodzi proponuję poszperać w internecie, tam każdy znajdzie szybko kompetentną i wyczerpującą na ten temat wiedzę.

Drugie pytanie jakie się pojawia w kontekście tego, że poza żołnierzami i funkcjonariuszami kenijskimi w akcji uwalniania zakładników, brali udział ludzie o jasnej karnacji skóry- czyli nie murzyni:

Kto był właścicielem tej galerii handlowej, że w akcji przeciwko terrorystom  brali udział funkcjonariusze zagranicznych służb?

Dla uwodnienia, że w akcji podczas uwalniania zakładników w galerii handlowej Westgate Shopping Mall brali również osoby o jasnej karnacji skóry przedstawię kilka zdjęć:

 

video.news.com.au/v/134436/Islamists-claim-gun-attack-on-Nairobi-mall-at-least-30-dead   na tym filmie możemy zobaczyć agenta uwidocznionego na zdjęciu powyższym, gdzie widać wyraźnie, że brał on udział w akcji w galerii handlowej przeszukując wychodzących klientów. Na filmie tym widać również agenta amerykańskich służb działających w czasie ataku terrorystycznego na galerię handlową pod przykryciem międzynarodowej grupy ekspertów medycyny sądowej.

Ostatnio zdobyłem jeszcze jedno zdjęcie, na którym widać agenta ze zdjecia nr.3 w galerii handlowej z bronią:

Zanim wyjaśnię kwestię: kto jest właścicielem Westgate Sopping Mall w Nairobi opiszę kogo przedstawiają powyższych pięć zdjęć.

Na zdjęciach pierwszym, drugim i trzecim najprawdopodobniej widać agentów służb kraju, o których pisał ten portal:

www.debka.com/article/23299/Israeli-commando-force-joins-Kenyan-military-storming-Nairobi-mall-seized-by-Islamist-gunmen

Tak więc sprawa z tymi funkcjonariuszami jest wyjaśniona.

A przy okazji wyjaśnię, że żaden obywatel Izraela, a ni żaden przedstawiciel diaspory nie ucierpiał w tej masakrze (!?!):

www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4432249,00.html

Pytaniem jest, kim jest osobnik widoczny na zdjęciu czwartym i kogo on tam reprezentuje?

Proszę zwrócić uwagę na fakt, że za pasem spodni widać ukryty pistolet oraz w lewej kieszeni spodni wyraźnie odcisnął mu się schowany tam maganynek od pistoletu.

Otóż jak podaje prasa, jest to NN były żołnierz brytyjskiej formacji specjalnej jednostki antyterrorystycznej SAS, który gdy nastąpił atak terrorystyczny pił sobie spokojnie kawę w tejże galerii handlowej. W czasie gdy nastąpił atak islamskich fanatyków jak widać nie został on natychmiast zabity i nie dość tego, jak sam przyznał się w informacjach przekazanych prasie, jeszcze dwanaście razy wracał do galerii handlowej i wyprowadził z niej ponad sto osób, ratując im życie(?).

Na marginesie chciałoby się zapytać: jak możliwe jest to czego on dokonał w świetle znanych okoliczności zamachu gdy terroryści strzelali do wszystkiego co się rusza, oraz w świetle tego, że w tym czasie już byli na miejscu interweniujący żołnierze kenijskich sił zbrojnych?

Przecież są to o czym mówi ten człowiek to są głodne kawałki, bo:

1. Skąd on miał broń?

2. Czy interweniujący żołnierze kenijscy wiedzieli kim on jest, że sami nie wzięli go za terrorystę i natychmiast nie aresztowali lub w przypadku stawiania oporu, nie zastrzelil?

3. Co on tam naprawdę robił i jaka była jego funkcja?

Tej kwestii oczywiście przy obecnym stanie wiedzy nikt logicznie wyjaśnić nie może, mogą za to pojawiać się różne hipotezy, z których najprostrzą jest to, że widoczny na zdjęciu NN mężczyzna był agentem brytyjskich służb i jego obecność w tym konkretnym miejscu i czasie była wiadoma dla kenijskich instytucji biorących udział w akcji odbijania zakładników i likwidowania grupy terrorystów w galerii handlowej.

Tylko jaka była tam jego rola?- może miał podczas zamachu wyprowadzić wszystkich brytyjskich klientów z galerii handlowej?

Na piątym zaś zdjęciu widać tym razem amerykańskich funkcjonariuszy służb specjalnych, o których obecności w galerii handlowej liczni świadkowie informowali.

Na ostatnich zdjęciach widoczni są jeszcze żołnierze "droops" z niezidentyfikowanego dotychczas kraju.

Ciekawe skąd oni tam się wzięli?

Tak więc, jak widać w czasie zajęcia galerii handlowej Westgate Shopping Mall w Nairobi przez terrorystów islamskich, obecni tam byli funkcjonariusze służb specjalnych aż czterech krajów: Izraela, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych oraz z kraju, który nie został dotychczas zidentyfikowany.

A teraz powrócę do problemu: kto jest właścicielem galerii handlowej Westgate Shopping Mall w stolicy Kenii.

Otóż właścicielem sieci galerii handlowych pod nazwą Westgate Shopping Mall jest obywatel australijski narodowości żydowskiej Frank Lowy:

en.wikipedia.org/wiki/Frank_Lowy

Dodam tylko, że majątek Franka Lowy oceniany jest przez Forbes Asia na 5,3 mld $, zaś przez BRW Rich 200, na 6,87 mld $.

Tak więc ten fakt dotyczący własności jest główną przyczyną ataku dokonanego przez grupę islamskich terrorystów na galerię handlową Westgate Shopping Mall.

Kolejną przyczyną, dla której dokonano wyboru konkretnie tego miejsca na przeprowadzenie spektakularnej akcji terroystycznej była klientela tej galerii.

Osoba Franka Lowy pojawia się już wcześniej, bo u zarania wojny z terroryzmem, którym był pamiętny zamach 11 września 2001 roku w Stanach Zjednoczonych, i który to zamach rozpoczął światową walkę z islamskim terroryzmem.

Związek ten polega na tym, że Frank Lowy, był obok Larry Silversteina dzierżawcą budynków centum WTC, na który dokonano 11.09.01r. zamachu w NY. Oczywiście za te ataki dzierżawcy otrzymali bardzo sowite odszkodowanie: około 5.4 mld $.

Po tym następują kolejne ataki terrorystyczne na obiekty, których właścicielem był Frank Lowy:

1. 21.09.05r. podłożenie bomby w centrum handlowycm Westfield w Perth, w Austrialii,

2. 17.05.06r. podłożenie bomby w centrum handlowym Westfield w Woden w Australii,

3. 01.03.08r. ostrzeżenie o podłożeniu bomby w centrum handlowym Westfield Old Orchard, w Skokie w Illinois w USA,

4. 20.09.08r. zamach bombowy na Hotel Marriot w Islamabadzie w Pakistanie,

5. 17.07.08r. zamach bombowy w Hotelu Marriot w Dżakarcie w Indonezji,

Jak sądzę, informacje te stawiają w innym świetle problem dokonania akcji terrorystycznej w galerii handlowej Westgate Shopping Mall Nairobi?

Na zakończenie dodam, że nie ma żadnych informacji na temat zamachowców, tzn: czy zostali zatrzymani, czy też może zostali podczas akcji wojska i sił policyjnych zabici, i kim byli zamachowcy oraz skąd pochodzili?

Pozdrawiam.

 www.activistpost.com/2013/09/kenyan-bloodbath-state-sponsored.html

 aangirfan.blogspot.co.uk/2013/09/mi6-involved-in-mall-shooting.html

aangirfan.blogspot.co.uk/2013/09/cia-attacks-mall-shoppers.html

abcnews.go.com/International/kenya-president-declares-victory-terrorists-mall-carnage/story

www.freerepublic.com/focus/f-news/3070750/posts

online.wsj.com/article/SB10001424052702304213904579094533337311204.html

www.mirror.co.uk/news/world-news/nairobi-attack-live-updates-security-2296932

world.time.com/2013/09/23/the-security-lapses-that-led-to-the-nairobi-mall-terror-attack/

www.mirror.co.uk/news/world-news/nairobi-attack-horror-movie-scenes-2301864

fakty.interia.pl/raport-zamach-w-nairobi/aktualnosci/news-wychodza-na-jaw-ciemne-strony-akcji-antyterrorystycznej-w-na,nId,1037601#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=wd

 

www.disclose.tv/action/viewvideo/153112/EXPECT_THE_NEXT_FALSE_FLAG_ATTACK_WITHIN_THE_NEXT_FEW_WEEKS/

KOMENTARZE

 • Autor
  No więc o co naprawdę chodziło w tym ataku ? Czy była to taka sama prowokacja jak 9/11 ?
 • @Krzysztof Grzelak 19:31:58
  tak!

  Pozdrawiam.
 • *****
  Przecież potrzeba nowego mięsa armatniego do wojny w Syrii, a potem i w Iranie, do tego doskonale nadają się czarnoskórzy Kenijczycy i inni mieszkańcy środkowej Afryki z obu jej krańców, jeżeli im się jeszcze wmówi, że ich zaatakowała al Kaida i arabscy ekstremiści, to będą się zaciągali do wyzwoleńczej armii najemników walczących w Syrii, którzy będą tam wojowali za naszą i waszą wolność.
 • W kwestii formalnej
  Drugie zdjęcie nie przedstawia komandosa żydowskiego tylko zamachowca z roku 2008 w Bombaju.
  Nie ten kraj, budynek i nie ten zamach
 • @Ranger 21:31:32
  No tak w Somali żydki dostały łomot, jak nigdzie indziej od II wojny światowej, mowa o otwartym boju, to teraz będą na nich szczuć innych czarnoskórych.

  Na słowo żyd Ranger zawsze się uaktywnia.
 • @Ranger 21:31:32
  Jak widzę, twoja wiedza w tej materii jest bardzo precyzyjnie ukierunkowana:

  Tak więc mam do ciebie prośbę podaj mi nazwiska tych zamachowców.

  Poza tym mam pytanie:

  Dlaczego w swojej informacji na temat masakry w Nairobi przemilczałeś temat; kto był właścicielem tej galerii handlowej?

  http://ranger.neon24.pl/post/99264,atak-al-shabab-w-nairobi

  Cytuję:

  "W Kenii mieszka duzo ludzi pochodzacych z Indii i Pakistanu i stad jasna karnacja skory...." - tak ale oni nie służą w kenijskiej armii i nie są kenijskimi policjantami:)
 • @Paweł Tonderski 20:05:32
  To jest jeden element o jakim Pan wspomniał, a drugim elementem jaki chcą ugrać pod pretekstem wojny z międzynarodowym terroryzmem jest blokowanie ekspansji Chin na Czarnym Lądzie.

  Pozdrawiam.
 • @Ranger 22:01:54
  Coś innego, ale właściciel ten sam.

  Poza tym on nie jest ze Słowacji tylko z Australii.
 • @Leprosus 22:00:28
  Proszę podać link do tej informacji, to dokonam ewentualnej korekty.

  Pozdrawiam.
 • @Ranger 21:31:32
  Ps.

  Ta kobieta nie jest obywatelką Stanów Zjednoczonych tylko WB:

  http://i0.wp.com/www.nairobiexposed.com/wp-content/uploads/2013/09/Samantha-Lewthwaite-955968.jpg?resize=389%2C258

  Najprawdopodobniej jest ona prowokatorką z brytyjskich służb.

  Pozostałe osoby mają pochodzić z innych krajów, tak więc nie są Kenijczykami, n.im. jedna z nich ma pochodzić z Kanady.

  Zaś to zdjęcie z monitoringu galerii handlowej przedstawiające jakoby zamachowców jest fotomontażem:

  http://news.bbcimg.co.uk/media/images/70084000/jpg/_70084710_kenyaattackers.jpg
 • ------------- dzisiaj miałam informację z Niemiec
  ---- na ich stronach internetu, też piszą w konwencji Autora

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej